Готові приклади резюме на роботу бухгалтера, юриста, кошторисника, економіста, кадровика, продавця консультанта, водія, комірника, в банк, адміністратора, геодезиста, товарознавця, інженера, в поліцію жінка, директора школи, електромонтера

Стаття з кращими збірками резюме різних професій.

Зміст

Резюме — друге, на що звертає увагу потенційний роботодавець. Перше — це зовнішній вигляд і вміння вести себе. При влаштуванні на роботу повинна бути в порядку не тільки одяг, але і резюме. Грамотно складене резюме обіцяє вам 50% успіху, а решта залежить тільки від вас. Якщо ви влаштовуєтеся на роботу і не знаєте, як правильно написати те саме резюме, то наша стаття вам у цьому допоможе.

Резюме на роботу бухгалтера, бухгалтера-касира, головного бухгалтера: готові
приклади

Посаду бухгалтера зобов'язує до акуратності, уважності і вмінню виконувати великий обсяг роботи в короткі терміни. Резюме нижче послужать для вас прикладом, як має виглядати хороше резюме бухгалтера, щоб зацікавити роботодавця.

Ключовими навичками для бухгалтера є:

 • стресостійкість
 • пунктуальність
 • старанність
 • уважність

Без цих навичок отримати посаду навіть помічника бухгалтера вам навряд чи вдасться.

Резюме бухгалтера.

Хороший приклад резюме бухгалтера в фірму

 

 

пам'ятайте, що бухгалтер повинен володіти багатозадачністю

Бухгалтер-касир, це людина, що займається видачею заробітної плати співробітникам. Така людина має бути гранично уважним і стресостійким. Маючи справу з чужими грошима завжди є ризик обсчитаться, що може вкрай неблагополучно позначитися на фінансовому благополуччі компанії.

Резюме бухгалтера-касира

Резюме бухгалтера-касира може виглядати таким чином

 

Бухгалтер-касир займається видачею заробітної плати, а також урахуванням фінансів

Головний бухгалтер відповідає за фінансову частину всієї компанії. Це одна з найбільш важливих посад, на якій повинен неодмінно знаходитися відповідальна і цілеспрямована людина.

Резюме головного бухгалтера

Частина 1
Частина 2
Дуже відповідальна посада — головний бухгалтер компанії

Резюме юриста на роботу: готові приклади

Юрист — людина, яка досконало знає всі закони і вміє їх правильно застосовувати. Говорячи слово «правильно», ми маємо на увазі «на благо компанії». Без власного юриста більш-менш великої фірми бути не може. Завжди виникають якісь суперечки з клієнтами, постачальниками, і юрист повинен вміти все залагодити найкращим для компанії чином.

Юрист повинен бути:

 • комунікабельним
 • стресостійким
 • далекоглядним
 • хитрим (в деяких моментах)
 • відповідальним
 • незалежним від думок інших людей
 • відданим справі

Резюме юриста

Частина 1
Частина 2
Ось ще один приклад, як юристу можна оформити резюме

Резюме на роботу кошторисника: готові приклади

Кошторисник, або інженер-кошторисник працює з документами, фининсами і споруджуваними об'єктами одночасно. Завдання кошторисника підрахувати всі обсяги, площі, кількість матеріалу і надіслати все це вищестоящих інстанціях. Також кошторисники працюють з пайовиками і підрядниками. Робота дуже нервова, важкий як фізично, так і морально. Інженер-кошторисник повинен бути стресостійким, терплячим і уважним.

Приклад резюме інженера-кошторисника

Частина 1
Частина 2

Ось ще один приклад, як інженеру-кошториснику скласти хороше резюме.

Частина 1
Частина 2

Резюме на роботу економіста: готові приклади

Людина, що вирішує всі виникаючі економічні питання в фірмі, що стежить за акціями — економіст. Такій людині можна бути уважним, цілеспрямованим і відповідальним. Якщо ви не володієте цими якостями, то в резюме їх краще не вказувати.

Приклад резюме економіста

Частина 1
Частина 2

Резюме кадровика на роботу: приклади готові

Спеціаліст по роботі з кадрами, або простіше «кадровик» — відповідальна особа за набір персоналу. Такий працівник повинен вміти проводити інтерв'ю, спілкуватися в живу з кандидатами на інші посади, вміти розпізнавати мову жестів, міміку співрозмовника. Важливими якостями є стриманість, ввічливість, вміння себе подати.

Резюме кадровика


Резюме на роботу продавця консультанта: приклади готові

Продавець-консультант — досить поширена професія в наші дні. Практично у всіх магазинах присутні консультанти. Їх завдання полягає в тому, щоб допомогти покупцеві вибрати товар. Також продавець-консультант повинен вміти грамотно відповідати на всі виникаючі у клієнта питання, бути ввічливим, терплячим, чемним.

Варіант резюме 1
Варіант резюме 2 (частина 1)
Варіант резюме 2 (частина 2)
Варіант резюме 3 (частина 1)
Варіант резюме 3 (частина 2)
Найчастіше оклад продавця-консультанта безпосередньо залежить від кількості його продажу

Посаду продавця-консультанта зараз дуже актуальна, тому що з кожним днем зростає кількість магазинів, які мають потребу у кваліфікованих працівниках.

Резюме на роботу водія: приклади готові

Робота водія важка фізично. Тривалі відрядження зі стресами, втомою, надмірної напруженістю безслідно для здоров'я не проходять. Водієві не обов'язково мати вищу освіту, досить шкільного. Визначальну роль відіграє водійське посвідчення та наявність потрібних для тих чи інших перевезень категорії прав. Ще більшу роль відіграє стаж. Роботодавець скоріше візьме на роботу досвідченого водія, ніж новачка навіть з найкращими характеристиками.

Необхідні для роботи водієм якості:

 • уважність
 • стресостійкість
 • відповідальність
 • старанність

Резюме водія

Резюме на роботу: приклади готові для комірника

Комірник щодня має справу з тисячами найменувань. Робота відповідальна, складна, вимагає максимальної уважності, концентрації і хорошої пам'яті.

Приклад резюме комірника № 2, частина 1
Приклад резюме комірника № 2, частина 2
Робота комірника зазвичай добре оплачується

Резюме на роботу: приклади готові для товарознавця

Товарознавець займається підбором асортименту товару для кожної торгової точки окремо. Він повинен розбиратися в найменуваннях товару, специфіці місцезнаходження магазинів, а також вміти орієнтуватися в стресових ситуаціях, яких у роботі товарознавця достатньо.

Резюме на роботу в банк: приклади готові

Банківський працівник займається видачею кредитів, спілкуванням з клієнтами, консультаціями, складанням і перевіркою договорів, залученням нових клієнтів. Оскільки сфера діяльності досить велика, то і резюме треба складати правильно, щоб відобразити всі свої позитивні і важливі для якості роботи.

Приклад резюме для співробітника банку.

Зовнішній вигляд дуже важливий для працівника банку

Резюме на роботу: приклади готові для адміністратора

Посаду адміністратора зазвичай присутній в ресторанах, кафе, магазинах, салонах краси, готелях. Іншими словами у всіх закладах, пов'язаних з обслуговуванням людей. Адміністратор щодня спілкується з великою кількістю підлеглих та клієнтів. Грамотна мова, чемність, ввічливість і вміння чути співрозмовника — найважливіші якості для адміністратора.

Резюме адміністратора ресторану.

Резюме адміністратора салону краси.

Адміністратор ресторану — людина, що знає відповіді на всі організаційні питання

Резюме на роботу: приклади готові для геодезиста

Геодезист — не найпоширеніша професія. Багато людей навіть не знають про її існування. Тим не менш, напевно всі жителі більш-менш великих міст з людьми з цієї професії стикалися. Ви бачили людей в жилетах зі світловідбиваючими елементами, що стоять біля доріг і населених пунктів з дивним апаратом, що нагадує камеру зі штативом? Це і є геодезисти. Вони складають карту місцевості.

Резюме геодезиста.

Так працюють геодезисти

Резюме інженера на роботу: готові приклади

Важливість професії інженера складно перебільшити. До того ж в даний час це одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних спеціальностей. Щоб отримати місце інженера в хорошій компанії потрібно чимало потрудитися в складанні резюме.

Приклад резюме інженера.


Резюме в поліцію жінці: приклади готові

Щоб влаштуватися працювати в поліцію, потрібно мати «чисте» справу, а також написати резюме та автобіографію. Не всі посади в поліції підходять жінкам, пам'ятайте про це. Приклади готових резюме ми наведемо нижче.

Резюме жінці в поліцію.

Резюме №1
Резюме №2
Жінки, які працюють у поліції — досить часте явище

Резюме на роботу директора школи: приклади готові

Бути хорошим директором школи дуже складно. Ви керуєте не тільки викладацьким складом, але і відповідаєте за дітей, які тільки ще знаходяться в стадії становлення особистості. Від того, якою буде атмосфера в школі залежить майбутнє ваших маленьких підопічних.

Важливі якості для директора школи:

 • поштивість
 • цілеспрямованість
 • чуйність
 • стресостійкість
 • комунікабельність
 • ввічливість
 • ініціативність
 • любов до дітей
 • бажання рости і розвиватися

Без цих якостей робота директора навряд чи вам підійде.

Резюме директора школи.

 
Резюме на роботу: приклади готові для електромонтера

Знайти хорошого електромонтера (електромонтажника) не так просто. Якщо ви вважаєте себе таким, то вам необхідно правильно складене резюме, щоб роботодавець переконався у вашій профпридатності.

Резюме електромонтера

Електромонтер — важлива і небезпечна робота

Резюме на роботу для фельдшера: приклади готові

Фельдшер швидкої медичної допомоги — професія неймовірно складна і відповідальна. За кілька хвилин треба вміти поставити точний діагноз і надати першу медичну допомогу. Ось де потрібна стресостійкість, уважність і висока працездатність.

Резюме фельдшера.


Резюме на роботу для акушерки: приклади готові

Не менш відповідальна робота — посаду акушерки. Якщо фельдшер допомагає зазвичай дорослим людям у критичних ситуаціях, турбота акушерки — немовлята.

Резюме акушерки.

Приклад №1

Приклад №2

Відео: Як скласти резюме? Каже ЕКСПЕРТ