Чому чоловік, коханий зраджує, але не йде — як бути? Можна зберегти стосунки, якщо чоловік зраджує — як вчинити?

Коли коханий зраджує — це завжди боляче. І часто буває так, що від жінки він не йде. Але чому? Давайте розберемося в можливі причини чоловічих зрад і як вчинити в такій ситуації.

Дослідження показали, що чоловіки зраджують значно частіше, ніж жінки. При цьому не завжди чоловіки розлучаються з дружинами. Вони примудряються все це поєднувати і навіть не викликати підозр. Для жінок така поведінка залишається загадкою, тому що вони не розуміють, як можна зрадити коханого людини і при цьому спокійно дивитися йому в очі. А ось у психологів на цей рахунок інша думка і вони вважають, що це не нормальна ситуація, але цілком зрозуміла.

Чому чоловік зраджує, але не йде: причини

Чоловік зраджує
оже зрозуміти, чому чоловік не кине її, то в чоловіка це питання навіть не виникає. Вся справа в зручності. Його отже все влаштовує і він не хоче нічого міняти.

Чоловіки часто поділяють відносини між своєю коханкою і дружиною. Якщо перша потрібна тільки для розваги й задоволення, то друга є надійним тилом і опорою. Вдома чоловіка завжди зустрічає смачну вечерю, люблячі люди, які в складні моменти завжди підтримують. Тобто, якщо міркувати ще простіше, то коханка потрібна тільки для фізичної близькості, а дружина ще й для емоційної.

Хоча, тільки цим пояснити те, що чоловік залишається в сім'ї не можна. Є й безліч інших причин, і давайте їх обговоримо.

 • Зручність

Часто чоловіків просто все влаштовує і змінювати своє життя вони не хочуть. Навіщо йому це, якщо дружина нагодує, а коханка завжди дасть ласку. З дружиною комфортно, а коханка є джерелом нових відчуттів. І подібне може тривати роками, поки все не стане відомо. Буває і так, що дружина в курсі походеньок дружина. Тоді ситуація вирішиться, коли комусь з учасниць це не набридне.

 • Йому страшні зміни

Чоловік начебто б і радий все змінити, але боїться. Так, він закохався в іншу жінку, але і піти від сім'ї йому страшно. А якщо почуття до коханки пропадут? Тоді доведеться шукати іншу жінку або повертатися до дружини з вибаченнями.

 • Осуд — головний страх

Чоловік часто замислюється, як він буде виглядати в очах інших. Навряд чи це буде позитивне думка, адже відхід від дружини сьогодні здатний викликати не тільки засудження, але й навіть розрив усіх зв'язків з таким поганим людиною.

 • Відповідальність за сім'ю
Він не впевнений у почуттях коханки

Чоловік є захисником сім'ї і його обов'язок — турбота про неї. І неважливо, що пристрасть вже пройшла, відповідальність ніхто не відміняв і вона нікуди не дінеться. Такому консервативному чоловікові простіше жити з обманом, ніж піти від жінки. Для нього це ганьба, а він не готовий його пережити.

 • Він заплутався у своїх почуттях

Досвідченому людині відомо, що пристрасть не може тривати вічно між любов'ю і закоханістю є різниця. Звичайно, чоловікові страшно, що його почуття охолонуть і він захоче піти, але тоді і дружину він теж втратить. Тоді доведеться жити по-новому, шукати іншу, звикати жити з нею.

 • Він не впевнений у почуттях коханки

Ситуація може бути і зворотним, коли чоловік не особливо впевнений, що коханка його любить. Адже не обов'язково вона з ним, тому що любить. Де гарантія, що через кілька місяців почуття не пройдуть? Так от, поки чоловік точно не переконається, що коханка його любить, навряд чи він покине сім'ю.

 • У нього проблеми з грошима

Дивна причина, але і вона може стати головною. У чоловіка просто немає грошей, щоб забезпечити свою нову сім'ю. А якщо починати все з самого початку, то потрібно дуже багато грошей. Так навіщо йти з дому, де вже все є?

 • Він любить дружину

Чоловіки змінюють не тільки тоді, коли розлюбили дружину. Почуття можуть бути до обом жінкам. Тільки коханці в такому випадку нічого не отримати, тому що по-справжньому чоловік любить саме дружину. Так, чоловік може багато часу проводити з коханкою, але від дружини він точно не піде.

 • Зрада сталася випадково
Випадкова зрада

Таке зустрічається найчастіше. Приміром, у відрядженні чоловік може розвіяти тугу випадковим сексом, ну або на курорті завести роман. У подібних ситуаціях у сторін немає ніяких зобов'язань один перед одним. Вони просто зустрілися і отримали задоволення. На цьому все.

Нерозумно вважати, що чоловік покине сім'ю в такому випадку. Йому буде дуже соромно за свій вчинок, але розповідати дружині він про нього не стане. Інакше вона може вигнати або піти сама.

Хоча, мудрі жінки така поведінка намагаються пробачити, адже кожен має право на помилку і другий шанс. Тільки якщо це було один раз.

 • Він не вважає зраду чимось поганим

Або трохи інша ситуація — чоловік зберігає вірність, а його друзі вважають, що така модель відносин вже давно застаріла. Він бачить, що друзі ходять «наліво» і в підсумку теж йде на це, хоча б щоб спробувати.

Якщо у людини не самий сильний характер і на нього дуже сильно впливає громадська думка, то він точно коли-небудь так зробить. В кращому разі про це ніхто не дізнається, а в гіршому — він позбудеться сім'ї.

Хоча, часто такі чоловіки залишаються в сім'ї. Ніякого сильного тяжіння до коханкам вони не відчувають, а просто хочуть довести друзям, що вони теж можуть. Так і сім'я для них зазвичай найголовніше.

 • Він робить це з корисливою метою
Він корислива

В даному випадку ми говоримо не про тих чоловіків, які сплять з жінкою за певну плату. Користь полягає у інших матеріальних благах. Наприклад, така зв'язок допоможе отримати підвищення. Таке часто трапляється, якщо чоловік не дуже обтяжений якимись принципами, а для досягнення мети всі засоби гарні.

Зрада може тривати роками, але без відходу з родини. Навряд чи він живить ніжність до начальниці. Крім того, розкриття службового роману зашкодить обом.

Часто чоловікам соромно за таку поведінку і щоб хоч якось спокутувати провину, вони дарують дорогі подарунки і намагаються приділяти більше уваги. До того ж, він не дуже радий тому, що залежить від коханки.

Якщо обговорити це питання з чоловіком, то можна постаратися переконати його знайти інше місце роботи, навіть якщо воно буде приносити менше грошей.

 • Йому потрібні нові відчуття

Неважливо, наскільки пристрасно почалися відносини, через півтора-два роки вони вже стають більш спокійними і розміреними. Подружжя звикають з феромонами один одного і їм вже хочеться чогось новенького. Це й стає причиною пошуку нових відчуттів.

 • Він звик змінювати

Тут все просто. Якщо він жив так до шлюбу з вами, то і далі буде продовжувати. Йому просто не зрозуміло, чому треба зупинитися і поступитися своїми бажаннями. Для нього отримання нових жінок, як полювання і він не може придушити свій інстинкт.

До речі, думка оточуючих для такого чоловіка не на останньому місці і тому змінювати він намагається таємно. Намагатися змінити щось немає сенсу, тому що якщо ви спробуєте йому це все заборонити, то він, швидше за все, покине вас.

 • У вас з'явилася дитина
Чоловік не йде після зради

Часто жінки після народження дитини стають не настільки привабливими як раніше. Але навіть якщо цього не сталося, то вони все одно починають цуратися близькості. Так, їм тепер не потрібно цього також часто. Та й часу, і можливостей стало менше, адже все забирає малюк.

Буває, що пари розходяться по різних кімнатах на деякий час і така ситуація точно не на благо. Поки дружина вся віддається дитині, чоловік шукає задоволення на стороні.

 • Йому не подобається секс

Іноді жінка сама по собі для чоловіка не сексуальна. Вона так вихована або вона ще не виросла до потрібного рівня. Треті можуть виглядати чудово, але в ліжку зажиматься, поки у них немає досвіду. Ці ситуації можуть підштовхнути чоловіка на зраду. Нікому не подобається, коли він один проявляє активність, а жінка боїться всього і взагалі вона консервативна і навіть боїться уявити, що можна використовувати інші пози. До речі, як показує практика, у таких жінок чоловіки часто заводять коханок, але сім'ї не йдуть.

 • У нього неправильне бачення ваших відносин

Деякі чоловіки дотримуються думки, що вони від природи полігамні. Так що зрада для них — це само собою зрозуміле, але тільки бажано, щоб про неї ніхто не знав. А всякі ЗМІ тільки й говорять про те, що чоловіча зрада є чи не нормою і ніяк з цим боротися не можна. До речі, це впливає і на жінок. Деякі навіть дозволяють змінювати, тільки за умови, що самі вони нічого знати не будуть, а чоловіки цим користуються.

 • Ревнощі

Чоловік може бути без розуму від дружини і ревнував її до всіх без винятку. Поряд з такою красивою жінкою він відчуває себе неповноцінним і навіть прокидається заздрість, що вона така гарна. Набагато гірше, якщо вона ще й фліртує з іншими.

Від цього з'являється сильна образа і не менш сильне бажання мстити. А як це виправити? Звичайно, знайти коханку. Деяких чоловіків може бентежити минуле жінки, коли вона дозволяла собі вести безладне статеве життя. Якщо чоловік знає про це, то він може навіть піти з сім'ї або просто сходити «наліво». Так він підвищує свою самооцінку.

 • Егоїзм

Це теж може стати причиною зрад. Приміром, йому хочеться похвалитися перед друзями або задовольнити своє «его». Якщо у чоловіків комплекс неповноцінності, то часто вони самостверджуються через коханок. Крім того, можливо, йому просто не вистачає уваги. Особливо часто це зустрічається у підлітків чи юнаків, яких матері надавали недостатньо уваги.

 • Патріархальні погляди
Він прихильник патріархату

Якщо ваш чоловік є прихильником патріархату, то він цілком може змінити. Так, у часи «Домострою» чоловіки могли робити все, що захочеться, а жінки сиділи вдома під замком. Незважаючи на те, що ті часи давно минули, дехто все одно дотримуються саме цієї точки зору. У таких чоловіків дружина не має вдома права голосу, а раз вона повністю підпорядкована йому, то і розлучення не варто боятися.

Ще багато на що впливає виховання. Якщо чоловік ріс у родині, де зради були нормою, то зі своєю дружиною він навряд чи буде поводитися інакше.

Але бувають ситуації, коли в зрадах винна і сама жінка. Коли вона після вступу в шлюб перестає стежити за собою і втрачає колишню привабливість, то чоловікові це точно не сподобається і він може знайти жінку на стороні.

Подібна ситуація теж може бути знайома з дитинства, коли мама вела себе також і не стежила за собою, будинком і так далі. В основному, коли дочка підросте, то вона веде себе також.

Що робити, якщо чоловік зраджує, але не йде?

Якщо ви дізнались, що чоловік змінив і вирішив залишитися в родині, то потрібно зрозуміти, як себе правильно вести? Ви можете пробачити або розійтися із зрадником. Третього не дано. Якщо ви впевнені, що він не зупиниться й буде продовжувати змінювати, то краще, звичайно, вибрати другий варіант.

Часто жінки виявляються не готовими до розриву і не можуть уявити, як жити після відходу чоловіка. В такому випадку краще скористатися рекомендаціями психологів. Наприклад, поставте чоловікові ультиматум — сім'я або коханка.

Найголовніше, бути з ним спокійною — не скандалити і не погрожувати. Не тисніть на нього, тому що так ви можете підштовхнути його до розставання. Ви можете попросити піти дружина «ненадовго», щоб він розібрався у своїх почуттях і зрозумів, що втрачає. А якщо не зрозуміє, то все само собою вирішиться.

Ще важливо не мовчати в таких ситуаціях. Якщо ви дізналися, що чоловік вам невірним, то обов'язково поговоріть з ним. В іншому випадку він може вважати це як «зелений світ» і продовжувати змінювати. І це незалежно від того, чи здогадується він про ваших думках чи ні. В результаті у вас може бути нервовий зрив, тому що ви постійно переживаєте, а йому точно доведеться від вас піти.

Що робити, якщо чоловік зрадив?

Іноді чоловіки люблять іншу жінку, але не йдуть, навіть самі не знають чому. В такому випадку теж варто запропонувати йому роз'їхатися на якийсь час. Навряд чи він, звичайно, відправитися відразу до коханки, але самотність піде йому на користь. Адже часто зради відбуваються тому, що чоловік хоче просто дізнатися як це. А потім втрачають всякий інтерес.

Деякі чоловіки плутаються у своїх почуттях і не знають, з ким залишитися. У такій ситуації потрібно допомогти. Якщо ви хочете зберегти сім'ю, то підтримайте його і ніяких скандалів і допитів не влаштовуйте. Це може нашкодити відносинам, адже ви ж не хочете, щоб він пішов?

Часто жінкам хочеться розібратися з коханкою і показати, хто головний. Але краще цього не робити. Навіщо принижуватися? Краще просто пережити образу і жити далі. Знайдіть собі цікаве заняття до душі, яке допоможе відволіктися. Важливо завжди зберігати адекватність думок.

Можна зберегти стосунки після зради чоловіка і чи варто це робити?

Чоловік зрадив, але йти не збирається. Так і вас це влаштовує. Але налагодити відносини можна тільки при дотриманні двох умов:

 • Ви дійсно простіть його і не станете більше нагадувати про це
 • Він зможе довести вам, що більше ніколи так не зробить

Ще важливо розуміти, що ви повинні правильно себе вести:

Перше, що чоловік повинен зрозуміти, що ви явно не потерпіть ще одну таку пригоду.

 • Категорично заборонено виправдовуватися перед ним. Може і правда вас є вина, але це не означає, що ви у всьому винні. Пам'ятайте, що зрадив вас він, а не ви. Тут навіть неважливо, яка була причина.
 • Іноді у жінок з'являється бажання мстити і вони теж заводять стосунки з коханцем. Але це велика помилка, яка створить ще більше проблем. Сім'ю явно не рятують, вона просто остаточно зруйнується. Більш того, відносини виявиться втягнутим третій людей, яким просто скористалися.
 • Не втішайте себе, займаючись хобі, або випивкою. Безперечно, забути зраду важко. Але ви повинні знайти на це сили і постаратися все повернути.
 • Постарайтеся щиро пробачити чоловіка. Інакше скандалів і сварок вам уникнути не вийде навіть з дрібного приводу.

Як не можна себе вести, якщо чоловік зраджує, але не йде?

Як не можна себе вести, якщо чоловік зрадив?

Робити невеликі кроки до примирення — це ще не все. Ви повинні відмовитися від деяких речей, щоб зберегти свою гідність і зберегти нерви.

 • Не будуйте з себе жертву. Вмійте пересилювати образу. Якщо ви почнете страждати і жаліти себе, то нічого доброго не вийде.
 • Не кажіть нікому. Жалість завжди принижує людину. Більше того, через якийсь час ви охолонете і вибачте його, а також відпустіть минуле. От тільки інші це запам'ятають. А чи треба вам це? Якщо вам сильно хочеться поділитися проблемами, то нехай краще це буде хтось один, кому ви найбільше довіряєте і він вас зможе зрозуміти.
 • Не метіться коханці. Вона тут ні при чому. Краще подумайте, чому це взагалі могло статися. Дайте своєму чоловікові те, що йому не вистачає у ваших стосунках. Це дозволить зберегти ваші відносини та зміцнити їх.
 • Не влаштовуйте істерик. Ніхто не повинен бачити вас слабкою. А сильна жінка викликає у всіх захоплення і повагу.

Як зробити так, щоб чоловік не зраджував?

Як попередити зраду?

Запобігти утворенню хвороби значно легше, ніж лікувати її. Така ж ситуація і з зрадою. Виберіть один з вірних способів утримання чоловіка, щоб він навіть і не думав про те, щоб подивитися на інших жінок. Чоловік може піти на зраду або розлучитися, якщо жінка йому стане не цікава. Існує кілька способів, що дозволяють досягти потрібного ефекту:

 • Завжди будьте красиві і привабливі

Практично кожен чоловік завжди дивиться на зовнішність. Тому як ніколи важливо стежити за своєю зовнішністю. Для цього не обов'язково ходити в салони краси. Можна привести себе в порядок і своїми силами. Хоча, відвідування салону теж не буде зайвим — це дозволить навести красу, а також підняти настрій.

 • Підтримуйте в будинку порядок

Коли у вас вдома не прибрано, а чоловіка ви годуєте одними пельменями, то це явно вам не в плюс. Не страшно, якщо це разова ситуація, але якщо відбувається постійно, то вже варто задуматися. Якщо чоловікові попадеться коханка, яка любить готувати, та ще й у ліжку хороша, то більше шансів, що він залишиться з нею.

 • Навчіться заводити його

Грайлива і в міру розкішна дівчина завжди подобається чоловікам. Якщо ви будете вести себе так, коханий до вас ніколи не охолоне. Не варто виглядати сірою мишкою, а вже тим більше бути нею. Чоловікам подобається, коли жінкою можна пишатися.

 • Не сперечайтеся з чоловіком
Не сперечайтеся з чоловіком

Завжди підтримуйте його. Для чоловіка важливо, щоб дружина була для нього ще й іншому.

 • Не намагайтеся перевиховати його

Навряд чи у вас це вийде. Тим більше ви зіткнетеся з сильним протестом з його боку. Може бути, він вам це явно не покаже, але внутрішньо буде чинити опір. В результаті нічого доброго не вийде. Він просто знайде ту, яка прийме його як є, а вас кине.

 • Не контролюйте його

Якщо ви будете постійно тиснути на чоловіка і мучити постійним контролем, то він може піти на зраду або знайти іншу жінку. Дайте йому трохи волі, звичайно, в розумних межах.

 • Спровокуйте у нього ревнощі

Не варто сильно з цим старатися. Якщо відкрито фліртувати з протилежною статтю, то ефект може вийти зворотний. Досить просто надіти на вечірку красивий наряд і вести себе кокетливо.

Це дозволить вам залучити інших, а чоловік це помітить і почне напружуватися. Більш того, він подивиться на вас іншими очима, оцінить непомічені раніше гідності, а також проявить інтерес до відносин.

Відео: Що одружений чоловік шукає на стороні? Справжні причини чоловічих зрад