Манікюр зі сніговиком: фото. Як намалювати сніговика на нігтях покроково?

Варіанти манікюру зі сніговиком. Покрокова інструкція з малювання сніговика на нігтях

У зимовий час наш організм потребує догляду. Насамперед, варто стежити за своїм одягом, не допускаючи перемерзання, так як хвороба може зіпсувати всі свята. З наближенням холодів і Нового року, до майстрів нігтьового сервісу приходять клієнтки, які бажають зробити свій манікюр особливим.

Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну: фото

Варіантів зимового манікюру досить багато. На зміну яскравим тонам і різноманітним квітковим візерункам приходять снігові і зимові мотиви. На нігтях зображують сніжинки, сніг, новорічну ялинку з кульками і сніговиків. Нерідко всі ці елементи поєднують, створюючи справжні шедеври на нігтях.

Ідеї дизайну зі сніговиками:

 • Сніговик, виконаний білими фарбами. Це найпростіший варіант, який включає в себе звичайного сніговика, тобто персонажа, зробленого з трьох снігових грудок. Для зображення цього персонажа можна використовувати трафарет, який дозволить зробити контури ідеально рівними. Для промальовування дрібних деталей можна використовувати гелеві або акрилові фарби.
 • Сніговик з мультфільму «Холодне серце». Це кумедний персонаж з дитячого мультфільму. Найчастіше зображують тільки його обличчя. Зобразити персонаж досить складно, так як потрібно володіти розписом. Але при бажанні можна придбати наклейки з героєм мультфільму.
 • Сніговик в техніці «светр». Це дуже затребувана техніка в зимовий час. Для створення такого дизайну застосовуються гелеві фарби без липкого шару і акрилова пудра. Після полімеризації фарби, залишиться щільний шар акрилової пудри, яка додасть нігтям шорсткості і ілюзію «пухнастого» покриття.

ВІДЕО: Сніговик покроково на нігтях

Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну
Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну
Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну
Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну
Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну
Манікюр зі сніговиком — ідеї дизайну

Як намалювати сніговика на нігтях покроково?

Все залежить від того, яке зображення ви вибрали. Якщо ви новачок, варто підібрати найбільш простий малюнок. Це може бути лише особа з носом у вигляді морквини і з шапочкою на голові. Намалювати такий дизайн досить просто.

Інструкція з малювання сніговика на нігтях:

 • Зробіть обрізний манікюр. За допомогою м'якого бафика зніміть блиск з нігтиків
 • Покрийте пластину базою і висушіть її лампі. Це допоможе приховати нерівності нігтика
 • Нанесіть 2-3 шари основного лаку, липкий шар потрібно зняти за допомогою обезжиривателя, в іншому випадку пальці можуть прилипати до пластині
 • Занурте тонку голчасту кисть в гель-фарбу і намалюйте контури сніговика
 • Вам буде простіше намалювати три кола різного розміру, які будуть напливати один на одного
 • Заповніть кола фарбою, використовуючи більш товсту кисть. За допомогою оранжевої фарби намалюйте морквину (ніс)
 • Візьміть чорну фарбу і намалюйте очі, шарф, шапку і руки сніговикові
 • При бажанні можете зробити шарф рельєфним, використовуючи техніку «светр»
намалювати сніговика на нігтях покроково
намалювати сніговика на нігтях покроково
намалювати сніговика на нігтях покроково

Варіанти манікюру зі сніговиком

Варіантів дизайну нігтів зі сніговиками достатньо. Останнім часом майстри рідко зображують на всіх нігтики однаковий малюнок. Це дозволяє спростити задачу і зробити манікюр незвичайним. Досить дотримуватися стилістики, щоб на всіх нігтики простежувалася ідея.

Види манікюру зі сніговиками на нігтях:

 • Акцентний. У цьому випадку нігтики варто підготувати для покриття шелаком і нафарбувати нігті основним тоном. Малюнок наноситься тільки на безіменні пальці. На інших нігтях можна намалювати сніжинки або задекорувати піском для декору.
 • Змішаний. Цей варіант більш складний, так як передбачає малювання сніговиків в різних позиціях. Тобто, на одному з нігтів сніговик може сидіти, на іншому перебуває в русі. Або просто зображати на одному пальці обличчя персонажа, а на інших в повний зріст. Але такий манікюр вимагає хороших художніх здібностей.
 • Наклейки. Це найпростіший спосіб для майстрів-початківців, які не володіють технікою розпису. Необхідно зробити обрізний манікюр і видалити птеригий. Далі, з нігтя зніміть блиск, використовуючи пилку або бафик. Нанесіть знежирювачах. Прокрасьте нігті базою і висушіть їх. Нанесіть основний тон. Закріпіть наклейки і покрийте шаром топа.
 • Зі снігом. Цей варіант передбачає використання техніки «светр». Після покриття нігтів шаром основного лаку і нанесення малюнка, виконується промальовування деяких деталей білої гелевою фарбою без липкого шару. Після цього на мокре покриття сиплеться акрилова пудра. Ніготь сушать в лампі. Після полімеризації виходить «сніжний» дизайн.
Варіанти манікюру зі сніговиком
Варіанти манікюру зі сніговиком
Варіанти манікюру зі сніговиком
Варіанти манікюру зі сніговиком
Варіанти манікюру зі сніговиком

Як бачите, створити дизайн нігтів зі сніговиками досить просто. Необхідно володіти основними навичками дизайну нігтів і трохи вміти малювати.

ВІДЕО: Дизайн нігтів зі сніговиками