Що з Ламода: не можу зайти? Чому не відправляється замовлення на Ламода: причини

Читайте статтю, якщо у вас виникли проблеми з роботою сайту.

Ламода — один з найбільших інтернет-магазинів. Через нього можна купити модні брендові речі зі знижками.

 • Часто буває так, що навіть у досвідчених користувачів і покупців цього сайту виникають проблеми з доступом в інтернет-магазин.
 • У цій статті ви знайдете відповіді на всі питання, пов'язані з некоректною роботою ресурсу у вашій системі і з проблемами відправки замовлення.
 • Може бути і таке, що ви не можете зайти на сторінку, так як у вас немає облікового запису. Тому прочитайте статтю на нашому сайті про те, як зареєструватися в інтернет-магазині і як зробити перше замовлення.
 • Але, якщо реєстрація пройдена, а зайти в свій акаунт або на сайт не виходить, читайте нижче, що потрібно робити.

Що з Ламода: не можу зайти?

Що з Ламода: не можу зайти?

Коли хочеться зробити покупки, ніщо не повинно зупиняти. Адже шопінг — це захоплююче і цікаво, а з Ламода ще й вигідно. Але от прикрість — що робити, якщо не можете зайти на Ламода? Кілька порад:

 • Спробуйте звернутися до адміністраторів сайту через сторінку на Фейсбуці або Вконтакті. На цих сторінках Ламода адміністратори допоможуть швидко вирішити проблему і дадуть відповідь на питання.
 • Можливо, причина у несправності вашої системи. Почистіть кеш і куки на вашому комп'ютері. Це можна зробити в меню браузера. Зайдіть в інструменти і очистіть історію, поставивши галочку навпроти відповідного рядка. Сторінка перенаправить вас на вкладку, де потрібно буде вибрати очистити кеш і куки. Натисніть «Зберегти». Якщо у вас браузер старої версії, тоді всі необхідні сторінки потрібно шукати у вкладці «Безпека».
 • Перезавантажте модем і комп'ютер. Часто цього буває достатньо для відновлення коректної роботи сайту.
 • Якщо вищезазначені дії не допомогли, значить, проблема в блокуванні сайту вашим антивирусником. Вимкніть антивірусне програмне забезпечення та спробуйте знову зайти на сайт.
 • Проблеми з роботою самого сайту. Це практично неможливо, але щоб виключити цю несправність, задайте питання адміністратора сайту через соціальні мережі.
Що з Ламода: не виходить зайти?

Може бути і таке, що ви забули пароль до сайту, відновлюєте його, а посилання на пошту довго не приходить. Зверніться у службу технічної підтримки за телефоном: +7 (499) 750-14-50 ддля дзвінків з Москви і 8 800 333-14-48 бесплатные дзвінки з регіонів, фахівці ресурсу допоможуть вирішити проблему.

Чому не працює сайт Ламода, додаток Ламода?

Чому не працює сайт Ламода, додаток Ламода?

В даний час майже кожен любитель шопінгу в інтернеті, замовляє товар через програми в мобільному телефоні. Адже стільниковий телефон завжди поруч і можна здійснювати покупки під час поїздки в метро після роботи, на прогулянці, або сидячи в кафе за чашкою кави.

Дуже неприємно, коли виникають проблеми з функціонуванням програми. Чому так трапляється, що не працює сайт Ламода і не запускається додаток Ламода? Справа може бути в декількох нюанси:

 • Некоректна робота програми на даному пристрої. Спробуйте видалити його і встановити його знову. Можна спробувати просто перезапустити програму.
 • Некоректна робота телефонного апарату. Перезавантажте телефон і знову увійдіть у додаток Ламода.

Якщо вищевказані методи не допомогли вирішити проблему, тоді зателефонуйте в службу підтримки. Фахівці інтернет-магазину допоможуть впоратися з неполадками системи або телефону, і усунути виниклу неприємність.

Чому не відправляється замовлення на Ламода: причини

Чому не відправляється замовлення на Ламода: причини

Коли товар обрано і замовлено, хочеться швидше його отримати. Адже так приємно надягти обновку і похвалитися перед подругами або близькими людьми. Але буває так, що замовлення довго знаходиться в підвішеному стані. Чому не відправляється замовлення на Ламода? Ось кілька причин:

 • Співробітникові інтернет-магазину не вдалося зв'язатися з замовником. Після оформлення замовлення, співробітник передзвонює покупцеві, і якщо йому не вдається поговорити з замовником, отримати підтвердження замовлення та уточнити адресу доставки, то посилка не буде відправлено.
 • Служба доставки не працює у вихідні та святкові дні. У зв'язку з цим може виникати затримка з доставкою.
 • Ануляція замовлення через відсутність необхідного розміру або моделі. Часто покупці замовляють, наприклад, взуття декількох розмірів, щоб можна було приміряти, і повернути те, що не підійшло. Якщо відсутній розмір якоїсь пари взуття, то замовлення не відправляється, але покупцеві про це повідомляють.
 • Логістичні проблеми в служби доставки. Буває таке, що з якихось причин замовлений товар не приходить вчасно: неправильний адресу, людський фактор. Кур'єр возить товар разом з іншими речами по країні, поки не з'ясується, що не здійснена доставка конкретного товару.
Чому не відправляється замовлення на Ламода?

Відео: Як зробити замовлення на Lamoda.ru?