Опалові нігті: що це таке? Як зробити опал дизайн нігтів втиркой, камифубуки, фольгою, блискітками?

Інструкція по створенню опалового дизайну нігтів.

Опаловий дизайн нігтів — поширена техніка, яка стала популярна в цьому році. Її можна зробити кількома способами. У цій статті ми розповімо, із застосуванням яких матеріалів можна створити опалові нігті.

Опалові нігті: що це таке?

Вперше цей дизайн став популярний як раз за допомогою американських зірок в Instagram. Точно також, як з формою балерина або Pipe, в моду увійшли і опалові нігті. Мода дісталася і до нашої країни, тепер цей дизайн замовляють досить часто. Основна перевага у тому, що такі нігті виглядають не дуже помітно, і відповідають тенденціям нюдового манікюру. Дизайн можна робити не на всіх нігтях, а лише вибірково, тобто на безіменному або середньому.

Для виконання такого дизайну використовують фольгу, камифубуки, черепашки, і навіть пластівці Юкі. Познайомимося з найбільш поширеними і простими варіантами створення опалового дизайну. Основне завдання при виконанні покриття — надати нігтям блиск, і перекрити їх матовим топом, щоб створювалася своєрідна каламутність або приглушеність блиску, а також сяйва.

Опал на нігтях

Як зробити опал дизайн нігтів фольгою?

Найбільш простим варіантом є створення дизайну за допомогою фольги Бите скло. Тобто використовується не перекладна фольга, і не матеріал в шматочках, який легко рветься за допомогою пінцета, а щільна фольга.

Інструкція:

 • Для створення дизайну ніготь покривається білим гель-лаком. На мокру базу, яка нанесена поверх основного кольору, викладаються шматочки фольги. Вона повинна бути з синім або з рожевим відливом, бажано різних кольорів.
 • При цьому варто віддавати перевагу напівпрозорої фользі, яку практично не видно, вона лише видає себе блиском.
 • Після цього дизайн знову перекривається товстим вирівнюючим шаром бази. При необхідності знімається липкість і проводиться шліфування пилкою, для того щоб позбутися від стирчать куточків, що часто трапляється з битим склом.
 • Після цього дизайн перекривається матовим топом. Таким чином весь блиск, який створюється за допомогою фольги, стає приглушеним, створюючи ефект опала. Це не єдиний спосіб, за допомогою якого можна створити опал дизайн.
Дизайн з фольгою

Як зробити опал дизайн нігтів камифубуки і слюдою?

Інструкція:

 • Це напівпрозорі пластинки з різнокольоровими відливами, тобто блакитним і жовтим, а також синім.
 • Камифубуки наносяться поверх білої основи на не зовсім просушену базу, яка висушується після розкладки дизайну в лампі.
 • Далі, перекривається товстим шаром бази, покривається матовим топом. Дизайн виходить з приглушеним мерехтливим блиском.
Опал на нігтях

Опалові дизайн нігтів може створюватись і за допомогою глянсового топа, однак, щоб домогтися розмитого ефекту і позбутися від вираженого блиску і текстури декору, часто використовують молочний гель-лак або ж виготовляють її самостійно. Пропонуємо вам кілька варіантів для створення опалового дизайну.

Інструкція:

 • В даному випадку використовується слюда, це дрібні пластівці, які відрізняються різноманітним кількістю переливів. Для створення дизайну, ніготь перекривається білою основою. Після цього на мокру базу викладаються шматочки слюди в хаотичному порядку.
 • Вибирайте тонкі шматочки, щоб витрачати менше часу на вирівнювання нігтьової пластини. Шматочки слюди перекриваються товстим шаром бази. Краще всього брати каучукову, щоб створити ідеальний образ.
 • Після цього матовий топ не використовується, а ніготь зверху покривається молочним гель-лаком. Якщо у вас його немає, то в звичайний топ для нігтів втручається кілька крапель білого лаку, для того щоб домогтися прозорості. Отриманої напівпрозорої сумішшю перекриваються нігті.
 • Після цього декор покривається шаром фінішного покриття. Таким чином вдається трохи приглушити блиск слюди.
Опал камифубуки

Інкрустація нігтів опалами: фото

Досить популярними є і опали для нігтів, тобто самі камінці, які можна придбати на AliExpress. Являють собою стрази, тільки мутні і схожі на місячний камінь або опал. Зараз досить популярні в дизайні. Нижче представляємо кілька фотографій з інкрустаціями такими опалами. Вони продаються різних кольорів, розмірів.

Часто комбінуються разом з бульонками і звичайними блискучими стразами, камінням Swarovski. Вигідно виглядають в комбінації з пікс, а також бульонками чорного і сріблястого кольорів.

Інкрустація опалами
Інкрустація
Інкрустація
Інкрустація
Опал в дизайні нігтів

Опал на нігтях в техніці рідкого каменю

Також можна виготовити і рідкий камінь на нігтях. Буде виглядати стильно, так як в цьому сезоні дуже популярна імітація колечок на нігтях. Рідкий камінь опал стане його центральною частиною.

Інструкція:

 • Для дизайну виберіть тон, покрийте їм нігті в два шари, після цього необхідно вирізати шматочок фольги з блакитним відливом. Краще всього брати фольгу Бите скло, розмір повинен бути таким, яким ви хочете, щоб вийшов центр, або навіть трохи менше. Тому що вся композиція буде прикрашатися дрібними стразами і бульонками.
 • Далі, фольга приклеюється на не зовсім просушену базу, яка потім полімеризується в ультрафіолетовій лампі. Необхідно приготувати молочний гель. Для цього в скульптурний гель втручається невелика кількість білої гель-фарби або гель-лаку.
 • Стежте, щоб вийшла суміш була напівпрозорою. Тепер за допомогою кисті потрібно нанести на отриману основу з фольги невелику краплю, зімітувавши камінь. Ця композиція повинна бути опуклою.
 • Все швидко просушується в лампі, при необхідності накладається другий шар, якщо скульптурний гель дуже рідкий. Тепер необхідно пропрацювати по контуру дрібними стразами або бульонками. Далі, потрібно викласти шлейки, які відходять від кільця.
 • Це тонкі смужки, які можна виготовити з розсипи дрібних страз, закріпивши їх додатково бульонками. Виглядає така композиція дуже мило. Намагайтеся, щоб розмір каменю був невеликим, тому як буде присутній додатковий декор з каменів і бульонок, що зрадить масивності центрального каменю.
 • Необхідно, щоб залишався невеликий проміжок для тонких ліній, які будуть відходити від основного каменю.
Рідкий опал

Як зробити опал дизайн нігтів втиркой?

Досить часто опал дизайн нігтів створюють за допомогою втирок. Це один з найпростіших варіантів.

Інструкція:

 • Для цього ніготь необхідно підготувати, покрити шаром бази, двома шарами квітника. Краще всього вибирати щільний білий гель-лак. Далі, наноситься тонкий шар топа без липкого шару, який висушується, його поверхня втирається втирка.
 • Краще всього для цього використовувати перлову втирку, єдиноріг, причому таку, яка лягає не блискітками, а однорідним дзеркальним покриттям. Воно дуже гарно виблискує різними кольорами.
 • Після цього втирка покривається тонким шаром бази, торці обробляються за допомогою пилки. Прибирається липкий шар, для того щоб тирса з нігтя не прилипав на липкість бази. Після цього все перекривається матовим топом.
 • При бажанні можна виконати промальовування з використанням глянцевого топа. Мерехтливий блиск, який дає втирка, дуже погано проглядається крізь матовий топ, але додає ефект опала на нігтях. При цьому глянцевий топ буде посилювати блиск, і зробить дизайн об'ємним.
 • Це дуже простий, але красивий дизайн, який зможе виконати навіть новачок.
Опал втиркой

Хочете бути в тренді? Тоді обов'язково створіть опал дизайн на нігтях.

ВІДЕО: Опал манікюр