Захисне дзеркало Багуа по Фен-шуй: коли і як правильно використовувати? Як має виглядати дзеркало Багуа? Де купити дзеркало Багуа: поради, посилання на Алиэкспресс

У даній статті мова піде про захисному дзеркало Багуа.

Давнє вчення Фен-шуй знаходиться в тісному взаємозв'язку з багатьма іншими такими науками, як психологія, медицина, екологія, архітектура і дизайн. Жодна річ в нашому оточенні, на думку китайських мудреців, не є нейтральною.

Але крім позитивно або негативно заряджаючих предметів, існують і спеціальні амулети, здатні цю енергію нейтралізувати. Одним з таких предметів і найпопулярніших талісманів у країнах Сходу є дзеркало Багуа. І саме про його правильному використанні ми поговоримо в цьому матеріалі.

Для чого призначене захисне дзеркало Багуа?

Древнє китайське вчення Фен-шуй, зародилося більше трьох тисяч років тому, розглядає людину і навколишній світ, що складається з предметів, речей, природних явищ, як єдину, нерозривну і взаємопов'язану у своїх окремих елементах систему.

Мистецтво Фен-шуй, яке протягом багатьох століть зберігалося майстрами і прихильниками китайської філософії і передавалося з покоління в покоління, полягає в тому, щоб привести цю систему в гармонію. І таким чином це нормалізує життя, здоров'я, духовну і фізичну сутність людини.

Дзеркало Багуа
 • Згідно з ученням Фен-шуй сприятливою енергією є енергія Ци, яка виходить від чистоти і затишку в домі. А також вона випливає з плавних ліній інтер'єру і спокійних, красивих краєвидів за вікном.
 • Несприятливою вважається енергія Ша (Ша-Ци), що виходить від усього, що порушує загальну гармонію. До таких об'єктів належать прямі лінії й гострі кути, які змінити в навколишньому інтер'єрі не завжди в наших можливостях.
  • Наприклад, пряма дорога, що йде від дверей нашого житла, або кут сусіднього будови, видимий вами з вікна — є джерелом негативної енергії. І вона здатна негативно впливати на наше життя.
 • Такі прямі ще називають «стрілами Ша». Існують різні способи нейтралізації цієї енергії:
  • наприклад, напівкругла клумба з квітами на шляху прямої дороги до будинку;
  • або виставлений на підвіконня квітка, що росте в горщику із землею.

Важливо: Земля, квіти і напівкруглі дизайнерські форми, а також асиметричність, сбивающая пряму дію, здатні істотно змінити напрямок і вплив енергії.

Особливо небезпечні форми енергії Ша, коли навпроти вас є такі неприємні і навіть енергетично злачні місця, як лікарні, звалища або ті ж скупчення біля сміттєпроводів, кладовища. У таких випадках варто використовувати більш серйозне знаряддя. І ось найефективнішим амулетом для її нейтралізації є дзеркало Багуа.

З триграмами

Що являє собою дзеркало Багуа: як має виглядати?

Дзеркало Багуа («ба» означає 8, «гуа» — тріграмм) – це не звичайне дзеркало, яким всі ми звикли користуватися в побуті. Це особливий ритуальний предмет, що виготовляється виключно майстрами Сходу.

Важливо: Причому це той екзотичний предмет, який у разі неправильного виготовлення або використання, може представляти серйозну небезпеку для його власника і оточуючих.

 • Рамка для дзеркала Багуа виготовляється з дерева у формі восьмикутника, що з'єднує дев'ять площин. На них наносяться відповідні ієрогліфи, що відповідають за ту або іншу сторону життя людини:
  • Кар'єра
  • Сімейне благополуччя
  • Удача
  • Творчість і діти
  • Помічники
  • Знання
  • Здоров'я
  • Репутація
  • Багатство
 • Вони спочатку наносяться тисненням на плоску поверхню секторів, а потім зафарбовуються.
 • Краї прикрашаються відповідними триграмами – набором безсмертних символи «інь» та «янь» у вигляді різних по довжині смужок в певній комбінації. Тобто, три горизонтальні нерозривні або перервані лінії. Вони вказують на явища і стихія нашої природи.
  • Згідно з переказами, були відкриті першим імператором Китаю Фу Сі, що вивчали малюнки на панцирі черепахи, що вважається в Китаї священною твариною.

Важливо: Не плутаємо дзеркало Багуа з сіткою Багуа!

Послідовність триграм Колишнього Неба
 • В центрі знаходиться саме дзеркало, вважається сектором здоров'я його власника. Саме воно відіграє головну роль. Але без восьмикутника і правильної комбінації триграм дія буде неправильним і навіть марним. Це буде просто дзеркало.
  • Але ще варто торкнутися, що амулети без дзеркала з триграмами і по формі восьмикутника також не мають такої сили дзеркала Багуа. Але зате подібні символи можна зберігати у своєму будинку для залучення удачі в багатьох сферах життя в залежності від розташування в потрібній зоні.

Важливо: Купуючи дзеркало, звертайте увагу на черговість триграм – вони повинні бути в початковій або Преднебесной послідовності! Вішати або ставити його потрібно також з такою комбінацією. В іншому випадку, робота дзеркала буде збита. До речі, в якості підказки виступає невелика петелька над трьома горизонтальними лініями — Цянь (Небо).

Увагу на триграми

Дзеркальна поверхня може бути трьох видів:

 • плоска – нейтралізує негативну енергію, як і будь-яка дзеркальна поверхня
 • увігнута – позбавляє зло сили і не дає йому увійти в будинок
 • опукла – повністю знищує зло, намагається увійти в будинок

Важливо: Найбільш потужним вважається опукле дзеркало, але воно ж є і найбільш небезпечним, здатним при найменшому порушенні його використанні завдати серйозної шкоди оточуючим.

 • Розміри дзеркал теж мають певне значення. Маленька площину погано відображає негативну енергію, а в полі дії великого можуть потрапляти люди і предмети, на яке дзеркало буде чинити негативний вплив. Оптимальним вважається розмір дзеркала 10-14 см в діаметрі.
Опукле дзеркало — найсильніше

Як і де правильно розмістити дзеркало Багуа?

 • Дзеркало Багуа – потужний інструмент, здатний посилати негативні потоки в бік, куди направлена. Саме тому ні в якому разі не слід розміщувати його у житловому приміщенні!
  • Також заборонено закривати їм частину вхідного простору, розміщувати з торця вхідних дверей так, щоб у ньому відбивалися заходять в дім люди, направляти дзеркальної стороною на сусідній будинок. Так воно може завдати істотної шкоди вам чи проживають поруч людям.

Важливо: Але от у Китаї плоский і увігнутий талісман служить для притягнення грошей та удачі шляхом позбавлення негативу у вашому домі. І його можна розташовувати всередині будинку. А ось опукле дзеркало з триграмами у них вважається оберегом від злих духів, яке категорично заборонено вішати в будинку! Адже воно містить весь негатив Ша в собі. Але його мешканці намагаються зовсім уникати з-за великої потужності — тільки в крайніх випадках. Тому більше віддають першим двом видам для зовнішньої захисту.

 • Саме шкідливий вплив на всіх оточуючих людей дзеркало надає у тому випадку, якщо напроти нього розміщується такий же оберіг та їх відображення перетинаються, утворюючи дзеркальний коридор.
  • В цьому випадку вже нікому не поздоровиться. Відома в Гонконзі «війна дзеркал», коли на будинках з'являлося все більше таких оберегів, які мають великі розміри, закінчилася істотним зростанням аварій на дорогах міста. Після цього випадку видався спеціальний указ про обмеження розмірів дзеркал, що відразу ж різко знизило кількість трагедій.
Не направляйте відображення в бік сусідів!
 • Найкращим місцем для цього дзеркала в будинку буде місце високо над вхідними дверима з зовнішньої сторони. Але при цьому важливо, щоб в ньому не відображалася двері сусідньої хати і заходять в дім люди не могли бачити свого відображення.
 • Або ж ви розміщуєте його з того боку будинку, звідки йде негативна енергія. Тобто, дзеркало має «дивитися» на Ша, але при цьому не відображати людей і житлові будинки.
 • Чим більше вільного простору буде відображатися в дзеркалі, то його сила буде більше, а значить і менше місця в ньому залишиться для збереження та акумулювання негативної енергії.

Крім того, що дзеркало здатне відображати всю негативну енергію, воно є гарним захистом від підприємств з шкідливими виробництвами, розташованими в межах видимості. Також в його силах захищати від пристріту, псування і впливу чорної магії. У зонах з підвищеною сейсмічною активністю або потенційною загрозою стихійного лиха дзеркало Багуа теж не буде зайвим. Адже його сильна енергетика здатна акумулювати позитивну енергію і захистити від біди.

Важливо: Головна вимога дзеркала Багуа – це не нашкодити! Якщо ви неправильно його повісите і накличеш біду на інших мешканців, то все повернеться до вас бумерангом по закону природи.

Такий оберіг краще вішати зовні будинку

Догляд за дзеркалом Багуа

 • Дзеркало Багуа необхідно періодично мити і протирати сухим рушником – так ви позбавите його від накопичення негативної енергії. Якщо цього не робити, весь негатив буде накопичуватися і акумулюватися в дзеркалі, перетворюючи його в джерело негативної енергії.
 • І тоді він буде здатний впливати на настрій і здоров'я оточуючих людей. До речі, це стосується будь-якого дзеркала. У сім'ях, де місяцями висять немиті дзеркала, набагато частіше виникають конфлікти, скандали і різні неприємності, а проживають у будинку мають проблеми зі здоров'ям.
 • Вважається, що немає нічого небезпечніше, ніж розбити дзеркало Багуа. Однак якщо це зроблено не навмисно, слід акуратно зібрати його осколки і покласти під проточну воду. Через годину-другу вони стануть уже зовсім безпечними і їх можна сміливо викинути.
 • Також можна використовувати і тріснуті або надбитые дзеркала Багуа. До речі, будь-тріснуте або бите дзеркало варто викинути.

Важливо: За рахунок поглинання негативу і подвійного відображення, як і будь-яке дзеркало, Багуа вважається дуже сильним акумулятором енергії. І саме негативною, знову ж таки, як і будь-яке дзеркало. Тому дивитися в нього категорично заборонено. З його відображенням ви отримуєте біди і хвороби в свою адресу.

У дзеркалі Багуа не повинні відображатися люди

Де придбати дзеркало Багуа: поради, посилання на Алиэкспресс

 • На жаль, останнім часом цей досить потужний ритуальний предмет став користуватися підвищеним попитом і вільно продається в багатьох сувенірних магазинах або езотеричних крамницях Фен-шуй.
 • І це не можна назвати правильним, тому що його виготовлення для широкої мережі проводиться аж ніяк не фахівцями. Добре, якщо це чисто декоративний виріб, не володіє якимось магічним дією. До речі, зверніть увагу, що не завжди сітка триграм йде в правильному порядку або зовсім переплутана.
 • Гірше, коли при виготовленні дзеркала Багуа ставилася мета створення оберега, тобто застосовувався магічний ритуал, але були допущені серйозні помилки, здатні завдати шкоди здоров'ю і карму людей.
 • Його також можна вільно купити і на Алиэкспресс. А достаток сувенірів пропонує різні варіації зовнішнього вигляду. Знову ж, на багатьох сторінках сітки Багау є Посленебесное напрямок. Це не помилка, але все ж в Китаї класичним варіантом звіряти перша комбінація (на фото праворуч). Тому будьте уважні!
  • Якщо ви хочете придбати самий бюджетний варіант, тоді зверніть увагу на посилання даного продавця з Алиэкспресс.Правда, у нього тільки опуклий варіант
  • Увігнуте дзеркало можна знайти на майданчику у продавця YiYuanGe Store
  • З яскравим дизайном можна придбати у Yiwu Yishui E-Commerce Firm
  • А захисні амулети без дзеркала ви знайдете за данним посиланням на Алиэкспресс
Порівняння
 • Якщо ви вирішили стати власником дзеркала Багуа, уважно вивчіть всі його особливості. А ще краще — зверніться до відомого східного майстра. Його порадами слід скористатися, перш ніж внести цей предмет в будинок і знайти підходяще місце для його розміщення.
 • І зрозумійте, що це не той амулет, що повинен бути у вас в будинку «на всякий випадок».
 • І, звичайно ж, не варто навіть намагатися виготовити дзеркало Багуа самостійно або замовити його виготовлення місцевим майстрам. Запам'ятайте — без знань вчення Фен-шуй, значення ієрогліфів і триграм це може бути дуже небезпечно.

Відео: Захисне дзеркало Багуа