Стильні ідеї морського манікюру з якорем

Тенденції оформлення манікюру минулої п'ятирічки проявляються і сьогодні у видозміненій інтерпретації. Поліпшені сучасні 3D дизайни або ностальгічні ретромотиви – вибір індивідуальний. Однак кількість любительок стильного манікюру морської тематики не зменшується. Окрасою нігтів модниці вибирають зображення черепашок, хвиль, штурвалу, і, звичайно ж, символ стабільності і надії – корабельного якоря.

Як зобразити елемент декору на нігтях?

Якщо розглядати варіанти зображення фігури корабельної тематики на нігтях покроково, слід виділити дві можливості.

 • Готується основа під малюнок, тобто, нігті покриваються будь-яким лаком за смаком. Можна намалювати фон «під тільняшку». Як база просохне, тонкою кистю малюється фігура. Проводиться пряма лінія вздовж нігтя, потім вимальовуються дві короткі смужки, що створюють кут фігури. Вимальовується петелька, на завершення ставиться крапка.
 • Не тільки за допомогою фотонаклеек, але і методом художнього розпису можна включати додаткові малюнки до манікюру, приміром, штурвал, рятувальний круг, ланцюги. Якщо дотримуватися баланс і тематику, можна створити власний неповторний дизайн.
 • Для початку необхідно вибрати з інтернет-джерел малюнок корабельної деталі. З монітора змальовується його на папір. Малюнок вирізається по контуру і виходить трафарет. На нігті за допомогою поролонової губки акуратно перекладається з трафарету бажаний малюнок. Для цього поверхню нігтя поетапно промачивается в три шари. Кожен шар повинен висохнути.

Потім трафарет знімається, і нігті покриваються глянцевим засобом.

Техніка

Для оформлення манікюру нігтів з зображенням якоря можна використовувати різні техніки нанесення лаку та орнаменту. Варто розглянути кілька прикметних з них.

 • Техніка фотодізайна передбачає використання спеціальних фото з декоративним елементом. Фотонаклейки кріпляться на нігтьові пластини за допомогою спеціального закріплювача.
 • Техніка художнього розпису дозволить створити власні шедеври. Тонкою кистю або зубочисткою за допомогою лаку або акрилу малюють якір. А також у завершенні оформлення використовувати закріплювач.
 • Блискуча втирка дає дзеркальний ефект, голографічний або блиск від різнокольорових присипок. Спеціальним дрібним порошком з поліестеру посипаються нігті і втираються.
 • Метод переказний фольги. Необхідно прозорим засобом або клеєм зобразити на нігтьовій пластині фігуру якоря. Після докласти поверх прозорого шару фольгу. Акуратно знімається фольга, і виходить манікюр з блискучою корабельної деталлю.

Особливості та поради

Знаючи особливості техніки нанесення манікюру з зображенням якоря, можна самостійно підібрати кращий дизайн нігтів для будь примхливої модниці. Слід звернути увагу на деякі рекомендації від нейл-майстринь.

 • Зображення якоря на нігтях асоціюється з хвилями біля узбережжя, прогулянкою по теплому піску, кораблями на морських просторах, запальним танцем морячків. Такий своєрідний манікюр не зовсім доречний для офісного менеджера і зимової холоднечі. Для відпустки та відпочинку, нехай навіть не біля моря, таке оформлення нігтів буде розбурхувати настрій, оповідати про вашу любов до подорожей.
 • Якщо не хочеться розлучатися з малюнком якоря на нігтях ні при яких умовах, щоб виглядати гармонійно, достатньо підібрати відповідний наряд. Підійдуть сучасні «тільняшки», сукні в смужку, майки кольору морського відтінку
 • Морський стиль в оформленні включає три головні кольори: синій, білий, червоний, а також використовуються відтінки синього. У додатковому декорі допустимі золото і срібло.
 • Покриття шелак на нігті підійде для тривалого перебування у воді.

Міцне і вологостійке засіб надовго збереже манікюр.

Модні ідеї

Існує велика кількість дизайнів нігтів з зображенням якоря: від звичайних манікюр до хитромудрих шедеврів. Варто розглянути найбільш стильні ідеї дизайну нігтів.

 • Смужки – це актуальний елемент морської тематики. Частіше їх малюють горизонтальними. Наносяться смужки у вигляді готових етикеток за допомогою скотча або вимальовуються пензлем вручну. Якір повинен бути зображений на смугастому тлі.
  • Завжди виграшний французький манікюр цікаво виглядає з додатковим декором. У морській тематиці лінія посмішки буде мати, наприклад, блакитний, бірюзовий, темно-синій колір. Фон, як правило, прозорий, тоді елемент у вигляді якоря особливо помітний. Витончений манікюр підходить для вечірок та тематичних зустрічей.
  • Цікаво виглядає поєднання бірюзового з блакитним, і їх чергування.
  • Викласти необхідний елемент манікюру дрібними блискітками, стразами, паєтками. Використовуючи срібні або золотисті прикраси, можна наблизити зображення якоря до реалістичності. Щоб не переборщити з декором і не зробити манікюр зухвалим, нігті покриваються однотонним лаком.
  • Техніка нанесення малюнка фольгою подарує нігтям незвичайний вигляд і безліч компліментів на адресу меткою власниці.
  • Градієнтне покриття: чудове омбре у відтінках блакитного кольору буде нагадувати хвилі. Перехід від бірюзового до білого відтінку передасть можливість фантазувати і кожна помітить у переходах відтінків морську піну. Деталь корабля на їх фоні буде виглядати дуже гармонійно.
  • Актуальний метод нанесення лаку – блискуча втирка. За основний фон береться блакитний або синій лак. Зверху додається пігмент голографія або дзеркало. Стильно і привабливо такий дизайн виглядає в градієнтних переходах.

  Елементи якоря додаються на 1-2 нігтя кожної руки.

  Цікаві приклади

   Стильна подача дизайну: тут поєднується френч, декор, фігура якоря на тлі орнаменту географічної карти. Манікюр витриманий в зеленому, блакитному кольорі, трохи золота як акцент до якоря. Такий манікюр виглядає спокійно і витончено. Він підійде до вечірньому вбранню і урочистого образу.

   Блакитний відтінок на всіх нігтях. На одному з нігтів використаний легкий градієнт з орнаментом. Потопаючий в золотому піску якір підкреслює образ «морячки». Оформлення нігтів в такому красивому дизайні підходить для роботи в офісі.

   Про те, як зробити морський манікюр з якорем, дивіться у наступному відео.