Манікюр c зображеннями цитрусових

Смачні екзотичні цитрусові плоди з недавніх пір стали популярні при оформленні дизайну манікюру. Чітких рекомендацій у створенні манікюру з апельсинами або лимонами немає, головне, дотримуватися чітких контурів при нанесенні подібного малюнка. Для цього просто необхідні якісні матеріали, спеціальні інструменти і практика.

Які відтінки використовуються?

При створенні цитрусового дизайну вибір завжди падає на насичені і яскраві кольори. Для творчості з нігтями слід придбати якісні лаки. У палітрі майстра обов'язково повинні бути такі кольори, як жовтий, зелений і їх відтінки, а також оранжевий, чорний, коричневий та білий кольори для оздоблення і контуру. Під фон годяться будь-які кольори і їх відтінки, головне, дотримуватися баланс і гармонійне поєднання тонів. Цитрусові плоди поєднують в собі різні колірні комбінації: лимон і лайм – жовто-зелені відтінки, апельсин – оранжево-морквяне поєднання, грейпфрут – рожево-біла палітра.

Кожна дівчина хоче виглядати доглянуто і стильно. Манікюр – це одна з можливостей проявити себе. Немає сумнівів, що яскраві натури виберуть самі насичені відтінки, і дизайн нігтів з цитрусами або одягають підкреслить оригінальність і стиль. Цитрусовий манікюр можна також використовувати і з діловим стилем одягу. У цих випадках орнамент наноситься невеликий, акуратний, на тлі пастельних відтінків. Для відпочинку поблизу пляжів дівчата однозначно виберуть ексклюзивний дизайн манікюру з зображенням лимона або апельсина на тлі тропічних пейзажів.

Техніки нанесення

У кожного нейл-майстра існують свої прийоми і секрети оформлення нігтів в стилі тропічних цитрусів. Методи оформлення нігтів засновані на принципах чіткості і професіоналізму майстра. Для створення дизайну з цитрусами або одягають застосовні наступні нескладні техніки нанесення орнаменту на нігті.

 • Реверсивний стемпинг передбачає переклад на нігтьову пластину готового слайдера. Наклейка на нігтях у вигляді апельсина виглядає дуже акуратно. Такий прийом з успіхом використовується в домашніх умовах. Поверхня нігтів покривається лаком вибраного кольору. На покриту поверхню наноситься орнамент за допомогою силіконового штампа, який можна придбати в спеціалізованому магазині.
 • Фотодизайн дозволяє використовувати для прикраси нігтів оригінальні фото помаранчевих мандаринів або лимонів в розрізі. У професійному магазині купуються фотонаклейки з цитрусовими, легко і просто прикріплюються на нігті покриваються закріплювачем.
 • Художнього розпису необхідно навчитися, це складна техніка, що вимагає навичок і творчих нахилів. Намалювати цитрусовий плід можна спеціальної пензлем або зубочисткою.

Розглянемо процес оформлення нігтів покроково. В якості дизайну вибираємо варіант з апельсинами. Для покриття рекомендується використовувати гель-лак або акрил. Нанесення цих засобів забезпечить стійкий манікюр.

 • Обрізати кутикулу, вирівняти форму і підготувати поверхню нагідок.
 • Знежирити нігтьові пластини спеціальним складом.
 • Нанести базу і просушити пару хвилин в лампі.
 • Підготувати тонку кисть, білий і оранжевий гелеві лаки.
 • Покрити нігтьові поверхні кольоровим гель-лаком, залишивши безіменні пальці для орнаменту.
 • Малювати плоди потрібно не кваплячись, виділяючи кордону, як можна більш реалістично. Білим гель-лаком спочатку треба зобразити півколо, який надалі візьмемо за основу для часточки цитруса.
 • Потім йде сушка в лампі протягом декількох хвилин.
 • Додаємо помаранчевий тон зверху виділеного контуру. Промальовуємо лінії, характерні для цедри фрукта. Підсушуємо шар у лампі протягом декількох хвилин.
 • Формуємо м'якоть фрукта, зафарбовуючи часточки помаранчевим гель-лаком. Щоб відтінок вийшов насиченим, необхідно нанести 2 шари. Кожен шар підсушуємо в лампі.
 • Прожилки апельсинової цедри виділяються цим же лаком і піддаються сушці.
 • Залишок простору на нігтях безіменних пальців забарвлюється в чорний тон. Для насиченого відтінку наносять 3 шари лаку. Далі виконується сушіння нігтьової поверхні в лампі.
 • Наноситься топове покриття.
 • Китайська розпис виражена в техніці подвійного мазка. Екзотичні фрукти наносяться плоскою кистю, опущеною в 2-3 кольори акрилу. Відтіняюча суміш розтушовується на місці перетину квітів. Виходить ефект з плавним і витонченим переходом відтінків. Так малюнок відображається найбільш реалістично.

З чим поєднується?

Для цитрусового дизайну нігтів можна використовувати різні комбінації суміш квітів і декоративних елементів. Однак необхідно враховувати баланс при оформленні нігтів: перебір декору в і без того кидком і ефектному дизайні буде виглядати як мінімум не естетично. Для створення стильного манікюру можна застосувати такі красиві комбінації.

 • Французький манікюр з чорною лінією «усмішки» в дуеті з орнаментом у вигляді апельсина на безіменних пальцях підійде під святковий або вечірній образ.
 • Манікюр з орнаментом у вигляді лимона на будь-якому ноготке актуальне для повсякденного носіння.
 • Покриття білим кольором з додаванням стразів і орнамент у вигляді кружалець на кожному пальці.
 • Блакитна або рожева основа нігтів, на якій програють невеликі фрукти з листочками і гілками.
 • Манікюр пастельних тонів з малюнками фруктового асорті: банан і грейпфрут; ківі і лайм.
 • Чорний і лаймовий кольору в чергуванні на деяких нігтях, розкидані дрібні плоди цитрусових на безіменних пальцях.
 • Зелений френч на прозорому тлі з зображенням лайма цього ж відтінку виглядає досить спокійно і стримано.

Цікаві ідеї

Зробити манікюр з цитрусовими не складе труднощів навіть у домашніх умовах. Достатньо мати фантазію, уяву, як виглядає той чи інший фрукт і посидючість. В якості прикладів пропонуємо ознайомитися з декількома варіантами цитрусового манікюру.

Манікюр з мандарином виглядає ефектно і яскраво на будь-яких нігтики. Цитрусовий орнамент особливо гармонійно виглядає з помаранчевим френчем. Якщо помаранчеві часточки покрити прозорим топом, вийде ефект 3D-дизайну, що додасть манікюру реалістичності. Цей варіант підходить під легкі ситцеві сарафани для відпустки біля моря.

Ще одне помаранчеве сонце на нігтях – насичений грейпфрут з реалістичним зображенням м'якоті фрукта. Витончений контраст чорного кольору з червоним завжди заворожував. Таке поєднання вибирають пристрасні спокусниці і грайливі кокетки. Дизайн манікюру з таким поєднанням кольорів і включенням соковитих цитрусових додасть родзинку своєї господині.

Покриття з блискітками в зеленому кольорі створює реалістичний ефект пористої поверхні плодів лайма. Також можна використовувати зображення звичайного лимона. Гра трьох контрастних відтінків: чорний, колір лайма і покриття білим гель-лаком. Зворотний френч з прозорою лінією посмішки підкреслює витонченість жіночих пальчиків. Краплі прозорого топа створюють ефект роси на плодах.

Комбінація трьох кольорів: чергування лимонного і оранжевого відтінку, а на білому тлі, яким підкреслені безіменні пальці, зображені лимончики розсипом. Подібний дизайн відмінно виглядає на коротких нігтях.

Цікава ідея манікюру з різнокольорових часточок цитрусових. Можна уявити, що це унікальний вид френча. Підходить активним і цілеспрямованим дівчатам. Оригінальна викладка соковитих фруктів: лінія посмішки на довгих нігтях заповнена апетитними помаранчевими апельсинами.

Про те, як зробити манікюр з цитрусовими, дивіться у наступному відео.