Характеристика чоловіки Лева, народженої в рік Змії

Чоловік Лев-Змія є дуже цікавою особистістю, що володіє високим інтелектом і ерудованістю. Такі люди відрізняються природною чарівністю, що притягує до нього велику кількість людей. Про що ще розповідає характеристика даного поєднання знаків, дізнаємося в цій статті.

Опис особистості

Чоловік Лев, народжений у рік Змії, володіє м'яким і терплячим характером. Його можна охарактеризувати як щирого і великодушної людини. Представник цього гороскопа відрізняється незлопамятностью, але нескінченно користуватися його довірою не вийде, так як він може проявити темперамент.

Такі люди завжди кажуть правду в обличчя. Зайва прямолінійність часто ображає і бентежить оточуючих, що негативно позначається на взаєминах Лева-Змії з іншими людьми. З такою людиною важко ужитися, так як він схильний до суперечок і моралей.

Представник цього гороскопа відрізняється великим розумом і логічним мисленням. Юнак прагне до самоосвіти, щоб бути підкованим в будь-яких питаннях. Впевненість у власних силах і знаннях дозволяє такій людині домагатися загальної поваги.

Чоловік Лев-Змія володіє веселим і життєрадісним характером. Він уміє зацікавити співрозмовника і оживити нудну розмову. Юнак філософськи ставиться до знегод, що дозволяє йому легко переживати будь-які неприємності.

До таких людей можна звертатися за допомогою в складні моменти життя і бути впевненим в отриманні слушної поради. Природна мудрість дозволяє чоловікам ставати добрими порадниками і керівниками.

Лев-Змія є мінливою особистістю. В якийсь момент з врівноваженого і позитивного людину чоловік перетворюється в примхливого і впертого хлопця. Таке мінливість штовхає юнака до зміни обстановки, а тому в якийсь момент його можна втратити з виду.

Потреба до змін нерідко заносить таких людей у різні місця. Часті переїзди і подорожі заважають чоловікам знайти своє призначення і досягти стабільного існування.

Характер чоловіка Лева-Змії багато в чому залежить від стихійної приналежності східного знака. Наприклад, Чорна Водяна Змія схильна до співчуття і мудрості, але не любить дотримуватися правила. А от Зелена Дерев'яна Змія вміє правильно розцінювати власні сили і відрізняється неквапливістю і розважливістю у всьому.

Жовта Земляний Змія кілька повільна і потайлива, а тому уособлює вірних і спокійних людей. Вони не люблять змін, а тому не потребують частої зміні обстановки. Біла Металева Змія, навпаки, у всьому шукає нові відчуття.

Такий чоловік схильний до ризику і часто потрапляє в складні ситуації.

Які вони у дружбі?

Чоловік Лев-Змія відрізняється складним характером, що заважає йому обзаводитися приятельскими відносинами. Така людина не терпить брехні і лицемірства, а тому завжди говорить правду в обличчя. Це якість відштовхує від особистості багатьох людей, але зате ті, хто залишаються, можуть бути впевнені в щирості такого друга.

До дружбу такий хлопець ставиться з великою серйозністю. Він завжди прийде на допомогу одному і не стане шукати виправдань, щоб уникнути зайвої відповідальності. На таку людину можна покластися в будь-якій справі і завжди розраховувати на слушну пораду.

Щоб подружитися з представником цього гороскопа, необхідно володіти активним і легким характером. Песимістичні і занадто спокійні люди не приваблюють імпульсивних особистостей. Лев-Змія не зможе знайти спільну мову з людиною, яка володіє вираженими лідерськими якостями і має запальний характер.

Поведінка в любові

Хлопець, народжений у рік Змії під знаком зодіаку Лев, повністю розчиняється в любовних відносинах. Він намагається у всьому догоджати коханою і готовий зробити все для збереження цієї зв'язку. Бажання постійно бути з дівчиною може вплинути на відносини хлопця з рідними та друзями.

З таким партнером завжди легко і весело. Оптимістичний характер притягує до юнака протилежну стать, а тому він ніколи не страждає від нестачі уваги. Завдяки наполегливості та терплячості така людина здатна завоювати серце будь-якої дівчини.

Таке поєднання дає змогу отримати несерйозного хлопця, який може одночасно зустрічатися з кількома жінками. Якщо він відчуває до пані сексуальний потяг, то майже напевно зможе звабити обраницю.

Рідко яка дівчина бачить справжню мету партнера і щиро вірить в чистоту їх почуттів.

Ставлення до шлюбу

Чоловік Лев, народжений у рік Змії, мріє про міцну і дружну сім'ю. Він потребує подружньої підтримки і захисту у складні моменти життя. Якщо глава сімейства бачить щире ставлення з боку домочадців, то зробить все для матеріального забезпечення рідних людей.

В якості дружини чоловік Лев-Змія вибирає цікаву і різнобічну особистість, з якою завжди є про що поговорити. Саме здатність вибирати утворену супутницю дозволяє юнакові домагатися щасливого шлюбу.

Представник цього гороскопа стане ідеальним чоловіком і батьком, якщо дружина буде проявляти в шлюбі шанобливе і турботливе ставлення. Йому важливо відчувати себе коханим і бажаним, інакше шлюб буде приречений на розпад.

Кар'єра і бізнес

Побудова кар'єри не є метою життя чоловіка Лева-Змії. Набагато важливіше для нього реалізуватися в суспільстві і показати свою значимість. Прагнення зайняти високе положення може змусити такої людини вибрати затребувану професію, що в результаті допоможе знайти високооплачувану роботу.

Щоб добитися фінансового благополуччя, такі люди готові працювати не покладаючи рук. Особливо наполегливими вони стають, коли обзаводяться власною сім'єю.

Бажання забезпечити дружині і дітям безбідне існування дозволяє Левам-Зміям домагатися високого заробітку.

Сумісність

Чоловік Змія-Лев зверне увагу на дівчину з приємною зовнішністю, яка вміє поводитися в суспільстві. Вона повинна відрізнятися від інших жінок і мати свою «родзинку», так як краса і освіченість не завжди чіпляють таких чоловіків.

Найбільшою сумісністю юнак Змія-Лев має з дівчатами, народжені в рік Дракона, Півня, Кози, Мавпи або Кота під знаком зодіаку Лев, Риби або Близнюки. Відносини з такими дамами відрізняються надійністю і стабільністю. Для такого чоловіка важлива інтимна сторона відносин, і саме дівчата такого поєднання здатні задовольнити партнера в ліжку.

Психологія поведінки чоловіка Лева в любові представлена у відео нижче.