Космічний дизайн нігтів. Космос, зірки, зоряне небо, сузір'я на нігтях. Як зробити космічний дизайн нігтів втирками, котячим оком, фольгою, блискітками?

Інструкція зі створення космічного дизайну нігтів.

З приходом осені, більш холодного сезону, популярними стають гель-лаки кішки. Вже кілька років поспіль котячий блик на піку популярності серед клієнтів майстрів манікюру. Це пояснюється неймовірний глибиною, а також красивими переливами, в залежності від падіння світлових променів.

З кожним роком майстра манікюру вигадують нові способи дизайну з застосуванням котячого ока. Це дозволяє зробити манікюр різноманітним. Прорисовуючи деталі зоряного неба, можна отримати космічний дизайн. У статті ми докладно розповімо, як їх можна створити на нігтях.

Як зробити космічний дизайн нігтів котячим оком?

Краще всього для цих цілей використовувати 3D кішки, тобто це котяче око, який містить в собі магнітні частинки різних кольорів і різною мірою намагнічування. Тому при дії круглого або прямокутного магніту частинки розбігаються в різні сторони, створюючи при цьому ефект зоряного неба, і щось схоже на Чумацький шлях. Доповнити цю картину можна промальовування гель-пастами або гель фарбами.

Інструкція:

 • Для того щоб створити такий дизайн, необхідно попередньо підготувати ніготь: нанести тонкий шар бази, висушити, нанести на підкладку. Краще всього для цих цілей використовувати чорний гель-лак. Після висихання наноситься товстий шар магнітного гель-лаку.
 • При цьому необхідно кілька разів покрутити пляшечку із засобом у руках, для того щоб магнітні частинки рівномірно розподілені по всьому об'єму ємності. Після цього, з використанням магніту, створюється необхідна композиція.
 • Краще всього, якщо вона буде не пряма, а кілька вигнута, тобто така, як Чумацький шлях. Для створення вигнутого відблиску краще всього використовувати куточок магніту. Для цього перевертається стандартний прямокутний магніт ребром, таким чином у центральній частині частинки будуть відштовхуватися і накопичуватися в протилежній стороні. Ідеальним варіантом стане використання круглого магніту.
 • Зараз на Алиэкспрессможна знайти величезну кількість подібних магнітів за низькою ціною. Після того, як магнітна доріжка буде створена, необхідно висушити. Зверніть увагу, що з такими лаками необхідно працювати по одному ноготку, тому що магнітні частинки, якщо довго залишати в мокрому стані, розповзаються в різні боки, і не вдається домогтися настільки чіткого відблиску. Тобто він стає розмитим.
 • Після просушування, гель-лак перекривається топом без липкого шару. Тепер можна виробляти промальовування з використанням гель-пасти без липкого шару. Використовуйте гель-фарбу, а гель-пасту. Це дозволить вам досягти певної об'ємності.
 • Тепер на поверхні намалюйте зірки. Вони можуть бути чотирикутними або шестикутними. Все залежить від вашої фантазії. Додатково можна виконати промальовування сузір'їв. Тобто просто намалювати точки і з'єднати їх за допомогою тонких ліній.
 • Ідеальною для цих цілей стане не гель-паста, а гель-павутинка, яка виконає всю роботу за вас. Не доведеться страждати над промальовуванням тонких ліній, тому що все за вас зробить гель.
Космос кішками

Як зробити космічний дизайн нігтів аэропуфингом?

Такий манікюр можна робити за допомогою втирок, а також аэропуффинга. Якщо у вас його немає, відмінно підійде і спонж для нанесення тонального крему.

Інструкція:

 • Для здійснення дизайну необхідно вмочити аэропуффинг в білу гель-фарбу, віддрукувати трошки на паперовій поверхні. Як тільки почнуть виходити красиві кола з розмитими краями, перенести на ніготь.
 • Досить одного або двох невеликих ділянок на нігтях. Таким чином подібні білі ділянки будуть символізувати космічні скупчення. На сяючому гель-лаку кішка виглядає дуже цікаво. Для повноти картини можна виконати промальовування білими гель-фарбами, намалювати зірки.
 • Досить часто космічний манікюр декорують зображенням планет. Для цього на підготовлений ніготь накладають шар бази, після цього два шари квітника, і шар котячого гель-лаку. Після цього малюють планети.
Космос аэропуфингом

Як зробити космічний дизайн нігтів магнітними втирками?

Відмінного перемішування кольорів і створення ефекту космосу на нігтях, можна домогтися за допомогою магнітних втирок. Це обумовлено тим, що зазвичай магнітні лаки, тобто кішки, володіють певним кольором. При цьому магнітна втирка сама по собі містить тільки пігмент. Якщо її ввести в топ або базу, то іншого кольору не буде, за винятком відблиску. При з'єднанні один з одним кольори не змішуються, а тільки перемішуються магнітні частинки.

Інструкція:

 • Для того щоб домогтися ефекту космічних нігтів, необхідно покрити пластину базою, зверху перекрити двома шарами кольорового гель-лаку. Краще всього для цих цілей підходить темно-сірий або чорний продукт. Далі, кілька втирок окремо змішуються з краплями топа. Найкраще маніпуляцію проводити на палітрі.
 • Тепер за допомогою тонкої кисті необхідно намалювати кілька смужок один біля одного. Тепер витріть кисть, і умочіть її в звичайний топ. Краще всього, якщо він буде рідким. З його допомогою зробити ефект розмиття. Це нагадує техніку малювання по мокрому.
 • Далі, вам необхідно взяти магніт, і перемістити магнітні частинки в тому напрямку, в якому вам зручно. Не переживайте, якщо в процесі розмиття у вас не вийшло красивою лінії або плавного переходу.
 • За допомогою магніту такі втирки дуже добре перемішуються, тому самостійно створюють градієнт, навіть без використання спеціальної техніки. Після цього подібної манікюр можна доповнити промальовуванням білою фарбою. Зазвичай вимальовуються зірки і планети.
Космос магнітними втирками

Космічний дизайн нігтів гель-фарбами: відео

Якщо ви є любителем малювання, і не уявляєте собі життя без розпису, можете виконати дизайн за допомогою звичайних гелевих фарб.

Інструкція:

 • Для цього необхідно нанести на ніготь чорну підкладку, і за допомогою білої фарби у куточку нігтя намалювати планету, а вгорі зобразити щось схоже на Чумацький шлях. Тобто це буде якась розмита доріжка.
 • Для того, щоб додати ефекту невагомості, розмитості, наберіть на пензлик трохи топа. Під впливом на гель-лак або фарбу вона почне розмиватися, утворюючи тонкі прожилки. Після цього подфоновок висушується. Далі, необхідно взяти кілька різних кольорів.
 • Здебільшого для цих цілей береться фіолетовий, синій, а також жовтуватий кольори. Їх можна змішати з топом, для того щоб вони краще лягали, змішувалися між собою, без видимих меж. Тобто утворюючи градієнт.
 • За допомогою таких фарб, які змішуються з топом, необхідно виконати промальовування зони в області Чумацького Шляху, а також у зоні планети, додаючи їм більш натурального вигляду. Тобто малюючи плями, кратери. Завершальним етапом у створенні дизайну є виконання промальовування.
 • Для цього ставляться тонкі точки, які імітують Зоряну пил, а також малюються невеликі зірочки. Детальніше дізнатися, як виконати цей дизайн, можна на відео.

ВІДЕО: Космічний дизайн гель-фарбами

Космос, зірки, сузір'я на нігтях пластівцями Юкі і блискітками

Досить просто виконати космічний дизайн за допомогою пластівців Юкі. Для цього знадобиться кілька кольорів. Ніготь перекривається двома шарами чорного гель-лаку, а після цього на топ без липкого шару втирається кілька шматочків пластівців Юкі.

Але краще це робити не прямими, а наприклад, зонально. Наприклад виконати втирками півколо. Після цього малюнок перекривається топом, і вже за нього, за допомогою білої гель-пасти без липкого шару, виконується промальовування. Можна намалювати сузір'я або зірки.

Космос блискітками

Космічний манікюр можна зробити і за допомогою блискіток. Для цього необхідно нанести 2 шари темної підкладки. Краще всього якщо це буде чорний гель-лак. Поверх нього не знімаючи липкого шару, за допомогою звичайної кисті, необхідно точними рухами нанести блискітки. Краще всього використовувати блискітки синього, фіолетового, а також сріблястого кольорів. Намагайтеся ставити їх максимально близько один до одного.

Після цього чистої пензлем бажано перемішати між собою ці блискітки, роблячи плавні переходи з імітацією градієнта. Цей дизайн перекривається шаром топа, зверху якого наноситься промальовування білої гель-фарбою. Це можуть бути планети, зірки, а також сузір'я.

Якщо ви новачок, то серед всіх описаних способів, найпростіше вибрати як раз варіант з використанням магнітних втирок. Бо навіть не володіючи технікою градієнта, їх дуже просто, плавно розтушувати між собою, створивши рівномірний блик, без різких переходів кольорів. Бо навіть невеликі помилки виправляються за допомогою магніту, який стягує на себе металеві частинки.

Космос, зірки, сузір'я на нігтях: фото

Нижче представляємо фото красивого космічного дизайну.

Космос
Нігті космос
Космос
Космос
Космос нігті
Космос нігті
Космос нігті
Космічний дизайн

Одним з найбільш складних варіантів створення космічного дизайну, є використання кольорових гель-лаків і фарб. Тому що не завжди вони відмінно перемішуються, навіть коли використовується техніка малювання по мокрому.

ВІДЕО: Космос на нігтях