Кардіомагніл — складу препарату, інструкція: на чому ґрунтується його вплив? Кардіомагніл — як приймати: вранці або ввечері, до або після їжі, скільки разів в день, як довго?

Переступивши поріг сорокарічного кордону, у багатьох людей спостерігаються порушення в роботі серцево-судинної системи. Кардіомагніл за рахунок розрідження крові покращує роботу системи. Далі в подробиці читайте, як вживати препарат, яке він чинить вплив.

Якщо у пацієнта виявляються збої в роботі кровоносної системи, точніше збільшується в'язкість крові і зменшується її швидкість течії по судинах, то необхідно зайнятися лікуванням. Адже такий стан викликає важкі наслідки у вигляді патологій серця і судин.

Часто після сорока фахівці рекомендують людям починати пити розріджують кров ліки. Їх на ринку фармації безліч, Кардіомагніл — один з них. Його рекомендується вживати під контролем лікарів-фахівців, і не можна призначати лікарську панацею самому собі. Далі вивчимо інструкцію до застосування лікарської форми в подробицях.

Кардіомагніл — склад препарату: на чому ґрунтується його вплив?

Медикаментозне засіб випускають у Данії, виробником є відома фармацевтична компанія Нікомед. Пігулки роблять у вигляді білих сердечок або овалів. Упаковують їх в скляні баночки темного коричневого кольору. Кількість таблеток може варіюватися від 30 до 100 штук.

Склад препарату, форма випуску

Базове діюча речовина Кардіомагніла — АСК (ацетилсаліцилова кислота), гідроксид Mg. Є і допоміжні засоби у складі пігулкою — тальк, магнію стеарат, целюлоза, пропіленгліколь і т. д. Дозування пігулкою буває різна, так в таблетках серцеподібної форми є 75 міліграмів АСК і 15 міліграмів гідроксиду Mg, а в овальних — 150 міліграмів АСК і 30 міліграмів гідроксиду Mg.

Вплив засобу полягає в запобіганні склеювання тромбоцитів в крові завдяки появі тромбоксанів. Саме вони провокують склеювання (агрегацію), і підвищують АТ. Препарат ж регулює механізми руху кровотоку за рахунок зменшення їх утворення. Також АСЦ знижує температуру, зменшує больовий синдром, знімає запальні процеси. А гідроксид Mg ефективний у запобіганні руйнування внутрішніх стінок шлунка після впливу на них АСК.

Кардіомагніл — кому показаний препарат?

Кардіомагніла рекомендується пити пацієнтам з такими недугами:
  1. При розвитку серцевої недостатності, хворобах судин, серця, тромбозі, гіперліпідемії, підвищеному АТ, ожирінні, діабеті, емболії, мігрені.
  2. У профілактичних цілях після перенесеного інфаркту, інсульту, також людям, що досягли похилого віку, тим, хто не може відмовитися від куріння.
  3. При нестабільній стенокардії, порушеннях мозкового кровотоку.
Препарат Кардіомагніл — як вживають?

ВАЖЛИВО: Препаратів, які мають такий же вплив на організм людини, як і Кардіомагніл безліч, бо тільки медичні фахівці повинні призначати пацієнту підходящий, враховуючи індивідуальні особливості його загального стану.

Кардіомагніл — як приймати: вранці або ввечері, до або після їжі, скільки разів в день, як довго?

Як вже говорилося, препарат використовують для профілактичних і лікувальних цілей, тому способи вживання таблеток можуть різнитися.

Для терапевтичних цілей важливо підібрати правильну дозу. Якщо у хворого серцева недостатність, то рекомендовано пити по одній пігулці один раз на добу. Причому спочатку після прояву ознак ішемії можуть призначити по дві пігулки на добу. А коли у пацієнта напад стенокардії, інфаркту, то вже після нього слід вживати близько шести пігулок в добу, щоб купірувати тромбоз. Період терапії визначається медичним фахівцем. Потім доза знижується до 1 пігулки в день.

Профілактику цих страшних недуг проводять для всіх людей по-різному. Доктор може призначити хворому мінімальну дозування засобу — одну таблетку по 75 мг на добу, а кому й по дві пігулки по 150 міліграм в день. Щоб уникнути розвитку стенокардії, інсульту або інфаркту, вживають мінімальну дозування Кардіомагніла. Для усунення вторинного тромбоутворення треба пити по дві пігулки на добу по 150 міліграм.

Щоб провести розрідження крові, Кардіомагніл слід вживати тільки після певного тесту на згортання. Лікар повинен дати направлення на аналіз. Якщо тест підтвердить, що кров густа, то рекомендується пропити пігулки протягом десяти діб по 75 міліграм в день. Вже після цього необхідно зробити повторний тест-аналіз на згортання. Завдяки укладенню лаборантів лікар визначить ефективний препарат чи ні.

<>Тривалість вживання таблеток може варіюватися від десяти діб до кінця життя. Перед тим, як рекомендувати ліки лікар зобов'язаний врахувати ряд протипоказань. Адже у пігулкою є і негативна дія на певну категорію хворих. Період прийому Кардіомагніла встановлює медичний спеціаліст.

Яким віковим категоріям призначають таблетки? Найчастіше засіб призначають пацієнтам у віці від сорока, п'ятдесяти років. Пацієнти старшого віку мають більшу ймовірність розвитку серцевих і судинних патологій. А молоді люди менше зазнають таких захворювань. Однак ще треба врахувати, що при вживанні таблеток є ймовірність прояву внутрішніх кровотеч.

Правила прийому пігулкою для серця. Кардіомагніл

ВАЖЛИВО: Поєднувати засіб з антитромбоцитарними препаратами небажано, тим більше без рекомендацій лікаря-спеціаліста. Після такої комбінованої терапії погіршується згортання крові.

В інструкції по прийому пігулок зазначено, що їх необхідно ковтати, запиваючи рідиною, не можна їх розжовувати. якщо ж є деякі труднощі при ковтанні таблеток, то можна подрібнити їх. Чіткого опису, коли вживати пігулки і немає. Тому що це не так важливо, можна пити засіб вранці, ввечері, до прийняття їжі або після її вживання. Єдине, що якщо у людини є проблеми з ШКТ, то пийте засіб під час їжі або після її вживання. Так ви не відчуєте роздратування в стінках шлунка.

Кардіомагніл — протипоказання

Будь аптечний препарат, перш, ніж вживати, треба вивчити. В інструкції вказано, кому не можна вживати таблетки. Медикамент не можна застосовувати пацієнтам:

  • у яких є небезпека крововиливи в головному мозку. Є схильності до різних кровотеч, і є нестача вітаміну К.
  • у яких спостерігається тромбоцитопенія, астма, розвивається геморагічний діатез.
  • у яких в наявності виразкові патології ШКТ і вони на даний момент в загостреному стані.
  • у яких є небезпека розвитку ШКТ-кровотеч.
  • у яких є проблеми з нирками, гемофілія.
  • у яких є підвищена чутливість до препаратів з АСК та іншим складовим кошти.

Не можна пити таблетки вагітним, годуючим матусям і підліткам до вісімнадцятирічного віку.

Кому показаний Кардіомагніл, кому протипоказаний?

Під особливим контролем лікарську форму призначають хворим з гастритами, виразками, печінковою недостатністю, в гарячковому стані, при поліпозі носа.

Як бачите, засіб має позитивний вплив на організм, так і негативне. Тому треба врахувати це при підборі препарату для лікування, профілактики і т. п.

Відео: Кардіомагніл — інструкція до застосування