Що буде, якщо дівчина чи жінка вип'є чоловічу Віагру, чоловічий збудник? Як діє чоловіча Віагра на дівчат, жінок?

У статті описано, який ефект зроблений на жінок Віагра, якщо вона вип'є її.

Вже у двадцятому столітті фірма Пфайзер у Великій Британії знайшла нову лікарську форму під назвою — Цитрат Силденафілу. Спочатку засіб розробляли для лікування патологій серця і судинної системи. Вчені вважали, що він буде впливати на серце, утворюючи сильні припливи до органу, тим самим знижувати тиск.

Ліки тестувалося на дамах, так на чоловіках. У ході було виявлено, що сильна стать панацея працює безвідмовно, але не як заздалегідь планувалося. Такий засіб викликало у них підвищення ерекції. А про жінок ніяких даних не надали.

Що буде, якщо дівчина чи жінка вип'є чоловічу Віагру або чоловічий збудник Силденафіл?

Лібідо або сексуальний потяг у представників різних статей різне. Чоловіки можуть відчувати брак припливу кров'яних потоків до статевого органу. Дами ж часто не відчувають особливого бажання до сексу з-за психологічних причин.

Чоловіча Віагра — жінкам

Чоловікам вистачає побачити красиве тіло представниці прекрасної статі і механізм порушення вже в дії. А от дівчатам важливий ще і психофізіологічний фактор. Їм потрібні залицяння, уваги, фантазії, ласки. Без цієї жінки не відчують почуття задоволення.

Зате чоловіча Віагра ефективна для освіти еякуляту. Препарат можна споживати тим дівчатам, у яких порушений процес вироблення виділень з піхви. Якщо статевий акт не відбувається без змащувальних допоміжних засобів, то саме Цитрат Силденафілу, прийнятий безпосередньо перед сексом, усуне проблему.

Цитрат Силденафілу — жінкам

Все ж з Віагрою, як і з будь-яким лікарським препаратом не слід жартувати. У даної лікарської форми є протипоказання:

 1. Силденафіл не можна вживати особам, яким немає вісімнадцяти років.
 2. У випадках, коли у жінок є захворювання серця, судинної системи.
 3. Категорично не рекомендується вживання препарату в період вагітності, ГВ.
 4. Алергенні реакції на будь-яку складову Віагри теж можуть стати причиною побічних явищ при прийнятті Віагри.
 5. Коли жінки вживають інші таблетки або лікарські засоби від міом, раку, препарати з нітритами, то Силденафіл не можна пити, так як може бути загроза здоров'ю.
Протипоказання — Віагра

ВАЖЛИВО: не Можна перевищувати зазначену дозу в інструкції до Силденафілу при застосуванні таблеток, можуть бути проблеми із серцем.

Як діє чоловіча Віагра на дівчат, жінок?

Насамперед, щоб з'ясувати, як впливає ліки на організм дівчат, порівняємо, як таблетки діють на чоловіків. Статевий орган має два печеристих каналу: ліве і праве. Він приходить в бойову готовність, коли ці тіла наповнюються кров'ю. Даний процес дозволяє зберегти тривалу, стійку збудливість.

У дам теж приходить прилив крові до печеристих тіл, до клітора, проте — це не є збуджуючим фактором. Така процедура може лише змінити загальний стан і то не в кращу сторону — виникне короткочасне підвищення тиску і ще кілька змін, зокрема:

 • гіперчутливість нервових закінчень
 • посилення вироблення секрецій піхви
 • посилення кровообігу в органах малого тазу.
Вплив Віагри на дівчат

Позитивне дію Віагра матиме на дівчат, якщо її приймати за призначенням лікаря-спеціаліста в наступних випадках:

 • при цукровому діабеті
 • в період клімаксу
 • після видалення матки
 • при хворобливих місячних
 • якщо протипоказані гормональні засоби.

Всі ці перераховані проблеми мають загальний симптом — сухість піхви. А Віагра стимулюють вироблення секреції, тому завдяки цим таблеткам інтимна близькість між партнерами придбає нові фарби, підвищить приємні відчуття.

Користь Віагри для жінок

В даний час фірма Пфайзер розробила новинку і для дівчат під назвою — Жіноча Віагра. Лікарський препарат відрізняється від Силденафілу, він стимулює статевий потяг у жінок завдяки іншою методикою впливу.

Ці таблетки пройшли всі клінічні випробування (в тому числі і лабораторні). Вчені врахували особливості функціонування і будови жіночих систем організму. І вивели формулу, що дозволяє точно впливати на жіноче лібідо, стимулювати сексуальну активність навіть у фригідних жінок. Незважаючи на те, що цю патологію вилікувати неможливо на сьогоднішній день, зате разове бажання стимулювати цілком допустимо.

Відео: Віагра — вплив на жінок