Принтер для нігтів: що це таке, плюси і мінуси технології

У пошуку сучасних та унікальних технологій іноді ми шукаємо чогось неординарного. Взяти хоча б нейл-арт: рідко який жінці не хотілося, щоб дизайн виходив ефектним і професійним за короткий час і без особливих зусиль. Дивно, але нейл-сфера сьогодні може запропонувати відповідь на нагальну проблему, знайомлячи своїх шанувальниць з принтером для нігтів. Що це, які достоїнства і недоліки подібного пристрою, розповість матеріал даної статті.

Що це таке?

Принтер для нігтів являє собою спеціальний фотопринтер, за допомогою якого виконують друк на нігтьових пластинах. По суті, це міні-принтер струминного типу, який можна використовувати для природних і нарощених нігтів.

Особливості

Цей пристрій призначений для перенесення малюнків на нігті. З технічної точки зору, різновиди подібної техніки відрізняються якістю і швидкістю друку. Крім того, вони можуть мати допоміжне програмне забезпечення. Наприклад, бюджетні різновиди характеризуються наявністю готових дизайнів, у той час як найбільш просунуті варіанти дозволяють створити дизайн за власним бажанням.

При цьому професійні моделі передбачають можливість друку не тільки на нігтях, але й на інших поверхнях. Унікальна технологія дозволяє виконати дизайн за відносно короткий час.

Якщо у професійного майстра при ручній роботі на це може піти більше години, то принтер для нігтів впоратися з подібним завданням за 10 (максимум 20) хвилин. При цьому у оператора є можливість контролювання процесу друку для нігтів.

В залежності від вартості та можливостей вбудованого каталогу, в ньому може знаходитися близько 2-3 тис. готових дизайнів. Пристрій підтримує зв'язок з клавіатурою, монітором та комп'ютерною мишею. Виходячи з можливостей техніки, вона може мати не тільки автоматичні, але і ручні настройки. При цьому для салону фахівці намагаються купити другі різновиди, в той час як для роботи в домашніх умовах жінки схиляються до вибору пристрої першого типу.

Переваги і недоліки

Принтер для нігтів – річ корисна, але дорога. При її вартості близько 50 тис. рублів і вище дозволити собі таку покупку може далеко не кожна сучасна жінка. Незважаючи на те що пристрій істотно заощаджує час, комусь вона може здатися дорогим.

З переваг можна відзначити високу якість друку. Вона виходить високоточної, чіткою і яскравою, що важливо для красивого оформлення нігтів. Практично це — фотодизайн, який хоча і не буде змагатися з художнім розписом, але дозволить створити досить ефектний манікюр.

До інших достоїнств техніки можна віднести можливість попереднього перегляду зображення і його максимально точного підбору під конкретні нігті. Враховуючи, що пристрій характеризується економічністю в роботі, воно зможе окупитися протягом кількох місяців або навіть кількох років. Це буде залежати від частоти виконання манікюру і умов роботи (в салоні це буде швидше, будинки – повільніше). Собівартість подібного дизайну буде низькою, як і його розхідники. У середньому, одного картриджа повинно вистачити приблизно на 500 дизайнів.

Що стосується недоліків можна відзначити необхідність присутності помічника. Вкрай складно одній людині виконувати фотодрук в домашніх умовах. Крім того, дизайн залежно від можливостей і ціни може здатися обмеженим, що не можна сказати про ручного розпису, в якій можна дозволити собі будь-які лінії і прикраси. А також недоліком можна назвати і новизну методики: послуга з використанням фотопринтери сьогодні є далеко не в кожному місті.

Як працює?

Методика виконання фотодізайна допомогою спеціального принтера досить проста, хоча і виконується в кілька етапів. Спочатку нігті підготовляють, виконуючи звичайний гігієнічний манікюр з вычищением кутикули і птеригия. Підправляють форму краю, вирівнюють довжину нігтів, прагнучи до того, щоб вона виглядала на всіх нігтики ідентичною. Діяти треба вкрай обережно, щоб не поранити шкіру.

Після цього на підготовлені нігті наносять спеціальний ґрунтувальний матеріал. Він служить свого роду сцепляющим ланкою, що забезпечує надійне кріплення до дизайну основі. До того ж саме від цього буде залежати, як довго буде зберігатися на нігтях малюнок.

Після цього на нігті наносять спеціальну речовину з ультрафіолетом, оскільки без цього препарату триматися малюнок на нігтях не буде.

Пальці фіксують спеціальними кріпленнями, при цьому фотопринтер автоматично розпізнає розміри самих пластин для підгонки зображення і подальшого перенесення. Рука поміщається на спеціальну підставку, виконується дизайн. За його виконанні на поверхню нігтів наносять звичайне схвалення на запечатування речовина (топ). При бажанні можна прикрасити дизайн стразами або іншим декором.

Як вибрати?

Вибирати варіант потрібно виходячи зі своїх потреб. Якщо це обладнання для манікюрного салону, переважно купувати варіант з можливістю самостійного вибору зображень. Це дозволить не підлаштовуватися під базові принти. Та й з часом обмеженість пристрою призведе до того, що воно може простоювати без діла, тим самим не виправдовуючи свою ціну.

Купувати товар належить у виробників або їх офіційних постачальників. При цьому в обов'язковому порядку слід вимагати у продавця сертифікат якості та супутню документацію.

Важливо звернути увагу на наявні обмеження в роботі з конкретною комп'ютерною технікою, щоб надалі пристрій працював без будь-яких збоїв. Крім того, незайвим критерієм буде і гарантія, яку зобов'язаний надати продавець.

Варто відзначити ряд важливих критеріїв вибору:

  • підставка по висоті повинна бути регульованою;
  • регулювання підйому повинна мати кнопки «вгору» і «вниз»;
  • відстань від головки картриджа має становити 3 мм;
  • підставка повинна входити у вартість принтера;
  • важливо підбирати моделі на базі hp, які стали випускати з 2014 року;
  • модель повинна мати додаткові галереї російською мовою;
  • не можна не враховувати можливості програмного забезпечення.

Врахуйте, що всі принтери для друку манікюру виготовляють на сьогоднішній день в Китаї. Їх збирають вручну, крім друку на нігтях, вони можуть стати в нагоді для перенесення зображення на квіти, різні сувеніри і навіть мобільні телефони. Якщо ви хочете, щоб ваш пристрій було багатофункціональним, потрібно враховувати тип поверхонь, для яких його можна використовувати крім нігтів. При цьому звертайте увагу на той факт, що підставки для кожного типу друку будуть різними. Крім того, вони далеко не завжди входять в комплектацію приладу.

Ідеї дизайну з принтом

На сьогоднішній день модними малюнками на нігтях є принти всіляких квітів і рослин, різноманітні мережива і вензелі. Що стосується чітких ліній і дрібних елементів, властивих принтерів для нейл-арту, то серед таких малюнків можна виділити фото медійних особистостей, селебріті і навіть президентів різних країн. А також сьогодні в моді патріотичні дизайни з прапорами.

До інших варіантів відносяться эмоджи картинки. У креативному манікюрі це можуть бути не тільки смайли, але навіть особи з різними емоціями. Такий дизайн подобається епатажних особистостей, які віддають перевагу у що б то не стало виділитися з натовпу і надовго запам'ятатися оточуючим.

Відгуки

Фотопринтер для нігтів, на думку деяких майстрів нігтьового сервісу, вважається цікавим пристроєм. Вони відзначають, що принтер спрощує роботу з дизайну і хороший для експрес-манікюру, де важлива кожна хвилина скороченою технології. Однак повноцінний дизайн, на думку багатьох фахівців нейл-арту, може бути виконаний єдино правильним способом — ручним. І в цьому професіонали впевнені.

У наступному відео на вас чекає огляд принтера для нігтів O 2Nails.