Як зв'язати покривало, ковдра, покривало з товстої пряжі, вовни альпака і мериноса, великої об'ємної в'язання гачком, спицями, на руках без спиць і гачка: покрокова інструкція. Красиві пледи, ковдри, покривала великої об'ємної в'язки ручної роботи: фото

Об'ємний в'язаний плед — це комфорт, який зараз в моді. У цій статті описані круті способи в'язання пледів з різних ниток.

Зміст

Кожна жінка намагається модно і стильно прикрасити інтер'єр в квартирі або будинку. Хтось купує різні цікаві речі в магазинах, а інші створюють шедеври своїми руками. Останнім часом рукодільниці прикрашають свої будинки комфортними та затишними пледами великої в'язки з вовни мериноса.

 • Такою модною річчю можна прикрасити диван або крісло. Також таке покривало можна подарувати на будь яке свято.
 • Немає нічого приємніше, ніж сховатися таким м'яким і ніжним пледом в зимовим ввечері, сидячи з книжкою в руках або чашкою гарячого какао з молоком.
 • Тому ці пледи користуються популярністю, і хтось їх в'яже на замовлення, а інші майстрині навіть відкрили бізнес і продають ці вироби.
 • У цій статті ми розповімо, де купити такий плед дешево.
 • Ви дізнаєтеся про крутих способи в'язки, які допоможуть швидко і просто створити цей шедевр з мериноса або інших ниток.

З чого в'яжуть пледи, ковдри, покривала великої об'ємної в'язки: вовна, пряжа для пледа

Ковдри з вовни альпака

Спочатку майстрині всього світу почали в'язати такий плед тільки з м'якої натуральної овечої вовни мериноса або альпака. Адже перше призначення пледа — це комфорт і тепло, і саме шерсть цих тварин відмінно справляється з такими вимогами.

Зараз можна купити нитки для великої в'язки з додаванням синтетики, а також підходить для такого типу в'язання повітряний акрил. Звичайно, акрилові і синтетичні пледи не будуть такими теплими, як вовняні, але їх можна часто прати і це відмінне рішення для тих людей, у яких алергія на натуральну вовну.

Як зв'язати покривало, ковдра, покривало з товстої пряжі, вовни альпака і мериноса, великої об'ємної в'язання гачком: покрокова інструкція

Ковдра з вовни альпака

Гачком пледи з товстої пряжі мериноса або альпака не в'яжуть. Не буде ефекту легкості і легкості. Але, якщо ви любите в'язати гачком і хочете все-таки зробити своїми руками такий плед, тоді можна використовувати в роботі не занадто товсті нитки. Вовняна пряжа альпака або мериноса може бути різної товщини. З неї в'яжуть навіть шапки, снуди і шарфи.

Для в'язки пледа приготуйте нитка середньої товщини і великий гачок. Спочатку зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель (від 100 до 200) в залежності від параметрів виробу. Потім в'яжіть як зазвичай — стовпчиком з накидами з повітряних петель.

Порада: Ви можете придумати свій малюнок і зв'язати, наприклад, «шишечки» або квіточки. На цьому виді вовни такий малюнок буде виглядати ефектно.

В'язати гачком плед з тонких ниток набагато довше, ніж спицями з товстої пряжі. Якщо на в'язання гачком вам знадобиться від 2-х до 3-х днів, то за допомогою спиць і товстої пряжі мериноса ви зможете створити шедевр за пару годин.

Як зв'язати покривало, ковдра, покривало з товстої пряжі, вовни альпака і мериноса, великої об'ємної в'язання спицями: покрокова інструкція

Ковдра з вовни альпака

Для в'язки пледа з вовни мериноса або альпака знадобиться 3 кілограми ниток і дві великих спиці з волосінню. Для створення такого виробу не потрібно володіти якимись навичками або знаннями. Необхідно тільки вміти набирати і закривати петлі вив'язувати петлі лицьовій гладдю. Це основний візерунок, який використовується для в'язки таких пледів.

Важливо знати: Складні візерунки виконати з такої пряжі буде непросто. Крім цього будь-який малюнок додає об'єму та ваги, а такого великого виробу це ні до чого.

В'яжіть покривало так:

 • Спочатку відміряйте 3 метри нитки.
 • Потім сформуйте першу петлю на правій спиці. Трохи затягніть нитку.
 • Наберіть потрібну кількість петель, наприклад, з 30 петель вийде хороший півтораметровий плед в ширину.
 • Лицьовий ряд в'яжіть лицьовими петлями, потім перевертайте в'язання і виворітний ряд в'яжіть виворітними петлями.
 • При закритті ряду, перші дві петельки провязывайте як зазвичай. Знімайте зі спиці третю петлю, а на іншій спиці залиште попередню. Коли її провяжите, зніміть зі спиці попередню. Так робіть до кінця ряду. В останню петлю простягніть нитку і туго затягніть її.

Ось схема в'язання лицьовій гладдю:

Схема створення в'язки лицьовою гладдю

Відео: МК: Як в'язати плед з вовни мериноса? Плед великої в'язки з товстої пряжі

Як зв'язати покривало, ковдра, покривало з товстої пряжі, вовни альпака і мериноса, великої об'ємної в'язки на руках без спиць і гачка: покрокова інструкція

Покривала з вовни альпака

Багато майстрині дивуються з того, що плед можна пов'язати без спиць і гачка. Але як це можна зробити? Створити шедевр можна тільки за допомогою рук — все просто, адже краса цього виробу полягає саме в простоті. В'язати на руках також просто, як і на спицях:

 • Спочатку відміряйте 3 метри нитки.
 • Потім сформуйте першу петлю на правому зап'ясті. Трохи затягніть її.
 • Наберіть потрібну кількість петель на руку, наприклад, 30 петель.
 • Ряди в'яжіть лицьовими петлями. Спочатку на одній руці провязывайте всі лицьові, потім, перекидаючи петлі на іншу руку, знову провязывайте всі лицьові.
 • При закритті ряду, перші дві петельки провязывайте як зазвичай. Знімайте з руки третю петлю, а на іншій руці залиште попередню. Коли її провяжите, зніміть з руки попередню. Так робіть до кінця ряду. В останню петлю простягніть нитку і туго затягніть її.

Подивіться наочно у відео, як майстриня плете такий плед на руках.

Відео: В'яжемо плед з гиперобьемной пряжі з вовни мериноса 1 частина

Відео: В'яжемо плед з гиперобьемной пряжі з вовни мериноса 2 частина

Яким малюнком зв'язати покривало, ковдра, покривало з вовни альпака, мериноса, об'ємної великої в'язки: ідеї, схеми візерунків, опис, фото

Покривала з вовни альпака

Як говорилося вище, пледи з вовни мериноса або альпака в'яжуться в основному лицьовій гладдю. Малюнки і узори будуть додавати зайвого об'єму і ваги, а такого великого виробу це ні до чого. Але багато майстрині не зупиняються на простому малюнку і в'яжуть пледи гумкою 2х2 чи малюнком з косами. Такий плед відмінно прикрасить велике ліжко. Ось схема в'язання різних кос, всі вони підійдуть для створення пледа:

Схема в'язання кос
Покривала з вовни альпака
Покривало з вовни альпака

Ще один відповідний малюнок: 5 рядів лицьової гладдю, 5 рядів виворітного гладдю. За допомогою такого рисунка можна зробити не тільки плед, але і килимок.

Загалом, можна використовувати будь-який малюнок, якщо хочеться. Але будьте готові до того, що доведеться витратитися на придбання більшої кількості пряжі, а вона коштує дорого.

В'язання об'ємного пледа, покривала, ковдри великої в'язки величезного, великого розміру: схема, опис

Плед з товстої пряжі

Якщо ви хочете створити об'ємний плед або покривало, тоді купуйте саму товсту пряжу вовни мериноса. Петлі при в'язці занадто не затягуйте — робіть їх вільними. Завдяки цьому прийому виріб вийде не тільки об'ємним, але і повітряним, ніжним і дуже м'яким.

В'язання об'ємного пледа, покривала, ковдри великої в'язки дитячого: схема, опис

Плед з товстої пряжі

В'язання об'ємного пледа, покривала, ковдри великої в'язки на виписку новонародженого з пологового будинку: схема, опис

Конверт для новонародженого з товстої пряжі
Опис в'язки

В'язання об'ємного пледа, покривала, ковдри великої в'язки візерунком Зефір: схема, опис

Плед, пов'язаний візерунком Зефирка

За допомогою такого візерунка можна створити ніжний і легкий плед з вовни мериноса. Але цей візерунок в'яжеться за допомогою гачка. Тому запасіться необхідними матеріалами та інструментом, а також терпінням і вільним часом. Ось схема з описом в'язки такого візерунка:

Схема в'язання візерунка Зефирка
Опис в'язки візерунка Зефирка

Скільки вовни мериноса, пряжі, товстих ниток потрібно на покривало, ковдра, покривало великої об'ємної в'язки: витрата

Покривало з вовни альпака

Як говорилося вище, для великого пледа 1,8 м х 2,0 м знадобиться 3 кілограми пряжі. Для пледа 1,2 м-1,5 м х 1,8 м потрібно купити 1,5-2 кілограми пряжі, залежно від малюнка в'язки. На створення дитячого пледа піде не більше 1 кілограма вовни мериноса.

Як купити плед товстої в'язки з вовни мериноса у інтернет магазині Алиэкспресс: посилання на каталог

Покривало з вовни альпака на Алиэкспресс

Пледи з мериноса дуже дорогі, так як нитки з вовни цих тварин привозять з інших країн. Навіть якщо купити нитки і зв'язати плед самостійно, то доведеться витратити чималу суму грошей. Тому багато людей вирушають за покупками на Алиэкспресс, так як на цій торговельній інтернет-майданчику, можна дешево купити якісні і модні речі.

 • Щоб замовити такий плед на Алі, необхідно спочатку зареєструватися на цьому майданчику.
 • Як це правильно зробити написано в цій статті на нашому сайті.
 • Після реєстрації введіть свою адресу, і зайдіть в аккаунт.
 • Введіть в пошук сайту такі слова: «merino wool blankets» або натисніть на посилання, розташовану у нас в цих словах, і ви потрапите в каталог, де величезний вибір якісних в'язаних пледів.
 • Виберіть вподобану модель пледа, натисніть на її зображення.
 • Ви потрапите на її сторінку. Виставите колір і розміри виробу. Натисніть «Купити».
 • Потім перевірте всі дані і продовжуйте оформлення.

Залишиться тільки оплатити товар зручним способом, і чекати доставки за вказаною адресою.

Красиві пледи, ковдри, покривала великої об'ємної в'язки ручної роботи: фото

Подивіться, яка колірна гамма існує у вовняних ниток мериноса. Кожна майстриня може вибрати для себе відповідний колір і створити модна прикраса інтер'єру.

Покривало з вовни альпака
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса
Покривало з вовни мериноса

Зверніть увагу, що пов'язаний плед з вовни мериноса виворітного гладдю, виглядає не так ефектно, як створена штучка лицьовій гладдю. Спробуйте зв'язати такий предмет інтер'єру і ваші гості та домочадці будуть в захваті, а ваші подруги будуть просити вас зв'язати їм таке ніжне і м'яке прикраса інтер'єру.

Відео: DIY Arm-Knitting