Народні прикмети на Новий рік, щоб гроші водилися, вийти заміж, завагітніти, на здоров'я, щастя, удачу, любов, бажання. Прикмети на Новий рік: про ялинку, новорічний стіл, іграшки

Дізнатися про майбутні зміни у вашому житті допоможуть новорічні повір'я та прикмети. Стаття розповідає про найцікавіші і «вірних» способи привернути удачу в новому році.

Зміст

Прикмети і забобони про новорічний стіл, шампанське

Новий рік – свято, що має ряд важливих для людини забобонів і прикмет. Вони можуть стосуватися будь-якої частини свята: його настання, часу його проведення, накритого столу, принесених подарунків і багато чого іншого. Приміром, шампанського.

Існує прикмета, яка говорить що потрібно написати своє бажання на невеликому аркуші паперу ручкою або олівцем. Після цього папірець слід обов'язково спалити і попіл кинути в келих шампанського. Цей напій моментально випивається з попелом для того, щоб бажання обов'язково здійснилося.

ВАЖЛИВО: Написати бажання і випити напій слід обов'язково під бій курантів, все треба встигнути за 12 стукотів годин.

Новорічні повір'я, пов'язані з шампанським

Прикмети і забобони про ялинку та іграшки на Новий рік

Ялинка – символ Нового року. Для того, щоб він був щедрим і щасливим, дерево слід рясно прикрасити ялинковими іграшками та іншими популярними прикрасами. Чим яскравіше і пишніше ялинка – тим краще і багатше буде Новий рік. Існує прикмета: на новорічну ялинку слід вішати не тільки іграшки, але і грошові купюри, монети і цукерки.

ВАЖЛИВО: Подібний декор не тільки порадує око, але і приверне в майбутньому році удачу та добробут, фінансову незалежність, щедрий стіл і «солодке» життя.

Гроші на ялинці

Зустрічати Новий рік з боргами і без боргів: прикмета

Існує одна важлива прикмета – Новий рік потрібно зустрічати з повними кишенями! Це повір'я можна сприймати буквально або символічно. Деякі буквально забивають кишені грішми, чим більше купюра – тим краще.

Вважається, що прямий зв'язок з грошима допоможе людині знайти благополуччя в майбутньому році. Нічого страшного, якщо кишень у новорічному сукню у вас немає, але є хороший рахунок у банку. Це теж вважається. А от якщо ви повністю растратились на новорічний стіл та подарунки, ваші рахунки і кишені порожні – це погано. Така прикмета обіцяє вам марнотратство, велика кількість боргів і фінансових неприємностей у новому році.

ВАЖЛИВО: Одна із самих вірних і «сильних» прийме говорить: не зустрічайте Новий рік з боргами. Це посприяє тому, що в наступному році ви не зможете цілий рік їх роздати. Саме тому більшість людей прагне перед Новим роком повернути всі борги, навіть найменші.

Зустріч Нового року без боргів

Прикмети і забобони у Новий рік на гроші і багатство

На що звернути увагу:

 • Якщо в новорічну ніч засвербіла саме ліва рука. Чесати її не потрібно, просто стисніть в кулак і засуньте в кишеню, де її і розкриєте. Це до грошей!
 • У новорічну ніч покладіть під килимок біля порога монетку. Це дозволить литися грошей у ваш будинок в майбутньому році.
 • Щоб Новий рік був вдалим і щасливим, перед святом слід не тільки провести ретельне прибирання будинку, але і викинути всі речі з негативною енергетикою: поламані, склеєні або брудні речі.
 • Новорічний стіл повинен обов'язково буквально «ломитися від страв». Ця прикмета віщує достаток сім'ї і круглий рік щедрий стіл.
 • Перед Новим роком нікому не давайте в борг гроші – ця прикмета віщує вам фінансовий крах на весь майбутній рік.
 • Якщо 1 січня ви мали можливість придбати будь-який товар у магазині зі знижкою, рік обіцяє бути вам грошовим і щасливим!

ВАЖЛИВО: Одна з прикмет припускає, що в новорічну ніч ви покладіть монетку в келих, попередньо ретельно вимиту, і вип'єте весь келих під бій курантів. Крім цього, монету слід зберігати в гаманці, як оберіг.

«Грошові прикмети на новий рік

Прикмети і забобони на кохання та заміжжя Новий рік

Існує повір'я, що тим, хто ще не зустрів свою любов, обов'язково слід зустрічати Новий рік з якимось символом цього почуття: серденько, валентинка, фото цілуються силуетів, бажання, написане на папері – не важливо. Під час бою курантів, слід притиснути до себе якомога сильніше цей предмет і загадати бажання.

Східне повір'я говорить: «Охочому, зустріти в Новому році свою любов, слід мати при собі паличку кориці». Вважається, що кориця (кора коричного дерева) володіє сильними магічними властивостями притягувати до людини романтичні відносини. Таку паличку не потрібно викидати, її потрібно носити з собою весь час, як талісман або якщо ви бажаєте вийти заміж (одружитися).

Ще одна прикмета радить в бій курантів міцно стиснути руку коханої людини або дружина. Це дозволить у майбутньому уникнути парі сварок і скандалів, разом «пройти під руку» весь рік і не розстатися. З іншого боку, якщо ви розлучилися і щоб не нести тягар розриву в новий рік, потрібно символічно спалити минулорічний календар і позбавитися від всіх подарунків від людини.

«Любовні» повір'я в новорічну ніч

Прикмети в Новий рік на вагітність і народження дитини

загадувати бажання для того, щоб вони здійснилися в наступному році. Загадати можна що завгодно, навіть поява в родині такої радості, як дитина.

Які існують повір'я:

 • Добра прикмета – запросити на святкування в свій будинок пару, яка вже чекає поява в родині малюка.
 • Вірна прикмета – спробувати жінці, яка бажає завагітніти, щось з рук жінки, що вже знаходиться в положенні. Особливо дієвий спосіб – погодувати ніж з ложечки.
 • Вважається, що парі, яка хоче завагітніти і народити дитину в новому році, слід придбати собі що-то для дитини: соску, пінетки або костюмчик. Це приверне «дитини» у ваш будинок.
 • Добра прикмета – купити і поставити в домі на Новий рік фікус. Фікус притягне в собі всю негативну енергетику, яка не дозволяла парі досі обзавестися дитиною.
 • Подарунки з агата або перлів вважаються «провісниками» швидкої вагітності.
Прикмети на вагітність у новому році

Зустрічати Новий рік в одному, в самоті: прикмета

Одна з найбільш несприятливих візьме на Новий рік зустрічати свято в «гордій самоті». Це буде сприяти тому, що в наступному році ви будете самотні: не зустрінете «другу половинку» або розлучитеся з коханою людиною, будете відчувати багато труднощів у спілкуванні з друзями, родичами і колегами.

ВАЖЛИВО: Щоб позбавити себе від негативних наслідків прикмети, слід обов'язково запросити до себе гостей, або погодитися прийти до того, хто встиг вас запросити. Бурхлива зустріч Нового року з великою кількістю людей віщує рік, наповнений приємними зустрічами, подіями, зустрічами і готовністю товаришів завжди прийти вам на допомогу у скрутну ситуацію.

Не зустрічайте новий рік в самоті

Прикмети на Новий рік для виконання бажань

Самі «правильні» прикмети:

 • Загадати бажання і повісити на ялинку іграшку з зображенням символу року. Це може бути будь-який малюнок або візерунок з півнем (2017), наприклад, або собакою (2018). Данина поваги до символу році посприяє тому, що в майбутньому році ваші бажання обов'язково стануть реальними.
 • Говорячи про прикраси на ялинку, слід зауважити, що всі іграшки вельми символічними: іграшка у вигляді будиночка допоможе придбати бажану нерухомість в новому році, літачок – полетіти в довгоочікувану подорож або на курорт, машинка – купити бажане авто, цукерочка – знайти розкішну і «солодке» життя.
 • Якщо з ялинки в будь-якій ситуації іграшка впала і розбилася об підлогу – це гарна прикмета. Необхідно тут же загадати бажання, зібрати і викинути осколки на вулицю (не в смітник).
 • Якщо ваше бажання стосується фінансового благополуччя, відразу ж після бою курантів в перші хвилини нового року слід умитися великими грошовими купюрами або закордонною валютою. Це допоможе збуватися вашим бажанням, завжди купувати бажане і не відчувати нестачі в коштах.
 • Існує одна хороша прикмета – для удачі і везіння в майбутньому році, а так само для того, щоб збувалися всі ваші загадані бажання, слід обов'язково зустрічати Новий рік у новому одязі. Це дозволить залучити до благополуччя вам і везіння.
Що робити для щасливого нового року?

Новорічні прикмети і забобони на успіх і щастя

Прикмети на удачу:

 • Обов'язково приготуйте м'ясні страви на новорічний стіл. Це посприяє тому, щоб весь рік був «ситим», щедрим і в достатку.
 • Крім того, щоб рік був щасливим, викидати їжу з новорічного столу не варто ні в якому разі. Якщо залишилися недоїдки – скорміть їх собаці, але не відправляйте у відро для сміття!
 • Для того щоб в майбутньому році до вас прихильною удача, слід поважати символ року і його колір. Якщо ви виберете наряд в колір символу для зустрічі свята, вам буде везти круглий рік.
 • Вважається, що погано зустрічати Новий рік зі старими образами на серце. Пробачте своїх кривдників і обов'язково прийміть вибачення. Це дозволить вам легко зустріти новий рік та провести його на позитивній ноті.
 • Щоб ваш будинок був у достатку весь рік, в новорічну ніч слід «задобрити домовика». Для цього в кухні залиште келих шампанського і тарілочку смачного частування.
 • На стіл обов'язково накривайте тільки білу скатертину. Вона символізує собою нову сторінку вашого життя, благополуччя і добро, яке має до вас прийти в наступному році.
 • Якщо під новорічну скатертину на столі ви покладете монетки – це принесе достаток і гроші у ваш будинок в новому році.
 • Розставте на святковому столі сім свічок по колу і запаліть їх. Вважається, що вони слугуватимуть своєрідним оберегом, відлякує від вас злих духів і символом сімейного вогнища для захисту в новому році.
Як зробити новий рік щасливим?

Прикмети на здоров'я на Новий рік

 • Вважається, що для того, щоб у наступному році у вас було благополуччя, краса і здоров'я, слід прийняти ванну або просто душ. Це змиє з вас весь «минулорічний» негатив і дозволить «увійти в новий рік» без проблем зі здоров'ям.
 • Жінкам рекомендується виконати такий ритуал для здоров'я: накиньте на плечі хустку під перший удар курантів і перед останнім зніміть його. Робити це слід дуже швидко і швидко. Такий ритуал захистить красу і здоров'я жінки в майбутньому році.
 • Вважається, що для того, щоб вступати в наступний рік без хвороб, необхідно роздати всі борги, попросити всіх, хто займав у вас, повернути їх. Це відновить ваше енергетичне поле і приверне здоров'я.
Здоров'я в новому році

Прикмета: хворіти в новорічну ніч

Вважається, що хворіти в новорічну ніч – одна з самих поганих прикмет. Повір'я говорить про те, що майбутній рік буде не тільки складним матеріально, але і приверне до вас масу захворювань: застуди, інфекції, хронічні хвороби. Якщо відчуваєте найменший недуга, постарайтеся докласти максимальну кількість зусиль для того, щоб якомога швидше від нього позбавитися.

Чхнути в новорічну ніч: прикмета

Чхнути в новорічну ніч просто так (а не з-за того, що людина застуджений або хворіє) – це гарна прикмета. Причому така прикмета обіцяє щасливе життя не тільки тому, хто чхнув, але і всім сидячим за столом. Якщо на вашому застілля хтось несподівано для себе чхнув, привітайте його з щасливим новим роком і обов'язково випийте за це!

Плакати в новорічну ніч: прикмета

Плакати в новорічну ніч – погана прикмета. Вона говорить про те, що весь майбутній рік ви проведете в печалі, смутку, розлуки або проблеми, які постійно будуть вам псувати настрій і доводити до сліз. Намагайтеся вберегти себе від цього в святковий вечір, навіть якщо існує вагомий привід.

Зустрічати Новий рік в дорозі, в поїзді: прикмета

Зустрічати Новий рік в дорозі – не найкраща прикмета. Винятком може бути тільки для тієї людини, яка дуже самотній. В іншому випадку повір'я попереджає про те, що наступний рік буквально «не дасть спокою», не дозволить бути вдома і буде «забирати від сім'ї».

Проспати Новий рік, спати в новорічну ніч: прикмети

Якщо ви не маленька дитина, не хвора людина, то сон у новорічну ніч – погана прикмета. Мова йде саме про самому чарівному часу свята – опівночі. Як говориться: «проспати Новий рік – проспати своє щастя!». Саме тому прикладіть максимальну кількість зусиль, щоб бути бадьорим і активним, веселитися і пити шампанське. Робити все так, щоб новий рік був для вас радісним і не засмучував вас.

Прикмета: заснув у новорічну ніч

Місячні в новорічну ніч: прикмета

Така прикмета має подвійне значення. Наприклад, якщо жінка мріє завагітніти і в новорічну ніч у неї починаються місячні – це говорить їй про те, що «отримати дитину» в майбутньому році в неї не вийде. Якщо ви не плануєте дитину і у вас почалися місячні – це гарна прикмета. Сам процес спрямований на очищення організму від «поганої крові», а значить очистить вас для того, щоб ви зустріли і провели новий рік здоровими і чистими.

Прикмета з новим віником в Новий рік

Для щастя в будинку в наступаючому році, обов'язково слід придбати новий віник! Вважається, що нова мітла обов'язково почне мести по-новому і видалить з дому «старі» проблеми, біди і сварки. Прив'яжіть до мітлі червону стрічку і поставте віник на видному місці.

Зустрічати Новий рік в червоних трусах, шкарпетках, новому білизна: прикмета

Вважається, що якою б рік не прийшов, червоний колір привертає в будинок і сім'ю достаток і благополуччя. Саме тому, навіть якщо ви не одягаєте червоне плаття, приміром, чи сорочку, можна одягнути червоні труси або шкарпетки. Ці маленькі предмети гардероба обов'язково «притягнутий до вас» успіх і гроші.

Прикмети, що приносять удачу і везіння у новому році

Зустрічати Новий рік у новій квартирі: прикмета

Зустрічати Новий рік у своїй новій квартирі, звичайно ж, до щастя, якщо це житло законно ваше, і ви не повинні за нього нікому гроші. Прикрасьте будинок, «подаруйте» квартирі символ року, обов'язково поставте святкову ялинку. Це приверне удачу в квартиру і посприяє мирного щасливого життя для всього сімейства.

ВАЖЛИВО: Якщо у вас є можливість, обов'язково запросіть в нову квартиру для святкування рідних людей і друзів. Це посприяє тому, щоб люди завжди приходили вам на допомогу у важкий час і підтримували в будь-якій ситуації.

Відео: «Новорічні прикмети на всі випадки життя»