Чому тріскається гель лак на нарощених, натуральних, тонких нігтях і на кінчиках? Що робити, якщо потріскався гель лак на нігтях?

Манікюр з використанням гель лаку знаходиться на піку популярності ось уже кілька років — він цінується за стійкість і неперевершений вигляд. Але дуже часто радіти красою манікюру доводиться недовго і на ідеальних нігтики виникають прикрі тріщини.

Зміст

Бездоганний манікюр – візитна картка доглянутої жінки. Але навіть сучасні покриття не дозволяють милуватися красою нігтів довго – клопоти по будинку можуть значно скоротити життя нового манікюру. Як зберегти красу нафарбованих нігтів довше дізнаєтеся з цієї статті.

Чому тріскається гель лак шелак на нарощених нігтях?

Завжди приємно мати доглянуті нігті. Сучасні технології дозволяють нам використовувати гель лак або шелак, який тримається приблизно 2-3 тижні і вкрай рідко тріскається на нігтях. Але іноді таке покриття починає тріскатися значно раніше.

Якщо манікюр, зроблений гель лаком тріскається раніше, ніж через два тижні, то він був зроблений неякісно

Необхідні умови для того, щоб манікюр на штучних нігтях виглядав естетично і протримався якомога довше:

 • Нігтьова пластина не повинна бути пошкодженою після процедури нарощування нігтів. Якщо нігтьова пластина тонка, червона, має виражені ушкодження, то краще відкласти нанесення лаку і почекати поки відросте здоровий ніготь. В іншому випадку лакове покриття швидко покриється тріщинами і втратить доглянутий вид
 • Штучна нігтьова пластина повинна бути тонкою. Якщо наносити гель лак на ніготь, який спочатку не є тонким, то нігтьова пластина після нанесення покриття гелю, стане ще, як мінімум, в 2 рази товще, що обов'язково позначиться на візуальних характеристиках манікюру
 • Гель лак (шелак) повинен наноситися на ніготь з обов'язковим дотриманням техніки нанесення гелевих покриттів. Нехтування правилами техніки нанесення гель лаку (шелаку) – це найбільш поширена причина не довгої шкарпетки манікюру

Чому тріскається гель лак на кінчиках нігтів?

Не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися міцними нігтями. На жаль, багато мають проблемні нігті. Такі нігтьові пластини слабкі, гнуться і часто відстають.

На слабкою нігтьовій пластині гель лак довго не протримається

Лак на кінчиках таких нігтів швидко тріскається. Доводиться знову і знову проводити процедуру корекції. Лак тріскається на кінчиках нігтів з таких причин:

 • Довгі нігті — приберіть довжину нігтя і залиште маленький вільний край, щоб нігті не могли гнутися
 • Слоящаяся нігтьова пластина, якщо шаруються нігті, просто спиляти відшарування з нігтя і тоді гель лак протримається довго
 • Недотримання техніки нанесення покриття — дотримуйте техніку нанесення лаків та гелевих підготовку нігтьової пластини. Не забувайте запечатувати край нігтя

Чому тріскається гель лак на натуральних нігтях?

Прикрі тріщини часто виникають і на гель лак, нанесений на натуральні нігті. Розглянемо найбільш поширені причини цього явища:

 • Нехтування правилами техніки нанесення гель лаку. Процес нанесення гель лаку має три складових: база, кольорове покриття і топ. Кожен шар потрібно по черзі наносити і не можна пропустити жоден з цих етапів, суворо дотримуючись технології.
Основна причина недовговічності манікюру — не дотримання норм його виконання
 • Сушити слід в УФ лампі потужністю не менше 36 Ват, інакше є ризик того, що лак просохне не повністю, що позначиться на його носіння. Обов'язково потрібно запечатати краю нігтів і ні в якому разі не вилазити за межі нігтьової пластини, що також позначиться на те, скільки протримається лак
 • Не дотримання правил з підготовки нігтьової пластини перед нанесенням лаку. В першу чергу необхідно правильно підготувати нігтьову пластину до майбутньої процедури, інакше матеріал погано зчепиться, що призведе до відшарування

Важливо: перед тим, як наносити гель лак не використовуйте крему для рук, а також інші жирні засоби гігієни.

На «жирної» нігтьовій пластині гель лак протримається дуже недовго

Як можна ретельніше обробіть кутикулу нігтя у і обезжирьте поверхню нігтьової пластини, прибравши блиск і глянець з нігтя. Наносити лак варто тільки на сухі і чисті нігті, виключивши можливість попадання дрібного сміття на ніготь при нанесенні лаку

 • Проблемні нігті. До таких нігтям можна віднести слабкі, м'які гнуться нігті. В цьому випадку потрібно прибрати довжину, так як на таких нігтях гель лак не буде триматися. Необхідно залишити маленький вільний край, щоб нігті не могли гнутися. Якщо шаруються нігті, то потрібно просто спиляти відшарування з нігтя і тільки після цього готувати ніготь до покриття гель-лаком
 • Механічне пошкодження нігтьової пластини. Часте взаємодія з водою, побутовою хімією призводить до небажаного результату і впливає на стан нігтів. Гель лак реагує на перепади температури, що приводить до тріщин. Рішення одне – використовуйте спеціальні рукавички
Намагайтеся берегти новий манікюр і уникайте механічних пошкоджень
 • Індивідуальна непереносимість матеріалу. Різні захворювання, у тому числі алергічні реакції, збій гормонального фону, прийом антибіотиків, критичні дні, вагітність можуть послужити причиною того, що ваш гель лак тріскається
 • Неправильне зберігання матеріалу, прострочений лак або підробка впливають на тривалість носіння манікюру, а також можуть призвести до непередбачених наслідків.

Відео: Чому тріскається гель лак?

Чому тріскається гель лак на тонких нігтях?

Якщо ви володарка тонких і нігтів, що шаруються нігтів, гель-лак буде триматися гірше, ніж на міцних нігтях. Дані рекомендації допоможуть продовжити «життя» вашого манікюру:

 • Зміцніть слабкі нігті, і тільки після цього наносити гель лак
 • Бажано використовувати додаткове зміцнювальний засіб для нігтів безпосередньо перед процедурою нанесення лаку
Якщо поверх гель лаку використовувати закріплювач, то манікюр буде радувати своїм виглядом значно довше
 • Обов'язково запечатывайте кожен шар покриття, а також край нігтя
 • Постійно потіючі руки і вологі долоні створюють ефект «вологих» нігтів. Волога перешкоджає хорошому зчепленню матеріалу. Цей недолік можна виправити, обробивши вільний край нігтя спеціальними засобами, такими як ультрабонд, дегидратор або праймер безкислотний. Це допоможе краще висушити нігтьову пластину, що посилить зчеплення матеріалу з нігтьової пластиною
 • Занадто пошкоджені і ослаблені нігті, безумовно, потребують лікування. Тому під час відновлення нігтів краще відмовити від нанесення лаку і почекати поки вони відростуть

Важливо: Наносите гель лак на здорові нігті, щоб уникнути неприємних сюрпризів, серед яких і погіршення стану нігтьової пластини.

Чому тріскається акриловий лак?

Акриловий лак, на відміну від звичайних лаків, вважається одним із самих безпечних і екологічно чистих, так як практично не має токсичних речовин.

Акриловий лак дбайливо впливає на нігтьову пластину, на відміну від інших покриттів

Лак міцною плівкою покриває ніготь, яка дбайливо захищає його від шкідливого впливу побутової хімії та води, які мають властивості розм'якшувати нігтьову пластину. Завдяки цьому манікюр надійно захищений від розшарування і тресканія.

Нігтьова пластина, покрита акриловим лаком, гладка, не має подряпин, з-за чого носка лаку стає тривалішим.

Процедура нанесення акрилових лаків така ж, як і у гель лаків. Різниця лише в тому, що немає необхідності використання УФ лампи. І, звичайно ж, слід стежити за тим, щоб шари не виходили занадто товстими. В іншому випадку покриття почне пузиритися і тріскатися.

Акриловий лак необхідно накладати тонким шаром

Чому тріскається гель лак через день, через тиждень?

Дуже неприємно зауважити, що вже через пару днів гель манікюр сколюється, покривається бульбашками і починає тріскатися. Наведені нижче причини допоможуть розібратися, чому ж не тримається лак:

 • Неправильна техніка нанесення
 • Неправильна підготовка нігтьової пластини
 • Проблемні нігті
 • Механічний вплив
 • «Вологі» нігті
 • Поганий матеріал
 • Стан організму
 • Неправильне зберігання гель лаку
 • Складний пігмент гель лаку
 • Поганий майстер
 • Індивідуальна непереносимість матеріалу
Дуже важливо перед створенням манікюру правильно підготувати нігті

Сподіваємося, перераховані найбільш поширені варіанти, допоможуть Вам зрозуміти, що саме послужило причиною поганої шкарпетки Вашого манікюру.

Що робити, якщо тріскається гель лак?

Трапляється так, що тріщина росте вздовж нігтя. Тут необхідно терміново діяти. Ніготь росте, а разом з ним зростає і тріщина, розширюючись і розповзаючись в сторони. У такій ситуації є ризик травмувати м'які тканини і інфікувати нігтьову пластину.

Тріщину на гель лаку можна усунути в домашніх умовах

Найпростіший спосіб – це ремонт тріщини за допомогою біогелю і фібер-стрічки. Файбер-стрічка і біогель добре тримають структуру нігтя і не дають йому розходитися. Крім того, біогель надійно захищає нігтьову пластину і сприяє швидкому відновленню пошкоджених тканин.

Запечатати ніготь можна і акрилом. Цей матеріал вважається найміцнішим і часто використовується для лікування тріщин.

Якщо ж ніготь тріснув посередині, то відремонтувати його можна за допомогою нанесення шелаку, попередньо подпилив і отшлифовав нігтьову пластину. Таку тріщину зазвичай не приймають за серйозну проблему, хоча ставитися до неї варто не з меншою увагою.

Тріщина гель лаку виникає, найчастіше, з-за його низької якості

Але буває і так, що лак тріснув несподівано, а відвідати салон абсолютно ніколи! Є кілька способів усунення такої неприємності в домашніх умовах:

 • Візьміть пилку і добре відшліфуйте пошкоджену зону
 • Нанесіть на нігтьову пластину баф. Це дозволить вирівняти поверхню нігтя і зробити її гладкою
 • Покрийте ніготь клеєм і дочекайтеся повного його висихання
 • Накладіть на ніготь шматочок паперової серветки або шовкової тканини і знову покрийте клеєм
 • Закріпіть відремонтований ніготь бафом

Така процедура деякий час не дасть тріщини розповзтися далі. Але затягувати з відвідуванням майстри не варто.

Якщо ж Ви відремонтували один ніготь, а проблема з'явилася на іншому. Не виходьте з манікюрних салонів, а нескінченні коректування не дають результатів? В такому випадку Вам необхідно відвідати лікаря.

Якщо манікюр з гель лаком кожен раз дуже швидко втрачає свою естетику — відвідайте лікаря!

Фахівець призначить діагностику на виявлення шкірних захворювань, алергічних реакцій, грибкової інфекції. Комплексне обстеження допоможе визначити стан організму і виявити недуги. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря і Ваші нігті придбають бездоганний вигляд.

Як наносити гель лак, щоб він не тріскався?

В першу чергу необхідно правильно підготувати нігтьову пластину до майбутньої процедури. Для початку потрібно знежирити ніготь, ретельно видалити птеригий і обробити область у кутикули. Надайте нігтям «матовий» відтінок за допомогою шліфувальника або бафа, прибравши непотрібний блиск.

При нанесенні покриття необхідно врахувати сполучуваність використовуваних компонентів, несумісність яких одне з одним, також можуть призвести до недолгосрочности манікюру.

Для створення манікюру вибирайте тільки перевірених майстрів з хорошою репутацією

Кожен шар покриття необхідно наносити дуже акуратно. Перед нанесенням наступного шару стежте, щоб попередній добре висох. Також слід зазначити, що нанесення занадто товстого або тонкого шару базової основи або лаку призводить до швидкого погіршення зовнішнього вигляду і тріщин.

І, звичайно ж, не забувайте про якість використовуваних засобів. Не економте і купуйте товар хорошої якості у виробників відомих марок.

Кращі фірми гель лаків для нігтів

Існує велика кількість виробників гель лаків. Зростає попит, зростає і пропозиція. Разом з тим збільшується ризик натрапити на неякісний товар або підробку. Тому купувати матеріали стоїть у перевірених виробників.

Безперечно, тримають лідерство на ринку такі бренди від американських виробників як Gelish, Jesika Geleration, Kodi, Cnd. Популярним серед наших споживачів є гелевий лак Shellak від компанії Cnd.

Сучасна косметологія пропонує широкий вибір гель лаків на будь-який смак і гаманець

Лаки від європейських виробників (Masura, OPI) не так затребувані, хоча за якістю нічим не поступаються своїм американським колегам. Роблять рейтинги китайські лаки таких марок як Canni, Сristina та ін.

Зрозуміло, якість китайських засобів далеко не бездоганно, вони менш зручні у роботі, але демократичні ціни роблять їх досить привабливими для споживача.

В країнах пострадянського простору дуже популярний гель лак фірми CND
RuNail, Аурелія. Володіють хорошою якістю та доступною ціною, ніж впевнено завойовують ринок.

Відео: Помилки при нанесенні гель лаку