Як сподобатися дівчині і жінці Раку? Як привернути увагу, закохати в себе, спокусити і утримати дівчину і жінку Раку? Які подарунки, компліменти люблять дівчата і жінки Раки? Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Ракам?

Стосунки з жінкою на Рак.

Зміст

У даній статті ви знайдете масу корисної інформації про те, як убити наповал і закохати навічно жінку-Раку. Даний знак досить непростий, а жінка — справжня загадка. Давайте спробуємо розгадати шлях до її серця.

Рак дівчина, жінка: яка вона, який характер?

Одним з самих незвичайних і загадкових знаків зодіаку, на думку астрологів, є Рак. До нього відносяться жінки, які народилися в період 21 (22) червня по 21 (22) липня (в залежності від року народження). Це справжні діти Місяця, яка їх захищає і надає потужний вплив на їх темперамент і настрій.

У леді Рак особливий, не схожий ні на один інший зодіакальний знак, характер. У більшості випадків їй властиві:

 • Таємничість – мабуть, це найголовніша особливість представниць знака. Це дівчина — ребус, ніби оточена атмосферою загадковості. Причому Ракинья нічого для цього спеціально не робить. Просто за своєю природою вона надзвичайно потайлива і абсолютно закрита для оточуючих. Ви ніколи не дізнаєтеся, що ця жінка думає насправді, так як свою думку вона воліє тримати при собі.
 • Жіночність – як і всі представниці водної стихії, дама Рак наділена надзвичайним жіночим шармом і привабливістю. Як правило, вона також володіє гарною фігурою з пишними грудьми.
 • Замкнутість – при всій своїй дружності, ця особа практично нікого не впускає у свій світ. Відбувається так із-за невпевненості Раків в собі. Але при цьому вони дуже бояться, що оточуючі дізнаються про це. Ось і доводиться ховатися в свій «панцир».
 • Скромність, сором'язливість – дівчата Раки ніколи не хваляться. Вони не схильні до демонстрації своїх здібностей.
Дівчина Рак
 • Відданість – ця жінка завжди вірна своїм друзям, рідним і коханому чоловікові. Вона абсолютно не здатна на зраду і ніколи не залишить близьких у важку хвилину. А вже якщо хто-небудь посміє образити їх, Рак кинеться на захист і, повірте, буде битися, як лев.
 • Ощадливість – у дами Рак наявна потреба обов'язково відкладати гроші на майбутнє. Вона рідко викидає старі речі, складаючи їх «на всякий випадок». Для власної безпеки їй просто необхідно бути впевненою в завтрашньому дні. Найчастіше в скринях літніх бабусь цього знаку можна знайти чимало цінних антикварних штучок. Але скнарою Раків назвати не можна. Вона досить легко розлучається з грошима. Просто ця особа вміє економити.
 • Старанність і працьовитість – представниці цього зодіаку будь ставляться дуже відповідально. Їх не можна назвати кар'єристками. Але якщо випаде можливість просування по службових сходах, вони обов'язково скористаються цим шансом. Але не для того, щоб володарювати, а для поліпшення матеріального становища свого і своєї сім'ї.
 • Сімейність – дівчина Рак завжди дуже прив'язана до своїх рідних. Вона надзвичайно трепетно і дбайливо ставиться до своїх батьків. З цієї причини нерідко виходить заміж в досить зрілому віці, не наважуючись покинути отчий дім. А створивши сім'ю, стає дуже турботливою дружиною і матір'ю. Главою сім'ї в уявленні жінки Раку є, звичайно, чоловік. Тому вона підтримує його у всьому і піклується, як про малу дитину. Деяких чоловіків з часом така надмірна опіка починає дратувати, а інших, навпаки, спонукає сісти їй на голову.
 • Надзвичайно сильна любов до своїх дітей – цю жінку можна називати Матір'ю з великої літери. Діти – це головне в її житті, заради них вона готова на все і жертвує багатьом. Рак буквально здуває пилинки зі своїх чад, допомагає і підтримує у всіх їхніх починаннях і справах. Часто це йде навіть на шкоду самим дітям, адже з-за надмірної турботи матері вони виявляються непристосованими до самостійного життя. До того ж, мама-Рак з великою неохотою віддає дочок заміж і одружує синів, бо їй дуже важко розлучитися з ними.
 • Уміння любити — якщо жінка Рак вирішується на відносини, то, як правило, це дуже серйозно. Любов її просто сліпа, вона багато чого прощає чоловікові і не наважується піти від нього навіть у тому випадку, коли жити з ним стає нестерпно. За цим ховається її патологічний страх самотності. А ще почуття власництва: їй важко змиритися, що вона може щось або когось втратити.
Характеристика знака
 • Ніжність, сентиментальність – за уявною холодністю дівчини ховається надзвичайно чуйна і ніжна душа, яка вміє дарувати море любові і ласки.
 • Емоційність – зовні спокійні Раки насправді схильні до несподіваних і дуже різких перепадів настрою. Це відомо тільки їх близьким людям, перед якими дівчина може розкритися. Протягом години вона може поплакати, розлютитися або розвеселитися. До того ж вона має здатність передавати свій стан оточуючим.
 • Вразливість – ці дівчата схильні перебільшувати значення сказаних слів або кинутих на них поглядів. І оскільки Раки в собі не впевнені, вони надають всьому виключно негативне забарвлення. Тому вони дуже потребують підтримки близьких людей.
 • Господарність – дами цього знака прекрасні хранительки домашнього вогнища. Раки люблять свій дім, це справжня захисна фортеця для них. Тому хоч їм не дуже подобається прибирати, вони із задоволенням доглядають за своїм житлом, постійно облагороджуючи його. До того ж такі жінки чудово готують, в їх холодильнику завжди повно їжі, а меню відрізняється різноманітністю.
 • Вміння зберігати чужі таємниці – цим дівчатам можна довірити будь-які секрети, вони ніколи і ні за яких обставин їх не выболтают.
 • Романтичність – дівчина Рак впевнена, що в житті немає нічого важливіше Любові, яка повинна бути на все життя. Саме тому вона мріє зустріти того єдиного чоловіка, з яким піде рука об руку. У цьому вона трохи старомодна, однак саме це якість і надає жінці шарм і зворушливість.
 • Тактовність – у цих осіб вроджене почуття такту, вони намагаються нікого не образити, чинити неетично і у відповідності з високими моральними принципами. Вони дуже страждають від того, що когось образили або розкритикували.

Як і у будь-якого іншого знака, у леді Рак є і недоліки, до яких можна віднести:

 • Абсолютну непереносимість критики – для цих панянок немає нічого гірше критичних зауважень в свою адресу або насмішок. Вони дуже болісно на це реагують, страждають і можуть впасти в тугу.
 • Схильність до депресій – дами Раки постійно перебувають у стані тривоги: сумують про минулі помилки, відчувають невдоволення цим і бояться майбутнього. Вони й самі не можуть пояснити, з-за чого саме хвилюються і мучаться.
У Рака є і недоліки
 • Образливість – навіть якщо зовні дівчина цього знаку і не покаже увазі, що її щось зачепило, в душі вона буде страждати. Образу така дама пам'ятає не просто довго, а завжди. А при нагоді обов'язково помститься. При цьому сам кривдник може і забути, а то й зовсім не знати, що завдав дівчині душевну рану.
 • Невміння відпустити минуле – Раки постійно згадують і аналізують події давно минулих днів, перебирають старі листи і фотографії, то і справа повертаються до колись сказаним словами і досконалим вчинків.
 • Максималізм – найчастіше така дівчина щиро вірить, що всі навколишні володіють такими ж поглядами на життя, як вона сама. І деколи це призводить до сильних розчарувань і образ.

Як привернути увагу дівчини і жінки Раку?

Таємничість і загадковість, навколишнє жінку Раку, завжди привертають до неї особин протилежної статі. Однак не всі з них удостоюються її погляду. Як же привернути її увагу і добитися розташування?

 • частіше кидайте на неї захоплені погляди і посміхайтеся. Всім дівчатам лестить така увага, а вже Ракам особливо.
 • будьте трохи загадковим. Хоч Раки і не цікаві, трохи таємничості їх напевно заінтригує.
 • створіть навколо себе ореол легкого смутку. Можете поскаржитися на своє розбите серце або поскаржитися, скільки в світі невдячності і несправедливості. Але ні в якому разі не створюйте враження, що Ви невдаха. Ні, Вам просто не пощастило. А ще Ви сподіваєтеся зустріти свою справжню любов. Ці романтичні дівчата обов'язково спробують втішити Вас.
Залучити жінку Раку
 • покажіть, що любите тварин: встановіть годівницю для птахів, погодуйте бездомного кошеняти. Це розтопить добре серце Раки, яка обожнює природу і все живе.
 • позиционируйте себе як успішного і забезпеченої людини. Якщо у Ваших друзів або приятелів вважаються знамениті і відомі люди, обов'язково згадайте про це. Дівчата Раки приймуть це дуже позитивно.
 • оскільки ці панночки дуже сором'язливі, створіть ситуацію, в якій вони виявляться в центрі загальної уваги і зможуть проявити свої найкращі якості. Їм обов'язково підлестить таке ставлення.
 • одягайтеся завжди стильно й акуратно. Хороша стрижка і елегантний костюм справляють приємне враження на всіх жінок.

Як сподобатися дівчині або жінці Раку?

Цій дівчині потрібна впевненість у тому, що Ви шукаєте довгострокових стабільних відносин. Тільки так Ви зможете сподобатися дівчині Раку. Так що якщо Ваші наміри серйозні, дотримуйтеся рекомендацій астрологів:

 • Приготуйтеся до того, що період залицяння буде досить тривалим. Ракинье необхідно час, щоб навчитися довіряти Вам і розкритися повністю. Вони дуже обережні в своїх симпатіях, і воліють мати достатньо часу, щоб вивчити потенційного претендента на руку і серце.
 • Доглядайте за такою дівчиною, як в любовних романах: влаштовуйте вечеря при свічках, читайте ліричні вірші, даруйте букети і милі сувенірні дрібнички, милуйтеся нічними зорями.
 • Завжди говоріть жінці Раку якомога більше компліментів.
 • Дайте відчути своїй дамі серця, що за Вами, як за кам'яною стіною. Вона дуже потребує захисту і гідно оцінить такого кавалера.
 • Часом ставитеся до неї, як маленькій дитині: балуйте, потурайте примхам, по-батьківськи втішайте в період смутку. В глибині душі Раки завжди мріє про таке ставлення.
Сподобається Раку
 • Покажіть Раку, що Ви маєте потребу в ній, як в повітрі або воді, що без неї Ваше життя просто немислима. Це саме те, про що мріє дівчина, народжена під таким зодіаком.
 • Проявляйте турботу про неї, зустрічаючи з роботи, проводжаючи додому, накидаючи на плечі свій піджак в холодні вечори. Пам'ятайте, що дорожче будь-яких подарунків цій дівчині Вашу увагу і захист. Однак нав'язливість теж навряд чи сподобається цієї тендітної особи.
 • Не будьте занадто наполегливим, це напевно відлякає жінку Раку. Хоча вона і потребує сильного захисника, натиск і тиск їй не по душі.
 • Цікаво, що, будучи досить замкнутою і обережною, леді цього знака воліє відкритих, цілком передбачуваних чоловіків.
 • Вмійте цікаво розповідати і уважно слухати. Ракиньи обожнюють душевні бесіди і жваві розмови. Приготуйтеся до того, що на першому побаченні вона може захоплено обговорювати сподобався їй фільм або роман.
 • Пам'ятайте, що гроші для жінки Раку не головне. Вона не стане зустрічатися з багатим, але невихованим і грубим кавалером.
 • Будьте чесні і не грайте жодних ролей. Не варто видавати себе за того, ким насправді не є. Фальш ці дами відчувають відразу.

Як закохати в себе, підкорити, завоювати дівчину або жінку Раку чоловікові й хлопцеві по знакам зодіаку?

Мінливі жінки Раки живуть за своїми особливими і тільки їм зрозумілих законах, які не завжди піддаються логічному аналізу. Тому для підкорення такої особистості чоловікові потрібно докласти масу зусиль і проявити терпіння, що деяким знакам зодіаку просто не під силу.

Для того, щоб завоювати цю загадкову і непередбачувану вдачу, чоловікові потрібно враховувати особливості її тонкої душі:

 • Овен – Ваш сильний темперамент завжди буде притягувати слабку Раки. Ваша яскравість і здатність красиво доглядати підкорять боязку дівчину. Проте натиск і «великі пристрасті», притаманні Вам, можуть і налякати її. Проявіть розсудливість, будьте поблажливішими і стриманішим.
 • Телець – у Вас багато спільного з дівчиною знаку Рак: прагнення створити затишний будинок, сімейні цінності і почуття обов'язку. Тому домогтися любові у цієї дами буде досить легко. Створіть їй матеріальне благополуччя і забезпечте максимальний комфорт. Але Вам слід побороти свою запальність і не бути таким «самодержцем» в побуті.
 • Близнюки – між вами можлива, швидше, міцна дружба, ніж пристрасне кохання. Надто вже різняться ваші думки і переконання, і навіть реакція на одні й ті ж події. А Ваша мінливість і любов до далеких просторах» сильно ранить таких дівчат і спонукає їх залізти в свій «панцир».
 • Рак – у Вас непогані шанси на взаємність. Однак так само, як і вона, Ви не впевнені в собі і кілька інфантильні. А ця дама потребує міцної опори і твердій руці, яка буде направляти в потрібне русло. Постарайтеся переконати її у своїй твердості і сильний характер. І не впадайте в смуток і зневіру, до яких Ви так схильні.
 • Лев – не будьте надто наполегливим, це може відштовхнути полохливу панночку. Проявіть свої найкращі якості: щедрість, надійність, уміння піклуватися і захищати. І не забувайте, що компліменти любите не тільки Ви, але і Ваша обраниця. Тому частіше хваліть її.
 • Діва – Рак для Вас – це щаслива знахідка. Вона гідно зможе оцінити Вашу обачність, спокій, акуратність і здатність накопичувати заощадження. Щоб закохати її в себе, утримайтеся від критики на її адресу, щоб не поранити цю чутливу натуру. До того ж доведеться здійснювати романтичні вчинки, які даються Вам з працею.
 • Ваги – Ваша ввічливість, чемність і вміння бути приємним напевно зачарують цю даму. Однак, щоб утримати свого «Рачка», Вам треба частіше бувати вдома і відмовитися від світських вечірок, які так любите.
 • Скорпіон – зірки говорять, що Ви зможете легко завоювати леді Рак. Адже у Вас з нею спільні погляди і принципи. Оберігайте її від нападів депресії, яким вона схильна, і її вдячність не матиме меж. Але Вам потрібно приборкати свою ревнощі, адже жінка цього знаку завжди буде вірна.
Відносини зі знаками зодіаку
 • Стрілець – властива Вам життєва сила і невгамовна енергія спочатку буде притягувати Раку, як магніт. Але незабаром несхожість поглядів і світогляду може розчарувати дівчину. Для того, щоб зберегти стосунки, Вам потрібно бути більш чуйним і приборкати свою волелюбну натуру
 • Козеріг – покажіть Раку свою готовність піклуватися про неї і забезпечити спокійне і комфортне життя. У відповідь Ви отримаєте всю щирість, ніжність і відданість, на яку тільки здатна жінка Рак. Тільки старайтеся частіше йти на компроміс і не забувайте говорити слова любові, без яких ця дама просто не може почувати себе щасливою.
 • Водолій – на жаль, зірки не вірять в успіх з жінкою на Рак. Ви надто з нею різні. І Вам доведеться відмовлятися практично від усіх своїх звичок і поглядів, щоб завоювати серце цієї жінки.
 • Риби – для підкорення дівчата Раку Вам особливо нічого робити і не потрібно. Просто будьте собою. Притаманні Вам почуття обов'язку і відповідальності, ніжність і здатність втішити у скрутну хвилину назавжди прив'яжуть цю дівчину. А Ваша потреба в постійному до себе відношенні знайдуть відгук у сверхзаботливых Раків.

Жінка і дівчина Рак: як зрозуміти, що вона закохана, що ти їй подобаєшся?

Крім того, потрібно розуміти, що дівчина Рак дуже слабка, вразлива, чутлива натура. Але при цьому вона всім своїм виглядом намагається демонструвати зовсім протилежні якості – самостійність і міцний характер. Тому вона не буде дзвонити першою або робити якісь інші кроки до зближення. Ініціатива повинна виходити тільки від Вас.

Раки дуже сором'язливі

Щоб зрозуміти, чи подобаєтеся Ви цієї таємничої панночці, скористайтеся порадами досвідчених астрологів:

 • Розмовляючи з дівчиною, переведіть розмову на тему її особистого життя або сім'ї. Якщо вона не замкнеться, а охоче розповість про це, можете не сумніватися – Ви їй не байдужі. Адже цей знак дуже скритний, і перед ким – попало не розкривається.
 • З людьми, які їй байдужі, дівчина Рак поводиться холодно, і навіть гордовито. Вона не стане витрачати свій шарм даремно. Фліртує така особа тільки з тими, хто по-справжньому її зацікавив. При цьому будьте уважним: ці дами кокетують дуже тонко і ненав'язливо, і Ви навіть можете не зрозуміти цього.

Враховуйте те обставина, що Раки дуже сором'язливі особи і навіть можуть відмовитися піти на побачення, хоч кавалер їй, в принципі, приємний. Не опускайте руки, будьте більш наполегливим, але не нав'язливим.

Як спокусити дівчину або жінку Раку?

Спокусити цю жінку водної стихії нелегко. Адже для неї секс і любов – поняття рівнозначні. А любов, у свою чергу, плавно перетікає в шлюб і сім'ю. Тому короткочасні пристрасні романчики неприйнятні для серйозної жінки Раку. А якщо раптом, несподівано для себе самої, ця дама допустить випадкову зв'язок з чоловіком, вона віддасть перевагу більше ніколи не зустрічатися з ним, так як буде вважати, що надмірно відкрилася йому і стала дуже вразливою.

Так що якщо Ви хочете спокусити цю дівчину, приготуйтеся до тривалого і старанно залицяння:

 • для початку станьте просто її другом, з яким вона зможе довіряти
 • не поспішайте, і для першого сексуального побачення знайдіть відповідний час і місце
 • подбайте, щоб «шатро любові» був комфортним та красивим
 • створіть романтичну атмосферу: свічки, шампанське, ароматичні масла. Нічний пляж, освітлений світлом місяця, підійде ще краще
Спокусити Раку
 • покажіть, що Ви повністю зачаровані нею і нікого не помічаєте навколо, що хочете бути тільки з нею
 • весь час осыпайте її компліментами і захоплюйтеся красою
 • апелюйте до сентиментальності і гиперматеринским почуттів дівчини Раку
 • будьте ніжним, ласкавим і ні в якому разі не проявляйте грубість, навіть в жарт

Домагаючись прихильності дівчини Раку, враховуйте, що любов вона впадає, як у вир, і віддає коханому всю себе. Тому якщо у Ваші плани не входять шлюб або довготривала зв'язок, не варто вступати з нею у відносини, щоб не завдавати Раку страждань.

Що подобається жінкам і дівчатам Ракам в ліжку?

За боязкістю натури жінки Раку ховається чуттєвість і природний еротизм. Однак розбудити ці якості можуть лише чуйні і терплячі чоловіки, які з розумінням ставляться до тонкої душевної організації своєї партнерки.

 • У багатьох представниць цього зодіаку секс в стосунках має другорядний характер, а на першому місці стоять почуття і ніжні визнання. Тому в ліжку Раки досить пасивні і рідко роблять перший крок.
 • Як правило, ці дами соромляться власної любові до сексу і плотським насолодам. І тому на початку відносин вони можуть бути злегка затиснуті, вважаючи за краще займатися любов'ю в темряві або в таких позах, коли партнер ззаду і не бачить виразу обличчя партнерки.
 • Швидкий секс жінки Раки не люблять. Вони воліють неспішні ласки, без суєти і квапливості.
 • Обстановка, в якій відбувається акт любові, повинна бути максимально комфортною і створювати атмосферу захищеності. Тому найчастіше представниці цього знака воліють займатися сексом у власній оселі, де почувають себе більш впевнено і вільно.
Переваги Раку в ліжку
 • У момент зняття з себе одягу цієї сором'язливий панночці дуже важливо чути компліменти від свого чоловіка про те, як вона прекрасна. Це надає їй впевненості і дозволяє розслабитися.
 • Раки дуже ніжні з партнером, з задоволенням доторкаються до нього, гладять, цілують. Самі також з насолодою отримують відповідні пестощі коханої людини.
 • Будьте готові до того, що Рак не скаже про свої бажання прямо. Вона щиро вважає, що чоловік повинен інтуїтивно відчути, чого саме вона від нього чекає.

Як утримати дівчину або жінку Раку?

Чоловікові належить розгадувати ребус душі жінки Раку все життя. І навіть проживши з нею багато років, так до кінця і не зуміє зрозуміти її повністю. Поряд з такою дівчиною будь-яка молода людина відчує себе самим сильним і здатним на великі подвиги. Ракиньи можуть чекати свого єдиного чоловіка все життя. І навіть будучи заміжньою, душа жінки буде сповнена сумнівів у правильності свого вибору і про те, чи не втратила вона в минулому свою справжню любов.

Тому постійно, все життя, доводьте своєї обраниці, що Ви цінуєте і обожнюєте її:

 • по можливості, завжди поруч з нею. У свою відсутність будьте з нею незримо, з допомогою смс або милих записок, залишених вранці на столі
 • не припиняйте захоплюватися її красою, молодістю, розумом, вмінням вести господарство. Пам'ятайте, що її потрібно часто хвалити
 • проявляйте турботу у всьому: зустрічайте з роботи, носіть сумки, цікавтеся її справами, здоров'ям батьків
 • будьте ласкаві і ніжні з цієї чутливої панянкою. До неї потрібно ставитися, як до тендітної фарфоровій вазі, намагаючись не зачепити і не поранити
 • заради своєї сім'ї ця жінка готова пожертвувати своєю кар'єрою, мріями і амбіціями. Тому не розчаровуйте її. Доводьте, що вона не помилилася у своїх надіях на щастя з Вами
Утримати жінку Раку
 • ніколи не критикуйте її батьків. Для неї сім'я – це основа всіх основ. І від Вас потрібно проявляти повагу до її родичів
 • не вносьте в її життя дискомфорт і плутанину. Ця жінка раціональна і любить у всьому порядок
 • леді Рак катастрофічно не переносить конфлікти і з'ясування стосунків. Вона дуже сильно переживає за їх приводу і довго не може заспокоїтися. Тому намагайтеся уникати сварок і суперечок
 • зробіть все можливе, щоб Ваша обраниця повірила, що її світ хвилює Вас найбільше на світі, і для Вас важливі її думки і почуття, що Ви ніколи не залишите її наодинці з труднощами і завжди будете приймати її такою, як вона є
 • оскільки панночку Раку завжди долають сумніви, і вона коливається в своїх відносинах, будьте сильним і впевненим партнером, здатним взяти на себе відповідальність за ваше спільне майбутнє

Які компліменти люблять дівчата і жінки Раки?

У випадку з Раком переборщити неможливо. Головне – щоб Ваші слова звучали щиро і не скидалися на грубу лестощі. Компліменти можуть бути різними, і їх повинно бути величезна кількість.

У цій дівчині можна захоплюватися багатьма речами:

 • красою і доглянутістю
 • інтелектом і широким кругозором
 • умінням прекрасно готувати і створювати затишок в будинку
 • чуйним ставленням до рідних і друзів
 • добрим серцем і чуйністю

Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Ракам?

Дівчина, народжена під цим чутливим і романтичним знаком, потребує, перш за все, в душевному комфорті і повної захищеності.

І чоловіки їй подобаються такі, які можуть їй ці умови забезпечити:

 • стримані, але з романтичним характером
 • незалежні і цілеспрямовані
 • заможні, що міцно стоять на ногах
 • галантні, з хорошими манерами і знанням правил етикету
 • в міру енергійних
 • люблять спокійний відпочинок
 • дбайливі по відношенню до своїх батьків
 • чутливі й ніжні
 • впевнені в собі
 • нежадібні, але і не марнотрати
 • наділені природним почуттям такту
 • бажають мати дітей
Хлопці для жінки Раку

А намагатимуться уникати ці панянки таких кавалерів:

 • мають занадто гарячий і пристрасний темперамент
 • неусидчивых і нестримних
 • надмірно напористих і брутальних
 • з яскраво вираженою сексуальністю

Що подарувати дівчині Раку на День народження, Новий рік?

Дамі, яка знаходиться під впливом Місяця і має настільки суперечливий характер, догодити подарунком і легко і складно водночас. Адже про своїх бажаннях Рак зазвичай мовчить, і важко зрозуміти, що ж саме може її порадувати.

Тому при виборі подарунка такої особи враховуйте особливості її характеру:

 • для дівчини, народженої під сузір'ям Рака, не важлива вартість подарунка. Головне, щоб він дарувався від душі і був доказом Вашого особливого ставлення до неї
 • ці панянки впевнені, що Ви самі, на інтуїтивному рівні, повинні здогадатися, що їй подарувати. Тому будьте уважними, і звертайте увагу на її тонкі натяки
 • жінкам-Ракам сміливо можна дарувати милі сувеніри і дрібнички, лише б вони були сентиментальними і романтичними
 • сюрпризи і дорогі подарунки навряд чи сподобаються такий дамі. Краще даруйте те, що радувало її і минулого разу (ще одна прикраса, ще одні духи)
 • квіти переважно вибирати ніжні: лілії, іриси, орхідеї
 • підношення для такої дівчини може і не бути матеріальним. Вона зрадіє романтичних подарунків у вигляді польоту на повітряній кулі, названої на її честь зірки, шикарного вечері при свічках або на морському узбережжі
 • подарунок повинен бути красиво упакований. Естетичні Раки образяться, якщо він буде підготовлений «на швидку руку»
Подарунок для Раку

Напевно порадує леді Рак наступне:

 • оскільки ця жінка витрачає всі свої сили на близьких людей і заради них відмовляє собі багато в чому, побалуйте її сплаченими процедурами у СПА — салоні, шовковою піжамою, вишуканими парфумами, ексклюзивної косметикою.
 • Рак дуже любить воду і все, що з нею пов'язано. Тому багато часу приділяє декору ванної кімнати і наведення там затишку. Можете подарувати щось, пов'язане з водними процедурами: набір для сауни, мило ручної роботи, красиві рушники, вишукані гелі для душу, масла для ванни.
 • ці жінки обожнюють свій будинок і невпинно його прикрашають і вдосконалюють. Подаруйте красиву меблі, світильники або елегантні елементи декору.
 • дівчата такого знака трепетно ставляться до минулого. Вони люблять перебирати старі фотографії, торкатися до старовинних речей. Сміливо можете дарувати цифрову рамку для фото, фотоапарат, предмети антикваріату.
 • почуття захищеності та комфорту – це те, до чого прагне дама Рак. Її обов'язково порадує теплий халат, незвичайні затишні тапочки, вовняний плед.
 • всі жінки люблять прикраси, і цей знак не виняток. Віддавайте перевагу білому золоту або срібла, а також камінню світлих відтінків (перли, топаз, лазурит, аквамарин, місячний камінь).
 • для Раків дуже важливі сімейні традиції. Вони дуже люблять домашні свята, коли всі збираються за великим обіднім столом. Красива посуд, столове срібло, великий святковий сервіз припадуть як не можна до речі.
 • представники цього знака легкі на підйом. Тому будуть раді отримати в подарунок туристичну путівку, бажано до моря.
 • враховуючи, що жінки Раки чудові кулінари, подаруйте набори для суші, ілюстровану книгу рецептів, оплатіть майстер-клас з приготування незвичайних страв.

Поставтеся до вибору серйозно. Адже попавши Раку своїм подарунком, Ви доведете свою уважність до неї. І дівчина обов'язково це оцінить.

Відео: Психологічний портрет знака зодіаку Рак