Види жіночих стрижок на короткі густі кучеряве, рідкісні, прямі волосся. Як зробити стрижку пікс, боб, драбинку на короткі волосся?

Які жіночі стрижки на короткий волосся зараз в моді? Що обіцяють стилісти і які стрижки на короткий волосся будуть в моді?

Зміст

Види жіночих стрижок на коротке волосся

Поява коротких стрижок в моді у жінок повністю змінило світогляд і відносин до жінок. Для того щоб створити незвичайний образ стилісти вдавалися до раніше неймовірним експериментів, самі ж жінки бачили в цьому можливість виявляти протест стереотипам і можливість вільно втілювати будь-які ідеї, не боячись думки суспільства.

модні стрижки 2016 року

Після численних змін в моді, утворилися течії, відгалуження субкультур провокували змінюватися всю моду, так спочатку 20-того задався ритм жіночого сегменту моди, сукні стали коротше, в моду увійшли нові культові бренди жіночих брюк, а так само велика увага отримали волосся.

Для того щоб створити унікальну зачіску жінкам доводилося проводити не одну годину в салоні і експериментувати, саме так свого часу і з'явилася мода на короткі стрижки.

Короткі стрижки поділяють на декілька найпопулярніших видів, типажів:

  • Гладкі стрижки — в яких основний акцент робиться на блиску волосся, на доглянутих, розчесаного рівних пасмах волосся, а так само на рівних лініях зрізу волосся
  • Популярна стрижка каре, в якій волосся повинні бути симетричні по довжині, а так само зрізані по одній рівній лінії нижче вух. Стрижка каре, дала можливість прогресувати стилю і через деякий час з'явилися нові види стрижок, такі як сэссун і паж. У першій лінія зрізу збоку зачіски округляється, а друга схожа на сэссун, тільки волосся повинні бути коротше, а чубчик гущі
стрижка Паж
  • Асиметричні стрижки вимагають постійного візиту до перукаря і підходять для дівчат, які люблять піклуватися про свій зовнішній вигляд і приділяти багато часу
  • Профільовані стрижки Пікс, особливість яких полягає у створенні рваного вигляду волосся, особливо чубчика. Зачіска є нащадком зачіски гарсон популярною в 60-х роках 20 століття. Ідеально підходить для густого волосся.
  • Стрижки з градуйованими пасмами для витких коротких волосся. За задумом тильна сторона зачіски повинна стригтися коротко, тоді як спереду необхідно залишити декілька злегка довгих локонів.

Жіноча стрижка боб на короткі волосся, фото

Зачіска боб має велику історію, з року в рік тенденції, структура і форми зачісок у стилі боб, приймають нові обриси згідно популярним модним руху часу.

Ця стрижка виграє у деяких планах, особливо улюбленому більшості жінок, це комфорт, практичність, простота, а так же зовнішній вигляд зачіски. Ту елегантність, яку вона в собі виражає, може помітити кожен професійний перукар, і кожен новатор у сфері мод.

злегка скуйовджене волосся в зачісці боб

Від інших стрижок, боб відрізняється конкретними характеристиками:

  • довжина волосся на потилиці повинна бути коротка, можливо навіть вистрижені за допомогою машинки для стрижки, а волосся на маківці повинні бути об'ємні.
  • чубчик повинна бути довга, на свій розсуд, але не нижче особи
  • довгими бічними локонами/пасмами волосся

Стрижка боб суворо підходить до кількох типів овальних, круглих, худих і подовжених осіб, найчастіше в інших випадках вона виглядає недостатньо виражене і презентабельно.

 

зачіска боб з довгою чубчиком

Стрижка боб вирішить проблему вузького і подовженого до підборіддя особи, за рахунок своїх форм. Довжина бічних пасм і короткий потилицю підкреслять перехід зачіски і приховають зрізи. У той же час стилісти і перукарі рекомендують використовувати зачіску боб у випадках, коли необхідно визначити форми, підкреслити їх, створити обрамлення або навпаки відвернути увагу від дефектів.

Та ж зачіска боб може стати ідеальним способом, з допомогою якого можна показати свою індивідуальність і сексуальність, наприклад, коротко зістригти волосся на потилиці і повністю відкрити шию, зробивши на ній акцент. Це однозначно зверне на себе увагу і викликає інтерес у чоловіків.

Жіноча стрижка драбинка на коротке волосся

Стиль зачіски драбинка на короткий типаж волосся набирав обертів у тенденціях моди саме у Франції в 60-х роках 20-го століття. Тоді короткі жіночі стрижки йшли і знову поверталися в топ, що й допомогло створити різноманіття в цій справі.

У драбинці головний упор або акцент робиться на скуйовджений і злегка недбалий вигляд волосся, а так само важливо використовувати багаторівневий типаж зачісок, щоб додати об'єм.

За допомогою зачіски драбинкою, можна маніпулювати волоссям, а це в свою чергу вирішує проблему неслухняних, тонкого волосся. Перевага зачіски полягає в обсязі, контурі, межах, контрасті, а так само в точній передачі настрою. Іншими словами, зачіска сходи — це унікальний спосіб вираження, який в даний момент, і в майбутньому залишиться на піку популярності.

багаторівнева стрижка драбинка з укладеними волоссям на бік

Зачіска заснована на шаруватої стрижці, починаючи від верхівки, визначаються стартові або контрольні пасма, від яких у процесі спускається драбинка на нижні рівні.

Рекомендована довжина пасма на короткі волосся, не повинна перевищувати 5-ти сантиметрів довжини.

Зачіска підкреслює щоки, шию і так само нещадно приховує деякі ділянки — вуха, віскі, лоб, але, незважаючи на це виглядає зухвало і інтригує.

стрижка драбинка

Відео: «Як робиться стрижка драбинка?»

Жіноча стрижка шапочка на коротке волосся

Класичний варіант стрижки «шапочка», вимагає щоб, волосся по осі були рівно підстрижені і були вирівняні всі пасма волосся. Вирівнюються волосся за допомогою прасок, а укладають за допомогою гелю-пінки для волосся.

Ця стрижка відмінно підходить для тонкого волосся або негустих волосся. Головна умова роботи зі стрижкою полягає в необхідності своєчасно зістригати зайві кінчики, відвідувати перукаря і повертати текстуру стрижки, у всіх інших випадках зачіска проста в використанні і вимагає лише елементарний догляд за волоссям, як і у всіх інших випадках.

стрижка шапочка

Враховуючи особливості організму, волосся ростуть з різною періодичністю, але найчастіше це саме 3-5 тижнів, по закінченню яких знову потрібно відвідувати перукаря.

Але не дивлячись на простоту зачіски і догляду за нею, є деякі протипоказання тим, у кого волосся не піддаються контролю, наприклад власникам кучерявого волосся або кучерявих. У цих випадках робота з волоссям буде вимагати ще більше уваги, навичок і засобів, що докорінно змінить уявлення про простоту волосся.

Так само стрижка шапочка не завжди поєднується з округленими рисами обличчя, рішенням цієї проблеми можна вважати профілювання волосся, це допоможе створити плавний перехід волосся і відвернути від недоліків.

оригінальна форма стрижки шапочка

Жіноча асиметрична стрижка на коротке волосся

Ключова особливість цієї зачіски, побудована саме на відсутність симетрії, ставлячи, таким чином, темп загадковим і авангардним зачіскам. Асиметричні зачіски не вибагливі і для них підійдуть тонкі волосся, так і неслухняні густі.

Асиметрія так само часто використовується і в інших зачісках, наприклад в зачісці боб або каре, її можна поєднувати з іншими елементами зачіски — косими проборами або завивками.

незвичайна асиметрія ззаду

Для створення асиметричної зачіски знадобиться чітко знати, як і де будуть вкорочені локони, тому безпосередньо перед тим як стригти волосся, потрібно обговорити всі деталі стрижки з майстром.

Перевага асиметричних стрижок полягає у вільному для експериментів просторі, їх можна використовувати як для квадратних, трикутних так і для круглих осіб. Першим підійде довга чолка і зачес на потилиці, другим буде до обличчя асиметричне каре або зачіска боб з використанням закручених кінців волосся, а для третіх актуальна зачіска з довгим скронями, яка допоможе приховати вуха і косий проділ.

асиметрична чубчик

Відео: «Як використовувати асиметрію в зачісці?»

Жіноча стрижка пікс на коротке волосся

Піксі — це зачіска з допомогою, якої можна підкреслити особливості зовнішності, вона відкриває обличчя і підкреслює його. Завдяки своїй простоті, пікс не втрачає місце у світовій моді і вже кілька років перебуває на піку популярності, як у Європі, так і в країнах СНД.

Акцент у ній робиться на потилиці, ця єдина з зон в якій волосся переважають над іншими в кількості.

модна стрижка пікс з чубком

Для першої роботи з зачіскою майстер визначає, яке має бути кількість волосся, потім відокремивши конкретну основну пасмо, починається робота над її подовженням, і витягуємо, від неї визначається подальша робота з волоссям. Наступним етапом обробляються і коротшають кінчики волосся.

Волосся легко укладати, зникає одвічна проблема витрати багато часу на волосся з ранку, сама зачіска має в собі відразу кілька позитивних якостей — вона не груба, не сувора і при тому, що коротка, жіноча і елегантна.

стрижка пікс

Жіноча стрижка на прямі коротке волосся

Відносячи до одним з найприємніших зачісок каре на густе волосся із чубчиком, відразу спливають асоціації з зачіскою Клеопатри, яка підкорювала серця підданих одним лише зовнішнім виглядом. Історія пережила багато змін, але саме вигляд доглянутої жінки з короткими і акуратними волоссям, в даний час як і раніше здатний завойовувати. Якщо ви шукали саме це, тоді каре на густе волосся, допоможе перетворити і заінтригувати навіть власну цікавість.

Особливість зачіски полягає в симетричності волосся з боків, рівне стрижене волосся ззаду і рівних пасмах.

каре з прямою чубчиком

Жіноча стрижка на кучеряве і коротке волосся кучеряве

З року в рік світові тенденції народжуються у самому серці модних столиць і такі країни як Франція, і Великобританія щорічно пробують на смак і колір всі тенденції, відбираючи найкраще. У гонитві за кращим дівчата змінюють зачіски по-сезонно, залишаючи свої рецензії та звіти в журналах.

Стрижка гарсон являє собою уособлення всього французького, вона спрямована на боротьбу з шаблонним уявленням про імідж і загальних стилістичних модних каст, її викликають форми і зрізи демонструють, наскільки особистість готова протестувати проти застарілих стилів.

Зачіска бере свою назву з однойменного роману «Гарсон», в якому описується спосіб самодостатньою, знедоленою дівчини, яка володіла чарівними рисами обличчя.

стрижка гарсон

Жіноча стрижка для коротких густих волосся

На одному зі своїх показів мод, французький модельєр Крістіан Діор, для того щоб здивувати публіку вивів на подіум моделей із завсідник колись зачіскою, яку носили пажі при дворі королівського двору. Ні модельєр ні тенденція мод того часу в цілому не очікували такого результату, але буквально через мить публіка прийшла в захват від зачіски і вже через мить вона вилетіла на вулиці Парижа і отримала масове визнання.

Зачіска виділяється певним стилістичним чином, обвивають навколо осі контури і густе волосся задають її ключові відмінності від інших зачісок.

стрижка сэссун на коротке волосся
варіації стрижки паж

Жіноча стрижка для коротких рідкісних волосся

Проблема тонких волосся найчастіше водиться до одного і того ж — вони занадто м'які, занадто плоскі і необхідно докласти не мало зусиль, щоб зробити об'ємну зачіску, яка буде триматися.

Для таких волосся підходить асиметрія, весь цей скуйовджений ефект дозволяє позбавиться або приховати видимість тонких волосся.

короткі стрижки для тонкого волосся

Тонкі волосся зазвичай плоскі, м'які і насилу можуть тримати більш-менш об'ємну зачіску. Правильно підібрана стрижка і зачіска для тонких, рідкісних волосся, зроблять їх більш пишними і густими на вигляд. Для цього так само слід зробити акцент на тильній області голови і залишити більше волосся, ніж, а скронях і в чубку.

Подібні навички в роботі з волоссям можна комбінувати з іншими модними зачісками, наприклад, тонкі волосся будуть відмінно виглядати в зачісці боб або драбинка.

 

модні зачіски на 2016 рік

Відео: Красива жіноча зачіска на коротке волосся

Зберегти

Зберегти