Рутина у відносинах — як уникнути? Що приводить до рутини у відносинах?

Рутина часто вбиває стосунки і з нею потрібно боротися, щоб не втратити улюблених. У нашій статті ми розповімо, як це зробити.

Багато люди розходяться, а потім в якості причини говорять, що відносини просто «з'їв» побут. Так, безперечно, часто спільне життя нагадує далеко не казку, особливо коли з'являються діти. Адже тоді обов'язків додається, місця стає менше і так далі. З часом людина починає замислюватися, а про це він мріяв все життя? Однак, вихід є завжди можна урізноманітнити свої сімейні будні, щоб не загрузнути в побуті і не втратити з-за нього відносини.

Як уникнути рутини в відносинах: поради

Рутина у відносинах

Різних рекомендацій з цього приводу існує дуже багато. Радимо скористатися декількома простими правилами, які допоможуть вам зняти з себе великий тягар і зробити життя в сім'ї яскравіше і цікавіше.

  • Рутина у відносинах — не намагайтеся встигнути все

За твердженнями сімейних психологів, криза у відносинах, який розвивається на грунті побутової рутини, буває у всіх парах. Наприклад, сім'я складається з трьох осіб. Так уже повелося, що поки дружина була в декреті чоловік став головним добувачем, вона зберігає вогнище і все по будинку на ній. Тут треба задуматися — а чи так легко робити домашні справи зранку до вечора й щодня? Навіть незважаючи на напружену роботу чоловіка, адже у нього є час вечорами на відпочинок, а ще він відпочиває на вихідних, і у нього є відпустка.

Але якщо продовжити картину, то в середньостатистичній родині навіть після виходу на роботу всі домашні турботи залишаються на жінці. Вона повинна і прибратися, і випрати, і в магазин сходити, і поїсти приготувати. Ще при цьому обов'язково треба приділити час чоловікові, який прийшов з роботи і вже давно дивиться телевізор. Нарешті, коли все буде зроблено, можна пару хвилин приділити собі коханій, а з самого ранку треба знову бути у формі і все по колу. А по вихідних справ накопичується ще більше. Відповідно, часу ні на що не вистачає, сили теж закінчуються, а настрій зовсім на нулі. Всі невдоволення і втому скидаються на чоловіка і дитини, стосунки в родині псуються. Як же вийти з такого кола?

Насправді, багато жінок роблять одну грубу помилку в самому початку сімейних відносин — звалюють на себе всю роботу по дому і вирішують побутові питання. Іноді навіть невеликі спроби чоловіка зустрічаються критикою, адже він все робить не так і краще ви сама. А він хотів приготувати вечерю і заляпав плиту жиром.

В даному випадку не варто кричати і забирати всю роботу, тому що ви можете краще. Пам'ятайте, чоловіки всередині завжди залишаються дітьми і їх треба частіше хвалити. Тоді вони прагнуть до кращого і у них з'являється бажання щось робити. А якщо його постійно відправляти на диван до телевізора, то і не варто дивуватися, що потім він навіть спроби припиняє.

  • Рутина у відносинах — розподіляйте роботу
Звідки виникає рутина у відносинах?

А ось дружина начебто і рада щось з цим зробити, та не може. Таким чином, заглиблюючись у повсякденні проблеми, подружжя починають віддалятися. Чоловік частіше бачить в дружині куховарку, няню і так далі, але тільки не жінку, яка теж тендітна, красива і цікава. Коли дружина приймає такі умови, то шлюб починає розпадатися на очах і кожен з подружжя залишається самотнім, навіть незважаючи на спільне життя.

Домогосподарки впадають в іншу крайність — у них все обмежується виключно кухнею, магазином та дитячим майданчиком. Таким жінкам не вистачає спілкування, а нові враження розбиваються про негатив — це ревнощі до чоловіка з-за дзвінків, низька самооцінка, відсутність діяння доглядати за собою і так далі.

Всі знають, що сьогодні можна зробити простіше побут завдяки різній техніці або навіть прибиральниці. Не бажає чоловік допомагати? Тоді нехай забезпечує простоту ведення домашніх справ, адже він хоче, щоб ви були красиві і привабливі?

  • Рутина у відносинах — більше розмовляйте про важливі речі
Родинні розмови

Дуже важливо розмовляти в сімейних відносинах. Якщо вам щось не подобається, то не треба мовчати і збирати невдоволення. Якщо ви просто зробите скривджене обличчя, то це нічого не дасть. Краще сказати, що ви останнім часом нічого не встигаєте і вам потрібна допомога. Будьте ласкаві і не лайтеся, щоб чоловік розумів, що він вам і правда потрібен. А якщо ви його ще будете хвалити за допомогу, то він навіть стане прагнути до більшого.

Безперечно, рутина у відносинах завжди вбиває почуття, тому що поступово люди починають про носитися один до одного як до належного. Наприклад, як комод в коридорі. Ви ж не станете їм захоплюватися, ніжитись і взагалі думати, що він може піти від вас.

Щоб не зануритися повністю в рутину спробуйте наступне:

  • Рутина у відносинах — подорожуйте

Найголовніше, що може захистити вашу любов — це емоції. Якщо ви будете отримувати якомога більше позитивних емоцій, то ваші стосунки обов'язково налагодяться. До того ж це дозволить уникнути думок, що сім'я — це прання, прибирання і так далі. Ви будете думати тільки про хороших емоцій і яскравих моментах, які ви переживаєте разом, а це важливо.

  • Рутина у відносинах — знайдіть спільне хобі

Тут принцип приблизно такий же, як і у подорожей. У вас з'явиться багато тем для розмов і буде що обговорити. Вам потрібно зробити так, щоб ваші розмови стосувалися не тільки побутових питань. Якщо ви розмовляєте тільки про це, то пора б задуматися.

  • Рутина у відносинах — живіть своїм життям
Новизна у відносинах

Незалежно від того, сімейний людина, кожен повинен бути особистістю і володіти своїм особистим простором. Це можливо тільки в тому випадку, якщо кожен, хто має хоч якесь життя поза сім'єю.

Це може бути робота, відпочинок з друзями, або його особисте хобі. Чим цікавіше ви як особистість, тим краще до вас буде ставитися чоловік.

  • Рутина у відносинах — вибирайтеся на побачення

Якщо у вас не вистачає часу або коштів на подорожі, то можна скористатися старим способом — ходити на побачення. Влаштовуйте їх хоч би раз в пару тижнів. Обов'язково повинна бути романтика, як в минулі часи.

Ви повинні бути разом, тільки удвох. Приведіть себе в порядок, прихорошитесь, надягніть сукню. Місце намагайтеся вибирати завжди нове. Намагайтеся зберігати романтику на багато років вперед.

Отже, пам'ятайте, що для відходу від рутини у відносинах слід знайти золоту середину в розподілі обов'язків. Не повинно бути так, що хтось один займається всім будинком. Ви повинні домовитися так, щоб добре було обом сторонам. Крім того, не забувайте і про особисте. Від побуту потрібно відволікатися, хоча б іноді.

Відео: Як і які відносини рутина вбиває?