Як кикнуть самого себе в CS GO через консоль в змагальному режимі: які команди, як назвати голосування?

Потрібно вийти з гри, але не хочеться бути заблокованим? Ви можете кикнуть самого себе в CS GO через консоль. Детальніше читайте у статті.

У всіх гравців буває така ситуація, коли в самий відповідальний момент під час боротьби потрібно виконати вихід з гри. Але просто вийти і залишити все як є, не кращий варіант, так як в цьому випадку на вас буде наведено приціл противника і таким чином підставляєте свою команду. Звичайно, невідкладні обставини можуть виникнути в кожного гравця, але потрібно розуміти, що за такі дії можна отримати блокування. Що ж робити — читайте в цій статті.

Як кикнуть самого себе в CS GO через консоль в змагальному режимі: які команди, як назвати голосування?

Кикаем самого себе в CS GO

Ви можете звернутися до своїх соигрокам, щоб вони провели голосування, завдяки чому вас виженуть з сайту. Але буває так, що не виходить порадитися з товаришами, а вихід з гри потрібно виконати прямо в цей момент.

Може виникнути і така дилема, коли під час матчмейкинга, вас закидають на майданчик чужої гри. Якщо вийти самостійно, то вас заблокують, і щоб не псувати статистичні дані вашого облікового запису, можна зробити, щоб вас вигнали з сервера.

Використовуйте невелику хитрість: Хай ваші товариші зроблять вибір і виженуть вас з КС, а ви для цього повинні кинути себе в КС ГО.

Завдяки таким маніпуляціям у вас залишиться хороша статистика, і ви не будете відправлені в бан. Цей унікальний метод однаково добре підходить, як для звичайного режиму, так і для режиму змагань. Всі маніпуляції провадяться через «Consol». Якщо ця вкладка не відкривається, тоді перевірте настроювальну таблицю КС:

  1. Зайдіть у вкладку «Параметри КС».
  2. Навпроти рядка «Включити консоль розробника» поставте «Так».

Потім зробіть наступне:

Подивіться свій порядковий номер
  • Напишіть у вікні консолі і виконайте команду «STATUS».
  • Коли відкриється перелік всіх гравців, які грають в даний момент, знайдіть свій нік і запам'ятайте його номер, тобто під яким номером прописані саме ви.
  • Тепер у консольному вікні запишіть таку команду: «callvote kick .....», де замість крапок поставте свій номер «№» по порядку зі списку гравців.
Пропишіть команду «callvote kick...» з порядковим номером
  • Після цих маніпуляцій у ваших товаришів відкриється вікно, за допомогою якого вони повинні будуть зробити вибір — вигнати вас з сервера чи ні. Але пам'ятайте, що гравці можуть сказати «ні» або «проти», і тоді вам доведеться догравати до фіналу або виходити самостійно.
Почався процес голосування

Щоб таких ситуацій не виникало, подгадывайте час для гри, щоб була можливість грати від початку до кінця.

Відео: [Гайд] Як кикнуть самого себе в CS:GO?