8 ознак того, що ви розумна жінка

Ознаки розумної жінки.

Існує маса ознак мудрої жінки. Думаємо, що кожна вважає себе такою, однак це не завжди так. У цій статті ми розповімо про ознаки розумної жінки.

8 ознак того, що ви розумна жінка

Зверніть увагу, що це не якийсь певний набір якостей, яким відповідає кожна представниця прекрасної статі. Це досить узагальнене поняття, тому як кожна жінка розвивається за своєю певною схемою. Немає абсолютно однакових жінок, які мають відповідати один одному.

Ознаки розумної жінки:

  1. Вона принципова. Це не означає, що будуть сварки з будь-якого приводу. Дійсно, життя вимагає компромісів, а також поступливості. Але мудрій жінці не можна нічого нав'язати, у неї з кожного приводу є своя особиста думка. Причому вона висловлює його далеко не завжди. Адже бути на сто відсотків правою їй немає сенсу. Вона і так знає, що правильно думає, тому немає сенсу витрачати зайві нерви на порожні суперечки і безглузді розмови з опонентами.
  2. Ще однією ознакою розумної жінки є стильність і неповторність. Дійсно, багато жінок женуться за модою, проте мудра жінка давно зрозуміла, що їй йде, яка одяг до особи, який фасон і колір. Тому намагається дотримуватися даних тенденцій. Випливаючи моді, можна виглядати досить безглуздо і надягати на себе речі, які абсолютно не підходять.
  3. Розумна жінка не залежить від чоловіків, вона не вважає це єдиним способом реалізуватися як жінка. У неї немає мети обов'язково знайти чоловіка своєї мрії і реалізувати себе як жінка саме в цьому плані. Вона цікавиться не тільки чоловіками, але ще й друзями, роботою, хоче відбутися у всіх сенсах цього слова. Тому найчастіше мудрі жінки не присвячують себе виключно родині, вони всебічно розвинені, намагаються встигати скрізь.
  4. Розумна жінка емоційна, але при цьому вона не поспішає висловлювати свою думку, показувати поганий настрій абсолютно всім. Так дійсно, емоції можуть переповнювати її, вона ніколи не буде приховувати свого поганого настрою, але при цьому псувати його нікому не стане.
  5. Розумна жінка не бреше ні собі, ні іншим. Вона розуміє, що якщо чоловік їй не дзвонить, значить він не хоче. І всі ці відмовки про раптові наради, відрядження або від'їзди, насправді ніщо інше, як спосіб обману і небажання зустрічатися з цією жінкою.
  6. Розумна жінка ніколи не дозволить обманювати себе. Тому завжди намагається розірвати відносини, які їй не потрібні, якщо в них не особливо комфортно. Вона не буде терпіти чоловіка тільки тому, що їй потрібна видимість чоловіка поруч із собою. Розумні жінки ніколи не виходять заміж лише тому, що їм потрібен штамп у паспорті, і бути як всі. Вона дійсно хоче знайти гідного чоловіка, відповідно не буде розмінюватися на дрібниці.
  7. Розумна жінка завжди прониклива, вона бачить, що у відносинах відбувається щось не те, або хтось з близьких людей чимось пригнічений, і погано себе почуває. Відповідно вона завжди готова запропонувати свою допомогу, розділити радість і практично ніколи не заздрить. Саме тому у неї багато друзів, хороших знайомих, а також ідеальні стосунки в родині.
  8. Розумна жінка вміє прощати, але це не означає, що їй можна вилізти на голову. Але якщо чоловік оступився, він отримає прощення. Бо вона розуміє, що люди не ідеальні, можуть помилятися. Крім того, жінка живе сьогоденням. Тобто вона ніколи не замислюється про минуле і по сто разів не прокручує в голові якусь ситуацію і варіанти розвитку подій, які могли б бути. Вона розуміє, що життя тільки в сьогоденні і майбутньому. Відповідно про минуле думати нічого. Так, можливо це приємні спогади, але вона ніколи не живе минулим, а тільки майбутнім і сьогоденням. Це її головний плюс.
  9. Вона дуже гармонійна, тому її складно вивести з себе. Незважаючи на емоційність і відкритість, ця жінка розуміє, як потрібно себе вести в суспільстві, і що робити, щоб подобатися іншим. Крім того, вона цінує свій вільний час, і не дозволить собі відпочивати в клубі допізна, якщо знає, що завтра вранці їй рано вставати і йти на роботу. Вона розуміє, що буде висотану, і цей робочий день їй дасться важко. Так дійсно, необхідно іноді відриватися, але не на шкоду власному здоров'ю та настрою.

Вона завжди залишається жінкою, незважаючи на всі ці якості. Вона любить дрібниці і дрібниці, які обожнюють всі жінки. Це квіти, кіно, залицяння, приємні вечори і посиденьки з друзями. Незважаючи на всю жорсткість всередині, вона досить м'яка і емоційна. Відповідно з нею можна дивитися мелодрами і разом ридати.

ВІДЕО: Ознаки розумної жінки