Світлодіодні лампи для освітлення будинку, квартири: як вибрати, переваги, термін служби, шкода і користь, вартість, утилізація, відгуки. Як купити світлодіодні лампи для дому онлайн з Китаю в інтернет магазині Алиэкспресс?

Світлодіодна лампа: плюси і мінуси, вибираємо оптимальний варіант. Купуємо світлодіодні лампи вигідно на Алиэкпресс.

Зміст

Освітлення в будинку грає важливу роль. Адже це і затишок, і атмосферность, і стиль будинку. При цьому варто пам'ятати, що економія це не просто слова, а сьогоднішні реалії. Для того щоб економити на оплаті електроенергії фахівці рекомендують купувати світлодіодні лампи, а для того, щоб економити на придбання ламп — ми рекомендуємо замовляти на найпопулярнішою інтернет майданчику доставляється товари безпосередньо з Китаю — Алиэкспресс.

Якщо ви вперше вирішили зайти і замовити в інтернет магазині Алиэкпресс ми склали покрокову статтю, в якій розповідається про те, як пройти реєстрацію, а також зробити замовлення і відстежити доставку.

Що таке світлодіодна лампа, які світлодіодні лампи для дому краще?

Світлодіодні лампи, також звані LED або світлодіод — це напівпровідниковий пристрій перетворює електро напруга в світ. З'явилися вони ще в початку минулого сторіччя, але завдяки новітнім розробкам стали найбільш економічними лампами для дому в даний час.

Тепер саме час переходити до вибору якісної і недорогої світлодіодної лампи. Зверніть увагу, що служити вони будуть до 20 років! Вони економічні витраті електроенергії і при цьому надають широкий світловий потік. Але при цьому, купуючи таку лампу нам необхідно ознайомитися з їх функціоналом, так як у світлодіодних лампах витрачаються Вати і кількість світла більше не взаємопов'язані. Яскравість лампи, а точніше світловий потік світлодіодів визначається іншим способом.

Світловий потік, що вимірюється в люменах або коротко лм. При виборі лампи вам необхідно знайти саме ту, яка максимально мало споживає електрики і при цьому надає вам максимальну кількість люмелей.

Для прикладу наводимо таблицю середньостатистичних світлодіодних ламп і ламп розжарювання.

Зверніть увагу, що значення приблизні і можуть значно змінюватися від виробника і серії випуску.

Також варто розуміти, що світлодіодні лампи здатні повністю замінити світло, і ідеальні для тимчасового освітлення, коли сонячне світло перестає справлятися.

Також варто звернути увагу на колірну температуру і спектр випромінювання. Класичні лампи розжарювання випромінюють теплий жовтуватий світ, до якого ми звикли і він приємний для очей, саме цей світ оптимальний для вечірнього часу, так як він пригнічує вироблення мелатоніну. Світлодіодні лампи ж випускаються як з теплим, так і холодним світлом.

Для офісів, кухонь, залів, прихожих і ванних кімнат рекомендується холодний яскраве світло, а ось для спалень в які вранці проникає сонце, а вечорами сім'я готуватися до сну рекомендується приглушений тепле світло.

Для прикладу ми наводимо схематичне порівняння різних типів світла.

Ще одна характеристика, на яку необхідно звернути увагу — індекс передачі кольору (скорочено — CRI). Цей індекс відображає наскільки у світлі лампи видно інші кольори і вимірюється схематично від 0 до 100. Найкращі при цьому — максимально наближені до 100. Чим вище показник, тим краще перенесення кольорів при висвітленні даної лампою. Для домашнього використання рекомендується CRI рівними або більшими 80.

Кут спрямованості світлового потоку. Також важливо в разі потреби приміщення повністю. Світлодіодні лампи більше підходять для точкового освітлення, так як володіють кутом не більше 120 градусів.

Маркування патрону і маркування лампи обов'язково повинні збігатися для тривалого і безлопатевого використання лампи.

Гарантований термін служби. Тепер не потрібно викупати лампи «про запас», так як на кожну лампу виробник видає гарантію на 20 000- 50 000 годин роботи. Звичайно ж в реальності лампа прослужити менше годин, так як вона постійно буде включена, але все ж термін служби світлодіодної лампи перевищує термін самою стійкою лампи розжарювання в десятки разів.

Пульсація. Хороша світлодіодна лампа не пульсує, але все буває, тому ми рекомендуємо перевірити лампу на пульсацію і за необхідності зробити повернення або обмін у перші ж дні служби. Перевірка елементарна — записати відео, на ньому добре видно найменші коливання світла.

Світлодіодні лампи: переваги, користь і шкода

Звичайно ж, при виборі лампи виникає безліч питань, в тому числі про користь і шкоду світлодіодної лампи.

Отже, розглянемо переваги:

 • Тривалий термін служби — в середньому при роботі 8 годин на день термін служби може досягати до 34 років! Пам'ятайте, що якщо лампа експлуатується в приміщеннях, де температура вище кімнатної — термін її служби значно скорочується;
 • Колосальна світловіддача — до 146 люмен за 1 ватт!
 • Висока вібростійкість і механічна міцність із-за відсутності нитки розжарювання, а також крихкого сікла.
 • Низька інерційність. При натисканні на вимикач ви відразу ж отримаєте яскравий стійкий світло;
 • Кількість загорянь і виключень не грає ніякої ролі для терміну служби лампи;
 • Відсутність чутливості до низьких і високих температур і може працювати в будь-якому середовищі. Але варто враховувати, що термін служби в гарячому приміщенні скорочується;
 • Екологічність продукту досягається за рахунок відсутності в лампі ртуті і фосфору.

Ну і, звичайно ж, не можна обійтися й без недоліків:

 • Є дослідження підтверджені вченими, що від яскравого світлодіодного світла можливе відшарування сітківки ока, особливо ризику піддаються діти. Тому не варто їх встановлювати в дитячих спальнях і кімнатах де постійно проводять час діти, а от якщо дитина пройде по передпокою або буде знаходитися у вбиральні 5-10 хвилин — шкоди це не завдасть однозначно;
 • Пульсація або мерехтіння світла. Лампи новітніх технологій не пульсують, а відповідно дана проблема вирішена, але перед початком експлуатації обов'язково перевіряйте лампу;
 • Яскраве світло і нервова система. Даний недолік швидше пов'язаний не з лампою, а з тим як її експлуатують. Якщо ви знаходитесь в приміщенні і для роботи і для відпочинку то придбайте регулятор яскравості світла, тим самим вирішите проблему;

Та, незважаючи на це, сміливо можна затверджувати — світлодіодна лампа одне з найважливіших винаходів людини за останнє сторіччя!

Шкідливі світлодіодні лампи для здоров'я, зору?

Відповідно до численних досліджень дійсно, світлодіодні лампи можуть заподіяти шкоду сітківці ока, а от все інше легко усувається за допомогою свідомої експлуатації.

Теплий і холодний світ світлодіодних ламп: який для квартири, будинку краще?

Теплий краще сприймається очима людини, а так само більш сприятливий у вечірній час і коли людина бажає розслабитися.

А ось для активного способу життя, кропіткої роботи та навчання оптимальний яскравий холодний світ.

Якщо ви працюєте і відпочиваєте в одному приміщенні, вихід є — встановіть кілька джерел світла і регулюйте світловий потік в своїй кімнаті в залежності від потреб.

Як купити світлодіодні лампи для дому онлайн з Китаю в інтернет магазині Алиэкспресс?

Алиэкспресс це просто знахідка для тих, хто хоче економити. Хочете купити світлодіодні лампи безпосередньо з Китаю — Алиэкспресс допоможе! Безліч світлодіодних ламп і трубок ви знайдете за посиланням.

Ви хочете придбати фитолампы світлодіодні? Шукайте їх на Алиэкпресс по посиланню.

Підбираєте світлодіодні лампи для рослин? Відвідайте цей розділ Алиэкпресс і підберіть оптимальну модель по посиланню.

Вибираєте світлодіодні лампи для акваріума — знайти широкий асортимент ви можете за посиланням.

Підсвічування меблів грає ключову роль в оформленні приміщень. Знайти світлодіодні лампи для меблів ви зможете в цьому розділі на Алиэкпресс.

Встановлюєте підвісна стеля? Не обійтися без світлодіодних ламп стельових які ви зможете знайти за посиланням.

Робочий стіл — найважливіше місце, де необхідне яскраве світло. Знайти світлодіодні лампи настінні для свого робочого місця ви зможете за посиланням.

Також є спеціальні рішення для підлітків. Знайти світлодіодні лампи для школяра ви можете на Алиэкпресс.

Готові рішення, а також їх комплектуючі світлодіодні лампи-лупи на Алиэкпресс розташовані у цьому розділі.

Шукайте світлодіодні лампи на струбцині? Знайдете їх тут.

Світлодіодні лампи на прищіпці — відмінне рішення для дому та будь-якого місця для відпочинку. Знайти цікаві рішення ви можете за посиланням.

Моно рішення на батарейках виручать як в дорозі, так і в постійних видозміни свого будинку. Знайти світлодіодні лампи на батарейках на Алиэкпресс ви зможете за посиланням.

Вирішили вибрати модель лампи з можливістю регулювання яскравості і насиченості світла? Світлодіодні лампи з регулятором яскравості представлені на Алиэкпресс в широкому асортименті за демократичними цінами.

Хочете економити ще більше? Купуйте світлодіодні лампи з датчиком руху на Алиэкпресс по посиланню.

Світлодіодні лампи: термін служби

Звичайно ж, всі дані носять довідковий характер і термін служби тієї чи іншої лампи залежить від виробника, якості лампи, способу експлуатації та багатьох інших факторів. Але в середньому якщо лампа буде працювати 8 годин в день, вона може прослужити до 34 років! Переконливо, чи не правда?

Утилізація світлодіодних ламп і світильників: вимогу Росспоживнагляду

Так як світлодіодні лампи не містять важких металів і вважаються екологічно чистими продуктами то їх утилізація більш проста, ніж лампи розжарювання. Але все ж світлодіодні лампи відносяться до утилізації 4-5 рівня, і потрібно утилізація фахівцями.

В перелік робіт входить:

 • Демонтаж світильники або лампи;
 • Від'єднання алюмінієвої частини та відправлення її на вторинне виробництво;
 • Подрібнення скла і відправка на виробництво для виготовлення стеклосодержащих предметів;
 • Утилізація світлодіодних трубок.

Правда що світлодіодні лампи економлять електроенергію?

Відео: Світлодіодні лампи для натяжних стель: які краще?

Відео: Чому світлодіодна лампа блимає при вимкненому світлі: як прибрати мерехтіння?

Відео: Чому горить світлодіодна лампа при вимкненому вимикачі: що робити?

Світлодіодні лампи для дому: відгуки покупців

Максим: поставив светодиодки спочатку в своєму магазині, а коли побачив реальну економію — поставив у себе вдома, а також у батьків. Рік стоять — краса!

Ростислав: сумнівався через негативних відгуків про шкоду здоров'я, але подумали з дружиною — вдома ми включаємо світло тільки ввечері і на кілька годин. Поставили світлодіодні лампи — економія на обличчя.

Відео: Чому швидко перегорають світлодіодні лампи?

Відео: Енергозберігаючі лампи або світлодіодні: чим відрізняються, що краще?