Вайлдберриз: як відстежити замовлення за статусом? Що означає статус Резерв, Зібраний, Відкритий в Вайлдберриз?

Вайлдберриз — зручний інтернет-магазин. У цій статті опубліковані статуси цього магазину і їх значення при доставці товару.

Вайлдберриз — це сучасний інтернет-магазин, в якому можна придбати модну і недорогу жіночий, чоловічий, дитячий одяг. Також в цьому магазині пропонується різна електроніка, дитячі іграшки, якісна косметика і товари для спорту.

  • Асортимент товару настільки величезний, що вибором речей і виробів можна займатися весь день.
  • Товари постійно оновлюються, а покупцям пропонуються вигідні знижки.
  • При замовленні товару в інтернеті завжди найцікавіше — це очікування посилки або доставки.
  • В Wildberries відстеження замовлення відбувається по статусах. Змінюється статус в особистому кабінеті на конкретний товар, і покупець уже знає, на якій стадії доставки він знаходиться. Що означають статуси в цьому інтернет-магазині, буде описано в цій статті.
  • Якщо ви тільки хочете зануритися в світ шопінгу цього інтернет-магазину, але у вас немає облікового запису, прочитайте статтю на сайті тут, як це зробити швидко і правильно.

Статуси і відстеження замовлень в інтернет магазині Вайлдберриз

Статуси і відстеження замовлень в інтернет магазині Вайлдберриз

Статусів замовлень в цьому інтернет-магазині багато. Щоб подивитися на якій стадії знаходиться доставки товар, потрібно клацнути по номеру замовлення в особистому кабінеті, в розділі «Мої замовлення». Також на питання, який статус у конкретного замовлення, зможуть відповісти фахівці інтернет-магазину по телефону: 8800 775-55-05. З будь-якими питаннями покупці можуть звернутися на e-mail інтернет-магазину [email protected]

Крім цього дізнатися статуси, і задати питання з приводу відстеження замовлень в інтернет магазині Вайлдберриз можна на форумі сайту. Фахівці групи контролю якості та обслуговування клієнтів відповідять на будь-які питання з приводу номера накладної і нададуть іншу інформацію.

Що означає статус «Відкрито» в Вайлдберриз?

Що означає статус «Відкрито» в Вайлдберриз?

Щоб фахівці почали оформлення замовлення, необхідно його оплатити. Коли гроші внесені, навпаки замовлення з'являється статус «Відкритий». У Вайлдберриз це означає, що найближчим часом працівники інтернет-магазину почнуть працювати по збірці замовлених речей, але спочатку його потрібно підтвердити за допомогою СМС, яке прийде на телефон.

Що означає статус «Резерв» у Вайлдберриз?

Через кілька хвилин після оплати і оформлення замовлення, його статус зміниться на «Резерв». У Вайлдберриз це означає, що вибрані вами речі зарезервовані і готуються до складання. Коли товари будуть передані в збірку, статус зміниться.

Що означає статус «Зібраний» в Вайлдберриз?

Замовлення надходить на збірку, змінюється його статус. Що означає статус «Зібраний» в Вайлдберриз? Він означає, що скоро вибрані товари будуть відправлені. Цей статус може бути встановлений від декількох годин до доби. Саме стільки часу потрібно інтернет-магазину, щоб відправити ваші посилки.

Що означає статус «Готовий до отримання» Вайлдберриз?

Що означає статус «Готовий до отримання» Вайлдберриз?

Коли замовлення прибуде в пункт самовивозу, в особистому кабінеті змінюється статус замовлення «Готовий до отримання». Це означає, що ви повинні прийти в пункт видачі товару в Вайлдберриз і отримати своє замовлення.

Статуси здаються незнайомими, коли покупець вперше робить замовлення. При наступних покупках в цьому інтернет-магазині ви вже будете знати, на якій стадії опрацювання знаходиться товар і коли він прибуде в пункт самовивозу.

Відео: як правильно зробити замовлення в інтернет-магазині wildberries. ru?