Можна чистити зуби перед здачею крові на аналіз?

Стаття розповість вам про те, чи можна чистити зуби перед тим, як ви натщесерце здаєте на аналіз кров.

Аналіз крові натще: можна чистити зуби?

Аналіз крові – часта і важлива практика здачі аналізів, які визначають здоров'я людини. Однак ті люди, що рідко стикаються з медициною і правилами дій при здачі крові, плутаються у важливих діях перед процедурою. Один з поширених питань – «чи Можна чистити зуби, якщо аналіз крові повинен бути натщесерце?».

Це питання зовсім не смішний і навіть актуальне, адже далеко не кожен знає, що всмоктування поживних речовин з їжі та напоїв починається вже в роті, коли шматочок їжі або ковток питва стосується слизової. Так чим же відрізняється зубна паста, яка складається з хімічних сполук і органічних речовин?

Відповідь на це питання проста і залежить тільки від того, якою саме ви здаєте аналіз: на гормони, рівень холестерину, цукор, наявність інфекцій. Справа в тому, що у будь-якої зубної пасти містить підсолоджувачі. Вони дозволяють з легкістю і задоволенням чистити зуби, уберігаючи людини від блювотних рефлексів (якщо компоненти пасти йому неприємні).

Отже, чистити зуби пастою не можна, якщо ви здаєте кров на цукор. Так, нехай підсолоджувачів там зовсім небагато і вони мало впливають на рівень глюкози в крові, але все ж – впливають! Якщо ви хочете освіжити дихання перед таким аналізом, просто освіжіть свій подих водою або ж нанесіть трохи соди на зубну щітку.

ВАЖЛИВО: В інших випадках, чистити зуби перед здачею аналізу крові можна і навіть потрібно, щоб не викликати ніяких неприємних вражень у медичного персоналу і завжди відчувати себе доглянутим людиною.

Відео:»чи Можна пити воду перед здачею крові?»