Як купити новорічний карнавальний костюм дитині і дорослому в інтернет магазині Алиэкспресс? Новорічний костюм Діда Мороза, Снігуроньки, Сніжинки, Снігової Королеви, Принцеси, звірів, на корпоратив на Алиэкспресс

На Алиэкспресс продаються новорічні карнавальні костюми для дітей і дорослих. Зробіть свій образ оригінальним і цікавим!

Зміст

Кожна дитина з нетерпінням чекає новорічних свят. Сюрпризи, подарунки, новорічна ялинка, і, звичайно ж, ранок в дитячому саду або в школі.

 • Карнавальний костюм перетворює людину до невпізнання, і в кінці свята, робить королем чи королевою балу.
 • Тому кожен батько намагається перед прийдешніми святами придбати для свого малюка карнавальний костюм, щоб у нього залишилися найяскравіші враження про свято.
 • На новорічному святі завжди були і будуть найпопулярнішими костюми тварин. Діти люблять також різних мультиплікаційних персонажів. Вони викликають відчуття радості та позитиву.
 • На Алиэкспресс можна купити різні яскраві костюми для карнавалу, як дітям, так і дорослим.

Якщо ви ще не зареєстровані на цій інтернет-майданчику, прочитайте статтю про те, як це правильно зробити. Ви можете самостійно вивчити відеоінструкції, і зареєструватися за посиланням — все просто і легко.

Новорічні дитячі костюми звірів на Алиэкспресс – Лисиці, Вовка, Ведмедика, Білки, Зайця, Кота у Чоботях: як замовити та купити?

Новорічні дитячі костюми звірів на Алиэкспресс – Лисиці, Вовка, Ведмедика, Білки, Зайця, Кота у Чоботях: як замовити та купити?

Зробити дитині самий яскравий і запам'ятовується образ на новорічний карнавал допоможуть костюми тварин. Немає у дітей більш обожнених героїв, ніж говорять або мовчазні звірята — прості й чарівні, великі і маленькі, мешканці казок, мультиплікаційних серіалів і дитячих фільмів.

Дитина часто представляє себе в образі улюбленого персонажа, а перевтілитися маляті допоможе справжній карнавальний костюм. Як замовити та придбати новорічні дитячі костюми звірів на Алиэкспресс – Лисиці, Вовка, Ведмедика, Білки, Зайця, Кота в Чоботях? Дотримуйтесь такої інструкції:

 • Після входу на сайт, в пошуковому вікні наберіть слова: «карнавальні костюми для дітей« та натисніть кнопку «Пошук«.
 • Перед вами відкриється сторінка з різними пропозиціями карнавальних костюмів. Якщо ви не можете вибрати те, що вам потрібно, тоді зліва є колонки: «Джерела» і «Персонажі». Виберіть потрібну вкладку і натисніть на неї мишею. За уточненим запитом набагато легше шукати необхідний виріб.
Новорічні дитячі костюми звірів на Алиэкспресс – Лисиці, Вовка, Ведмедика, Білки, Зайця, Кота у Чоботях: як замовити?

Важливо: Якщо на сторінці знаходиться мало костюмів тварин, тоді слід зробити запит ще більш точним. До слів, введеним в пошук до цього, припишіть, наприклад, «Лисиці» або «Вовка«.

Після цього здійсніть такі етапи:

 • Багато людей вводять необхідні слова в перекладач і вписують в пошук слова англійською мовою. Це необхідно робити для того, щоб пошук сайт зрозумів, що ви хочете знайти. Переклад з китайської на англійську, а потім на російську виходить кострубатим і не завжди зрозумілим для пошукача. Коли ви потрапили на сторінку з потрібними товарами, робите вибір по фото і ціною.
 • Натисніть на назву костюма. Сайт перенаправляє вас на сторінку замовлення.
 • Виберіть потрібний костюм у рядку праворуч, так як магазин може пропонувати кілька моделей різних костюмів.
 • Виберіть розмір і натисніть кнопку «Купити зараз«.
 • Перевірте свою адресу і деталі замовлення, і зробіть оформлення і оплату, натиснувши кнопку «Оформити та оплатити«.
 • Коли оплата буде зроблена, і фахівці сайту перевірять її надходження на рахунок, продавець зможе відправити товар за адресою доставки.

Новорічний костюм для дівчинки Принцеси, Снігової Королеви і Сніжинки на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Новорічний костюм для дівчинки Принцеси, Снігової Королеви і Сніжинки на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Всі маленькі дівчатка люблять вбиратися на Новий рік в костюм Принцеси або Сніжинки. Пишне біле плаття, багато блиску і прикрас — дівчинка буде просто сяяти на ранку в дитячому саду або школі.

Як замовити та купити новорічний костюм для дівчинки Принцеси, Снігової Королеви і Сніжинки на Алиэкспресс? Інструкція:

 • У пошуку сайту напишіть слова: «карнавальний костюм для дівчаток Принцеси«. Ви можете перевести це словосполучення на англійську, але можна написати і російською мовою.
 • Коли відкриється сторінка з костюмами, вибирайте те, що вам подобається, і натискайте мишкою на назву або фото товару.
 • На вкладці замовлення вам потрібно вибрати розмір і модель, якщо продавець пропонує кілька різних костюмів.
 • Натисніть «Купити зараз». Перевірте деталі замовлення, і починайте оформлення оплати кнопкою «Оформити та оплатити».
 • Проведіть оплату зручним способом, і після процедури перевірки адміністрацією сайту, очікуйте доставку костюма.

Новорічний костюм для малюків та немовлят на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Новорічний костюм для малюків та немовлят на Алиэкспресс: як замовити та купити?

У вас народився малюк? І скоро перший у його житті Новий рік? Створіть гарний настрій — одягніть свого малюка в оригінальний карнавальний костюм для новонароджених.

Як замовити та купити новорічний костюм для малюків та немовлят на Алиэкспресс? Як знайти самий красивий і яскравий боді або костюм для своєї дитини? Інструкція:

 • Наберіть в пошуку на англійській мові «christmas baby costumes» або по-російськи «дитячі новорічні костюми».
 • Перед вами відкриється сторінка з красивими костюмами для новонароджених — цікавих, милих і оригінальних моделей.
 • Виберіть костюм з фото і ціною, і натисніть на зображення.
 • Після потрапляння на сторінку з товаром, зробіть вибір костюма з наявних моделей. Натисніть «Купити зараз«.
 • Перевірте деталі вибраного товару і правильність написання своєї домашньої адреси.
 • Зробіть оформлення і оплату за допомогою кнопки «Оформити та оплатити«.

Тепер ви знаєте, як правильно замовити новорічний костюм для свого малюка. Нарядите малюка в святковий боді, і сфотографуйте його на пам'ять.

Новорічний костюм Діда Мороза і Снігуроньки на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Новорічний костюм Діда Мороза і Снігуроньки на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Дід Мороз і Снігуронька — це головні герої будь-якого свята або вітального заходи на Новий рік. Ці персонажі надають особливу урочистість свята, тому такі костюми необхідно купувати заздалегідь, так як їх швидко розбирають, особливо ходові розміри.

Але на Алиэкспресс завжди є всі розміри будь-яких карнавальних костюмів, так як багато продавців співпрацюють безпосередньо з виробником. Як замовити та купити новорічний костюм Діда Мороза і Снігуроньки на Алиэкспресс? Інструкція:

 • Наберіть в пошуковому рядку такий запит: «Новорічний костюм Діда Мороза і Снігуроньки, натисніть червону кнопку пошуку.
 • Перед вами відкриється сторінка з пропозиціями. Різні магазини будуть пропонувати костюми Санта Клауса і Снігуроньки різних моделей, бороду, перуки та інші подібні товари.
 • Вибирайте те, що вам потрібно по фото і ціною. Натисніть на зображення.
 • На сторінці товару натисніть «Купити зараз«, а на наступній вкладці «Оформити та оплатити».

Важливо: Якщо оплата за якоїсь причини не пройшла, повторіть процедуру замовлення з самого початку.

Новорічні костюми для дорослих для корпоративу і новорічної ночі на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Новорічні костюми для дорослих для корпоративу і новорічної ночі на Алиэкспресс: як замовити та купити?

Співробітники вашої компанії влаштовують новорічний корпоратив? Ви не знаєте, що вдягнути, щоб здивувати колег? Купіть карнавальний костюм — оригінально і стильно!

Як замовити та придбати новорічні костюми для дорослих для корпоративу і новорічної ночі на Алиэкспресс? Виконайте такі кроки:

 • В пошуку на сайті введіть «Різдвяні костюми для дорослих» або англійською мовою «adult christmas clothes«.
 • Відкриється сторінка з різними моделями костюмів. Серед величезного асортименту, виберіть те, що вам сподобається, і натисніть на зображення товару.
 • На сторінці замовлення визначтеся з кольором костюма і розміром, натискаючи на певні віконця праворуч. Після цього натисніть «Купити зараз».
 • Зробіть оформлення і оплату, і після перевірки адміністрацією сайту надходження платежу, очікуйте доставку костюма на пошту вашого міста.
Новорічні костюми для дорослих для корпоративу і новорічної ночі на Алиэкспресс

Як бачите, вибрати і купити карнавальний костюм для дорослого чи дитини на Алиэкспресс просто. Завдяки низьким цінам на моделі, ви зможете кожен рік приходити на карнавал в новому образі — цікаво і красиво!

Відео: Карнавальні костюми для дівчинки або що одягнути на Новий рік?