Як збільшити очі за допомогою макіяжу: основні положення, прийоми і секрети візажистів

Багато дівчата переживають з-за того, що очі не завжди виглядають яскраво і виразно. У деяких від природи вони невеликого розміру, і це стає явною проблемою, особливо в тих випадках, коли створюється мейкап для урочистого випадку. Великі, розкриті очі виглядають дуже ефектно в будь-якому образі, і візажисти прийшли на допомогу представницям прекрасної статі, розробивши безліч рекомендацій і прорізів по візуальному збільшенню очей за допомогою косметичних засобів.

Але не менш важливо правильно використовувати всі поради професіоналів, щоб не отримати зворотного ефекту при самостійному перетворенні. Про всі нюанси акцентування очей при створенні макіяжу буде докладно розказано в цій статті.

Підготовка

Насичений макіяж очей не буде виглядати красиво, якщо не підготувати обличчя до нанесення косметики. Цей етап являє собою сукупність процедур із позбавлення від дефектів шкірного покриву та створення бази під макіяж як для особи, так і окремо для повік.

Правильно і повноцінно здійснити підготовку допоможуть кілька процедур.

 • На першому етапі слід обробити шкіру повік за допомогою тоніка і ватного диска. Даний засіб позбавить шкіру від забруднень, зволожить її і дозволить макіяжу триматися довше. Після цієї процедури необхідно почекати приблизно дві хвилини, і тільки потім наносити макіяж.
 • Позбавлення від темних кіл під очима. Цей етап обов'язковий, оскільки нехтування ним може не тільки створити ефект «втомленого погляду», але і візуально зменшити розріз очей, створити враження, ніби вони глибоко посаджені. Найбільш поширений і ефективний засіб для усунення даної проблеми – консилер, який представляє собою тональний засіб, що маскує різного роду пігментації на шкірі. Для позбавлення від синців краще використовувати засіб холодного жовтого або абрикосового відтінку, оскільки саме вони максимально нейтралізують блакитний або фіолетовий тон шкіри. Не використовуйте консилер рожевого відтінку, оскільки він може створити зворотний ефект, надавши навіть невеликим синців під очима фіолетовий відтінок.

При нанесенні засобу пам'ятайте, що з допомогою пензля необхідно накладати його тонким шаром, а якщо ви робите процедуру подушечками пальців, рекомендується втирати його в шкіру, а не розмазувати. Проблему також можна вирішити, скориставшись особливими масками-патчами.

 • Не можна залишати без уваги форму брів, оскільки вона також впливає на відкритість погляду. Незважаючи на популярну тенденцію створювати широкі брови, такий варіант може бути неприйнятним, він візуально зменшує очі. Краще зробити брови середньої товщини, наближеною до природної. Не забувайте видалити зайві волоски за межами лінії брів і скорегувати їх форму. Не рекомендується користуватися занадто яскравими олівцями для очей, особливо якщо у вас світле волосся, темний колір візуально обтяжить погляд і відверне увагу безпосередньо від очей.
 • Перед створенням макіяжу очей, нанесіть на повіки особливу базу під тіні. Саме вона допоможе косметичних засобів триматися довше.

Після проведення вищеописаних процедур ви можете нафарбувати очі, не побоюючись, що які-небудь дефекти зіпсують вам образ. Але при створенні макіяжу не варто ігнорувати ряд правил, розроблених візажистами.

Правила

Для зорового збільшення очей потрібно дотримуватися особливих орієнтирів при виборі косметики. Перший з них – це колір райдужки, в значній мірі регулює допустиму палітру.

 • Дівчата з карім відтінком райдужної оболонки можуть застосовувати в якості основних світлих тонів бежевий, персиковий. На зовнішній кут верхнього століття допустимо накладати глибокий коричневий або хакі, а також інші приглушені відтінки зеленого.
 • Холодні сірі і лілові тони актуально виглядають в макіяжі блакитнооких представниць прекрасної статі. Якщо ви бажаєте створити контраст, то слід вибирати коричневі відтінки.
 • Для сірої райдужки підійдуть тіні бежевого або сірого відтінку, який підкреслить природну глибину погляду.
 • Холодну палітру можна вибирати зеленооким дамам. Крім сірих і блакитних тонів, допустимо використання світло-бузкового.

Окремі нюанси існують для візуального збільшення очей різної форми.

 • Щоб мигдалеподібні очі здавалися більше, краще використовувати тільки тіні і туш. Підводка або не наноситься зовсім, або накладається в мінімальній кількості.
 • Круглі – можна не тільки збільшити розріз, але і подовжити його форму, використовуючи підводку в області верхнього століття. Не забудьте розтушувати її, особливо на зовнішній стороні століття.
 • Щоб зробити ширше розкосі очі, необхідно наносити на внутрішню частину тіні, виконані в світлих перламутрових тонах.

Способи

Щоб збільшити очі за допомогою макіяжу в домашніх умовах, використовують різні види декоративної косметики. Кожен з них виконує особливу функцію при збільшенні обсягу очей.

Олівець для очей з водостійким ефектом наноситься по нижньому контуру очей, пом'якшуючи межі нижнього століття і надаючи очам распахнутости. Наносити його потрібно на слизову у внутрішній частині нижнього століття. Водостійка важлива, оскільки вона забезпечує більш стійкий макіяж і не змивається під впливом слізної рідини.

Якщо використовувати олівець на слизовій, то в більшості випадків цей прийом зробить очі вузькими, але такий варіант буде виглядати добре, якщо ви володарка карих очей.

Уздовж росту верхніх вій рекомендується накласти рідку підводку. Використовуючи її, є можливість збільшити очі, тільки якщо косметичний засіб нанесено тонкою лінією (менше двох міліметрів). Між війкового лінією і підведенням не повинно залишатися непрокрашенних ділянок. Щоб погляд візуально став більш відкритим, слід малювати невеликі стрілки, спрямовані вгору.

Одним з основних засобів створення виразних очей є тіні для повік. Як правило, для їх нанесення рухому повіку орієнтовно ділять на три зони – внутрішню, зовнішню і основну, на яку накладається переважаючий відтінок. Внутрішня частина покривається світлим тоном, а зовнішня-більш темним, ніж домінуючий колір. Дуже важливо, щоб всі три кольори гармоніювали між собою. Готові триколірні набори полегшують вибір, оскільки в них всі тони заздалегідь підібрані по сполучуваності один з одним.

Для правильного застосування декоративних тіней при створенні макіяжу потрібно дотримуватись наступного покрокової інструкції.

 • Перш за все, потрібно намітити кордон нанесення найбільш темного кольору. Не рекомендується доводити ділянку темного тону до середини рухомого століття, він повинен бути трохи менше. В іншому випадку збільшує ефект створено не буде.
 • Закрийте око, і накладіть на зовнішню частину рухомого століття темний, не виходячи за лінію складки століття, і підмальовуючи до лінії росту війкового покриву.
 • Після слід зафарбувати основну частину рухомого століття – «яблучко». Наносяться тіні від зовнішнього до внутрішнього куточка.
 • На останньому етапі внутрішня частина рухомого століття вкривається тінями найбільш світлого з трьох обраних кольорів.
 • Денний макіяж зазвичай обмежується цими етапами, а вечірній допускає нанесення блідого відтінку не тільки у внутрішній кут, але і на подбровный ділянку. Такий прийом допомагає візуально додати погляду додаткового сяйва.
 • Особливо важливо при створенні такого макіяжу – уникати різких меж кольору. Місця стику двох відтінків повинні бути розтушовані так, щоб один тон плавно переходив в інший.

Не менш важливим атрибутом красивих великих очей є вії. Для їх створення підійдуть різні способи: використання туші, накладних пучків або навіть нарощування. При цьому у кожного способу є свої нюанси.

 • Коли на очах невеликого розміру вії ростуть вниз, це сприяє ще більшому зменшенню розрізу. Тому важливо накладати кілька шарів туші. Краще вибирати продукцію таких марок, які не просто збільшують вії, але і володіють легкою текстурою.
 • Не варто забувати також про такому варіанті, як завивка вій, дозволяє підняти волосся від коренів. Завивати слід вже після нанесення туші, тому звертайте увагу, щоб покриття не залишало на волосках грудочок.
 • Незважаючи на рекомендацію дублювати шар туші, більше двох разів наносити її не варто, щоб макіяж не виглядав занадто вульгарно.
 • Зверніть увагу на накладні варіанти. Вони представлені в широкому розмаїтті. Стрічкові різновиди являють собою цілісну лінію з штучних волосків, яка має йти безпосередньо по лінії зростання натуральних вій. Але також накладні варіанти прикріплюють пучками: дана технологія більш складна і копітка.
 • Якщо ви вирішили наростити вії, то враховуйте такий нюанс, як густота. Надто густі і довгі опахала виглядають неприродно, перевантажують повіку і відволікають увагу від краси самих очей. І пам'ятайте також, що такі вії необхідно регулярно розчісувати чистою щіткою з-під туші і стежити за їх станом. В іншому випадку будь-який макіяж буде виглядати неохайно.

Помилки

Щоб процес візуального збільшення розміру очей з використанням декоративної косметики пройшов найбільш успішно, важливо ознайомитися з низкою частих помилок, що призводять до невдалого результату.

 • Основною помилкою є нанесення шоколадних або чорних тіней, а також підводки область нижнього століття. Це робить розріз очей більш вузьким.
 • Якщо ви любите перламутрові тіні, то фарбувати ними рекомендується тільки центральну частину рухомого століття або подбровную область. В іншому випадку буде отриманий зворотний ефект.

Не використовуйте тіні, підводку або туш, сильноконтрастных відтінків. Інакше буде створений ефект лялькового макіяжу, невідповідного для більшості ситуацій.

 • Уникайте створення надто тонких ниткоподібним брів. Багато вважають, що завдяки такому прийому можна акцентувати очі, але це не так. Подібна товщина брів тільки спростить образ і навіть зробить його старомодним.
 • Не використовуйте занадто яскраві кольори тіней і кольорову туш. Ці косметичні засоби створять візуальну кордон, і зроблять погляд закритим.

Поради

Щоб збільшити маленькі очі, не завжди можна вдаватися до традиційних способів нанесення макіяжу. Існує кілька прийомів, які допомагають не тільки відчинити погляд, але і зробити незвичайний макіяж.

 • Спробуйте провести підведенням лінію не від внутрішнього куточка до зовнішнього, а від зовнішнього до середини нижньої повіки. Пам'ятайте, що підводка не повинна бути занадто темною, а її лінію слід зупинити в тому місці, де знаходиться райдужка очі.
 • Коли ви використовуєте накладні вії, зверніть увагу на клей для їх закріплення. Важливо вибрати склад, який не викликає свербіння і почервоніння повік (як правило, такий клей коштує дорожче). Подумайте також про те, щоб була можливість замаскувати клей за допомогою підводки.

Візажисти радять віддавати перевагу чорному клею, використання якого істотно полегшує ситуацію.

 • Щоб не тільки збільшити розмір очей, але і візуально віддалити один від одного близько посаджені очі, необхідно приділяти особливу увагу прокрашиванию внутрішнього куточка ока тінями і олівцем світлого відтінку.
 • Якщо ви робите акценти за допомогою туші на нижніх віях, особливо важливо використовувати білий олівець для внутрішньої.
 • Щоб додати очам не тільки збільшення з допомогою вій, але і глибину, використовується затемнення зовнішнього кута ока.
 • Якщо ви володарка форми очей з трохи опущеними або навислими століттями, то на навис ділянку необхідно наносити темний тон обраної палітри і розтушовувати його. А також можна використовувати подвійну лінію підводки. Одна частина йде уздовж контуру вій, а інша – по лінії нависає складки.
 • Створіть баланс між макіяжем очей і губ. У більшості випадків для губ слід вибирати пастельні тони або безбарвний блиск. Якщо ви віддасте перевагу яскраву помаду, то вона буде відволікати увагу від очей і зробить образ надто зухвалим.
 • Якщо ви володарка пухких щік, то їх теж необхідно скоригувати з допомогою тональних засобів. Чим менше виступаючими будуть щоки, тим більш розкритими стануть очі.

Скориставшись усіма наданими рекомендаціями, ви зможете акцентувати увагу на очах і зробити їх візуально більше без послуг пластичних хірургів.

Підібравши макіяж під індивідуальне будова століття, а також форму і колір очі, ви зможете уявити особливі риси вашої зовнішності в самому вигідному світлі. Розкритий погляд буде дарувати вам естетичну насолоду кожен раз, коли ви будете дивитися в дзеркало, і додасть упевненості в собі.

Простий урок по збільшенню очей за допомогою макіяжу чекає вас у відео нижче.