Як потрапити дитини на Кремлівську ялинку, що для цього потрібно, скільки коштує квиток? Де зареєструватися і придбати квиток на Новорічну ялинку в Кремлівський палац? Які вікові обмеження для дітей і яка потрібна характеристика учня на Кремлівську

Способи потрапити на Кремлівську ялинку і ціна квитків.

Зміст

Багато діти і дорослі обожнюють Новий рік. Це період, коли потрібно загадувати бажання, складати плани на наступний рік. Діти дуже хочуть, щоб у новорічні свята їх привітали Дід Мороз і Снігуронька, тому батьки намагаються придбати своїм дітям квитки на вистави.

Як потрапити дитини на Кремлівську ялинку, що для цього потрібно

Одним з найбільш відомих подій в країні, які проходять на новорічні свята, є ялинка в Кремлі. Більшість дітей прагне туди потрапити, так як на цьому святі виступають популярні колективи, влаштовуються цікаві конкурси, а в кінці вечора очікуються танці, видача подарунків.

Існує кілька способів потрапити на Кремлівську ялинку:

  • Придбати квиток. Для цього необхідно на офіційному сайті зробити замовлення і купити квиток для себе і для дитини. Якщо ваша дитина достатньо доросла, і ви не боїтеся відпускати його одного, можете придбати тільки один квиток. Для себе квиток не купуйте.
  • Найцікавіше, що на Кремлівську ялинку можна потрапити абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно бути відмінником, активістом, брати участь у шкільному житті. Міська влада виділяють кілька безкоштовних квитків на Кремлівську ялинку для найкращих учнів шкіл.

Де зареєструватися і придбати квиток на Новорічну ялинку в Кремлівський палац: офіційний сайт

Придбати квитки можна на кількох сайтах. Ви можете придбати їх у перекупників, або замовити безпосередньо на сайті Державного Кремлівського палацу. Також квитки продаються на офіційному сайті Кремлівської ялинки. Ціна квитка коливається в залежності від обраних місць.

Кремлівська ялинка

Скільки коштує квиток на Новорічну ялинку в Кремлівський палац?

Які вікові обмеження для дітей і яка потрібна характеристика учня на Кремлівську ялинку?

Самостійно прийти на Кремлівську ялинку можуть діти від 7 до 14 років. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримав безкоштовний квиток, необхідно щоб він був круглим відмінником і брав активну участь у шкільному житті. Для того щоб отримати безкоштовний квиток, необхідно, щоб керівництво школи склало позитивну характеристику учня.

Діти дошкільного віку відвідують кремлівську ялинку тільки разом з батьками.

Де і коли встановлюють і коли починають продавати квитки на Кремлівську ялинку?

Придбати квитки можна починаючи з 20 жовтня. Вони продаються на офіційному сайті Кремлівська ялинка чи офіційному сайті Кремлівського палацу.

Кремлівська ялинка

Як доїхати до Кремлівської ялинки?

У безпосередній близькості від Кремлівського палацу знаходиться метро Олександрівський сад. Але справа в тому, що під час Кремлівської ялинки 30, 31 грудня, а іноді і в інші дні, в цих областях накопичується дуже багато людей. Тому ця станція метро в святкові дні може бути закрита.

Найближчими від Олександрівського саду зупинками є:

  • Бібліотека імені Леніна
  • Арбатська
  • площа Революції
  • Театральна
  • Охотний ряд

Також до Кремлівської ялинки ви можете доїхати на автомобілі. Хоча ми вам не рекомендуємо цього робити, так як в цей час очікується велике скупчення людей на вулицях, а також корки. Парковка можлива тільки в районі Охотного ряду.

Кремлівська ялинка

Скільки триває свято і де чекають батьки дітей на Кремлівській ялинці?

Свято триває приблизно 2 години. Варто врахувати, що на подання в 10:00 і 14:00 пускають дітей без батьків. Тобто вам скажуть де почекати і скільки часу триватиме свято. Дітей запускають на ялинку великими групами, всередині їх зустрічають аніматори, які допомагають їм роздягнутися і зайняти місця згідно з купленими квитками. Усі ці дві години вам доведеться якось себе розважити, ви можете погуляти по околицях або посидіти в кафе випити американо.

Якщо точніше, то період у який буде відбуватися естрадно-ігрова програма становить 45 хвилин, а сам спектакль на головній сцені триває 1 годину 10 хвилин. Тобто в загальному все дійство буде відбуватися 115 хвилин. Враховуйте і час, який витрачається на те, щоб дитина роздягнувся і зайняв своє місце в залі. Тобто, не раніше ніж через 2 години ви зможете забрати дитину.

Зверніть увагу, що дуже багато питань і труднощів у батьків виникає, коли дітей після ялинки виводять з Палацу. Справа в тому, що дітей буває дуже багато, їх збирають у так званий квадратний коло. Діти проходять кілька рядів поки їх батьки не заберуть. Діти спочатку ходять по колу, в цей час батьки можуть вигукувати імена. Домовтеся з дитиною, що ви будете кричати. Виберіть не ім'я, а якесь смішне прізвисько, прізвище або якийсь таємний код. Це значно спростить ваші пошуки, бо Маш Алексєєв в натовпі може бути дуже багато.

Кремлівська ялинка

У чому вести дитини на Кремлівську ялинку?

Дитині потрібно дати змінне взуття. Також за бажанням можна переодягнути малюка в карнавальний костюм. Зверніть увагу, що ви повинні дати дитині маленьку сумочку і вкласти в неї мобільний телефон. Це значно спростить пошуки дитини. На саму виставу приходить величезна кількість людей, у такій юрбі досить просто втратити своєї дитини. Хоча за багато років свят та вистав таких випадків не було. Так як діти знаходяться в оточенні охорони і тільки батьки зможуть забрати свою дитину.

Певних правил стосовно одягу на Кремлівську ялинку немає. Дитина може надіти все, що йому захочеться, але все ж діти приходять і в джинсах і в святкових костюмах. Ваші справа в чому ви приведете дитини на ялинку.

Що входить в подарунок на Кремлівській ялинці?

Після подання ваша дитина отримає подарунок. Не чекайте нічого супер незвичайного. Це стандартний солодкий подарунок з набором карамельок і шоколадних цукерок. Всередині також є шоколадні батончики.

Кремль на Новий рік

Є тури на Кремлівську Ялинку?

Для жителів, які проживають не в Москві, існують новорічні тури. Це спеціальні тури на Новорічну ялинку. Вас зустрінуть в місці, де ви домовитеся. Швидше за все це буде станція ж/д вокзалу. У вартість входить проживання в готелі, квиток на ялинку і дорога. Взагалі кожне туристичне агентство створює свої певні тури на новорічну ялинку. Тому можна на сайтах різноманітних туристичних агентств підшукати оптимальний для себе варіант.

Зверніть увагу, якщо ви самостійно купуєте квиток на новорічну ялинку, але при цьому живете не в Москві, вам варто заздалегідь подбати про житло. Подумайте про квитки на поїзд або літак, якщо ви летите з далеких країв. Бо як перед новорічними святами спостерігається дуже великий ажіотаж на житло та квитки.

Виступ Діда Мороза і Снігуроньки

Кремлівська ялинка: відгуки

Відгуки батьків і дітей про різні події. Багатьом батькам не дуже подобається те, що перед Кремлівським палацом вишикувалася величезна черга. Також батьки відзначають ускладнення після свят забрати дитину. Дитина може кілька хвилин бродити навколо ялинки, поки його знайдуть і заберуть батьки.

Відгуки:

Світлана 33 роки. Моїй дитині 9 років. В минулому році ми вперше побували на Кремлівській ялинці. Вражень море. Все сподобалося, хороший подарунок, якісні і дорогі цукерки. Мені дуже не сподобалося, що моя дитина довго блукав навколо ялинки. Тільки на сьомому колі я змогла забрати свою дочку.

Ольга, 39 років. Моїй дитині всього 4 роки. В минулому році ми вперше відвідали Кремлівську ялинку. Купували квиток, який на дитину та батьків. Місця наші були на балконі. Дивитися звідти дуже зручно. Подарунки хороші, для дітей розважальна програма дуже весела.

Єлизавета, 34 роки. Моїй дитині 7 років. В минулому році ми вперше відвідали Кремлівську ялинку. Сподобався не сам спектакль, а конкурси, які проходили перед виставою. Дитині сподобалося взаємодіяти з аніматорами і брати участь в різних іграх. Найцікавіше, що моїй дитині крім подарунка дістався невеликий конструктор Лего. Він його виграв у конкурсі. Моя дитина досі згадує ялинку. Сподіваємося, що в цьому році він теж що-небудь виграє, крім основного подарно.

Як бачите, всі бажаючі, незалежно від того, як дитина навчається, можуть потрапити на Кремлівську ялинку. Для цього достатньо заздалегідь замовити квитки та прийти у зазначений час.

ВІДЕО: Кремлівська ялинка