Викиум — тренажери для тренування мозку, розуму, пам'яті, уваги, розвитку здібностей мозку, мислення дорослим і дітям онлайн: як зареєструватися і увійти, грати безкоштовно без реєстрації, відгуки фахівців. Тренажери Викиум: це платно?

Сайт Викиум допомагає ефективно і швидко розвивати мозок. Детальніше читайте у статті.

Більшість сучасних людей стежать за своїм тілом, розвивають м'язи, і ходять в спортзали кожен день. Це необхідно, тому що у м'язів «коротка пам'ять», і важливо підтримувати їх постійно в тонусі.

 • Людський мозок також схильний до лінощів. Тому не варто нехтувати розвитком інтелекту.
 • Здатність швидко і правильно мислити втрачається, якщо спеціально не займатися і перестати перевантажувати звивини мозку.
 • Звичайні щоденні справи «отупляють» мозок і він не буде активно діяти.
 • Щоб цього не відбувалося, необхідно тренувати здатність міркувати і розвивати пам'ять.
 • У цьому допоможе Викиум — сучасний онлайн-тренажер. Детальніше читайте у цій статті.

Викиум — тренажери для тренування мозку: як зареєструватися і увійти?

Різні завдання, ігрові вправи допомагає тренуванні не тільки пам'яті, але і розвитку логічного мислення. Такі заняття бажано проводити щодня, щоб розум був «підтягнутим і красивим», як і тіло.

 • У мережі є безліч різних порталів, за допомогою яких можна тренувати мозок.
 • Але система онлайн-тренажерів «Викиум», яка з'явилася більше 5 років тому, здатна перетворити процес поліпшення когнітивних здібностей мозку в захоплююче та цікаве проведення часу.
 • На такому тренажері зручно займатися в будь-який час, коли з'являється вільна хвилина.
 • Будь-яка людина може завантажити додаток на свій смартфон і займатися, коли є доступ до комп'ютера та інтернету.

Ось інструкція, як зареєструватися і увійти на сайт Викиум:

Початок етапу реєстрації на Wikium

Тренажери для тренування мозку Викиум знаходяться за цим посиланням. Пройдіть по ній і натисніть на кнопку «Почати розвиватися».

Натисніть «Продовжити»

На наступному етапі відбувається знайомство з користувачем.

 • Вам необхідно вибрати варіанти навичок уваги з запропонованих сайтом, які ви хотіли б розвивати. Можна вибрати один або декілька.
 • Натисніть кнопку «Продовжити».
 • Після цього відкриється ще одна сторінка знайомства, на якій потрібно обрати, які навички пам'яті вам хотілося б в собі розвинути. Виберіть один або кілька варіантів. Потім натисніть «Продовжити».
 • На наступному етапі відкриється вкладка, на якій необхідно вибрати навички мислення, які вам необхідні в житті, але вам їх не вистачає. Знову клацніть на «Продовжити».
 • Далі вам потрібно зареєструватися та пройти тестування. На наступній сторінці введіть адресу електронної пошти або натисніть на одну з соцмереж, в якій у вас є аккаунт, щоб сайт зміг ідентифікувати.

Коли реєстрація буде пройдена, ви зможете заходити на сайт, натиснувши на кнопку «У мене вже є аккаунт» посередині сторінки.

Вхід на wikium

Після реєстрації пройдіть тестування, виконуючи запропоновані сайтом завдання. З одного боку вони дуже легкі, але з їх допомогою система виявить ваші «прогалини» і складе індивідуальну програму занять. Коли процес тестування закінчиться, на екрані з'являться результати. Клікніть на кнопку «Сформувати індивідуальну програму».

 • Коли сайт закінчить формувати програму, ви зможете почати заняття.
 • Це займе часу не більше 10-15 хвилин, але його достатньо, щоб привести в тонус свій мозок.
 • Після проходження всіх етапів відчувається якась легкість і одночасно напруга в головному мозку, яке проходить протягом 2-х хвилин.
 • Результати зберігаються на сайті, і завтра ви зможете знову зайти і продовжити тренування.
Включення функції wikium-професія

Крім цього фахівці — творці ресурсу, пропонують новий продукт, що дозволяє розвинути ті навички, які можуть стати в нагоді у вашій професії.

 • Після проходження тренування, відкриється сторінка з такою пропозицією, клікніть на «Включити Викиум професію».
 • Але для отримання такої послуги доведеться заплатити 1990 рублів.
 • Якщо це для людини справді важливо, то можна заплатити за користування послугою, щоб поліпшити свої навички у професійній сфері. Діє послуга протягом 1 року.

Тепер ви можете в будь-який момент заходити на сайт і тренувати свій мозок. Якщо у вас багато вільного часу, можна виконувати декілька підходів і покращувати свої результати.

Тренажери Викиум: це платно?

Користуватися тренажерами Викиум можна безкоштовно. Платні послуги на сайті є, але використати їх необов'язково. Однак, якщо є необхідність, наприклад, дізнатися, які навички допоможуть вам краще розвиватися для професійній сфері, тоді варто заплатити невелику суму і скористатися такою можливістю.

Можливості платного аккаунта

Крім цього, можна придбати Преміум-аккаунт, який надає додаткові можливості:

 • налаштування рівнів складності;
 • змагання з іншими користувачами;
 • підключення персональної програми з розвитку мозку;
 • можливість проходження різних курсів і так далі.

Варто зазначити, що для тренування мозку цілком достатньо базового аккаунта. Але, якщо ви хочете отримати більше можливостей спілкуватися з іншими користувачами, спостерігаючи за їх результатами, тоді можна придбати Преміум.

Як грати безкоштовно в Викиум без реєстрації?

Без реєстрації на сайті не вийде користуватися тренажерами Викиум. Пройти цей процес потрібно обов'язково, так як для досягнення хороших результатів, система повинна фіксувати ваші щоденні досягнення. Реєстрацію на сайті ви зможете пройти швидко і безкоштовно, граючись і непомітно для себе.

Дійсно Викиум допомагає мозку?

Про тренажері Викиум можна багато прочитати в ЗМІ, інтернеті і почути від друзів і знайомих. Цей сайт відомий, і він дійсно допомагає мозку розвиватися. Його тренажерні системи створені фахівцями Викиум, які є досвідченими експертами у вивченні когнітивної і загальної психології, нейропсихологами і психофізіологами атестаційного центру Московського Державного Університету їм. М. В. Ломоносова. В цей проект за весь час існування було інвестовано понад 5 мільйонів рублів. Це говорить про те, що він користується популярністю, а значить, допомагає людям.

Мозковий сайт-тренажер Викиум – вправи для дітей

На сайті Викиум немає поділу вправ для дорослих і дітей.

 • При реєстрації осіб проходить процес знайомства і тестування.
 • Завдяки цьому, система дізнається про можливості користувача і складає індивідуальну програму.
 • Відповідно, якщо тест пройде дитина, то програма буде не такою складною, як у дорослого.
 • Але вона все одно буде спрямована на розвиток кількості і розмаїття синапсів – зв'язків між нервовими клітинами мозку. Чим більше цих зв'язків, тим більш розумна людина.

Тому, як дорослі, так і діти можуть граючись розвивати здібності на сайті Wikium.

Як скачати мобільну версію Викиум на телефон, планшет Android?

На жаль, скачати мобільну версію Викиум на телефон, планшет Android не вийде, так як її не існує. Чому фахівці сайту не працюють над створенням мобільної версії, невідоме. Але в даний момент можна скористатися лише ресурсом для ПК. Але цього достатньо, так як для виконання вправ тренажера достатньо 10-15 хвилин. Це можна зробити в перерві на роботі або вже ввечері вдома.

Викиум: відгуки фахівців

Wikium — програма розвитку

Відгуки користувачів в інтернеті про ресурс Викиум позитивні. Людям подобаються логічні ігри сайту, і вони дійсно допомагають у розвитку мислення, пам'яті і логіки. Але необхідно займатися систематично. Відгуки фахівців — психологів, нейропсихологів і психофізіології також хороші. Крім цього багато хто з таких фахівців брали участь у створенні програм для системи Викиум. Ось кілька відгуків експертів:

Андрій Сергійович, нейропсихолог

Чудовий розвиваючий ефект, за допомогою тренажерів Викиум, досягається завдяки генерації індивідуальної програми щодо поліпшення мозкових якостей на кожен день. Вона створюється на підставі інформації про рівень розвитку уваги, мислення й логіки, які стають відомі після заповнення тесту при реєстрації на сайті. Така система допомагає всім людям без винятку окремо розвинути велику кількість синапсів — зв'язків між нейронами. Відомо, що розумних людей від нездар відрізняє саме наявність саме цих зв'язків.

Ігор Олександрович, психолог з 30-річним стажем роботи

Найважливіше в онлайн-тренажері Викиум те, що в його основу закладені всім відомі діагностичні інструменти: Таблиці Шульте, Ефект Струпа, тест Корсі та інші. Кожна з цих програм окремо дає результат, але, якщо використовувати їх в одній системі, то вийде унікальна методика тренування мозку. Рекомендую цей сайт своїм пацієнтам, що страждають різними психологічними розладами. Результат завжди позитивний.

Семен Гнатович, психофізіолог атестаційного центру державного університету

Відомо, що мозок пластичний протягом усього людського життя. Тому ми здатні створювати нові синапси і зміцнювати їх. Якщо не займатися тренуванням і розвитком когнітивних здібностей, нейронні зв'язки губляться, стан мозкової діяльності погіршується. Викиум допомагає не тільки не втратити ці зв'язки, але і зміцнити їх. Важливо, що в цьому тренажері дотримується спеціальний порядок вправ, є різноманітність і зростаюча ступінь складності.

Відео: Викиум — фітнес для мозку!