Дикрасин-1 — препарат для зняття болю і лікування суглобів: склад, показання до використання — як діє? Способи застосування Дикрасина-1, протипоказання, побічні ефекти

Дикрасин-1 — рідкий засіб для зовнішнього лікування патологій суглобових поверхонь. У цій статті ви дізнаєтеся, як їм лікуватися, які є протипоказання препарату і багато іншого в подробицях.

Патології суглобів і болі в хребетному відділі турбують не тільки літніх пацієнтів. Дані недуги в наш час «помолодшали», охоплюють більш широку аудиторію. На ринку аптечних препаратів з'являються нові засоби, які можна застосовувати навіть підліткам для лікування суглобових захворювань. Один з них — Дикрасин-1.

Ця лікарська форма знайшла широке застосування в якості допоміжного аналгезуючої, протизапальної засоби при лікуванні суглобових болів. Завдяки цього розчину пацієнт швидше перестане приймати нестероїдні препарати всередину, так як Дикрасин-1 — ефективне знеболювальне.

Дикрасин-1 — препарат для зняття болю і лікування суглобів: склад

Засіб випускається фармакологічними компаніями у вигляді рідини. Використовують зовнішньо. Зберігається в спеціальному флаконі по 65 мл в одному. Основні діючі речовини — природні ліки. Серед них:

  • звіробій — в кількості 460 міліграмів
  • материнка — в кількості 460 міліграмів
  • листя, квітки глоду — у кількості 300 міліграмів.

Крім того в розчині присутній хлористоводнева концентрована кислота — у кількості 3,300 мілілітра, очищена вода.

Препарат на основі трав

Дикрасин-1 — препарат для зняття болю і лікування суглобів: показання до використання

Щоб такі захворювання не розвивалися у людей, слід дотримуватися правильний спосіб життя. Тоді кровоносна система не буде давати збої, адже саме вона є основним джерелом метаболізму на клітинному рівні. Якщо будуть дивуватися ніжні капіляри, то з часом почне розвиватися процес склерозування, що стане першопричиною голодування суглобових поверхонь. Потім вони почнуть отруювати себе накопиченими шлаками і іншими шкідливими компонентами життєдіяльності.

Нормалізувати кровообіг на клітинному рівні зможе препарат Дикрасин-1. А завдяки налагодженій балансу кровопостачання в організмі швидко відбувається усунення симптоматики суглобових недуг.

Дикрасин — комплексне лікування суглобів

Засіб використовують для терапевтичного лікування запалень навколосуглобових поверхонь, капсул суглобів, у волокнах зв'язок, сухожиль і в м'язових тканинах. Завдяки застосуванню розчину у пацієнтів відновлюється колишня рухливість кінцівок, спини, шиї, проходять розтягування різного характеру.

Ліки також застосовують при:

  1. Остеоартрозах ліктьових, плечових, колінних, тазостегнових суглобових тканин.
  2. Деформуючих остеоартрозах, які виражаються ураженнями хребта, такою недугою, як полірадикулоневрит.
  3. Хвороби Бехтерева, при анкілозуючому спондилоартриті, остеохондрозі, деформуючому спондильозі, ревматизмі, запальних процесах різної етіології.

Дикрасин-1 також ефективний після отримання травм в результаті падіння або після занять спортом. Його застосовують після вивихів і т. п.

Дикрасин-1 — препарат для зняття болю і лікування суглобів: як діє?

Цей знеболюючий, протизапальний препарат, як вже говорилося, ефективно впливає на тканини на клітинному рівні. Базове дія препарату базується на природних рослини, що містять у своєму складі фенольні речовини, ефірні ароматичні олії, дубильні сполуки.
Флавоноїди, які є у складі ліки (вітексин, квирцетин 3 рутинозид тощо) мають прямий вплив на эндотельную мембрану. Ці речовини забезпечують тканини шкіри, м'язові волокна вітамінами. Ще сполуки пригнічують ферменти, що надають негативну дію на мукополісахариди. Після чого спостерігається порушення балансированного складу рідини суглобів.

Антиоксидантну дію флавоноїдів полягає в тому, що вони активно беруть участь в окисно-відновних процесах, запобігають розвиток алергії. Крім цього, в препараті є геранилацетаты, тимиановое аромамасло, спиртовий розчин, такі сполуки здатні дратувати шкірні покриви. Але коли дозування компонентів дотримані — вони безпечні для епідермісу.

Лікування артрозу

Дубильні сполуки, що володіють знеболюючою дією, ще і знижують запальні вогнища, вбивають мікроби. Кислота сприяє швидкому проникненню складових кошти в пошкоджені тканини, місця запалення.

Природна лікарська форма посилює кровотік, тому і швидше проходить запалення. В уражених місцях швидше розчиняються сольові сполуки, шлакові накопичення, а потім і повністю виводяться з усіх систем організму.

ВАЖЛИВО: Дикрасин-1 не робить ніякого впливу на скачки тиску у пацієнта, рідко викликає алергенні реакції на шкірних покривах, не надає через ураження шкірних залоз впливу на нігті, волосяний покрив і т. п.

Цей розчин можна використовувати, як самостійний засіб для терапії, так і для комплексного лікування з уколами, таблетками і т. п. Єдине, що його не слід застосовувати з іншими гелями, кремами, спиртовими настоянками для зовнішнього використання.

Дикрасин-1 — препарат для зняття болю і лікування суглобів: як застосовувати?

Застосовують розчин за схемою. Флакон необхідно струсити, нанести на епідерміс. При цьому на шкірних покривах не повинно бути ніяких ран, виразок, висипань. Якщо ви не дістаєте самостійно до вогнища запалення, краще попросити когось, щоб вам акуратно завдав розчин. Бажано використовувати рукавички, щоб не було подразнення або почервоніння на ніжній шкірі рук.

Лікування патологій суглобових поверхонь

Якщо є множинні вогнища запальних реакцій, то на кожен суглоб використовуйте по 25 крапель засобу — раз на добу або через день. Хворий повинен сам контролювати процес за своїм загальним станом, і больового синдрому.

Лікують суглоби приблизно три-чотири тижні курсами. Повторення терапії робиться через два тижні перерви. При облітеруючому ендартеріїті, діабетичної макроангіопатії судинних стінок спочатку проводиться комплексне лікування, призначене лікарем, а потім через два тижні можна починати втирати рідкий засіб раз у дві доби. Період лікування може тривати вісімнадцять діб.

Якщо у пацієнта анкілозуючий спондилоартрит, остеохондроз, деформуючий спондильоз, то схема терапії ускладнюється:

  1. У першу добу проводять нанесення і втирання в маленьких дозах. Розподіляти засіб треба рівномірно. Приблизна кількість розчину на одне втирання по всіх уражених зонах тіла 25 мілілітрів. Час на втирання 35 хвилин. Все робиться поетапно. Почніть растірку з пальців ніг, піднімайтеся вище, переходьте на спину, шию, груди, руки. Напрямок масажних втирання суворе — від верхніх кінцівок, нижніх до хребетного стовпа і передньої частини тулуба. При порушеннях роботи артерій, вен, рекомендується пропускати місця з видимими змінами трофіки.
  2. На другу добу розчин не використовують, а роблять тільки цілющий масаж зі спеціальними мазями.
  3. На третю добу проводяться водні процедури.

ВАЖЛИВО: Хто не переносить аромату препарату, можуть скористатися маскою (вологою). Повторювати описані вище процедури необхідно близько шести разів. За курс має «піти» (використовуватись) приблизно три флакончика кошти.

При важких патологіях роблять кілька курсів терапевтичних процедур: два-три. Тільки між ними повинні бути пропуски — два тижні. Лікування розчином Дикрасина-1 ніяк не впливає на ваші буденні справи. Тому живіть у звичному ритмі.

Дикрасин-1 — препарат для зняття болю і лікування суглобів: протипоказання, побічні ефекти

Не можна користуватися аптечним засобом, якщо у вас є висип, запалення, рани, опіки, інші будь-які ушкодження шкірного покриву. Будь то інфекційної природи або запального характеру.

Жінкам, дівчатам засіб протипоказано при місячних, під час цікавого положення (вагітності), які знаходяться на ГВ. Не можна користуватися розчином, коли у пацієнта є алергічна схильність хоч до одного із складових даного засобу.

Якщо у хворого на остеоартроз кульшових суглобів вже на третій або четвертій стадії розвитку, є серцева недостатність, то не варто використовувати Дикрасин-1. Дітям до п'ятнадцятирічного віку теж не рекомендують використовувати його.

Кому протипоказаний препарат?

Побічна дія

Якщо у пацієнта відбувається рясне виведення шкідливих сполук у вигляді шлаків і сольових відкладень, то бувають видимі почервоніння, свербіж. Часто з-за цього виявляється і висип, особливо, якщо у хворого чутлива шкіра. Щоб уникнути розвитку побічних реакцій можна користуватися кремами, мазями і зробити перерву в лікуванні. При загостреннях захворювань при терапії даним засобом. Курс не припиняють, а роблять великі інтервали між процесом втирання.

 Передозування якщо ви не дотримувалися інструкцію і з'явилося почервоніння або висипання на епідермісі, то вогнище запалення промийте рідиною з NaHCO3. Досить розчинити 15 грамів гідрокарбонату в склянці води.

Перед використанням даного розчину людям, які мають різні схильності до алергенним реакцій все ж краще зробити тестування. Для цього береться трохи розчину Дикрасина-1 і втирається в зону передпліччя. Треба почекати близько години, і лише після цього дозволяється починати терапевтичне лікування. Не варто наносити ліки на ділянки шкіри, де є волосся, на обличчя, в пахову зону і тим більше не тріть очі руками, які погано вимиті після втирання препарату, щоб не було казусів.

Відео: Дикрасин-1 застосування