Цікаві варіанти манікюру молочного кольору

Ефектно буде виглядати перехід білого кольору молочний. При цьому робити його можна практично в будь-якому місці нігтів. Але найчастіше його оформляють по середині пластин.

Багато дизайнери роблять перехід квітів біля основи або на початку нігтьових пластин. Його допустимо зробити і по всій діагоналі нігтів. Всі ці варіанти френча будуть відмінно виглядати на нігтях.

Багато оформляють градієнт в більш різких тонах. Наприклад, для такого манікюру можна взяти не тільки білу додаткову забарвлення, але і коричневий, світло-сірий або помаранчевий колір лаку.

Градієнт на нігтях можна додатково прикрасити невеликою кількістю маленьких однотонних сріблястих страз або блискучих блискіток. Але занадто багато їх використовувати не рекомендується, адже основний акцент повинен робитися на переході забарвлень.

Багато дівчат люблять робити собі манікюр. В даний час існує безліч різних дизайнерських варіантів по його красивому оформленню. У цій статті описано, як створити манікюр в молочній колірній гамі.

Популярні ідеї

Сьогодні дизайнери можуть запропонувати безліч типів оформлення манікюру, виконаного в молочному відтінку:

 • зі стразами;
 • манікюр, виконаний в молочному кольорі з малюнками у вигляді геометричних фігур;
 • з великими декоративними каменями;
 • з декоративною стрічкою;
 • у молочних тонах з малюнком.

Зі стразами

  Щоб зробити такий манікюр, у першу чергу, все нігтьові пластини повністю покривають лаком молочного відтінку. Потім на їх поверхню приклеюють кілька блискучих страз. Часто це роблять виключно у підстави кожного з нігтів.

  Можна також викласти стрази середнього розміру на нігті тільки великого пальця. Деякі модниці приклеюють їх тонкими смужками уздовж кількох пластин. Замість цього прикраси, можна використовувати і зовсім дрібні блискучі блискітки. Вони також зможуть ідеально вписатися в такий спосіб.

  З малюнком у вигляді геометричних фігур

  Всі нігтьові пластинки покриваються лаком в молочних тонах. Після цього на них зображується легкий малюнок у вигляді геометричних фігур. Найчастіше на нігтях малюють невеликі ромби або трикутники.

  Намалювати їх можна за допомогою чорного або коричневого лаку. Завдавати геометричні фігури слід акуратно і тільки тонкими лініями, щоб не зіпсувати загальний вид манікюру.

  Геометричні фігури можуть бути розташовані практично в будь-якому місці. Нерідко їх малюють тільки біля основи кожного з нігтів. Також їх можна зобразити по середині пластин.

  З великими декоративними каменями

  Подібні прикраси чудово виглядають на нігтях, оформлених у молочній колірній гамі. Камені можна взяти тільки однотонні. В цьому випадку краще використовувати елементи сріблястого, золотистого, білого або світло-рожевого кольору.

  Однотонні декоративні камені можна викласти на поверхню нігтів в хаотичному порядку. Але при цьому варто врахувати, що дизайн не повинен бути занадто перевантаженим або безглуздим. Допустиме також приклеїти такі елементи тільки на початку або в підстави пластин.

  Деякі модниці при оформленні цього виду манікюру використовують різні кольори каменів. У такому разі ефектно на нігтях буде виглядати композиція з яскравих прикрас синього, смарагдового, червоного, бордового або оранжевого кольору.

  Якщо було вирішено взяти для свого манікюру різнокольорові камені, то тоді слід розмістити один великий елемент по середині нігтя, а навколо нього викласти більш дрібні яскраві прикраси.

  Багато дизайнери приклеюють один великий камінь яскравого, помітного кольору біля основи нігтя великого пальця, при цьому зверху викладаються маленькі елементи однієї забарвлення. Манікюр, оформлений в подібному стилі, буде відмінно виглядати на будь-якій дівчині.

  З декоративною стрічкою

  Щоб зробити такий манікюр, всі нігті покриваються в молочний лак. Потім на них приклеюється стрічка. Краще всього брати тонкі елементи – в цьому випадку оформлення вийде більш акуратним і красивим.

  Найчастіше стрічку використовують сріблястого або золотавого кольору. Приклеювати її можна в різних місцях. Нерідко її кріплять уздовж всіх нігтів відразу в кілька рядів. Можна також приклеїти такі декоративні смужки в горизонтальному положенні на нігтях. Робити це можна не на всіх нігтях, а лише на кількох.

  З малюнком

  Якщо оформляються нігті лаком молочного кольору, то тоді для нанесення зображення можна брати практично будь-які додаткові забарвлення. Малюнок допустимо виконувати як в темних тонах, так і в світлих.

  В якості малюнка на нігтьові пластини рекомендується нанести візерунки у вигляді рослинних елементів або сердець різного розміру. Сьогодні ультрамодним є зображення, що імітує картатий малюнок.

  Також в якості малюнка можна використовувати невеликі зображення метеликів і бабок. Подібні елементи виглядають на нігтях ніжно і вишукано. Такі картинки можна додатково прикрасити невеликими декоративними каменями або стрічками.

  Проте варто пам'ятати, що малювати зображення на всіх нігтях не рекомендується, інакше манікюр буде надто яскравим і помітним. Більшість дизайнерів прикрашають малюнком або іншими декоративними елементами тільки нігтьову пластину великого пальця.

  Якщо прикрашений великими каменями або малюнками ніготь великого пальця, але при цьому необхідно зробити дизайн більш ефектним, то можна прикріпити до інших нігтям трохи виблискуючих блискітками або наклеїти тонку золотисту смужку.

  Цікаві ідеї

  Оригінальним варіантом вважається молочний манікюр в матовому оформленні. Нігті можна просто покрити таким нанесенням, при цьому не приклеювати до пластинок стрази, стрічки та інші прикраси. Такий стиль буде виглядати акуратним і неперегруженным.

  Якщо необхідно, щоб матовий манікюр був більш яскравим і насиченим, то тоді слід прикрасити його маленькими стразами або блискітками. Можна також використовувати невеликі малюнки.

  Часто на нігтях з молочним матовим покриттям малюнки зображують у вигляді квіток, зірок, сердець. Деякі модниці роблять на своїх нігтях зображення у вигляді гороху. Для цього рекомендується використовувати більш темні відтінки лаків: чорний, темно-коричневий, темно-синій, сірий.

  Цікаво буде виглядати манікюр, оформлений в молочній кольоровій гамі з зображенням рослинного орнаменту. Його рекомендується робити в білому, світло-жовтому або персиковий відтінок.

  Деякі дизайнери оформляють манікюр в молочній кольоровій гамі з градієнтом. Він являє собою плавний перехід кольорів. Такий варіант буде виглядати елегантно і вишукано.

  Ефектно буде виглядати перехід білого кольору молочний. При цьому робити його можна практично в будь-якому місці нігтів. Але найчастіше його оформляють по середині пластин.

  Багато дизайнери роблять перехід квітів біля основи або на початку нігтьових пластин. Його допустимо зробити і по всій діагоналі нігтів. Всі ці варіанти френча будуть відмінно виглядати на нігтях.

  Багато оформляють градієнт в більш різких тонах. Наприклад, для такого манікюру можна взяти не тільки білу додаткову забарвлення, але і коричневий, світло-сірий або помаранчевий колір лаку.

  Градієнт на нігтях можна додатково прикрасити невеликою кількістю маленьких однотонних сріблястих страз або блискучих блискіток. Але занадто багато їх використовувати не рекомендується, адже основний акцент повинен робитися на переході забарвлень.

  Крім того, градієнт на нігтях допустимо розбавити блискучою стрічкою невеликої товщини. Але варто пам'ятати, що малюнки при такому оформленні наносити не варто, адже вони можуть зіпсувати загальний вид манікюру і зробити градієнт непомітним.

  Френч у молочному кольорі. Френч, виконаний в цій колірній гамі, прекрасно буде виглядати на всіх модницах. Багато дизайнери, щоб зробити такий манікюр, покривають основну частину нігтів в косметичний прозорий лак.

  Після цього верхню частину нігтів фарбують в лак молочного відтінку, при цьому можна використовувати як глянсове покриття, так і матове. Якщо необхідно надати нігтьовим пластин яскравий і помітний акцент, то тоді можна додатково прикрасити пластинки сріблястими стразами різного розміру або великими блискучими каменями.

  Також френч, оформлений в молочних тонах, припустимо прикрасити невеликим малюнком у вигляді геометричних контурних фігур. Малювати подібні візерунки слід не на всіх нігтьових пластинах, а лише на кількох, щоб не перевантажувати композицію.

  Красиво і оригінально буде виглядати молочний френч з використанням золотих блискіток. В цьому випадку спочатку всі нігті покриваються лаком, а потім оформляється верхня частина нігтів.

  Роблять це за допомогою маленьких золотих блискіток. Але наносити їх слід акуратно, інакше манікюр вийде негарним. Можна використовувати також подібна прикраса світло-рожевого, сріблястого або бузкового кольору.

  Про те, як зробити індивідуальне річний дизайн нігтів в молочно-білому кольорі, дивіться у наступному відео.