Нарощування на верхні форми акрилатиком. Чим відрізняються верхні форми від рідких типс? Корекція верхніми формами. Огляд верхніх форм на Алиэкспресс

Особливості використання форм верхніх для нарощування.

Верхні форми з'явилися в індустрії нігтьового сервісу досить давно. Ними користуються з часів появи гелю, але деякі майстри можуть похвалитися такими вміннями. Справа в тому, що спочатку вони розроблялися як спосіб наростити нігті за допомогою акрилу або гелю. Але буквально рік тому, з появою полигеля, верхні форми знову стали популярними. У цій статті ми розповімо, як нарощувати нігті за допомогою верхніх форм.

Що таке верхні форми для нарощування, як вони працюють?

Раніше, для того щоб наростити нігті таким способом, необхідно було пристойне майстерність та великий досвід. Відповідно дуже небагато майстри використовували верхні форми для нарощування. З акрилом їх використовувати досить важко, так як необхідний певний досвід і можливість тривалої полімеризації матеріалу. Тобто акрил має дуже довго застигати для того, щоб його можна було встигнути нанести на верхню форму, прикласти рідким до нігтя і дочекатися повного застигання. Небагато хто з майстрів користувався таким способом.

Але не так давно з'явився новий матеріал, який є гібридом. Називається він полигель або акригель. Цей матеріал поєднав в собі властивості акрилу і гелю. Основна його перевага в тому, що можна вирівнювати на нігтях або на верхніх форм стільки, скільки завгодно до тих пір, поки не отримаєте бажаної товщини викладення матеріалу. На даний момент це один з найшвидших і кращих способів нарощування нігтів на верхні форми за допомогою акригеля. Таким способом можна наростити нігті всього за одну годину. Звичайно, у такого методу є ряд недоліків. Особливо властиве таке нарощування тим, хто робить це вперше і не знає деяких тонкощів.

верхні форми

Чим відрізняються верхні форми від рідких типс?

Багато хто вважає, що рідкі тіпси і верхні форми — це одне і те ж. Насправді, це невірне твердження. Тому що технології нанесення покриттів абсолютно різні. У рідких типсах в якості матеріалу використовується виключно гель, тобто поточний матеріал. При цьому типса прикладається не на весь ніготь, а лише на 2/3. Основна відмінність в тому, що після зняття верхніх форм немає необхідності обпилювати поверхню нігтя, тому як вона є вже готовою.

З рідкими типсами майстер повинен виконати ще багато роботи, так як матеріал не закриває весь ніготь. Тобто необхідно буде викладати гель у зоні кутикули, а також вирівнювати поверхню. Точно також, як робиться це з нижніми паперовими формами, тільки тут в якості підкладки виступає вже сформований кінчик нігтя за допомогою гелю і рідких типс.

Верхні форми

Найчастіше рідкі тіпси одноразові, в той час як верхні форми можна використовувати кілька разів поспіль. У результаті час, витрачений на нарощування нігтів із застосуванням рідких типс і верхніх форм, істотно відрізняється. На моделювання нігтів за допомогою верхніх форм витрачається приблизно 60-90 хвилин, в той час як на рідкі тіпси доведеться витратити набагато більше часу. В основному час витрачається на доопрацювання і викладення матеріалу після формування підкладки.

Рідкі тіпси

Нарощування на верхні форми акрилатиком

Коли варто використовувати верхні форми? Є майстри, які звикли до класики і виконують нарощування на звичайні нижні, паперові форми. Якщо так швидше, то користуйтеся цією технікою. Але трапляється так, що приходять клієнти з дуже коротким нігтьовим ложем, зламаними нігтями або суттєвими проблемами з нігтями, під які зовсім неможливо підставити паперову форму. От саме для цих цілей розроблені верхні форми. Вони дозволяють наростити нігті на нігтьове ложе будь-якої довжини.

Інструкція:

 • Для того щоб наростити нігті на верхні форми, необхідно підготувати нігтьову пластину. Для цього виконується обрізний або апаратний манікюр, очищається птеригий, область бічних валиків, а також синусів.
 • Після цього необхідно змахнути пил, протерти поверхню спиртом, знежирювачем, обробити праймером. Краще всього використовувати кислотний варіант, так як під штучний матеріал завжди необхідно використовувати кислотний праймер. Він вбиває хвороботворні мікроорганізми і допомагає запобігти появі грибка.
 • Для цього вам необхідно пройтися по поверхні натурального нігтях пензлем з праймером, не допускаючи попадання в зону кутикули, а також бічних валиків. Бо як кислота може спровокувати опік або алергію.
 • Після того як ніготь повністю висохне, він стане білястого кольору, це абсолютно нормально. Далі, плоскою кистю необхідно нанести базу втирающим шаром. Не потрібно домагатися вирівнювання поверхні і ідеального відблиску. Тут база виступає в ролі зчіпки штучного і натурального нігтя, тому вона повинна максимально добре проникнути в лусочки, а також пори натурального нігтя.
 • Після того як висушіть в ультрафіолетовій лампі, можете приступати до моделювання нігтя. Для цього підберіть верхні форми за розміром нігтьового ложа. Зверніть увагу, що краще всього, якщо верхні форми будуть на півміліметра ширше, ніж ваша натуральна нігтьова пластина. Після цього визначитеся з областю у зоні кутикули.
 • Багато виробників випускають верхні форми, в яких область кутикули не закруглена, а квадратна. Якщо у вас заокруглена кутикула, то за допомогою звичайних манікюрних ножиць, виріжте за формою кутикули. Тепер необхідно взяти кульку акригеля, нанести його на верхню форму в зону кутикули.
 • За допомогою плоскої кисті необхідно розрівнювати і притискати матеріал, поступово стягуючи його до зони, де буде знаходитися вільний край нігтя. Зверніть увагу, що у зоні кутикули матеріалу повинно бути дуже мало, точно також як у бічних валиків. Найбільша кількість матеріалу має бути в центрі нігтя, в зоні апекса, а також у вільного краю.
 • Необхідно докласти верхню форму з матеріалом на натуральний ніготь, але робити це потрібно не доходячи до кутикули на 2 мм. Як тільки ви покладете ніготь, вам необхідно зрушити його в область кутикули. Це робиться для того, щоб мінімальну кількість матеріалу знаходилося в зоні кутикули і не затікало під неї, не виникало жодних бортиків. Це дозволить скоротити обробку після нарощування.
 • Далі, притисніть ніготь і можете скористатися спеціальними прозорими прищіпками. Тепер переверніть його і подивіться з внутрішньої сторони. Дуже часто після притиснення форми до натуральної нігтьової пластини з-під неї починає вилазити пристойну кількість штучного матеріалу, утворюючи сходинку. Якщо так сталося, вам слід вирівняти його.
 • Для цього кистю, змоченою в обезжиривателе, потрібно просто пройтися під нігтем в області верхньої форми. Якщо якась частина штучного матеріалу потрапила на кутикулу, або вилізла на бічні валики, скошеної пензлем, змоченою в спирті або обезжиривателе, необхідно видалити залишки акригеля.
 • Після того, як ви все ідеально розрівняйте, позбудетеся від штучного матеріалу, який опинився за межами верхніх форм, помістіть ніготь на 30 секунд в лампу, переверніть його і просушіть з внутрішньої сторони ще 30 секунд. Після цього вам необхідно злегка стиснути форму, і покачивающими рухами з боку в бік зняти її.
 • Після того як зніміть верхню форму, необхідно подивитися, що вийшло і висушити ніготь протягом 1 хвилини в лампі. Це остаточний етап сушіння. Після цього необхідно оцінити роботу, підрівняти зону вільного краю, бічні паралелі, а також вирівняти в зоні бічних валиків і кутикули. Якщо там є якісь шорсткості і нерівності матеріалу, рекомендуємо за допомогою фрези куля або полум'я обробити цю зону.
 • Саме з цією метою рекомендуємо перед проведенням нарощування на верхні форми не видаляти кутикулу, а лише прочистити птеригий за допомогою фрези. Бо дуже часто після обробки вже нарощених нігтів у зоні кутикули та бокових валиків абсолютно оголені кутикулу легко поранити за допомогою пилки. Тепер переверніть ніготь і подивіться на нього з внутрішньої сторони. Якщо ви помітили там сходинку, то візьміть фрезу і спробуйте все зрівняти, а також прибрати залишки застиглого, зайвого матеріалу. Після цього змахніть пил і можете покривати нігті гель-лаком або виконувати дизайн.
Порядок роботи

Корекція нігтів верхніми формами

Багатьох майстрів цікавить, чи можна виконати корекцію за допомогою верхніх форм? Так, багато майстри дійсно це роблять, особливо даний спосіб актуальне в тому випадку, якщо нігті «які клюють». Варто відзначити, що ідеальної виходить корекція за допомогою верхніх форм на стилетах, овалах або формі балерина. Якщо це пайп або квадрат, то виконати корекцію досить складно, через те, що форма не завжди щільно прилягає до таких нігтям, із-за особливостей будови і геометрії на нігтях. Корекція робиться досить просто.

Інструкція:

 • Необхідно провести обробку в зоні частини, що відростила нігтя. Для цього за допомогою фрези полум'я видаляється птеригий, піднімається кутикула спідничкою, зчищається за допомогою кулі з червоним маркером. Дрібні похибки прибирають корундом або силіконовим шліфувальником.
 • Ніготь обробляється за допомогою бафа або пилки крупністю 180 грит, для того щоб зняти глянець. Далі, віддаляється пил за допомогою щітки, ніготь обробляється знежирювачем і праймером. Наноситься тонким шаром база лише у зоні кутикули.
 • На верхню форму наноситься трохи полигеля, точно таким же способом, як і при нарощуванні, тобто мінімальну кількість матеріалу знаходиться в зоні кутикули. Кількість акригеля збільшується до вільного краю, при цьому немає необхідності наносити матеріал на всю поверхню верхньої форми.
 • Далі, форма притискається не доходячи 1-2мм до кутикули, і зсувається при не сильному натисканні, сушиться в лампі. Форма знімається покачивающими рухами з боку в бік. Зверніть увагу, що може знадобитися шліфування поверхні нігтя, тому як в зоні стику старого і нового покриття може утворитися сходинка або нерівності.
Верхні форми

Зверніть увагу, що після зняття форми на торцях знаходиться величезна кількість матеріалу. Тобто, він дуже товстий. Тепер за допомогою керамічної фрези «кукурузки» необхідно випиляти товщину нігтя з внутрішньої сторони. Таким чином ви поправите форму і знову зробите нігті візуально правильно зростаючими. Не хвилюйтеся, що натуральний ніготь випилюється разом з штучним матеріалом. При корекції «клюючих» нігтів цього не уникнути.

Огляд верхніх форм на Алиэкспресс

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, вивчіть поетапно інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

 • FRANCHESKA. М'які, без розмітки, дуже тонкі. Ламаються після 3 нарощування.
 • MIZHSE. Є розмітка, хорошої якості, квадратний зріз в області кутикули.
 • Fengshangmei. В упаковці 12 розмірів і цілий зріз кутикули. Є розмітка для нарощування, але немає вусиків.
 • CONTIGO. Немає градуювання, але зріз кутикули круглий, є вусики.
Акрилатик на верхніх формах

ВІДЕО: Акригель на верхні форми