Алиэкспресс пише — «будь Ласка, використовуйте інший пристрій для входу»: що це означає і що робити?

З цієї статті ви дізнаєтеся, чому на Алиэкспресс можна побачити такий напис: «будь Ласка, використовуйте інший пристрій для входу».

Купувати товари в Китаї — це завжди вигідно і цікаво. Алиэкспрессвідмінно допомагає це робити покупців з різних країн світу. В даний час створюється багато інших торгових майданчиків, але тільки Алі як і раніше залишається популярною, так як на ній отоварюються мільйони людей.

На Алиэкспресс налагоджена система роботи, але іноді все-таки виникають труднощі в покупців, які часто бачать на дисплеях своїх гаджетів такий напис: «будь Ласка, використовуйте інший пристрій для входу». Що це означає і що робити в цьому випадку, давайте розбиратися в цій статті.

Алиэкспресс пише — «будь Ласка, використовуйте інший пристрій для входу»: що це означає і що робити?

«Будь ласка, використовуйте інший пристрій для входу»

Якщо ви тільки збираєтеся зареєструватися на Алиэкспресс, тоді прочитайте статтю на нашому сайті, як це правильно зробити. З цією інформацією ви дізнаєтеся, як зробити перше замовлення і як взагалі робити замовлення на цій торгової майданчику, щоб не виникало ніяких проблем.

Алиэкспресс постійно залучає нових покупців і зацікавлює постійних. Деякі люди по декілька місяців не заходять на торговельну площадку, тільки якщо щось потрібно знову купити.

  • Таких загублених і випадково заблукали покупців чекає сюрприз на улюбленої торгової майданчику — купон. Про це багато людей знають.
  • Але буває так, що вони заходять через 2-3 місяці на сайт, наприклад, з телефону або іншого гаджета і бачать надпис: «Будь ласка, використовуйте інший пристрій для входу». Це означає, що користувач помічений у створенні кількох облікових записів одночасно.
  • Так Алиэкспресс бореться з мультиаккаунтами.
  • Варто також знати, що обліковий запис, в якій з'явилася така напис може бути назавжди заблокована.

Тому вам доведеться виконати прохання Алиэкспресс і зайти в свій інший аккаунт з іншого пристрою, з якого ви реєструвалися спочатку. Також такий напис може означати наступне:

  • Неприпустима авторизація через соцмережі. Помилка може з'явитися, якщо ви зайшли в свій аккаунт через ВКонтакте або Фейсбук, і хочете обміняти бонусні бали в розділі «Мобільні бонуси». Рішення проблеми: авторизуйтеся з логіном та паролем на сторінці з формою для входу.
  • Стався перевантаження системи. У дні великих розпродажів на сайт заходять в 1000 разів більше людей, ніж у звичайні дні. З-за цього можуть з'являтися різні помилки в роботі системи. Рішення: почекайте деякий час і знову спробуйте зайти на сайт.
  • Незакінчений процес оновлення може видавати помилки. Якщо на вашому смартфоні або на сайті завантажуються оновлення, то ви, швидше за все, не побачите сторінку облікового запису, а вкладку з попередженням про помилку. Рішення: поновити додаток і знову спробуйте зайти на сайт.

Як бачите, будь-якої проблеми є рішення. Виконайте прості дії і знову насолоджуйтеся шопінгом на Алиэкспресс.

Відео: Купони на ALIEXPRESS 4$ і 2$ від 2.01$