Підставка для ланцюжків

У кожної модниці є певна кількість аксесуарів, які необхідно акуратно зберігати. Якщо каблучки і сережки досить розкласти по скринькам або коробочках, то з ланцюжками доводиться складніше. Вони постійно плутаються, чудесним чином завязываясь в такі вузли, що інколи доводиться витратити багато часу, щоб їх розв'язати.

Хтось уже давно пристосувалась берегти довгі прикраси у себе в кімнаті. Але є дівчата, які досі ламають голову над тим, як зберігати намиста, щоб вони не плуталися. Для цього є ряд ідей, які підкажуть, як навести порядок у своїх «скарби».

На очах у всіх

Деяким дівчатам подобається залишати великі аксесуари на увазі. Таким чином, біжутерія виконує в інтер'єрі роль декору. Різноманітні ланцюжки і намиста на оригінальній підставці чудово будуть виглядати на туалетному столику або на полиці.

У різних магазинах із сувенірами можна відшукати спеціальну підставку під різного роду прикраси. Вони бувають у вигляді манекенів, абстрактних фігур з відгалуженнями, тварин або рослин. Такий предмет стане відмінним подарунком для подруги чи сестри.

Але не кожен може дозволити собі витратити гроші на подібного роду сувенір. Не варто засмучуватися з цього приводу. У кожному будинку знайдеться який-небудь предмет, який ідеально підійде в якості підставки під довгі прикраси. При цьому він може стати прекрасним елементом декору інтер'єру. Ланцюжки можна повісити на ріжки статуеток, ручки ляльок, гілки декоративного дерева та багато іншого, що має всякого роду гачки.

Оригінальний спосіб зберігання тонких ланцюжків – у соломинках. В коктейльну трубочку протягується прикраса і застібається. В таких «футлярчиках» виріб ні за що не заплутається.

Подалі від очей

Для тих, хто віддає перевагу прибирати з видного місця свої аксесуари, також знайдеться маса способів, щоб акуратно зберігати довгі прикраси.

Наприклад, можна запастися маленькими пакетиками або мішечками і кожен виріб помістити окремо. Тоді всі прикраси будуть прекрасно почувати себе в одній коробці.

У сувенірних магазинах продаються всілякі скриньки з великою кількістю дрібних відділень, в які можна по одному розкласти свої коштовності.

Для дорогих кольє краще придбати в ювелірному магазині спеціальний футляр. Він стане надійним захистом для виробу, при цьому його красиво покласти на туалетний столик. Такими футлярчиками можна запастися і для будь-яких інших прикрас. Тоді проста біжутерія набуде більш респектабельний вигляд.

Своїми руками

Підставку під намиста можна без праці зробити своїми руками. Наприклад, дерев'яний брусок розфарбувати химерними візерунками, а потім вбити в нього гвоздики різного діаметра.

В якості органайзера для прикрас цілком зійде звичайна дерев'яна вішалка. У неї навіть сама тендітна дівчина зможе вбити гвоздики і вкрутити гачки. Потім вішалку з біжутерією можна без праці підвісити де-небудь в кімнаті.

Рамка з натягнутими мотузками – ще одна оригінальна, але проста в реалізації ідея. Чудово, якщо в засіках знайдеться рамка химерної форми. Але якщо така не знайдеться, то можна розфарбувати звичайну основу яскравими квітами або в тон до інтер'єру. Потім бокові сторони з'єднати різноманітними стрічками або мотузками, на яких дуже зручно развешиваться своє «багатство».