Яке мило від папілом краще: дігтярне або господарське? Дігтярне і господарське мило: одне і те ж? Чим відрізняється дігтярне мило від господарського?

Як користуватися гончарним і господарським милом від папілом.

Багато вважають, що господарське і дігтярне мило, це одне і те ж. У цій статті ми розповімо про відмінності цих косметичних засобів, а також розповімо, як з їх допомогою можна позбутися від папілом.

Дігтярне і господарське мило одне і те ж?

Господарське мило представляє собою результат взаємодії жирних кислот з лугами. Відсоток на бруску означає вміст жирних кислот. Чим вище цей показник, тим краще милиться засіб, і утворює більше піни. Щодо решти складу, то в основному присутній луг. Завдяки її змістом господарське мило відрізняється підсушують і антибактеріальними властивостями.

Відповідно з його допомогою можна не тільки прати речі, але ще й проводити різноманітні лікувальні маніпуляції. Найбільш поширеним є мило з 72% вмістом жирних кислот. Воно добре милиться, і містить мінімальну кількість лугу, але максимум жирних кислот.

Мило

Дуже часто господарське мило плутають з гончарним. Насправді це абсолютно інший засіб. Дігтярне мило являє собою більш м'яке засіб, з меншим вмістом лугу, більш високим вмістом жирних кислот, а також 10% добавкою березового дьогтю. Завдяки такій добавці його цілющі властивості поліпшуються. Часто це мило використовують в основному для лікувальних маніпуляцій, з метою видалення бліх у домашніх тварин, а також для позбавлення від різноманітних наривів і проблем з шкірою голови.

Часто таке мило використовують при різноманітних дерматитах, грибкових ураженнях шкіри, а також при псоріазі. Дії господарського і дегтярного мила відрізняються. Господарське мило ефективно завдяки наявності в ньому високого вмісту лугу. Саме завдяки цьому проявляються антибактеріальні властивості. Дігтярне мило діє завдяки наявності в ньому дьогтю. Це речовина характеризується різким запахом, завдяки чому багато хто не ризикують використовувати даний вид миючого засобу.

Мило

Як лікувати папіломи на обличчі і шиї милом?

Господарське, а також дігтярне мило часто використовують для лікування багатьох захворювань шкіри. Одним з таких є папіломи. У багатьох людей на шиї, пальцях, під руками часто утворюються великі і дрібні папіломи, які не є небезпечними, але істотно погіршують стан шкіри, і просто є косметичним дефектом. Багато у кого з'являються на цьому тлі комплекси. Позбутися від подібних висипань можна в умовах косметичного кабінету.

Часто для видалення використовують лазер або кріодеструкцію, тобто заморожування. Але для видалення папілом таким способом необхідно буде викласти пристойну суму грошей, особливо в тому випадку, якщо новоутворення не поодиноке, а їх кілька або навіть кілька десятків. При бажанні позбутися від папілом можна за допомогою господарського, а також дегтярного мила.

Дігтярне мило

Інструкція по використанню господарського мила від папілом:

  • Необхідно проводити процедуру на ніч. Для цього після душу шкіра за допомогою ватної палички змазується водою і зверху натирається сухим господарським милом.
  • Намагайтеся використовувати мило точково, для простоти нанесення можете просто змочіть ватяну паличку в воді і потерти про господарське мило, а потім рясно змастити отриманою кашкою папілому.
  • Намагайтеся не змащувати шкіру, яка знаходиться навколо, тому що мило дуже сильно висушує шкіру. Саме на цьому дії і ґрунтується видалення папілом. Проводити маніпуляцію необхідно на ніч, протягом 3-4 днів.
  • Необхідно спостерігати за загальним станом папілом. Як тільки вони стануть запаленими червоними, напухнут або будуть свербіти, варто припинити використання господарського мила. Рано вранці варто змивати подібне засіб.

Намагайтеся не розчісувати, не здирати і більше не чіпати папілому милом. Наносьте засіб дуже акуратно, для того щоб не зачепити, не пошкодити, і не надірвати. Якщо ви випадково зачепите папілому, на її місці може з'явитися кілька нових утворень.

Дігтярне мило

Яке мило від папілом краще: дігтярне або господарське

Дігтярне мило використовується аналогічно господарському. Їм також необхідно змащувати новоутворення. Зверніть увагу, що у разі дегтярного мила, може знадобиться набагато більше часу. Це пов'язано з тим, що в складі засобу міститься менше лугу. Відповідне підсушуючі властивості нижче, ніж у господарського мила.

Але дігтярне мило більш щадне і в його складі міститься дьоготь, який допомагає не тільки висушити папіломи, але ще і покращує стан шкіри, перешкоджає виникненню супутніх захворювань. Тобто воно перешкоджає проникненню інфекції всередину папіломи, навіть якщо новоутворення випадково пошкодиться. Якщо у вас є господарське і дігтярне мило, то варто вибирати виходячи зі стану шкіри.

Якщо жирна шкіра, то можете сміливо використовувати господарське мило, і не боятися, що воно надмірно висушить шкіру. Якщо папіломи виникли в області шиї, або під очима, можливо на щоках або на обличчі, то в такому разі безсумнівно варто використовувати дігтярне мило. Воно менше висушує епідерміс і перешкоджає виникненню лущення, а також свербіння. Звичайно, за допомогою дегтярного мила ви будете довше боротися з папилломами, але зате позбудетеся від лущення і багатьох проблем після використання лугу.

Мило з дьогтем

Чим відрізняється дігтярне мило від господарського?

У складі ж дегтярного продукту в основному міститься туалетне мило, яке вміщує мінімум лугу і максимум м'яких компонентів, а також натуральних масел, зволожуючих і живлять шкіру. Відповідно воно більш безпечне і спеціально створено для використання при вмиванні обличчя, тіла, а також при лікуванні багатьох захворювань шкіри.

Папіломи

Як бачите, дігтярне і господарське мило — це абсолютно різні миючий засіб. З їх допомогою можна вилікувати папіломи. Однак більш м'яким дією відрізняється дігтярне мило, бо в його складі менше лугу, і більше натуральних масел.

ВІДЕО: Дігтярне і господарське мило проти папілом