Як зрозуміти, що чоловік нещасливий у шлюбі і що з цим робити? Бувають чоловіки нещасними в шлюбі і чому?

У шлюбі бувають нещасними не тільки жінки, але і чоловіки. У нашій статті ви дізнаєтеся, чому це відбувається і що робити в такій ситуації.

Дуже часто можна почути про те, що жінка нещасна в шлюбі. Ось тільки не варто забувати, що і чоловіки теж можуть бути нещасними. Давайте дізнаємося, чому це відбувається і як можна вирішити цю проблему.

Чому чоловіки нещасні в шлюбі: причини

Нещасний чоловік

Є кілька причин, чому чоловік стає нещасним з дружиною.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — йде романтика

Якщо ваш чоловік відростив живіт, а ви пересуваєтеся по дому в старих майках і час ви разом проводите тільки біля телевізора, то явно щось у вас йде не так. Звинувачувати нікого не потрібно, до цього ведуть обидва партнера. І в якійсь мірі такий період можна вважати нормальним, коли гормони заспокоюються і починається сімейне життя. Незважаючи на це необхідно підтримувати загальний тонус. Ви не зможете перевиховати свого чоловіка, але якщо ви почнете стежити за собою, то він точно за вами потягнеться.

Головне, хоча б іноді вибиратися з дому і робити щось цікаве. Це може бути що завгодно. Головне, щоб ви відволіклися від усіх турбот і згадали один про одного. Мозок легко піддається обману і адреналін сприймається, як нове і незвідане, а значить у вас буде новизна у відносинах.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — ви постійно працюєте

Звичайно, займатися кар'єрою важливо, але тільки відносини від цього страждати не повинні. Це відноситься до обом подружжю. Якщо ваш спокійний затишний вечір зайнятий обговоренням робочих питань в чатах з колегами, то він точно буде відчувати себе самотнім. Якщо страждати доводиться обом, то і ви самі відчуєте самотність.

Так що намагайтеся ввечері виділяти час для вас обох без дзвінків і обговорення роботи.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — діти в першу чергу

Безумовно, це ваші спільні діти. Але тільки жінки іноді настільки сильно занурюються в них, що навіть забувають, що вони є дружинами. Більш того, вони вимагають того ж і від чоловіка. Так от, подібна поведінка рано чи пізно призведе до розлучення або безстатевим відносин.

Не варто забувати, що ви полюбили чоловіка не за його можливість завести дітей, а за якості. Так що намагайтеся дарувати любов усім. Те ж саме відноситься до вечірніх розмов. Якщо ви постійно говорите про дітей, значить вас точно мало речей в житті.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — вам не подобаються ваші обов'язки по дому
Чому чоловік нещасливий у шлюбі?

Не варто мовчати перед чоловіком і робити абсолютно все по дому. Перш за все, це не обов'язок, навіть неважливо як ви виховані. Адже ви живете в сім'ї, де все має бути на рівних.

Часто чоловіки були б раді перейняти на себе частину жіночої роботи, але не можуть, бо дружина у них «все сама». Тобто, у деяких жінок навіть і в думках не виникає сказати, що їм щось не подобається, а вже тим більше просити виконати роботу чоловіка. Адже у них в голові крутиться установка, що жінка зобов'язана робити все.

Більш того, приводити будинок в порядок і готувати вечерю, коли настрій вже на нулі і взагалі хочеться «вбивати», далеко не найкраще рішення. Сім'я повинна приносити задоволення і допомагати розслабитися. А тут ви вже під вечір готові проклинати все і вся, а тут ще й чоловік. Звичайно, він буде розгублений, адже можна ж було попросити його про щось. Тим більше, варто йому проявити ніжність, як він отримає агресію у відповідь. І він починає боятися.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — ви не цінуєте його турботу

Якщо ви навіть не скажете «спасибі» за його вчинки, то чоловікові точно стане прикро. І не особливо важливо, що це його обов'язок. З цим ніхто не сперечається, але зробити йому приємне варто.

Секретом щасливих сімей якраз є те, що подружжя не бояться відкрито і взаємно висловити свою вдячність один одному. Адже кожному приємно, що його хвалять і навіть часто хочеться зробити ще.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — удавання

Якщо раніше жінка намагалася справити враження на чоловіка, а після весілля розслабилася, то останній точно розчарується. Що робити в такому випадку? Просто серйозно поговорити. Напевно, ви відкриєте один одного наново і в деяких випадках за цим слід розлучення, тому що розчарування і невдоволення дуже велике. Але навіть якщо нічого не говорити і накопичувати невдоволення, то розрив все одно відбудеться. Може бути, ви просто недооцінили свою другу половину. Чесність завжди в ціні, можливо, ваші стосунки, навпаки, від цього стануть краще.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — равноправие в сексі
Як розпізнати нещасний шлюб?

Коли чоловікові постійно доводиться проявляти ініціативу, а ви ще й думаєте відмовлятися тим, що у вас болить голова або ви втомилися, то це вб'є ваші відносини. Якщо ви дотримуєтеся думки, що чоловікові треба завжди давати. Справа в тому, що секс є справою обох людей в рівному становищі. І якщо ви сексом займаєтеся просто тому, що треба або постійно відкладання його, то пора б вам поговорити начистоту.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — замовчування проблем

Головною причиною чоловічих образ є поширене жіноче думка, що він сам повинен здогадатися про все. Ніхто не має дару телепатії, крім, звичайно, самих телепатов. Тому думки читати вміють лише одиниці. І якщо ви в черговий раз сказали «ой, все», а він нічого не зрозумів, то так і має бути. Не варто влаштовувати мовчазний бойкот. Скажіть прямо і максимально коректно, що вам не подобається.

Як зрозуміти, що чоловік нещасливий у шлюбі: ознаки

Як ви розумієте, чоловіки дійсно можуть бути нещасними, але тільки це не завжди зрозуміло. Як же визначити, щасливий ваш чоловік з вами чи ні?

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — він завжди винен
Він завжди винен

У даному випадку мається на увазі, що вас постійно щось не влаштовує. Кожен чоловік помічає, що дружина бурмоче, дметься або ходить психованная. І нерідко нещасливі чоловіки вважають, що жінки їх у всьому звинувачують, хоча вони нічого не зробили.

Буває, що чоловіки взагалі думають, що жінка просто не може бути щасливою. І що б вони не зробили, завжди знайдеться привід для критики, невдоволення або взагалі скандалу. Щоб цього не було, просто цінуєте, що робить чоловік і навіть якщо у нього не все виходить.

Найбільша проблема в тому, що коли дружина постійно лається, то чоловік щиро вважає, що вона ніколи не бачить хорошого. А коли у них не виходить бути хорошими, то вони навіть і не намагаються.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — він не хоче ходити нікуди разом

Коли ви просите його піти з вами на розваги з друзями, він відмовляється. Чоловікам не дуже подобаються такі заходи, особливо якщо вони бувають часто. Якщо він не хоче нікуди йти і вирішив залишитися вдома, то підтримайте його і не влаштовуйте істерик. Це його рішення.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі дружина постійно ниє

Як правило, проблема полягає в тому, що дружина просить щось робити, а чоловік не дуже поспішає. І вона постійно запитує, чи готове все, коли буде готове? Адже вона вас так просила, а ви нічого не робите. Якщо він каже, що ви ноете, то слід змінити тактику. Запитайте інакше — чи Можу я на тебе розраховувати? Може бути, вам варто запитати когось іншого?

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — він став затримуватися на роботі
Чоловік затримується на роботі

Буває, що це і правда потрібно по роботі, але якщо це увійшло в звичку, то, швидше за все, йому не хочеться приходити додому. Подумайте, чи є щось погане в ваших стосунках? Може, ви постійно бурчіть і лаєтеся? Ви вічно чимось незадоволені і просите його робити купу справ по поверненню з роботи? Перегляньте свій підхід і все налагодиться.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — він вважає, що ви його караєте

Безперечно, кожен може в житті помилятися, але якщо ви помирилися і все пробачили один одному, то і не треба до цього повертатися. Якщо у нього була інтрижка, і ви його пробачили, то не треба продовжувати його карати чи звинувачувати.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — він не розуміє, чому не може відпочити з друзями

Чоловікам здається дивним, коли жінка закочує істерику через те, що він вирішив відпочити з друзями. Вам не подобаються його посиденьки по вихідним? Подумайте, в чому реально полягає проблема? Вам не подобається, що він вимагає особистого простору? Або що вам доведеться залишитися вдома без нього? Обдумайте все і поговоріть з ним. Так, особистий простір має бути у кожного, але якщо він взагалі постійно знаходиться з друзями, то це вже проблема.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — він іде від важливої розмови

Жінки у сварках завжди піднімають важливі питання і вимагають негайної відповіді. Ось тільки у чоловіків дещо інший склад розуму. Щоб дати відповіді, їм потрібен час. Тільки потім вони готові до конструктивного спілкування. Залиште свого чоловіка наодинці з собою і нехай він обміркує всі ваші претензії.

Що робити, якщо чоловік нещасливий у шлюбі?

Як врятувати свій шлюб?

Отже, що ж робити, якщо чоловік нещасливий у шлюбі? Достатньо буде просто залишатися собою і бути з ним? Насправді кожні відносини вимагають роботи. Так, створити сім'ю може кожен, а ось гармонія в ній вже не виникає просто так. А адже саме від неї залежить щастя вашого обранця і ваше власне. Є кілька простих правил, які допоможуть зробити свого чоловіка щасливим людиною.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — любите, цінуєте і хваліть

Кожен день говорите чоловікові, як ви його любите, і проявляйте ніжність. Чоловік повинен розуміти, що по поверненню додому його чекає кохана жінка, яка приголубить, підтримає і допоможе розслабитися. А це дуже важливо.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — заохочуйте

Якщо чоловік зробив вам якусь приємну річ, то зробіть те ж саме у відповідь. Вчіться не лише брати, але й давати.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — готуйте смачну вечерю

Іноді варто балувати чоловіка смачною святковою вечерею. Просто так, без приводу. Всі чоловіки люблять поїсти. А якщо він буде знати, що його чекає дуже смачну вечерю, то він не стане затримуватися, а швиденько прийде додому.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — забудьте про буденність
Як вибратися з рутини?

Як ми вже сказали, над відносинами треба працювати кожен день. Часто пари розходяться просто тому, що їх стосунки з'їдає побут. Так що варто постаратися, щоб кожен день був незвичайним. Зустрічайте чоловіка у сукні, з макіяжем і зробіть романтичну вечерю, сходіть в кіно, придумайте цікаву розвагу і так далі.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — дайте свободу і не змушуйте вибирати

Довгі і гармонійні відносини неможливо побудувати без довіри. Кожен повинен володіти своїм особистим простором і тому будь-які ультиматуми сприймаються як намагання позбавити його. Це точно не налаштує чоловіка на потрібний лад.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — не перевіряйте його і не закочуйте сцени ревнощів

Як правило, подібним чином ведуть себе жінки, які не зовсім упевнені в своєму чоловікові. Якщо з вами він щасливий, то і не стане дивитися на інших. Зробіть все, щоб він хотів приходити додому, а також частіше бувати з вами. У такому разі всі бажання телефонувати й перевіряти відпаде.

 • Чоловік нещасливий у шлюбі — не повторюйте критику

Від такої поведінки точно не буде користі. Так, вам стане легше, тому що ви відпустіть негатив, але тільки для чоловіка ви станете «пилою», яка постійно його за щось критикує. Адже будь-яка критика змушує захищатися і часто розмова про поточний крані на кухні переростає в скандал.

Щаслива сім'я

Так, щоб чоловік у відносинах не відчував себе неповноцінним і нещасним, потрібно навчитися приймати його таким, який він є насправді. Не варто навіть намагатися виховувати його, цього не станеться. Адже ви живете з дорослою людиною, у якого сформувалися звички, а також поведінку. Подумайте, чи сподобалося б вам, якби вас самих постійно виховували і прогибали під себе?

Змінити ситуацію навіть від вашого великого бажання не вийде. Навіть якщо він вас дуже сильно любить, то постарається змінитися, але тиск він буде відчувати, і чоловік буде напружуватися щоразу у вашій присутності. А це обов'язково вплине на його стан і він точно не буде почуватися щасливо.

До речі, є ще один спосіб зробити чоловіка щасливим — це допомогти йому реалізуватися. Що це означає? Вся справа в тому, що чоловікові постійно хочеться за щось боротися, бо це його сутність. Йому подобається робити щось більше. І якщо йому подобається займатися електронікою, то допоможіть йому з цим. Він буде тільки радий. Направляйте чоловіка, підказуйте і підтримуйте. І не забувайте хвалити. Чоловік повинен відчувати вашу віру, вона для нього вкрай важлива.

Адже не дарма кажуть, що за кожним великим чоловіком завжди стоїть жінка. Адже вона є натхненником і завжди підтримує свого обранця. Так що будьте для нього не лише дружиною, а й музою.

Відео: Чому люди нещасні в шлюбі?