«Артро-Актив» харчування суглобів: інструкція по застосуванню

Про користь препарату піде мова в статті. Так він корисний для суглобів?

«Артро-Актив» не є лікарським засобом, а виступає біологічно активною добавкою до їжі, що містить сульфати глюкозаміна і хондроїтіна. Щоб краще вироблялася внутрисуставная рідина, до складу також включено гідролізат колагену, босвеллия (це рослина у нас ще називають ладанным деревом) у вигляді сухого екстракту, що володіє протизапальною дією.

До речі, колаген є основним структурним протеїном, необхідним для того, щоб зв'язки і суглоби були міцними, еластичними, рухливими. В якості допоміжних компонентів виступають мікрокристалічна целюлоза, знижує рівень цукру і холестерину в крові, солі кальцію і стеаринової кислоти, з додаванням ароматизатора «вершки».

Модифіковані компоненти до складу не входять. Цей склад підібраний в оптимальних пропорціях всіх присутніх у ньому складових, що підтверджується клінічними дослідженнями.

Препарат «Артро-Актив» харчування суглобів: дія

Таблетки

Таблетки призначаються при проблемах з суглобовим хрящем для поліпшення його постачання необхідними речовинами, щоб оптимізувати вироблення рідини всередині суглоба і мастило суглобів. Також сприяють процесам регенерації хряща, перешкоджаючи руйнуванню хрящових тканин, і роботу опорно-рухової системи в цілому. В незначній мірі володіють протизапальним ефектом.

Застосування та дозування препарату «Артро-Актив»

БАД рекомендований як доповнення до основного лікування у випадках остеоартрозу та остеохондрозу, а також при травмуванні або підвищених навантаженнях суглоба. Крім того, показаний як засіб, в комплексі з лікарськими препаратами попереджувала вікові та травматичні захворювання суглобів. Таблетки призначені для використання в поєднанні з лікарськими засобами для зняття запалення.

Харчування

Протипоказання до вживання препарату «Артро-Акив»

Не рекомендується людям з непереносимістю окремих складових препарату. При вагітності і лактації необхідна індивідуальна консультація з лікарем.

Термін зберігання становить два роки. Зберігається при плюсовій температурі, що не перевищує +25°C. Відпускається без рецепта. Ціна упаковки з 40 таблеток – 255 р.

В комплекс «Артро-Актив», крім таблеток, входять також капсули для внутрішнього застосування, зовнішньо застосовуються зігріваючий і зволожуючий креми з однойменною назвою.

Відео: Як застосовувати «Артро-Актив»?