Топ 10 кращих любовних романів для жінок: список. Сучасні романи для жінок, які варто прочитати: найкраща підбірка

Стаття надає вам огляд найбільш цікавих і популярних сучасних любовних романів, обов'язкових для читання.

Любовні романи: Джоджо Мойес – кращі книги

ЦІКАВО: Автор Джоджо Мойес народилася в Лондоні. Довгий час жінці доводилося підробляти на посадах складача тексту і навіть таксиста, але врешті-решт їй вдалося виграти грант на навчання і заслужено отримати диплом журналіста. Після цього вона працювала репортером і в 2002, під враженням від історії любові рідних бабусі і дідусі, написала свій перший любовний роман.

Зараз автор Джоджо Мойес дуже популярний у всьому світі. Читачі люблять її книги за простий склад і величезну чуттєвість, яку може пережити кожен, поринаючи в романи цього письменника. Книги Джоджо Мойес мають великий рейтинг і деякі з них вимагають обов'язкового прочитання.

Твори Джоджо Мойес:

 • «До зустрічі з тобою» — найпопулярніше твір автора. Перша книга, що отримала однойменну екранізацію в кінематографі. Історія розповідає про події, що стрімко розвиваються в життя простої офіціантки і заможного чоловіка. За волею долі, ці двоє людей зустрічаються і, незважаючи на всі проблеми, які їх оточують, знаходять один одного.
 • «Після тебе» — продовження історії «До зустрічі з тобою», де офіціантка Лу Кларк намагається знайти в собі сили, щоб продовжувати жити без свого коханого. У цій історії вона знайомиться і заводить дружбу з Семом, намагаючись навчитись заново любити чоловіка.
 • «Дівчина, яку ти покинув» — особливість цього роману в тому, що дії тут описуються, з огляду на події далекого минулого. Читати має можливість спостерігати за подіями, що відбуваються у Франції під час громадянської війни і відразу ж переміщаючись в сучасну квартиру Лондона. Роман про те, як зуміти відпустити померлого улюбленого людини і знайти в собі сили полюбити знову.
 • «Останній лист від твого улюбленого» — так само, як і попередній книзі, в цьому романі переплітаються два часових відрізки: сучасний 21 століття і 60-ті роки минулого століття. Журналістка Еллі намагається зрозуміти, хто писав листи з зізнаннями в коханні і благанням піти від чоловіка жінці, яка втратила пам'ять після автокатастрофи.
 • «Один плюс один» — захоплюючий роман, в якому описано життя простої жінки, матері-одиначки з двома дітьми. Вона старається і працюється для того, щоб забезпечити дітей, але часто у неї нічого не виходить. Життя зводить її з чарівним незнайомцем і ця зустріч повністю змінює її усвідомлення світу.
 • «Корабель наречених» — це історичний роман, створений на основі власних вражень Джоджо Мойес. У книзі описується 46 рік минулого століття. Читач спостерігає за подіями, що відбуваються на кораблі «Вікторія», який пливе до Англії з Австралії. На цьому авіаносці пливуть 650 жінок, які повертаються до своїх чоловіків, які перенесли тяготи війни. Є серед них Маккензі – головна героїня роману, яка дуже хоче втекти від свого минулого.
 • «Танцююча з кіньми» — історія розповідає про події в житті Сари, 14-річної дівчинки, яка втратила свого батька. Анрі – батько Сари, був вершником і помер в той момент, коли дівчинці потрібно було тренуватися. Життя зводить Сару з Наташею, адвокатом, переживає розлучення з чоловіком і розподіл майно, але саме ця зустріч повністю змінить життя цих двох жінок.
 • «Щасливі кроки під дощем» — історія розповідає про те, як складалися відносини матері з дочкою. Зрештою Кейт (дочка) біжить з будинку, обіцяючи, що ніколи в житті не стане такою матір'ю для власної дочки. Однак події повторюються і Сабіна, дочка Кейт, через багато років приїжджає в будинок бабусі Джой. Через деякий час туди ж повертається Кейт і події стрімко розвиваються, коли кожен відкриває таємниці, що зберігаються в душі.
 • «Срібляста бухта» — у мріях втекти від свого минулого, Ліза ховається в тихому прибережному містечку. Розмірене і спокійне життя тут її цілком влаштовувала до тих пір, поки в містечку не з'явився Майк – грубіян, самовпевнений хам і модник, мріє побудувати на березі великої готель і перетворити місто на туристичне місце.
Книги Джоджо Мойес: любовні романи

Любовні романи: Сесилія Ахерн – кращі книги

ЦІКАВО: Сесилія Ахерн написала свій перший роман-бестселер «P. S. I love you» у віці 21 року. Книгою відразу ж зацікавилися великі кінокомпанії і зняли однойменний фільм, який, як і книга, «підірвав» всі можливі рейтинги. Сесілія родом з Ірландії, вона є донькою колишнього прем'єр-міністра, закінчила факультет журналістики. Є затребуваним письменником в США, Англії, Ірландії, Європі.

Популярні книги автора:

 • «З любов'ю, Розі» — історія дружби з дитинства. Двоє людей не забувають один про одного, навіть через багато років і переписуються, перебуваючи по дві сторони океану. Вони звикли розраховувати один на одного, навіть через багато розлучень і невдач в особистих відносинах.
 • «P. S. Я кохаю тебе» — роман вчить читача того, як зуміти вижити після того, як улюблений чоловік помирає від тяжкої хвороби. Головна героїня втрачає чоловіка, але через час після його смерті до неї починає приходити нескінченну кількість записок і подарунків від чоловіка, який все спланував заздалегідь.
 • «Подивися на мене» — у цій книзі мова йде про молодого дизайнера – Елізабет. Вона дуже зайнята сім'єю і роботою, завжди серйозна, доглядає за сестрою з дитиною і батька. Вона розлучилася зі своїм хлопцем кілька років тому, бо як була сильно обтяжена турботами. У житті Елізабет починаються зміни, коли в її будинку з'являється таємничий незнайомець.
 • «Як закохатися без пам'яті» — Христина завжди прагнути допомагати оточуючим. Разом з цим вона прагне знайти своє місце в житті і навіть розлучилася з-за цього зі своїм чоловіком, про що не пошкодувала. Життя зводить її з Адомом, якого вона хоче застерегти від помилки.
 • «Час мого життя» — історія дівчини, яку кинув кохана людина. Вона усілякими способами намагається навчитися жити відданою і непотрібною, огортаючи себе власною і чужою брехнею. Життя підносить їй подарунок і радує її несподіваною зустріччю.
 • «Сто імен» — Кітті дуже успішна телеведуча. Але вона зуміла заробити собі кілька проблем, звинувативши нічим не винної людини. Коханий її покинув, а з журналу хочуть звільнити. Щоб відновити свою репутацію, вона береться за розслідування і у неї є список «цікавих» імен. Це повністю змінить її життя.
 • «Чарівний щоденник» — історія молодої дівчини, яка змушена була переїхати в глибинку з великого міста тому, що батько втратив стан, а мати тяжко хвора. Тут вона знайомиться з власником пересувної бібліотеки, який вручає їй «чарівну» книгу.
 • «Дякую за спогади» — книга відає історію Джойс. Ця дівчина потрапила в автокатастрофу, до того ж вона серйозно посварилася з чоловіком і пережила викидень. Вступає в нове життя вона з «нової» кров'ю, яку їй перелили в лікарні. З цього і починаються її зміни в житті, адже вона починає бачити дивні картини і сни, а так само читати думки.
Книги Сесілії Ахерн: любовні романи

Любовні романи: Е. Л. Джеймс – трилогія «50 відтінків»

ЦІКАВО: Еріка Леонард Джеймс – англійська письменниця, яка стала популярною після виходу в світ першого еротичного роману «50 відтінків сірого» в 2011 році. Популярність її книг дозволила жінці потрапити в список «100 найвпливовіших жінок світу».

Книги автора:

 • «50 відтінків сірого» — книга знайомить читача з простою дівчиною, студенткою літературного курсу, Анастейшею Стіл. Абсолютно випадково, допомагаючи своє подрузі, вона відправляється у велику компанію, щоб взяти інтерв'ю у його засновника – Крістіана Грея. З першої зустрічі між простачкою Анною і сильним владних Крістіаном відбувається щось більше, ніж симпатія. З часом Анастейша дізнається про дивні вподобання Крістіана і тільки вступивши у відносини, рве з ним зв'язок.
 • «50 відтінків темніше» — у другій частині твору Ганна вже закінчує університет і влаштовується в редакторську компанію, в надії побудувати власну кар'єру. Крістіан не може відпустити Анну і всіма способами намагається повернути втрачені стосунки, це у нього виходить. Тим не менш, Анастейша не має наміру повністю підкоряться владного чоловіка і Крістіану доводиться відкрити цій жінці свою душу, яка ще «на 50 відтінків темніше». Чоловік робить пропозицію Ганні і вона погоджується.
 • «50 відтінків свободи» — сім'я Грей дуже успішна і тому у неї є багато заздрісників. Саме один із них хоче «провчити» Крістіана, викрадаючи його зведену сестру. Книга починається зі щасливого медового місяця Анастейші Грей, але в середині роману читач занурюється в низку розслідувань та звільнення Міа (сестри). Так само ще одна новина повністю змінює хід подій, Анна дізнається про свою вагітність і боїться сказати про це Крістіану, який не планував поки заводити дітей.
 • «Грей» — це ще одна книга автора Е. Л. Джеймс. Вона досить незвичайна тільки тому, що цей роман ведеться не від імені Анни, а від імені Крістіана. У цьому творі кожен бажаючий може прочитати про ті ж події, які відбувалися з героями, але з чоловічої точки зору.
Книги Еріки Леонард Джеймс: любовні романи

Любовні романи: Паоло Коельо – кращі книги

ЦІКАВО: Мало хто знає, що для того, щоб займатися улюбленою справою – писати книги, Паоло Коельо довелося пройти курс лікування в психіатричній лікарні і навіть відсидіти термін у в'язниці. Тим не менш, склад у автора дуже м'який і його глибоко філософські романи читачі люблять у всьому світі.

Кращі книги автора:

 • «11 хвилин» — історія Марії, яка пізнає себе шляхом захопленням сексом. Вона любить займатися сексом і несподіване знайомство з однією людиною змушує її подивитися на себе з боку. Вона відкривається новим відчуттям, бажаючи стати щасливою.
 • «Алхімік» — це твір одне з найкращих і популярних робіт автора. Історія розповідає про духовне подорож Сантьяго, який у прагненні розбагатіти вирушає в пошуки алхіміка. В результаті він знаходить Фатіму, знаходить любов і розуміє «душу світу».
 • «На березі Ріо-Пьедра села я й заплакала» — роман представляє історію жінки Пілар, яка за один тиждень змогла пережити кілька почуттів: кохання, втрату і зробити важливий вибір. Книга вчить читачів розуміти яке велике значення має любов для людини.
 • «Вероніка вирішує померти» — ця історія являє читачеві молоду дівчину Вероніку, якій лише 24 роки і їй вже не цікаво жити. Вона випиває велику кількість таблеток і чекає смерті, в очікуванні пише лист в журнал. Помирати вона не встигає, її рятують. Прокидається Вероніка в психіатричній лікарні і тут повністю переосмислює своє життя, коли дізнається, що від великої кількості прийнятих медикаментів серце ослабло. Тут вона знайомиться з Едуардом – шизофреніком, з яким хоче провести дні, що залишилися.
 • «Заїр» — у чоловіка пропадає дружина і він моментально відправляється на її пошуки по всьому світу. Під час подорожі він повністю переосмислює своє існування і розуміє, як багато значить для людини любов.
 • «Адюльтер» — цей роман розповідає історію жінки, якій набрид шлюб і, зустрівши свого давнього знайомого, занурюється в низку зрад і обманів. Книга відкриває читачеві духовні пошуки і думки жінки, яка любить і хоче бути коханою.
Книги Паоло Коельо: любовні романи

Любовні романи: Джоді Піколт – кращі книги

ЦІКАВО: Джоді Піколт – американська письменниця, яка перед тим, як стати успішним автором, пройшла довгий шлях різноманітних підробітків: секретаря, редактора, вчителі. Зараз її книги популярні в усьому світі. Автор гарний у написанні сучасної прози та любовних романів.

Кращі роботи автора:

 • «Обіцянка» — книга, яка розповідає про стосунки двох молодих людей. Вони щиро закохані один в одного і їх батьки чекають їх шлюбу. Однак доля розпорядилася так, що дівчину вбивають, а хлопця підозрюють у вбивстві і крім того, що йому потрібно навчитися жити без коханої, слід довести свою невинність.
 • «Жорстокі ігри» — історія про те, як школярка закохалася у дорослого і досвідченого чоловіка. Їх зв'язок не привела ні до чого хорошого і через деякий час його звинувачують у розбещенні малолітніх.
 • «Особливі відносини» — цей роман розповідає історію двох людей, які мріють завести дитину. На жаль, природа не дозволяла їм це зробити і на сьомому місяці у Зої стався викидень. На відміну від Макса, який знайшов розраду у випивці, Зої має намір намагатися ще й знайти дитя, нехай навіть у нього буде дві матері, замість батька.
 • «Ідеальна життя» — історія жінки, яку знайшли побитої на кладовищі. На час вона втратила пам'ять і вже в клініці дізналася, що вагітна. Лікування їй допомогло і вона згадала, що у неї є багатий чоловік.
 • «Забрати любов» — ця історія жінки, яка переживає занепад сил з-за низки невдач. Вона дозволила кар'єрі чоловіка повністю поглинути їх любов, за що поплатилася пізніше і пішла з родини в пошуках кращого.
Книги Джоді Піколт: любовні романи

Любовні посл романи: Стефані Майєр серія «Сутінки»

ЦІКАВО: Стефані Майєр – молода американська письменниця, яка отримала свою популярність і покликання після виходу в світ першої книги серії «Сутінки». Твір настільки сподобався публіці, що по цій книзі, а так само по кільком наступним були зняті фільми.

Кращі книги автора:

 • «Сутінки» — книга знайомить читачів з Белою – молодою дівчиною, що переїхала до батька в невелике містечко. Вона поступила в місцеву школу і старанно намагається завести нових друзів. Тут вона знайомиться з Едвардом і з перших хвилин між ними виникає потяг. Не звертаючи увагу на те, що все відверто вважають Едварда і його друзів «дивними», вони закохуються і він відкриває Беллі свою таємницю.
 • «Молодий місяць» — у другій частині Белла дізнається не лише про те, що існують вампіри, але і про іншому клані – перевертні. Едвард вирішує порвати відносини з Белою тільки тому, що вважає це найкращим шляхом захистити дівчину від самого себе. Однак Белла не має наміру йти від нього і вирушає на пошуки коханого.
 • «Затемнення» — вибираючи Едварда і зраджуючи любов перевертня Джейка, Белла відкриває війну між двома кланами, які й створені бути ля одного ворогами. Однак існує загальний противник, якого вервульфы і вампіри повинні перемогти для здобуття миру і безпеки Белли.
 • «Світанок» — ця історія дуже романтична і трагічна одночасно. Белла і Едвард нарешті вінчаються і вирушають у весільну подорож, де з ними трапляється неймовірне – Белла вагітніє. Це та щаслива і сумна подія в родині, адже дитина не людина, а помісь вампіра і він з'їдає її зсередини.
Стефані Майєр: любовні романи

Відео: «Хороші книги про кохання»