Прикордонний знак Раку або Лева: характеристика й особливості особистості

Багато людей вірять в гороскопи, читають прогнози на майбутній день, тиждень, місяць. Радіють, якщо збувається хороше. Переконані, що всі Овни – вперті, а Близнюки – мінливі. Але як бути, якщо толком не зрозуміло, до якого знаку зодіаку себе віднести?

Якщо людина народилася 23 липня – його знак Рак або Лев і який гороскоп йому читати? А якщо 21, 22 або 25 липня? Спробуємо розібратися, що говорять астрологи на цей рахунок.

Отже, прикордонний період між двома знаками називається куспидом. Куспид Рак-Лев триває протягом тижня – з 19 по 25 липня. Люди, народжені в цей період, мають властивості обох знаків. Ними керують одночасно дві взаємовиключні стихії – вода і вогонь, вони знаходяться під заступництвом Місяця і Сонця. Слово «вагання» дуже чітко відображає суть цих людей: скритність і чутливість Раку конфліктують у них з відкритістю і емоційним натиском Лева.

Риси особистості

Люди, народжені на кордоні знаків Рак і Лев, схильні кидатися і змінювати свої рішення. Вони люблять рухатися, причому не тільки в буквальному сенсі: подорожувати, переїжджати, займатися спортом; але й у переносному: духовно рости, змінювати свою думку, звички. Їм властиве різко починати проекти з воістину шаленою активністю, а пізніше сплеск енергії може змінитися періодом спокою і навіть відчуженості. Для Раку-Лева головне – це знайти внутрішній баланс, щоб синусоїда емоційності не скакала настільки різко, адже це вимотує, в першу чергу, його самого.

Люди, народжені під цим куспидом, люблять долати перешкоди, які часто самі для себе і створюють.

Заняття спортом для них дуже важливі, так як вони хочуть виглядати граціозними, пурхають, повітряними, але від природи це, на жаль, дано не багатьом.

Куспид Вібрації

Астрологи називають період з 19 по 25 липня куспидом Вібрації за те, що він наділяє тих, хто народився в цей час, звичкою кидатися з крайності в крайність. Раки-Леви мають життєрадісною і експресивної натурою, вони вміють любити і дарувати любов. Однак чутливість Раку, стикаючись з виразністю Лева, може дуже ускладнити життя власникові цих якостей.

Часто поєднання цих якостей може проявитися так: зовні людина скромний, сором'язливий і тихий, однак всередині нього киплять справжні пристрасті, завдаючи масу незручностей.

Іноді буває й так, що полум'я, розбурхане всередині Раку-Лева, може рано чи пізно вирватися назовні, і оточуючі (або, найчастіше, близькі люди будуть вражені тим напруженням і драматизмом, з яким це станеться. Тому що зовнішнє спокій і навіть деякий смирення цих людей не припускає, що вони здатні на настільки яскравий та динамічний прояв емоцій.

Особисте життя

Саме стрибки темпераменту створюють великі проблеми в особистих стосунках людей, народжених у період з 19 по 25 липня. Цим особистостям властиве якийсь час збирати всередині претензії або незадоволеність по відношенню до партнера (при цьому сам партнер в більшості випадків навіть не здогадується, що є проблеми), а в певний момент, дійшовши до точки внутрішнього кипіння, влаштовувати грандіозний скандал. Природно, нічого не підозрюючи, до його початку партнер знаходиться в подиві – а чому ж раніше нічого не було сказано? Це викликає неприязнь і, як наслідок, охолодження у відносинах.

Ракам-Левам необхідно навчитися спокійно говорити про те, що їм не подобається, не доводячи себе до емоційного піку. Можливо, необхідні заняття йогою або медитативними техніками.

Крім того, потрібно спілкуватися з людьми, не замикаючись у внутрішніх переживаннях.

Риси якого знака переважають?

Астрологи сходяться на думці, що у людей, народжених з 19 по 22 липня, сильніше «скорпіонівські» риси, а у тих, чий день народження припадає на числа з 24 по 25 липня, переважають «левові».

І тільки у тих, хто народжений на «стику» знаків – 23 липня – порівну від кожного з двох знаків. Їм, як правило, найважче знайти той баланс, який дозволить мирно уживатися двом полярним характерів в одній людині. Вони горді і соромливі, відважні і чутливі, творчо активні і відчайдушно потребують в самовираженні. Інтуїція Раку поєднується в таких людях із завзятістю і силою Лева, і, при наявності душевної гармонії, людина може досягти величезних успіхів у житті.

Народжені 19 липня набагато більш Раки, ніж Леви. Вони чутливі до кольору і звуку, вловлюють найменші нюанси відтінків і мають здібності до колористики, дизайну, архітектурі. Ці люди дуже потребують схвалення і визнання. Вони дисципліновані і відповідальні. При цьому такі люди можуть легко розлучатися з тими, хто обдурив їх довіру, і йдуть по життю далі.

Люди ж, які народилися 20 липня, більш практичні. Вони мрійливі, але якщо вирішать, чого вони хочуть і що для них по-справжньому важливо, то можуть домогтися багато чого. Природа їх така, що гармонія – це їх невід'ємна риса, боротися з собою їм немає потреби. При, здавалося б, повному наборі «рачьих» чорт, у цих людей є чисто левине якість – боротися за право бути головним.

У народжених 21 липня інтуїція розвинена настільки добре, що не прислухатися до неї – просто злочин. З них виходять відмінні психологи, адже вони вміють помічати найдрібніші нюанси людської поведінки і розбиратися в міжособистісних стосунках.

Якщо такі люди добре знають себе і довіряють внутрішнього голосу, то їм легко піддадуться навіть самі тяжкодоступні вершини.

Інтуїція у деяких з представників цього періоду народження настільки сильна, що можна говорити навіть про екстрасенсорні здібності. Розум у таких ракольвов справді блискучий. Але їм потрібне постійне підживлення, безперервне отримання нових знань і вдосконалення старих навичок.

Люди, що народилися 22 липня, більш товариські і енергійні, ніж зазвичай бувають Раки, тобто мають багато рис Лева. Вони честолюбні, добре навчаються (і дуже це люблять), вміють переконувати, оригінально мислять. Крім того, вони добре вміють планувати і розробляти послідовність дій.

Якщо ці люди навчаться уникати приводів схитрувати і будуть завжди залишатися чесними (хоча б з собою), то їх чекає великий успіх. Не слід залишати в стороні і величезний запас особистого шарму, притаманний тим, хто народжений 22 липня.

Особи, які народилися 24 липня, справжні ідеалісти. Вони відмінні тактики і природжені організатори, при бажанні зможуть зробити кар'єру в будь-якій області. У них маса талантів, при цьому чудово розвинена інтуїція, як у Раків. Їхня слабкість – в зайвому впертості і навіть деякої агресивності в прагненні досягти своїх цілей. Їм потрібно навчитися спілкуватися з людьми, а також змиритися з тим, що його високі ідеали не завжди співмірні з його можливостями.

У людей, народжених 25 липня якостей Раку лише інтуіція, на яку, на жаль, вони не завжди покладаються. В іншому це справжні Леви. Вони люблять блищати, перебувати в центрі уваги, володіють неабияким запасом артистизму і великодушності. Їх допитливий розум допомагає доходити до самої глибинної суті предметів і явищ, вони володіють широким колом захоплень, однак ніколи не забувають про самозбереження.

Внутрішні суперечності між інтуїцією і розсудливістю можуть дуже заважати їм, тому таким Левам слід навчитися довіряти собі.

Поради для народжених у період куспида Вібрації

Всім, хто народився в період з 19 по 25 липня, слід освоїти мистецтво згладжування гострих кутів і перестати кидатися з крайності в крайність. Потрібно навчитися самодисципліни, зберігши жвавість і оригінальність мислення. Не слід загострюватися на те, що буде надалі, зосередившись на тому, що відбувається зараз. Це допоможе знизити рівень стресу в житті і швидше вирішувати поточні проблеми.

Знайти баланс між бажанням бути керівником і залишатися «сірим кардиналом» дуже важливо для ракольвов. Такі особи люблять смітити грошима, особливу пристрасть викликають предмети розкоші: прикраси, парфуми, красиві аксесуари, предмети для дому. Купуючи все, що подобається, ракольвы відчувають себе краще і «цінніше». Звичайно, слід частіше задавати собі питання: «Для чого я це купую? Чи дійсно мені це потрібно? ».

В іншому випадку можна надмірно загрузнути в матеріальній стороні життя, замінивши інші радості покупками.

Незважаючи на рачине прагнення до самотності, працювати і вирішувати питання людям, народженим в період з 19 по 25 липня, краще в колективі.

Тільки постійне самовдосконалення допоможе таким людям добитися успіху. Заняття спортом допоможуть позбутися від зайвого нервового перенапруження, розрядитися після емоційних сплесків.

Таким людям бажано будувати відносини з тими, хто народжений в прикордонному періоді Ваг-Скорпіонів і Козерогів-Водоліїв.

Детальніше про прикордонний знак Раку і Льва ви дізнаєтесь із наступного відео.