Коли сняться віщі сни — в які дні тижня і місяця? Як розшифрувати сон за місячним календарем — збудеться?

У даній статті ми поговоримо, коли сняться віщі сни і як їх розшифрувати.

Сон є таємницею, яка вивчається вже кілька століть. Прийнято вважати, що сни несуть в собі певну інформацію, яка може відповісти на більшість запитань і навіть передбачити майбутнє. От тільки не потрібно чекати виконання кожного сну. До того ж, навіть віщі сни не завжди втілюються відразу. Іноді повинно пройти кілька років, перш ніж сон взагалі стане реальністю. Достовірність інформації, отриманої вночі, визначається багато в чому вдень, коли вона отримана. Давайте розберемося, як визначити, віщий вам приснився сон в залежності від конкретного дня.

Сни по дням тижня — коли сняться віщі?

Коли сняться віщі сни?
 • Неділя-понеділок

Перед початком тижня сни зазвичай показують, в якому емоційному стані на даний момент знаходиться сплячий. Завдяки подіям можна зрозуміти, наскільки сильно людина щаслива або переживає, можливо йому належить важкий день або якісь проблеми.

Як правило, коли людина сильно навантажений переживаннями або роботою, то події виявляються не дуже зрозумілими. Ці сни не збуваються в житті, вони безглузді. Можливо, він був емоційний і дуже яскравий, але ніяких дій у реальності чекати не потрібно.

 • Понеділок-вівторок

Тут важливі не події, а знаки, що доля хоче вам донести. Будьте готові, що сон буде дуже багатим на емоції, так що запам'ятовуйте кожну деталь.

Якщо ніч виявилося приємною на емоції, то вам варто спробувати втілити нову ідею і почати активно працювати. Якщо ж зранку відчуття неприємні, то краще ніяких нових справ не робіть. Краще відкладіть до завтра.

Перемога у сні — це віщий знак. Подібні сни швидко стають реальністю. Повинно пройти не більше 10 днів. Коли проходить більше, то сон точно не збудеться.

 • Вівторок-середа

Сни досить хаотичні і незважаючи на все багатство сюжету, його суть вловити дуже складно. В реальність такі сновидіння не втілюються, але навіть якщо це відбувається, то ніякого сильного впливу вони не надають.

 • Середа-четвер
Сни по днях тижня

При необхідності вирішити якесь важливе питання або проблему, намагайтеся запам'ятовувати сни цього дня. В них ви побачите як вчинити або просто отримаєте знаки. До речі, сон може змінити вашу долю, тому що часто в ньому можна побачити, як вирішити фінансові та інші проблеми.

В цю ніч сни точно будуть віщими. Важливіше вони для тих, у кого не все в порядку з особистим життям або її немає зовсім. До цього дня у людей сильно загострюється інтуїція, яка показує результат через сон. Кожен сюжет запам'ятовується, неважливо, хороший він чи поганий. Якщо вам сон приніс добрий знак, значить чекайте його виконання.

 • П'ятниця-субота

Ці сни теж можуть виявитися в реальності корисними. Тут слід спиратися на емоції. Якщо вони дуже радісні, значить вас очікує удача. Часто в них відображаються важливі знаки для всієї сім'ї, а не однієї конкретної людини.

 • Субота-неділя

Як правило, сон після цієї ночі відразу збувається. Передвіщають події багато в чому визначаються настроєм. Якщо вам приснилося хороше, то сон точно збудеться. Якщо ж ви бачите негатив, то він ніяк не проявиться.

Сни за місячним календарем — коли сняться віщі?

Сни за місячним календарем

Наступним головним критерієм, за яким можна визначити віщий сон, є місячний день. У даному випадку велику роль відіграє фаза місяця. Саме на неї і варто спиратися при тлумаченні сну.

 • Сон на убуваючу місяць

У цей період ми бачимо уві сні все те, що є зайвим. Раніше це було важливо і цікаво, а тепер — ні. Виходить, що якщо вам присниться дуже страшний або просто неприємний сон, то він буде передбачати хороші речі. З вашого життя стануть йти неприємності, а значить ви станете щасливішими. Саме тому ще сновидіння можна назвати очисними. Але не треба чекати, що сни обов'язково збудуться. Просто ви зможете зрозуміти, від чого слід позбутися, щоб стати щасливішими.

 • Сон на зростаючу місяць

У цих снах з'являється щось нове, що має статися в житті. Саме вони дозволяють зрозуміти, що конкретно варто поміняти в житті. Такі сни називаються наповнюють. Вони можуть бути багатими на сюжет або просто показувати звичайні побутові ситуації. Але, незалежно від того, що саме вам сниться, воно може дійсно збуватися. Ще подібні сни вважаються віщими.

 • Сон у повню

В такий час сняться найцікавіші сновидіння. Все, що раніше ховалося десь всередині, тепер виходить назовні. Енергетика досягає найвищого рівня і ми відчуваємо настільки сильні емоції, з якими украй важко впоратися. На це варто звернути увагу, тому що сни допоможуть зрозуміти, коли саме ситуаціях ви надмірно емоційні. Можливо, взагалі навіть немає приводу для переживань і можна відпустити ситуацію. Прислухайтеся до себе і залишайтеся спокійними.

 • Сон в молодий місяць

Це час дано нам для переродження. У цей період сни відображають наші внутрішні думки. Тут немає місця емоціям, тільки аналіз ситуації. Іншими словами, сни показують наш внутрішній стан і допомагають підготуватися до потрібних дій.

 • Сон по днях місячного календаря

Якщо глибоко заглибитися в астрологію, то віщих снів можна чекати в 14, 15, 16, 24 і 28-ий день місячного календаря. Найбільш безглуздими є сни на 2, 9, 13-ий місячний день. В інші дні сни не мають ніякого особливого сенсу, хоча деякі з них іноді збуваються.

Сни по числах місяця — коли сняться віщі?

Сни по числах місяця

Так, безперечно, місячний календар дозволяє зрозуміти, коли конкретно присниться віщий сон, але тільки важливо враховувати при цьому ще і число місяця. Так, кожен день теж володіє своїми значеннями і про них варто знати.

Сни по числах місяця

Віщі сни — коли збуваються?

Коли сни збуваються?

Уві сні наше тіло відпочиває і набирається енергії, але мозок при цьому починає працювати ще активніше звичайного. Він працює з інформацією, прийнятої ним за день. Звідси у нас і з'являються сни, які можуть відображати якісь події, аналіз ситуації або просто переживання.

Ще важливо враховувати і фазу сну. Так як вдень людина спить мало, то і мозок не встигає обробити всю інформацію. Саме тому таким снам не варто вірити. Винятком можна вважати лише ситуації, коли сняться пророцтва святих.

Сон вечорами або на початку ночі вважається тілесним, і сни виявляються безглуздими. Протягом цього часу людина обмірковує відбулися події, думає про якісь питання або речі. Так що ні про які віщих снах і мови бути не може, адже людина ще поки у свідомості і може змінювати напрям думок.

А ось ближче до ранку душа і мозок вже вільні від звичайних переживань. Так що вони вже налаштовуються на більш тонкий світ і приймають від нього інформацію.

Що зробити, щоб віщий сон збувся?

Що робити, щоб сон збувся?

Може здатися дивним, але коли ми спимо, то прекрасно розуміємо всі події. Нас навіть не дивують наші фантастичні перевтілення, сказані фрази або дії. Однак наяву приходить усвідомлення, як це все безглуздо і безглуздо. От тільки точно пригадати, що саме снилося, виходить не кожен раз. В основному люди пам'ятають тільки фрагменти або взагалі нічого.

Тут треба розуміти, що збуваються зазвичай лише ті події, які ви запам'ятали. Якщо вам хочеться запам'ятати все, що сталося, то використовуйте кілька старовинних методів:

 • Можна розмістити під подушкою невеликий камінець, щоб він не заважав спати, але допоміг запам'ятати сни
 • Лягайте спати на правий бік
 • Коли прокинетеся, не дивіться на вогонь і у вікно
 • Ще, як варіант, прикусіть куточок подушки
 • Нікому Не кажіть, що вам приснилося. Інакше нічого не збудеться

Що робити, якщо сон обіцяє неприємності?

Що робити, якщо поганий сон?

Ви повинні просто діяти інакше. Розкажіть про свій сон, кому тільки зможете. Краще робити це на початку дня. Ще, якщо забороняється дивитися на вогонь, щоб пам'ятати сон, то, навпаки, зробіть це.

Деякі рекомендують постукати у віконце. А ще, якщо ви прокинулися вночі і є ще час, щоб поспати, то можна перевернути подушку або вивернути наволочку.

Ще у сільських жителів була традиція, яка свідчила, що якщо покласти біля дверей камінь, то це допоможе вберегтися від неприємностей. Наприклад, погані люди не зможуть увійти. А ще таким способом люди уберігала себе від хвороб.

Виганяти поганий сон можна ще одним простим способом. Відкрийте двері будинку, виставите за поріг ліву ногу і накажіть всьому поганому залишити своє житло. Або можна зробити простий змова. Він робиться на воді. Відкрийте кран і приговорите три рази — «Вода, забери всі мої жалі та біди...».

Уберегтися від кошмарів і налаштуватися на хороші сни, можна завдяки пастці для сну. Вона робиться з гілочки верби, а в середині плутаються нитки. Вони виходять схожими на павутину. Її придумали стародавні індіанці, які спостерігали за павуками і зазначили, що вони ніколи в своїй павутині не плутаються. Зате всі вороги і видобуток залишаються в ній. Так, вважалося, що хороші сни пасткою захоплюються, а погані — проходять крізь неї.

Чи можна змінити долю всупереч прогнозам?

Чи можна змінити долю?

Практично всі вчені стверджують, що в снах немає нічого незвичайного і звичайно це є наслідком переробки інформації мозком.Тому, коли деякі сни дійсно відбуваються в житті, то це просто збіг. Іншими словами, ми уві сні несвідомо аналізуємо все, що з нами відбувається і робимо висновки. Це і дозволяє передбачати події, які незабаром відбудуться.

Деякі люди намагаються шукати знаки в кожному своєму сні. Це змушує вести «бесіду» з якимись містичними силами, які не завжди хочуть зробити добро. Вони навіть можуть спровокувати погані вчинки. Більше того, бажання дізнатися значення кожного сну може змінити долю і не завжди в кращий бік. Адже без досвіду, навіть не каючись за «ворожіння», саме ним і є тлумачення сну, проста людина може наробити помилок. І потім їх вже не можна буде виправити.

Так що, незважаючи на величезну кількість самих різних сонників потрібно розуміти, що розшифрувати свій сон досить складно, тому що тлумачення залежить від безлічі особливостей. Правильно зрозуміти свої сни може далеко не кожна людина. До того ж, сонники не враховуються всі особливості, наприклад, вік, стать, сімейний стан та інші.

Ще віщі сни не є беззаперечними подіями. Їх можна змінити, якщо чинити інакше. Іншими словами, ви просто отримуєте якесь попередження, а результат подій повністю залежить від вас.

Відео: Чому сняться віщі сни?