Як самостійно зробити чашу достатку і багатства у Фен-шуй: алгоритм, матеріали, необхідні предмети. Де повинна стояти чаша достатку і багатства в будинку?

У даній статті ми розглянемо, як створити своїми руками чашу достатку та багатства, що допоможе не тільки примножити ваш капітал, але і виконати найзаповітніші бажання.

Чаша достатку багатства – це дуже сильний і відомий талісман Фен-шуй. У давній китайській практиці використовується безліч амулетів, адже сам сенс цієї філософії полягає в символічному освоєнні світу і знаходженні правильних в енергетичному плані джерел сприятливого буття. На сьогоднішній день не складе труднощів придбати спеціальну чашу багатства в стилі Фен-шуй, але куди цікавіше створювати її своїми руками. Тим більше, наповнити її повинен кожен сам для себе! Тому ми пропонуємо розібрати основні правила для створення чаші достатку.

Як самостійно зробити чашу достатку і багатства: алгоритм, необхідні предмети і матеріали

 1. Ще з давніх часів вважалося, що чаша або ваза, яка наповнена доверху, символізує багатство і розкішне становище господарів. Тому всі намагалися класти в чашу більше фруктів і частувань, вибираючи для цих цілей найкраще, щоб подати гостям. Надлишок частувань означав, що в цьому місці завжди панує достаток і доброзичливий настрій.
 2. Схожі традиції були в Стародавній Греції. У них був Ріг Достатку. Також і у християн був Священний Грааль. Всі ці символи мали приблизно одне і те ж значення.
 3. Також вази наповнювали грошима та матеріальними цінностями. При тому робилося це за спеціальним таємного ритуалу, секрет якого ніколи не розкривався стороннім людям. А тільки переходив від покоління до покоління у сім'ї. І до сьогоднішнього часу в Китаї можна зустріти багато сімей, які володіють величезними Чашами Достатку, дісталися їм у спадок.
Достаток по Фен-шуй

В даний час місія чаші достатку – це виконувати бажання того, хто в неї накладає вміст. Саме з цієї причини існує одна особливість, пов'язана з цим талісманом. У нього повинен класти наповнення тільки господар. І поміщати туди він може все, що йому хочеться примножувати. Саму чашу або вазу можна купити готову, повторимося, але ось наповнювати потрібно обов'язково особисто.

Кілька легендарних слів про виникнення чаші достатку у Фен-шуй

 • Китайський народ передає своїм поколінням легенду про бідного рибалку, який випадково виловив стару чашу. З-за незнання її цінності, він зробив з неї миску для годування собаки. Але з часом став помічати, як домашня тварина набрала вагу, у нього облагородилася шерсть і в цілому зовнішній вигляд значно покращився. Господар також звернув увагу, що корм, немов зовсім не закінчувався. Від цього собака і набирала вагу.
 • Дружина рибалки, щоб пересвідчитись, нахилилася, щоб подивитися. І впустила підвіску з червоної стрічки і 3 китайських монети (з деяких джерел це була срібна шпилька). З якихось причин дістати свою цінність вони не змогли.
 • Але через деякий час рибак помітив, як ця чаша заповнилася вщерть монетами! З тих пір і стали вони жити в достатку.
Дизайн може бути будь-який, але широке горло створить швидкоплинність

Алгоритм, як створити чашу достатку своїми руками

Важливо: Чашу необхідно робити на зростаючу Місяць, щоб ваші думки і бажання також зростали! Тобто, це до 14 місячної доби. Наша рекомендація вибирати або 5, або 11 день, оскільки вони найсильніші в енергетичному плані.

Якщо ви хочете мати цей сильний талісман у себе вдома і вирішили приступити до його виготовлення, варто врахувати, що підходити з найвищим ступенем відповідальності потрібно до кожного етапу. Їх є кілька:

 • підбір самої чаші
 • наповнення чаші
 • розташування її в будинку

Створення чаші багатства і достатку у практиці Фен-шуй вважається дуже серйозним заняттям. Ще одна назва – це Чаша Бажань. Якщо ви хочете, щоб достаток примножувався, а бажання збувалися, не варто ставитися до цього заняття зневажливо. Виберіть час, коли ви зможете приділити йому належну увагу, відкладіть поспіх і тільки тоді приступайте.

Важливо: І невелика рекомендація загального характеру – щоб чаша працювала, треба в неї вірити! Якщо ви будете ставитися скептично до цього атрибуту, тоді і у відповідь отримаєте таку ж реакцію. І це стосується не тільки чаші достатку або статуеток Фен-шуй.

Потрібна ваша повна віддача і повагу до грошей

Щоб створити чашу достатку, потрібно правильно вибрати саму вазу для талісмана

Самим першим ділом потрібно підібрати саму вазу або чашу – це буде головною основою. Посудина для нашого талісмана не може бути випадковим. Потрібно враховувати деякі вимоги.

 • Ваза повинна бути присадкуватою, не дуже високою з широким і стійким підставою. Саме така форма допоможе забезпечити фінансову стійкість, адже ваза не перекинеться і вміст завжди залишиться на своєму місці. Символічно стійку основу означає сформований фундамент достатку сім'ї.
 • Округла форма, що не має кутів, дозволить енергії Ци входити в чашу достатку без перешкод. Переважно вибирати форму, де боки набагато ширше по відношенню до основи і шийки, як би роздуті.
 • Шийка має бути вже основного обсягу вази. Таким чином, те, що знаходиться всередині, буде утримуватися і оновлюватися.
 • Краю вази повинні бути широкими, але не занадто, щоб не виходити за основу самої чаші. Так достатку легше буде туди дістатися.
 • Обов'язково повинна бути кришка! Інакше ваше багатство і ваші бажання будуть випаровуватися. Причому її краще не відкривати протягом усього року, а в ідеалі — ніколи! Це посилить енергію вашого бажання, передавши багатство і своїм нащадкам.
Ідеальний варіант
 • Матеріал, з якого виготовлена ваза, не менш важливий, ніж її форма. Не можна, щоб чаша була з пластмаси або скла. Вибирайте кришталеві, металеві, керамічні або вироби з каменю/дерева. Якщо дозволяють фінанси – оптимальним варіантом буде золото, срібло та інші дорогоцінні метали.
  • Якщо ви вмієте ліпити, можете виготовити вазу самостійно з глини або гіпсу. Тим більше, що так у вас з'явиться можливість нанести на неї символічні малюнки китайської тематики.
 • А взагалі рекомендовано наносити малюнки:
  • Дракона;
  • Фенікса;
  • трехногую жабу з монетою;
  • вузлик щастя;
  • знак сяо-сянь;
  • той же інь-янь;
  • підсилювальний восьмикутник багуа;
  • сову;
  • кажана і т. п.
 • Але можна і просто зробити малюнок китайських ієрогліфів. Матеріали для розпису можна використовувати будь-які, але такі, що будуть добре триматися. Ви можете прикрасити вазу з допомогою спеціальних засобів для кераміки або скла, емальованих або аерозольних фарб, лаків для нігтів і інших незмивних фарб. Бажано використовувати золотистий колір у своїй роботі, щоб додатково залучати багатство. Але краще, якщо він буде задіяний тільки для розпису.

При самостійному виготовленні ваза відразу наповнюється вашою енергією. Покупну чашу потрібно зарядити спеціальним чином. Для цього потримайте її в руках і зробіть проекцію на неї свою енергію, думаючи про те, які багатства вона повинна притягувати. Причому не завжди це можуть бути гроші, на чашу ви можете покласти будь-яке ваше бажання! Матеріального чи нематеріального характеру. І звичайно ж, не забудьте її попередньо сполоснути краще в солоній воді і окур ароматами.

На шийку прийнято вішати атласну або шовкову нитку з трьома китайськими монетами. Цей символ означає єднання енергій Інь і Янь, що посилює залучення багатства в 10 разів.

Жаба виступає магнітом для грошей

Як і чим правильно наповнювати чашу достатку?

Коли ви створите ідеальну чашу, можна буде приступати до її наповнення. У чашу достатку кладуть різні предмети, які будуть залучати багатство і достаток у ваш будинок. Але є обов'язкові елементи.

 • Гілочка або жменю землі з ділянки дуже успішної людини. Ви повинні попросити і взяти тільки з дозволу господаря. Вкрадена гілочка не дасть належного результату, і навпаки, може бути вам на шкоду. Гілочка або жменю землі повинна зберігатися в чаші достатку в червоному шовковому мішечку, на самому дні. Вона буде притягувати зростання вашого стану.

Важливо: Замінюється рисом, якщо немає можливості дістати «успішну» землю.

 • Зв'язка з трьох або дев'яти китайських монет. Ця зв'язка символізує щедрість вашої натури і вміння ділитися тим, що маєте. Але їх треба обв'язати червоною ниткою, зав'язавши зверху вузлик щастя. Або ж купіть відразу готовий арсенал. І врахуйте – ієрогліфи повинні дивитися вгору!
 • Зерна або злаки 5 кольорів. Це будуть дари Богів, щоб їх задобрити. Важливо враховувати ставлення до 5 різних стихій:
  • наприклад, за знак Землі бурий, коричневий або жовтий кольори – кукурудза, горох, пшоно
  • білий рис або квасоля відповідають Металу
  • Вогонь – це червона квасоля, сочевиця або сорго
  • зелений горох відповідає за Дерево
  • а ось Вода має темні відтінки – чорний рис або квасоля
Вміст
 • В ідеалі треба покласти 10 кристалів, але можна і обійтися меншою кількістю. Головне, щоб вони взагалі були, оскільки вони будуть захищати вашу чашу достатку від негативної енергії. А взагалі відштовхуйтеся від складу вашої сім'ї, оскільки на 1 кристал йде за бажання 1 члена сім'ї, яке він зарядить через дотик.

Важливо: В ідеалі кожен компонент треба поміщати в червоний мішечок або тканинну серветку!

 • Також потрібні будуть 5 шматочків тканини різних кольорів. Вони повинні бути жовтого, червоного, зеленого, синього та білого кольору. Саме такі кольори в китайській культурі символізують першоджерела стихій. Ними ви будете накривати вашу чашу в такому ж порядку!
 • А також 5 відрізків стрічки або нитки таких же кольорів. За легендою і на практиці вони прив'язують кришку.
Використовуйте підсилюють статуетки

Далі в Чашу Бажань кладуть таємні знаки, серед яких ті предмети, які притягують матеріальне благополуччя:

 • дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння. Якщо немає можливості покласти такі, використовуйте стрази;
 • будь китайські символи, що притягують багатство. В ідеалі – це Бог достатку. Наприклад, за щасливе життя в достатку відповідає Хотей або сміється Будда. Можна використовувати лотос або рибки, а також інші амулети. Але важливо запам'ятати, куди дивиться статуетка, щоб і повернути її до себе;
 • а також злитки золота. Можна брати імітовані або невеликі сувеніри;
 • будь-яку валюту, а ще краще – 9 різних купюр або золотих монет. Вони означають різні джерела майбутнього збагачення. Але країна повинна бути стабільною і без економічних збитків.
  • Якщо такої можливості немає, тоді використовуйте наступну схему — дотримуйтесь арифметику 988 числа. Тобто, 99 рублів і 8 монет або 9 доларів 88 центів, а може просто 988 монет;
 • можна покласти у вазу маленьких слоників. Це священна тварина буде приносити велику удачу;
 • потім додайте в вазу хоч одну свою золоту прикрасу, щоб достаток швидко знайшов вас з енергетики. Або ж помістіть 10 золотих монет в червоному мішечку;
 • також притягнутий достаток і фото успішних людей або красивих місць.

Важливо: Наповнювати чашу краще при запалених свічках. Але враховуйте символіку кольору. Наприклад, зелений – для залучення грошей, жовтий – для щастя, а от червоний – для любові.

Більше золота і дорогоцінних каменів

Далі ви можете доповнити вазу будь-якими предметами, які, на вашу думку, символізують достаток і процвітання. Ці предмети не обов'язково, але бажано.

 • Якщо ви хочете обзавестися новим будинком, можете використовувати фігурку будинку або навіть фотографію. Головна умова – наповнити посудину до країв, щоб створювалося враження надмірності.
 • Для возз'єднання з сім'єю помістіть фотографію хороших часів.
 • Якщо ви хочете дитини, тоді це має бути дитяча тематика. Наприклад, пустушка або фото немовляти.
 • Якщо хочете придбати авто – виберіть найбільш привабливе фото машини.
 • Для подорожей – карту або невеликий глобус.
 • Також можна кинути цукерки для солодкого життя або висушені трави і плоди, що притягнуть достаток.

Важливо: Але ви можете трохи видозмінювати наповнення на свій розсуд, взявши за основу базові елементи. Оскільки насправді існує дуже багато методик та «рецептів» її наповнення!

Вміст можна змінювати

Як правильно і де розмістити чашу багатства в будинку?

Талісман повинен розташовуватися в просторі вашого житла особливим чином, інакше він не зможе впливати на життя мешканців повною мірою.

 • Ідеальна зона розміщення – це Південно-Східна частина спальні або Північно-Східна часто будинку. Це місце повинно добре проглядатися, щоб господарі як можна частіше змогли дивитися на неї. Таке розташування гармонійно з погляду філософії Фен-шуй.
 • Не можна виставляти своє багатство напоказ, тому категорично забороняється розташовувати вазу там, де вона буде на загальному огляді. Це стосується їдалень, віталень та інших кімнат, де збирається багато людей.
  • Ви і самі знаєте, де найчастіше перебувають гості у вашому домі. А, як правило, люди дуже цікаві і намагаються ближче розглянути, що ж у вас знаходиться у вазі. Цього не можна допускати. Особливо стороннім!
 • Не можна ставити на вікно біля дверей. Енергія Багатства буде швидко йти або здуватися вітром.

А щоб примножити свій достаток, не забувайте дотримуватися певних правил по зберіганню грошей. Адже мало тільки помістити їх чашу достатку. Тому рекомендуємо вам прочитати нашу статтю «Як правильно зберігати гроші у Фен-шуй, щоб збільшити прибуток?».

На створення чаші достатку може піти багато часу, фінансів і сил. Але всі витрати, які ви понесете у зв'язку з створенням талісмана, окупляться вам у великих розмірах.

Відео: Як зробити чашу достатку і багатства?