Сильні ритуали на позбавлення від минулих відносин: інструкція проведення і слова для замовлянь

Щоб знову навчитися радіти життю і очиститися від негативу колишніх стосунків, скористайтесь зазначеними сильними ритуалами.

Любов займає величезне місце в житті кожної людини. Але іноді це світле почуття приносить суцільні розчарування. Думки o минулих відносинах завжди заважають почати життя з нового аркуша. Спогади o колишньому чоловікові змушують живити помилкові надії і порівнювати поточні події c минулими.

Якщо примирення c колишньою пасією вже неможливо, то для душевного спокою можна провести сильний ритуал на позбавлення від минулих стосунків. Нескладний, але сильний ритуал допоможе забути розчарування і відкрити серце для нових цікавих знайомств.

Сильний ритуал, щоб забути кохання і охолодити почуття

Така змова можливий тільки в літній період часу. Для початку необхідно знайти зростаючий кущ меліси. Вибір такого рослини не випадковий. Вона символізує серцеву відраду.

  • З одного стебла повністю обірвіть листя і розділіть її навпіл. Одна частина листочків залишається у вас. Другу частину потрібно віднести до найближчої водойми, переважно чистому.
  • Прийшовши до джерела води, налаштуйтеся на свої спогади o минулих взаєминах. Відчуйте емоції, які виникли до колишнього чоловіка. Подумайте про те, що вашими думками просочилася меліса. Киньте листя у воду. Нехай у воді зникне не тільки листя, але і ваше минуле.
  • Помилуйтеся красою водойми, поки не відчуєте полегшення. Опустіть праву руку в воду і наповніть водою долоньку. Притуліться долонею до серця, немов змиваєте із себе все зайве. Трохи води наберіть в будь-яку ємність і заберіть з собою додому.
  • Біля вашого спального місця необхідно розмістити ємність c рідиною з водойми і частиною листків меліси. Вода пару днів настоюється. Надалі ви повинні змочувати долоню і торкатися до серця. Такі маніпуляції проводяться перед і після нічних сновидінь три дні поспіль. Якщо чистота води дозволяє, то щодня з склянки отпивайте по ковтку води. Налаштуйтеся на очищення душі, і ви відчуєте бажану легкість.
  • По закінченні трьох днів необхідно повернути рідину, що залишилася, – вилити ee назад у водойму. Проецируйте залишок ваших почуттів на надлишки води. Тим самим ви позбудетеся від зайвих емоцій і минулих відносин.
  • Якщо душевне полегшення так і не настав, то ритуал потрібно повторити не пізніше, ніж через тиждень.
Використовуємо

Ще одним рослиною, здатним ввібрати негативну енергетику є мак. Для проведення сильного ритуалу на позбавлення від минулих стосунків знадобиться дві столові ложки маку. Дочекайтеся, коли місяць піде на зменшення. Насипте насіння в глибоку тарілку і покрийте гарячою водою. За міру охолодження води потрібно проговорювати: «Як вода остуджується, так і почуття до Рабу Божому (ім'я) охолонуть і пропадуть навіки».

Охололу воду c зернами маку виливають під дерево. Краще, якщо дерево росте біля перехрестя доріг. Після це необхідно кілька разів промовити: «Нехай мої почуття розсиплються разом з маковими зернами, розітруться в пил і розлетяться. Нехай Ангел хоронитель допоможе загасити пожежу в моєму серці, втихомирить мою тугу і позбавить від спогадів».

Сильний ритуал, щоб розлюбити людину

Позбавлення від минулих відносин неможливо без змови на остуду колишніх почуттів. Щоб остудити себе і свої емоції потрібно провести ритуал c церковними свічками. Якщо провести сильний ритуал під час спаду місяця, то ваші почуття будуть згасати разом з зменшенням небесного світила.

Звертаємо увагу на фазу

На двох свічках потрібно відобразити ім'я дорогого серцю людини і ваше ім'я. Налийте в склянку святої води. Праворуч і ліворуч розмістіть свічки, запаліть їх. Дивіться на полум'я і перебирайте в пам'яті історію ваших стосунків. Після тушкуйте вогонь про воду при цьому промовляючи: «Дякую долі за щастя і розчарування. Залишаю своє минуле, спалюю минулі відносини, остуджую свої почуття святою водою. Амінь».

Сильний ритуал, щоб позбутися від думок o людину

У ситуації, коли почуття охололи, a думки o людину з минулого не залишають у спокої, проведіть сильний ритуал на позбавлення від думок o людині.

Знадобиться фото з зображенням людини з минулих відносин. Переверніть його верх ногами і притуліть до будь-якої поверхні. Поруч додайте склянку, наповніть його водою, а зверху накрийте шматочком чорного хліба. На хліб щодня протягом тижня читається замовляння, після чого його необхідно скормити птахам або бездомним тваринам. Після чого новим шматочком накрити ємність з водою.

Вода і хліб

Слова змови: «Ні в думках, ні в розмові більше не згадаю колишнього коханого. Залишайся на своєму місці. Як забула свої перші кроки, так і тебе забуду. Амінь».

Сильний ритуал на позбавлення від енергетики минулих сексуальних відносин

Коли чоловік і жінка вступають у сексуальний контакт, то між ними виникає особлива енергетика, яка після розриву відносин зберігається дуже тривалий час. Якщо від колишніх почуттів не залишилося й сліду, то обрубати енергетичну зв'язок можна з допомогою сильного ритуалу.

  • Попередньо підготуйте чистий аркуш паперу, ручку, свічку. Краще всього почати діяти в період спадання нічного світила.
  • Запаліть свічку і напишіть на паперовому аркуші всі почуття і переживання, які вас турбують по відношенню до людини з минулого.
  • Розділіть позитивні думки і негатив на окремі пункти. Окремим пунктом висловіть подяку чоловікові за пережиті приємні моменти. Окремо попросіть пробачення за свої помилкові дії. Напишіть визнання, що людина мав важливе значення для вас і став цінним життєвим досвідом.
  • Вся інформація має бути викладена максимально щиро і докладно.
Зі свічками

Лист з вашими думками і зізнаннями потрібно спалити o полум'я свічки. Після цього потрібно прийняти душ і зім'яти c себе весь негатив. Надіньте чистий одяг і помоліться Богу. Попросіть сил і натхнення для нових відносин.

Сильний ритуал, щоб остудить любов, закреслити спогади і розірвати енергетичну прив'язку

Можна провести сильний ритуал на позбавлення від минулих відносин у всіх проявах. Спробуйте очистити душу, серце і розум. Знадобиться три товсті свічки і нова голка. На першій свічці нацарапайте: «Серцева біль покинь (ваше ім'я)». На другій свічці нацарапайте: «Душевні страждання покиньте (ваше ім'я)». На третій свічці нацарапайте: «Сексуальна прихильність покинь (ваше ім'я)».

Кожен день запалювали по одній свічці. Бажано щоб тривалість горіння була як можна довше. Залишок воску на ранок викидайте у сміттєвий бак на вулиці. Аналогічно поступайте на другий і на третій день. Через час ви відчуєте полегшення і прилив нових сил.

З трьома товстими

Волайте c молитвами до святим покровителям закоханих. Зверніться своїми словами до Святим Петру і Февронії, до Матрони Московської, до мучеників Адріана і Наталії. Попросіть залишити минуле в спокої і подякуйте за прожиті події.

Нерозділене кохання і спогади o минулих відносинах вимотують зсередини, перешкоджають новим подіям. Скористайтеся простими, але сильними ритуалами і відчуєте значне полегшення.

Відео: Позбавляємося від минулих почуттів