Дівчинка Лев: характер, поради з виховання та вибору талісмана

Зодіакальне сузір'я, під яким народжена людина, робить досить сильний вплив на його долю. При цьому багато характерні особливості розкриваються ще в ранньому дитинстві. Методи виховання дітей також багато в чому залежать від знаку Зодіаку, наприклад, одним дітям потрібно більше суворості, а іншим, навпаки, ласки і розуміння. Про особливості спілкування з дівчинкою Левом ми розповімо в нашій статті.

Характеристика

Основні риси

Лев – це сильний і вкрай вольовий знак, але при цьому досить ледачий. Такі люди потребують в нескінченному уваги, їм необхідна турбота та постійні компліменти, якщо вони не отримують цього, то починають вдаватися до різних прийомів і хитрощів, щоб отримати бажане. У дітей це виражається в пустощів – дівчинка, народжена під сузір'ям Лева, завжди і скрізь шукає можливість звернути на себе увагу і якщо цього не відбувається «по-хорошому», то вийде «поганому» -наприклад, вона цілком здатна потягти і заховати речі батьків, а потім демонстративно знайти їх і отримати свою частку похвали.

Дівчатка Леви дуже артистичні, дуже люблять співати, декламувати вірші, танцювати і малювати – причому все це у них виходить дуже добре.

У дитячому віці дівчатка нерідко просять віддати їх в яку-небудь секцію і ходять, не кидаючи, але при цьому чекаючи постійної похвали своїм успіхам на новому терені.

Юні Левиці завжди вважають себе лідерами, їх майже неможливо в чомусь переконати, тому якщо не займатися вихованням щільно, то найчастіше з них виростають закінчені егоїстки, які не цінують відносини і доброти рідних і близьких.

Навчання

Дітям Левам не дуже подобається навчання в школі. Однак, вони досить часто стають отличницами – це відбувається тоді, коли вчителі «натягують» їм відмітку в подяку за активну участь у шкільному житті та різних конкурсах.

Крім того, у Левиць досить хороші відносини з однокласниками і ті з радістю допомагають їм і дають списати.

Втім, якщо якийсь предмет всерйоз захопить юну Левицю, то вона буде вчити його і намагатися дізнатися як можна більше.

Позитивні риси

Маленькі Левиці – це лідери, вони майже завжди досягають поставлених цілей, не відступаючи на шляху їх реалізації. При цьому завдання, отримані від інших людей (вчителів або батьків), їх майже не хвилюють – свої завдання вони визначають собі самостійно.

Дівчатка цього знака дуже впевнені в собі і нескінченно хоробрі, а крім того, вельми кмітливі – вони буквально схоплюють на льоту» необхідну їм інформацію, все чують і все зауважують.

Представниці цього знака мають відмінну пам'ять і розвинена уява. Вони можуть годинами розповідати вигадані ними ж казки, показувати танці або співати пісні.

При цьому дуже важливо підтримувати і, головне, схвалювати всі починання; у іншому випадку критика або байдужість можуть сильно поранити дівчинку Лева і це призведе до появи великої кількості непотрібних комплексів, а в гіршому випадку – дівчинка знайде інші, і набагато менш приємні способи привернути увагу до своєї персони.

Негативні риси

Багатьом батькам дуже важко виховувати своїх дівчаток Левиць. Володіючи занадто сильним характером, вони досить часто стають дуже різкими у своїх висловлюваннях. Найчастіше дівчатка ростуть дуже егоїстичними, повністю байдужими до думки оточуючих, а усвідомлюючи свою жіночність і зовнішню привабливість, вони до того ж бувають дуже примхливими, тобто просто розпещеними.

На будь-відмова вони починають реагувати довгими і театральними образами.

Спілкування

Дівчинка Лев дуже товариська, вона досить легко і швидко заводить нові знайомства. Людей приваблює її активність і веселий сміх, багатьом здається, що це маленьке сонечко – люди тягнуться до таких дітей, проте, самі Левиці при цьому ні до кого не прив'язуються, легко змінюючи один коло спілкування на іншого.

Ці діти мало кому довіряють, при всій великій кількості знайомих, по-справжньому близьких подруг у них мало, а часом і зовсім немає.

У спілкуванні з дівчатами Левицями потрібно пам'ятати, що ця дівчинка ніколи і нічого не буде робити просто так. Якщо вона подарувала вам іграшку, значить, ви насправді їй дорогі і близькі. Втім, не виключено, що їй щось від вас потрібно.

Ця дитина вміє добре розбиратися в оточуючих людях, їй досить часто вдається стати лідером в дитячому співтоваристві.

Виховання дитини

Бажання дівчинки, народженої під знаком Лева, управляти рідними і близькими часто стає досить великою проблемою для батьків, адже саме в сім'ї вона починає вчитися підпорядковувати всіх своїм інтересам. Тому як тільки дочка починає вередувати і намагатися зайняти місце глави сім'ї, необхідно твердо дати їй відсіч і показати, хто саме керуватиме в будинку. Дуже важливо зробити це м'яко, не можна поводитися з такою дитиною жорстоко і вже тим більше застосовувати фізичну силу.

Майте на увазі, що ця дівчинка не відступить від свого і буде з завидною постійністю перевіряти, наскільки батьки виконують її побажання і якщо вона в якийсь момент відчуває слабину, то скористається по повній.

Не варто влаштовувати такій дитині часті сюрпризи – подарунки можуть ще більше розпестити її, тому що вона швидко звикає до них і починає приймати таке ставлення, як належне.

Дуже важливий момент – виявляючи твердість і обмежуючи дівчинку, намагайтеся не вбити в ній лідерські задатки. Будь-який конфлікт необхідно вирішувати тільки через переконання, а ніяк не за допомогою покарання.

Пам'ятайте, що в будь-які, навіть самі незначні успіхи дівчатка повинні бути помічені; тільки в цьому випадку Левиця і далі буде прагнути до того, щоб її хвалили.

По суті, похвала – це єдиний стимул до навчання та іншим досягненням.

Буде непогано завести такій дитині кота або собаку – це навчить Левицю турботи і милосердя.

Астрологи вважають, що дівчинці Льву дуже потрібна тверда рука батька, яка буде у всьому направляти її. Маму вона сприймає скоріше як подругу, а авторитетом для неї може стати тільки тато. Такі дівчатка прислухаються до старшому чоловікові, прагнуть йому догодити.

При гарному вихованні з маленької Левиці виростає сильна і впевнена в своїх силах жінка, яка може досягти великих успіхів.

Цікаво: всі риси найбільш виражені, якщо дівчинка народжена у вівторок.

Небезпеки

Дівчатка Леви вкрай активні і непосидючі. Всім іграм вони віддають перевагу активні, часом досить ризиковані, тому батькам потрібно постійно стежити за тим, куди ходять такі Левиці і що саме вони роблять. А якщо вона до того ж народжена у рік Півня – то контроль повинен бути тотальним. В молодшому віці вона цілком може сунути пальці в електричну розетку або провести ряд експериментів з сірниками і газовою плитою. Трохи старше вона починає освоювати нові локації для ігор – гаражі, дахи висотних будинків, незакінчені новобудови.

Не можна прямо забороняти їй це, але й дозволяти теж досить небезпечно.

Слід з самого народження говорити і пояснювати, а також привчати до простого правила – якщо дівчинка хоче спробувати щось нове, вона обов'язково повинна запитати вас. У цьому випадку ви можете звести всі ризики, що з Левицею трапиться неприємність, до мінімуму.

Дуже важливо стежити за оточенням дівчинки-підлітка, вона досить часто потрапляє у сумнівну компанію, тому необхідно постійно відслідковувати її оточення і намагатися, щоб дружба з іншими дітьми проходила на ваших очах – запрошуйте дітей в гості, постарайтеся познайомитися з їхніми батьками й старшими братами/сестрами.

Талісман

Добрим талісманом для Львів вважаються камені насиченого теплого відтінку. Більше інших юним Левицям підходять бурштин, гранат і яшма.

Бурштин Львів стає амулетом, який дарує їм здоров'я та енергію. Цей камінь втілює в собі сили Сонця, світла і вогню, дає гарний настрій, здравость міркувань і здатність приймати правильні рішення.

Бурштин допомагає реалізувати свій творчий потенціал, а крім того, суттєво зміцнює імунітет дівчинки Левиці.

Найкраще обрамляти цей камінь в золото і носити у вигляді кулона або браслета.

Гранат – це камінь гарного настрою. Яскравий і насичений талісман здатний на багато чого – він дає силу керувати людьми, допомагає розбиратися в оточуючих і бачити їх слабкі сторони. Дівчинка, яка носить гранатові прикраси відразу ж помічає всі таємні думки й таємні бажання оточуючих і повною мірою реалізує мета – керувати у своєму соціумі.

Яшма захищає молоду Левицю від небезпек, дозволяє зберігати силу духу і відмінний настрій.

Поради по вихованню дитини Лева дивіться у відеоролику нижче.