Гілочка мімози — виріб для дитячого саду своїми руками: ідеї, фото. Як зробити квітку мімози своїми руками для дітей з гофрованого паперу, серветок, тканини, вати, поролону для подарунка мамі до 8 березня: схема, опис, фото

Інструкція по виготовленню гілочки мімози для дітей.

Зміст

З наближенням 8 березня, багато дітей спантеличені привітанням своїх мам зі святом весни і жіночності. Для цього можна зробити прості вироби власними руками. Адже ніякої подарунок не цінується більше, ніж той, який виготовлений з душею і своїми руками.

Як зробити квітку мімози своїми руками для дітей з гофрованого паперу до 8 березня: схема, опис, фото

Першим попередником весни, який говорить про те, що скоро настане довгоочікуване тепло, є не тільки пролісок, але і мімоза. Гілочки цих квітів можна знайти на ринках напередодні жіночого дня. Такі симпатичні гілочки з дрібними жовтими кульками можна виготовити самостійно за допомогою гофрованого паперу. Варіантів і технік виготовлення цієї квітки є кілька. Все залежить від уміння дитини та її віку.

Інструкція:

 • Найпростіше зробити об'ємну аплікацію своїми руками. Для цього необхідно взяти аркуш паперу формату А4, зелену і жовту гофрований папір. З зеленого паперу за допомогою лекал виріжте не дуже великі листочки, форма яких відповідає формі гілочок і листя мімози.
 • Приклейте стеблинки і листочки на папері. Тепер прийшла черга виготовляти кульки, тобто самі жовті квіточки. Для цього виріжте невеликі прямокутники з жовтою гофрованого паперу і скачайте з них невеликі кульки.
 • Пам'ятаєте як слід, щоб кулька вийшов досить об'ємним і пухнастим. Приклейте кульки в декілька рядів біля зелених гілочок, які ви до цього приклеїли до білому папері.
квітка мімози з гофрованого паперу

Як зробити квітку мімози своїми руками для дітей з серветок: схема, опис, фото

Серветки теж є чудовим матеріалом для виготовлення квітів мімози. З їх допомогою можна виготовити як аплікацію, так штучні квіти. Для цього необхідно виготовити листочки і самі невеликі жовті квіточки-кульки.

Інструкція:

 • Для цього необхідно взяти серветку жовтого кольору, скласти гармошкою і перев'язати ниткою посередині.
 • Після цього необхідно ножицями розрізати отриману гармошку на смужки не до кінця. Тобто, місце, що пов'язано ниткою, необхідно не чіпати і не розрізати. Після цього вам потрібно всього лише розправити листочки і отримані невеликі стрічки прямокутники. В результаті вас вийде пухнастий кульку. Це і буде квіткою мімоза.
 • Тепер варіантів оформлення квітки кілька. Самі квіточки можна приклеїти на підготовлені листки формату А4, задекорувати зеленим листям з серветок, або зробити повноцінні жовті квіточки. Але для цього необхідно взяти тонку дротик, обмотати зеленими серветками змазані клеєм, приклеїти жовті квітки, імітуючи гілочку мімози.
квітка мімози з серветок

Як зробити квітку мімози своїми руками для дітей з тканини: схема, опис, фото

Гілочку мімози можна виготовити не тільки з серветок і гофрованого паперу, тканини. Найпростішим варіантом є використання ниток або хутра. Для того щоб виготовити гілочку мімози з хутра, виберіть жовтий штучне хутро.

Інструкція:

 • Виріжте з жовтого хутра невеликі кружечки
 • Пройдіться тонкою голкою по периметру кола і стягніть його ниткою
 • У вас вийдуть симпатичні жовті кульки
 • Тепер їх можна кріпити до гілочки
квітка з тканини мімози

Мімозу з тканини можна виготовити методом валяння. Для цього вам знадобиться фетр і спеціальні голки. Справа в тому, що ця техніка вимагає деякого досвіду і певних умінь. Як це зробити, можна подивитися на відео.

Ще одним відмінним варіантом виготовлення мімози для дітей, є використання вовняних або акрилових ниток. Для того щоб виготовити квітковий кулька, необхідно взяти звичайні ножиці і намотати на них пучок ниток. Після цього береться голка з ниткою і простягається через петельку з ниток. Необхідно зв'язати нитку, яка була протягнута через петлю. Після цього розрізається ножицями пучок, виготовлений з акрилових або вовняних ниток. У вас вийдуть симпатична жовті кульки. Техніка схожа з виготовленням помпона для шапки.

ВІДЕО: Мімоза в техніці валяння

Як зробити квітку мімози своїми руками для дітей з поролону: схема, опис, фото

Хорошим варіантом вироби гілочки мімози для дітей, є використання поролону. Цей варіант підійде для самих маленьких дітей, які ходять в молодшу або ясельну групу в саду.

Інструкція:

 • Для виготовлення гілочки вам знадобиться поролон, який фарбується жовтої аквареллю. Можете спочатку взяти для роботи жовтий поролон.
 • За допомогою звичайних канцелярських ножиць наріжте пофарбованої поролон на невеликі кубики.
 • Отримані кубики вам залишиться приклеїти до аркушу формату А4, попередньо приклеївши до нього листочки і стебла.
квітка мімози з поролону

Виріб до 8 березня: мімоза з вати

Виготовити гілочку мімози, можна використовуючи звичайну нестерильную вату, або ватяні диски.

Інструкція:

 • Для цього візьміть вату, порвіть на невеликі шматочки приблизно однакового розміру. Потріть між долонями і скачайте кульки з вати.
 • Щоб забарвити кульки в жовтий колір, використовуйте акварельну фарбу або гуаш. Для цього необов'язково брати пензель.
 • Можна просто виготовити концентрований розчин барвника і занурити в нього кульки з вати.
 • Викладіть кульки на чистий папір і дайте їм висохнути. Після цього потрібно приклеїти кульки клеєм ПВА до підготовленого макету.
 • Попередньо приклейте стебло і листя зеленого кольору, виготовлені з гофрованого паперу.

ВІДЕО: Мімоза з вати

Гілочка мімози — виріб для дитячого саду своїми руками: кращі ідеї, фото для подарунка мамі

Нерідко перед міжнародним жіночим днем, в дитячих садах влаштовують методичні заняття, на яких вихователь разом з дітьми виготовляє симпатичні аплікації для привітання мам гілочки мімози. Відмінний варіант розвивати дрібну моторику рук у дітей.

Для цього можна використовувати туалетний папір, вату або гофрований папір. Самим доступним варіантом є використання туалетного паперу. Незважаючи на те, що цей матеріал найпоширеніший і недорогий, з нього можна виготовити симпатичні аплікації. Для цього краще вибирати білу папір або паперові рушники.

Для того щоб виготовити симпатичні кульки-квіточки, потрібно порвати папір на шматочки і скачати між долонями невеликі кульки. Після цього кульки пофарбовані жовтою фарбою. Для цього використовується гуаш або акварель. Після того як кульки висохнуть, їх приклеюють до попередньо підготовленим заготівлях.

Нижче представлені найбільш симпатичні та прості варіанти виготовлення гілочки мімози для дітей дошкільного віку.

Квіти мімози
Квіти мімози
Квіти мімози
Квіти мімози

Виготовити гілочку мімози досить просто. Необхідно запастися терпінням і самими простими предметами.

ВІДЕО: Мімоза для дітей