Чому чоловік не хоче одружуватися на мені: причини. Що робити, щоб чоловік на мені одружився?

Живете разом вже давно або просто зустрічаєтеся, а він не поспішає робити пропозицію? У нашій статті ви дізнаєтеся, чому це відбувається, а також що з цим робити.

Здається, ви вже зробили всі — і смачно готуєте, і стежте за собою, і ніколи його не лаєте. А ось так склалося, що не хоче він на вас одружуватися і все тут. Чекаєте, чекаєте пропозиції, а ваш благовірний з ним і не поспішає, та й взагалі він вважає, що ви і так непогано живете. Так чому ж чоловік не хоче одружуватися на такій розумниці як ви?

Чому чоловік не хоче на мені одружитися: причини

Чому чоловік на мені не одружився?

Існує багато причин, чому чоловік не робить пропозицію руки і серця і ми з вами поговоримо про самих популярних.

 • У нього є дружина

Відкладіть ненадовго звичну літературу і попросили у нього паспорт. Може він вже давно має дружину і дітей, а ви навіть не знаєте про це. А як ви думаєте, чому він знає стільки про виховання дітей та особливості жінок?

 • Ви запасний варіант

Поки він знаходиться з іншими, то ви залишаєтеся в лавах запасних. А потім він такий з'являється після чергового роману і начебто все добре, але коли намічається новий варіант, він знову йде.

 • Йому більше подобаються машинки

Суть така, що чоловікам з дитинства більше подобаються машинки. Це жінкам подобаються дочки-матері. У дорослому житті нічого не змінюється. Так що, якщо йому більше подобається возитися зі своєю машиною, а не з дітьми, то варто почекати. Можливо, його думка зміниться.

 • Він вважає вас істеричкою

Якщо у вас весь час катастрофа, ви вже розбили всю посуд, а всього-то втратили пилку пару днів назад, то нічого дивного, що вас не хочуть звати заміж. Навіть не треба списувати все на ПМС, тому що він у вас цілий рік.

 • У нього мало грошей
Чому він не кличе заміж?

У такій ситуації варто порадіти за свого чоловіка, тому що він виявився порядною. Коли у чоловіка недостатньо грошей в гаманці, то він намагається або знайти багату наречену, або спочатку заробити. Просто чоловікові приємно думати, що він здатний дати вам все, чого ви варті.

 • Він ще не відійшов від минулого

Багато хто вважає, що чоловіки завжди спокійно переносять розлучення, але це не так. Деякі переживають особливо важко і тому не варто тиснути з заміжжям. Може у нього ще не зажили старі рани і він не встиг оговтатися.

 • Йому хочеться грати

Ви думаєте йому цікава підготовка до весілля, походи по магазинах і багато іншого? Забудьте! Його ж чекає супер-команда, яка зараз буде вступати в важливий бій. Добре, якщо ви принесете йому бутерброди і чай, але краще, якщо ви просто підете, поки він знову не захоче поїсти.

 • Йому важлива свобода

Він любить відпочити з друзями в лазні, з подружками, а тут ви йому телефонуйте і питаєте, де ж він. А ввечері ще скандал влаштовуєте з приводу ревнощів. А йому це треба?

 • Він боїться бути зятем
Чому він не одружиться на мені?

Бувають чоловіки, яким точно не хочеться возити на дачу маму, та і взагалі з нею якось контактувати. А зображати зразкового сім'янина, викопуючи по вихідних грядки, хочеться ще менше. Він просто не готовий радіти баночках і так далі.

 • Йому важливіше друзі

Вони взагалі не розуміють, чим ти його зачепила, адже ти не підходиш. Мало того, що тепер він став проводити менше часу з ними, так ще і переодягнувся в строгий костюм. Друзі намагаються вберегти його від таких сильних змін у його житті. Можете не сумніватися, він обов'язково повернеться до них і перестане носити костюм, а ви будете чекати, поки він зробить вам пропозицію.

 • Ви дратуєте

Коли ви приходите до нього на кілька годин, то для нього це ще виноситься. Але вранці він звик випити пляшечку пива і закусити ковбаскою. А тут ви змушуєте його харчуватися правильно, вантажте плітками про подруг, постійно мигтіть і поспати не даєте. Так, і ще ви його постійно дорікаєте, що він не слухає вас.

 • Він інтроверт

Або його можна навіть назвати соціопатом. Він завжди робить все один. Так, він може з вами зустрічатися, але це не означає, що він готовий вас впустити в своє життя. Якщо йому все ж таки вдасться з собою впоратися, то можливо, ви дочекаєтеся.

 • Ви не вмієте готувати
Він не хоче одружуватися

Не варто думати, що чоловік вас покличе заміж якщо ви не вмієте готувати. Якщо ви вважаєте, що стояти біля плити повинна куховарка, а чоловік повинен її забезпечити, то це явно вам не в плюс. Вчіться готувати, адже ви ж хочете завоювати свого чоловіка.

 • Він любить у всьому порядок

Якщо ви не любите прибиратися і скрізь кидаєте свої речі, то це теж буде лякати чоловіка. Безперечно, зустрічатися з вами буде, це не заважає, але ось для заміжжя ви йому явно не підходите. Так що звикайте до порядку.

 • Він вас не любить

Та ти для нього мила, добра, найкраща, він їсть із задоволенням котлети, але от тільки ночувати не залишається. Мовчить, бо вже давно зрозумів, що ви не для нього. Ви не надихаєте і йому не хочеться хапати зірок з неба, підкорювати Еверест або щось ще.

Тепер ви знаєте, що чоловік може дійсно мати причини, щоб не кликати вас заміж, але що з цим робити?

Спільне проживання — варто: переваги та недоліки

Чи варто жити разом?

Так, звичайно, коли ви закохані в свого чоловіка, то здається, що він ідеал і хочеться як можна швидше почати жити разом. Але тут треба оцінити певні переваги і недоліки.

 • Переваги:

Ви можете дізнатися людину краще

Поки ви не живете разом — це одне, а от спільне господарство — це вже зовсім інше. Коли постійно перебуваєш з людиною, то він вже не може стримувати свої звички і починає їх проявляти.

Вам простіше зрозуміти, підходите ви один одному

Бувають ситуації, коли начебто любиш людину, але жити з ним не хочеться. Можливо, ви зійшлися і згодом усвідомили, що ваш спосіб життя сильно відрізняється. Так, із деякими людьми дуже добре провести час, але якщо зблизитися ще більше, то це може стати справжнім кошмаром.

Ви перевірите, чи готовий чоловік до шлюбу

Тільки коли ви будете приймати рішення, розподіліть обов'язки і покупки, то тільки тоді у вас вийде хороша команда. Якщо ж вирішувати все буде хтось один, то тоді нічого не вийде.

 • Недоліки:

Ваша любов може зруйнуватися

Справа в тому, що занадто швидкий переїзд може стати для вас дуже тяжким вантажем, якщо ваші відносини до такого не готові.

Так, спільне життя може бути щасливою, але тільки коли ви обоє готові до цього. Якщо ви зійшлися дуже рано, то зробили помилку. В такому разі ваші відносини можуть дуже швидко зіпсуватися і привести до розставання.

Є кілька причин, чому люди приймають такі рішення:

 • Хочеться заощадити
 • Один живе добре, а другий — не дуже
 • Хочеться проводити більше часу разом
 • Один партнер боїться, що другий піде
 • Щоб було, де проводити час разом, якщо обидва живуть з батьками
 • Одного з партнерів пригнічує атмосфера в сім'ї
Він не хоче одружуватися

Небезпека швидких відносин не тільки в тому, що почуття можуть охолонути, а й у тому, що люди можуть все одно залишатися разом, навіть якщо їм цього не хочеться. Причиною може бути звичка або нерішучість.

Саме це і є однією з проблем. Начебто, один вже розчарувався, але звик до цієї людини, а з звичками боротися вкрай важко.

Ось так вони і живуть під одним дахом, очікуючи, що їм зустрінеться ідеальний чоловік, який допоможе кинути шкідливу звичку.

Ви емоційно розслабляєтеся

Отже, ось ви нарешті зійшлися, живете щасливо і розслабляєтеся. Може бути навіть обидва. Безперечно, з цим можна впоратися, якщо захочуть обидва партнера.

Більше того, коли люди починають жити разом, то приділяють менше уваги, вважаючи, що партнер вже нікуди не дінеться.

Створення видимості сім'ї

Так, деякі живуть разом і створюють ілюзію сім'ї, але шлюбу вони дуже бояться і тому не йдуть в ЗАГС до останнього. Можливо, вони вже пробували створювати сім'ю і у них не вийшло або у них знаходиться батьківський приклад перед очима.

Чоловік не хоче на мені одружитися — що робити?

Що робити, якщо він не одружиться на мені?

Шлюб є не просто красивою весіллям і отриманням офіційного папірця. Це не тільки обмін кільцями, не фото з весільної подорожі і так далі. Шлюб являє собою постійне підтвердження почуттів, і ви самі прийняли таке рішення. Ось подумайте, чи хочеться вам заміж, якщо не буде ніякого пишного плаття, гостей, ресторану і так далі? Просто реєстрація і все. Якщо ви на це не готові, значить і любов у вас не така вже й сильна.

Не забувайте, що шлюб укладається у вас у серці, а не в Загсі. Це ваш особистий вибір. Так обов'язково ставити штамп у паспорті та влаштовувати гучне свято, якщо ви отже щасливі?

Якщо чоловік не хоче на вас одружуватися і йому навіть реєстрація не потрібна, то поговоріть з ним і з'ясуйте, може бути у нього є якісь упередження. Не треба мовчати про цю проблему, якщо вона вас турбує. Якщо ваш чоловік не хоче переходити на новий рівень у відносинах, то краще розлучитися.

Якщо чоловік каже, що його ставлення до вас серйозне, але одружуватися не хоче, то варто з'ясувати, чому так відбувається. Вам же потрібно дізнатися, чи є перспектива у ваших відносин. Дайте йому зрозуміти, що вам не потрібні відносини, у яких немає майбутнього. Запитаєте, при яких умовах він буде згоден перейти на новий рівень. Часто чоловіки просто бояться, особливо, якщо вже один раз розлучилися.

З відповідей можна вже зрозуміти, які у вашої пари перспективи, а також, як можна впоратися з побоюваннями свого чоловіка.

Хочу заміж, але він не робить пропозицію

Ви можете йому багато що пояснити і переконати в тому, що вам не треба шикарного весілля або точно не кинете його, як колишня дружина. У будь-якому випадку, проблему треба обговорювати, якщо ви хочете, щоб відносини розвивалися. До того ж, він повинен відчути вашу підтримку, що ви готові йти йому назустріч і допомогти вирішити проблеми.

Так що, для зближення і щастя вам потрібно більше довіряти один одному і розмовляти. Тоді все у вас буде добре.

Якщо ж ваш чоловік постійно намагається піти від розмови або погоджується з вами, але тягне час, то навряд чи у вас є якесь майбутнє. Може бути, йому просто з вами зручно.

Іноді відносини можуть дійти до такої точки, коли потрібно вирішувати — піти чи залишитися. Але це рішення слід приймати лише тоді, коли вже нічого не допомагає і ви розумієте, що далі жити просто неможливо.

Поставте чоловікові чіткий ультиматум. Він повинен розуміти, чому ви це робите, що вам потрібно і при яких умовах ви залишитеся. Але ви повинні бути готові виконати свою загрозу. В іншому випадку вас просто не будуть приймати всерйоз.

Як змусити його одружитися?

Безперечно, є небезпека, що ви не повернетеся назад, але якщо ви хочете сім'ю, то варто відмовитися від відносин без перспективи з кількох причин:

 • Подібні відносини можуть затягуватися на багато років і це вас точно не обрадує. З кожним роком буде ставати тільки гірше
 • Розлучившись з чоловіком ви можете почати з легким серцем шукати іншого чоловіка, який вас оцінить
 • Ви змушуєте чоловіка розгубитися, тому що перестали просити і умовляти, а просто залишаєте одного зі своїми думками
 • Якщо він піде вам на зустріч, то ви станете головним у цій ситуації. Тобто тепер ви зможете ставити свої умови, а не приймати їх
 • Якщо ж він все-таки не передумає, то ви вчасно позбудетеся від очікування

Якщо розставання відбулося і чоловік вирішив, що хоче на вас одружуватися, то поверніться, але обов'язково добийтеся бажаного. Не треба йому дозволяти думати, що отримав вас назад і можна заспокоїтись.

Варто піти від нього, якщо він не одружується?

Дуже часто жінки думають, що опинившись заміжня їх життя зміниться. Але тільки їх очікування не виправдовуються. Воно й зрозуміло, адже шлюб є багаторазовим збільшувачем, який робить тільки більше всі достоїнства і недоліки один одного, які були і раніше. Так що якщо у вас і без того багато розбіжностей, то навіщо взагалі виходити заміж?

Адже насправді шлюб є лише зовнішнім проявом почуттів і це не все, що можна отримати від відносин.

Люди можуть бути щасливими, дуже довго і без штампа в паспорті. А може бути і навпаки — весілля була красива, подорож, реєстрація і навіть діти. Ось тільки двоє залишаються простими співмешканцями, у кожного з яких своя життя.

Дуже багато жінок, які просто радіють заміжжя, навіть толком не спілкуються з чоловіком і взагалі вже розчарувалися у відносинах. Так що не варто про це забувати при черговій спробі окільцювати свого обранця.

Є величезна кількість способів, які змусять чоловіка відправитися з вами в ЗАГС, але жоден з них не гарантує, що вас будуть любити і зроблять щасливим.

Відео: Як змусити чоловіка одружитися? Дві причини, чому чоловік не одружується на жінці