Як закодуватися від їжі в домашніх умовах?

На жаль, сьогодні все більше людей страждає від ожиріння. Причини можуть бути різними, але незалежно від ситуації, рано чи пізно приходить усвідомлення, що пора лікуватися.

Одним з дієвих методів на сьогоднішній день є кодування від їжі, що може проводитися в домашніх умовах.

Кодування від їжі в домашніх умовах: опис

Кодування від їжі

Кодування від їжі являє собою копітку роботу з підсвідомістю пацієнта, яка здійснюється за допомогою гіпнозу. В результаті такого лікування в мозку відбувається гальмування або блокування деяких психологічних процесів, які дозволяють зруйнувати старі харчові звички і сформувати нові.

Кодування здійснюється через психолінгвістичний програмування. Психотерапевт задає деякі установки, розмовляє в конкретному темпі і користується правильними словами. Тобто, завдання лікаря — попрацювати над свідомістю пацієнта.

Як правило, людина занурюється в транс і лікар застосовує всі доступні способи — переконує, стверджує, дивує, шокує і навіть боїться. Повторення фраз робиться багато разів, щоб вони відкладалися в підсвідомості.

Працює кодування так: лікар спочатку в фарбах і яскраво розписує всю шкоду переїдання, можливі хвороби від ожиріння, проблеми і так далі. Він говорить про негативний вплив великої ваги. Тобто, він створює напругу і тільки після гарної підготовки вже приступає до навіювання.

Пацієнт вводиться в стан гіпнозу і йому починає внушаться відраза до деякої до їжі, страх втратити здоров'я і красу. Після процедури лікар складає дієту і пояснює всі принципи правильного харчування.

Ефективність такої кодування вже доведена і після неї пацієнти не можуть вживати деяку їжу, тому що їм стає огидно. Саме тому в перші ж добу краще утриматися від їжі.

Варто відзначити, що лікарі не перестають сперечатися про користь і шкоду кодування від їжі. Начебто методика і ефективна, але при цьому доведеться довіритися незнайомій людині. Якщо лікар виявиться недосвідченим і зробить не зовсім правильно кодування, то вона може стати не просто безглуздою, але ще й шкідливою.

Відео: кодування від їжі — відгук