Чому дружина не хоче дітей? Як умовити дружину народити дитину, якщо вона не хоче?

Не кожна жінка хоче народжувати дітей і деякі вважають, що материнський інстинкт відсутній зовсім. Але чи це так? Чому жінка не хоче народжувати дитину? Про це ви дізнаєтеся в нашій статті.

Часто буває, що чоловіки не хочуть мати дітей, але і жінки теж такі зустрічаються. Якщо перших легко зрозуміти, то з другими ситуація дещо складніша. Адже дітей народжують саме жінки, а не чоловіки. А завдання чоловічої статі полягає в іншому. І це ніяк не заперечити.

І так уже повелося, що саме природа обдарувала жінок функцією народження дітей, то вони повинні хотіти цього. Адже навіщо тоді людині взагалі така функція, якщо вона йому не потрібна. Звичайно, немає потреби. Відповідно, природа наділила жінок можливістю народжувати дітей невипадково.

Відповідно, вона закладена в кожній жінці, але чомусь іноді засинає. Вважається, що близько 6% жінок не мають материнського інстинкту. Хтось скаже, що це зовсім небагато, але це не так. Але все ж, чому жінка може відмовлятися від народження дитини і що з цим робити? Давайте дізнаємося.

Чому жінки відмовляються народжувати дітей: причини

Дружина не хоче дітей

Як правило, жінки відмовляються народжувати дітей не з природних причин. І на неї все впливає настільки сильно, що навіть заглушається материнський інстинкт. Часто здається, що жінка взагалі не любить дітей. Існує кілька причин, які змушують жінок відмовитися від народження малюка.

 • Дружина не хоче дітей — вона росла в багатодітній родині

Коли жінка зростає в багатодітній сім'ї, то вона не отримує достатньо уваги. Здебільшого вона надана сама собі і їй не вистачає спілкування. Якщо вона була наймолодшою, то нерідко в неї не буває особистих речей, тому що їй все дістається від старших. Звичайно, це накладає свій відбиток і, ставши дорослою, до дітей стає холодне ставлення. І справа навіть не у відсутності материнського інстинкту. Він просто сховався в глибині підсвідомості.

Зазвичай в таких випадках жінки не хочуть народжувати, якщо сім'я була проблемною. Іншими словами, вона прихована у вихованні і відбувається з дитинства. Безперечно, коли сім'я багатодітна, то це непогано, але про дітей ніколи не можна забувати і займатися їх вихованням. Як правило, якщо з цим проблем немає, то дівчинка завжди виростає люблячої малюків, а не навпаки.

 • Дружина не хоче дітей — вона не вміє любити

Є і зворотна ситуація, коли дівчинка росла одна і всі її примхи виконувалися. Вона отримувала стільки любові, скільки можна було б розділити на декількох дітей. Зазвичай такі дівчатка стають дуже розпещених і примхливими дамами. Звичайно, така дівчина не вміє любити, адже вона звикла, що тільки їй дарують любов. І своїх дітей вона не хоче, адже їм доведеться дарувати любов і ласку. Знову ж, надмірна батьківська ласка, ніжність і опіка занадто сильно придушили в ній материнський інстинкт.

 • Дружина не хоче дітей — не вистачає грошей на життя
Чому дружина відмовляється народжувати?

Часто і така причина стає приводом для відмови від народження дітей. Безперечно, хіба можна утримувати дитину, якщо у вас дуже маленька зарплата і живете ви в знімному житло? От тільки чи дійсно жінка не хоче дітей саме тому приводу? Звичайно ж, немає. Адже ситуацію завжди можна виправити, а якщо людина до цього не прагне, значить не просто так. Бувають і такі сім'ї, коли достаток вище середнього, а жінка все одно не хоче дітей.

Люди такі істоти, що грошей їм завжди мало, навіть якщо їх дуже багато. Так що причини відсутності коштів на утримання дитини зазвичай надумані. А ось ховається за ними звичайна лінь, небажання взяти відповідальність за маленького чоловічка, а також банальна жадібність.

 • Дружина не хоче дітей — вона хоче побудувати кар'єру

Згідно жіночої емансипації чоловік і жінка повинні бути в усьому рівними. Відповідно, спочатку деяким хочеться побудувати кар'єру і тільки потім вже думати про народження дітей.

Але, подумайте, коли це взагалі настане? Кар'єру можна будувати все життя, а до 50-років вже точно не народити, тому що час згаяно, так і для себе хочеться пожити. Часто жінки не розуміють, що насправді вони зовсім не заважають кар'єрі. Адже скільки успішних жінок, які є матусями, може вам це довести. Напевно, серед ваших знайомих є хтось, хто знає таких.

До того ж, навіщо гнатися за рівність з чоловіками? Щоб їх перевершити або щось довести? Але це можливо і в звичайному житті. Для цього потрібно зробити те, чого не може зробити жоден чоловік — народити малюка.

 • Дружина не хоче дітей — страх погладшати і стати непривабливою
Дружина не хоче дитини — що робити?

До речі, буває, що цього бояться і самі чоловіки. Взагалі, ця причина навряд чи виправдана, тому що в її основі лежить той же егоїзм, лінь і так далі. Навіть якщо жінка набере кілька кілограм, то вона все одно може залишатися привабливою, якщо докладе зусиль.

Деяким жінкам повнота взагалі підходить, і вони стають навіть привабливіше. Від таких жінок чоловіки точно не йдуть. А якщо це відбувається, то чоловік просто використовує це як привід, він би і без цього пішов. До того ж, у більшості випадків жінки повертаються назад до своїх формами після пологів.

Іншими словами, не потрібно боятися набрати вагу. В цьому немає нічого страшного. Завжди можна привести себе в потрібну форму або зробити так, що повнота стане перевагою.

 • Дружина не хоче дітей — невпевненість в чоловікові

Коли жінка не знає, чи зможе вона повністю покладатися на свого чоловіка, то вона повинна розібратися, чому вона цього дотримується. Якщо чоловік піклується про улюблену, допомагає у всьому і підтримує, то і після появи дитини нічого не зміниться. Він буде таким же чоловіком, а ще і турботливим батьком.

Якщо ж ситуація зворотна і жінка надана сама собі, то ситуація плачевна. Навіть після народження малюка ніякої допомоги вона не дочекається. Допомагати він не стане, тому що і раніше до цього не прагнув. Ви можете сказати, що ваш чоловік є винятком, але навряд чи. Ви явно невірно оцінюєте ситуацію.

Як бути в такому випадку? Тут є кілька варіантів:

 • Погодитися з чоловіком і наплювати на свою природу. Дітей в шлюбі не буде, хоча коли-небудь жінці точно набридне
 • Чоловік змінить своє ставлення і все ж стане вести себе належним чином
 • Знайти іншого чоловіка і завести з ним дітей

Но саме вчинити, вирішувати потрібно самостійно.

 • Дружина не хоче дітей — страх вагітності та пологів
Страх вагітності

Таке теж буває. Адже ми ж боїмося ходити до стоматолога, хоча там нічого такого страшного немає, а ось вагітність — це вже набагато серйозніше.

Зазвичай дівчина починає сильно боятися, коли її залякали подружки і всі в один голос говорять про те, як це боляче. Безперечно, кожна намагається впоратися з таким страхом і все ж народити, а ось деякі починають відчувати настільки сильний страх, що доводиться долати його з психологом.

 • Дружина не хоче дітей — медичні протипоказання

Часто дівчата бояться, що маляті передаються генетичні захворювання, у них самих слабке здоров'я, або є якісь проблеми, які можуть стати перешкодою для виношування малюка. Незважаючи на все, потрібно обов'язково обговорити це удвох і прийняти рішення, як вчинити. Можливо, не все так погано і є шанси на успіх.

Як ви розумієте, інстинкт у жінки не може бути відсутнім зовсім. Адже це інстинкт. Але сьогоднішня життя така, що часто на жінок активно впливають сторонні фактори, яким не завжди виходить чинити опір.

Що робити, якщо дружина не хоче дітей?

Коли подружжя дивляться на одну проблему під різним кутом, то варто спробувати пошукати компроміс, який точно влаштує обох. Що ж робити чоловікові, якщо дружина вперто відмовляється народжувати малюка?

Перш за все, потрібно дізнатися причини такої поведінки. Можливо, вони не такі серйозні. Спочатку треба пошукати в собі. Зверніть увагу, достатньо ви заробляєте? Може у вас занадто низькі доходи, а дружина боїться натякнути на це, і поява дитини вас явно посадить в глибоку яму. Ще важливо визначитися з питанням довіри. Якщо його немає, то зрозуміло, чому дружина не хоче мати дітей. Але якщо по обом пунктам все в порядку, тоді варто поговорити з дружиною і запитати прямо, чому ж вона не хоче продовжити рід.

Варто розлучатися, якщо дружина не хоче дитини?

Варто розлучатися, якщо дружина не хоче дітей?

В даному випадку, розлучення не є вирішенням проблеми. Чоловік в такій ситуації не просто хоче дитини. Він повинен бути від коханої жінки. Просто так дітей хочуть в рідкісних випадках. Безперечно, розлучитися можна завжди і знайти ту жінку, яка буде любити дітей. Але це буде егоїстичним вчинком.

Ви повинні розуміти, що діти завжди щасливі, коли їх мама і тато люблять один одного. А коли батьки просто люблять дітей, але не один одного, то такі відносини точно не будуть прикладом для наслідування. Так що розлучатися варто лише в крайньому разі. Краще постаратися умовити дружину, вирішити разом з нею проблеми, пробудити її материнський інстинкт.

Що робити, якщо дружина не хоче народжувати другу дитину?

Якщо у вас вже є один малюк, але дружина не хоче погоджуватися на другого, то вам слід вести себе, як грамотного психолога. Перш за все, слід визначитися з причинами, чому жінці не хочеться бути мамою вдруге. Швидше за все, у неї в перших пологах були проблеми, у малюка є відхилення в розвитку або вона просто боїться народжувати. Деякі бояться за фігуру, тому що в перші пологи її було важко відновлювати, а після других вона такою і залишиться.

Коли причини будуть вам зрозумілі, то буде простіше приступити до дій і постаратися обережно змінити думку дружини. Тут не працює напір і схиляння на свій бік. Адже жінка, як мати, повинна любити дитину, а якщо він буде небажаним, то їй буде робити це дуже легко.

Що робити — дружина не хоче мати дітей: поради психологів

Психологи також дотримуються думки, що чоловікові обов'язково слід з'ясувати причину і спробувати її виправити. Наприклад, якщо дружина боїться бути поганою матір'ю, то треба домогтися, щоб вона змінила свою думку.

Якщо перші пологи були дуже важкими або дитина загинула в їх процесі, а може бути був викидень на пізніх термінах, то проблему може допомогти тільки психолог. Він допоможе жінці вийти з депресії і знову повірити у свої сили.

Якщо жінка ще не нагулялася і не готова до народження дітей, то не варто з ними поспішати. Момент, коли вона вирішиться, настане обов'язково.

Відео: Дружина не хоче дітей