Оригінальні варіанти оформлення манікюру з півоніями

Багато дівчат люблять робити собі оригінальний та яскравий манікюр. В даний час дизайнери можуть запропонувати чималу кількість варіантів покрокового оформлення нігтів з малюнком.

Особливості

Манікюр, зроблений з малюнком у вигляді півоній, відмінно виглядає практично на будь-якій модниці. Але варто пам'ятати, що перед тим, як зробити гарний дизайн нігтів, слід звернути увагу на пору року: оформлення з такими квітками краще всього підійде для літа.

Найбільш ефектно на нігтях буде виглядати акуратне зображення півонії, виконане за допомогою красивої китайської розпису. До найбільш популярних видів цієї техніки відноситься аква, хвиля, пір'яна структура, гладь, ажур. У цих випадках зображення на пластинках виходить найбільш помітним, витонченим і привабливим.

Цікаві ідеї

Сьогодні модниці можуть зробити собі красиве і оригінальне оформлення нігтів з малюнком у вигляді:

  • рожевого манікюру з квітами;
  • манікюру у фіолетових тонах з півоніями;
  • блідо-блакитного манікюру з зображенням півоній і зі стразами;
  • білого і червоного манікюру з півоніями.

Рожевий манікюр з квітами

Щоб зробити подібне оформлення, всі нігтьові пластини спочатку покриваються рожевим лаком. Потім на них акуратно наноситься малюнок. Зробити це можна за допомогою спеціального трафарету. Найчастіше зображують квітки лише на кількох нігтях, інакше дизайн може вийти занадто перевантаженим і безглуздим.

Нерідко дизайнери роблять малюнок за допомогою спеціальних кистей для манікюру. При цьому використовується лак змішується з косметичною базою або топом, а потім все це ретельно розтушовують. За допомогою більш темних відтінків можна зобразити тінь або надати кольору глибину.

При такому варіанті оформлення нігтів для малюнка використовується також рожевий колір, але більш темного або, навпаки, більш світлого відтінку порівняно з основним покриттям.

Коли роботи по створенню дизайну практично завершені, подібний манікюр можна злегка прикрасити декоративною стрічкою золотистою або сріблястою забарвлення.

Манікюр у фіолетових тонах з півоніями

Всі нігтьові пластинки покриваються в лак фіолетового кольору. Після цього на кілька нігтів наноситься зображення півоній. Їх можна зробити в більш світлих тонах.

Нанести зображення квіток також можна за допомогою трафарету. Сьогодні популярним варіантом є малюнок, виконаний за допомогою 3D-дизайну. У цьому випадку об'ємні пелюстки півоній створюються з гель-лаку. Але потрібно пам'ятати, що такий манікюр може чіплятися за одяг. Коли робота по створенню дизайну майже закінчена, фіолетовий манікюр додатково прикрашається декоративними перлинами невеликого розміру. Але занадто багато таких елементів краще не приклеювати до нігтям, щоб не зробити дизайн надто яскравим.

Блідо-блакитний манікюр із зображенням півоній і зі стразами

Нігтьові пластини покриваються лаком блідо-блакитного забарвлення, при цьому деякі з них краще пофарбувати в білий колір. На нігтях, оформлених в білому кольорі, малюнки зображують у вигляді півоній. Для цього рекомендується використовувати покриття синього або світло-блакитного кольору.

Малюнок квіток створюється за допомогою спеціальних кистей. При завершенні процесу створення дизайну його можна трохи прикрасити декоративними блискучими стразами, при цьому краще брати камені невеликого розміру.

Найчастіше дизайнери беруть стрази сріблястою забарвлення. Їх можна приклеїти не тільки на нігті, де є малюнок у вигляді півоній, але і на пластинках без зображень.

Білий манікюр з півоніями

Нігті фарбують у білий лак. Після цього на більшій частині пластин зображуються півонії яскравого кольору. Тут підійдуть такі відтінки, як темно-рожевий, ліловий, червоний, бордовий, фіолетовий і синій.

Багато дизайнери, щоб зробити манікюр більш ефектним, покривають нігті великих пальців в яскраво-зелений колір лаку з дрібними блискітками. Також допустимо на кожному зображенні квіток додатково намалювати за допомогою спеціальних кистей маленькі листя фісташкового відтінку.

Червоний манікюр з півоніями

Цей тип оформлення нігтів буде виглядати яскраво і помітно. Пластини фарбують у червоний лак. Потім на деякі з них наносять за допомогою трафарету або кистей малюнок у вигляді півоній. Для цього дизайнери радять брати білу забарвлення покриття без будь-яких інших відтінків.

У завершенні робіт можна додатково прикрасити нігті дрібними блискучими стразами. Також для цього можна використовувати маленькі білосніжні перлини. Деякі модниці завершують дизайн, приклеюючи декоративну тонку стрічку золотистого кольору.

Манікюр з півоніями для весільної церемонії

Такий манікюр є прекрасним варіантом для наречених. В цьому випадку всі нігті спочатку фарбують в лак білого забарвлення. Також для цього підійде покриття бежевого або молочного кольору.

Після цього на двох або трьох нігтьових пластинах малюнки зображують у вигляді півоній. Робити це рекомендується за допомогою бузкового, світло-рожевого, блакитного або фісташкового кольору. Середину кожної квітки можна прикрасити одним великим каменем або блискучою перлиною білої забарвлення. Інші нігті без малюнка також допустимо трохи покрити невеликою кількістю сріблястих страз або декоративної золотистою стрічкою.

Також на весільну церемонію можна зробити манікюр з прозорим покриттям, яким фарбують всі нігті. Потім на кілька нігтів наноситься малюнок у вигляді півоній. Найбільш ефектно буде виглядати зображення, створене в 3D-дизайні.

Виконати такий малюнок можна в рожевих, яскраво-жовтих, персикових або бежевих тонах. У цьому випадку допустимо зробити багато маленьких елементів на декількох нігтьових пластинах.

Про те, як створити манікюр з півоніями, дивіться далі.