Форма нігтів «пайп»: техніка створення і стильні ідеї дизайну

Використання нестандартних форм нігтів при створенні манікюру набирає все більшу популярність. Це пов'язано в першу чергу з бажанням виділиться і додати до свого образу родзинку, яка підкреслює індивідуальність. Одним з найбільш креативних варіантів сьогодні є «пайп» – нігті трубочкою.

Що собою являє?

Такий дизайн нігтя передбачає велику довжину і може бути виконаний тільки за допомогою нарощування. Пластини середньої довжини можна побачити дуже рідко, і виглядають вони менш цікаво. Форма торця нарощеної поверхні має стандартну закруглену конфігурацію. Це дозволяє скористатися будь-яким сучасним дизайнерським рішенням, проте краще за все такий манікюр виглядає з квітковими мотивами, в техніці омбре або в стилі котячого ока.

Модні тренди типу мінімалізму або геометрії злегка знижують ефектність зовнішнього вигляду манікюру-пайп.

Вибирати його як повсякденний варіант для роботи в офісі не варто. Звичайно, якщо звернутися до кваліфікованого майстра нейл-арту, можна і на невеликій довжині, зручною для роботи, створити незвичайний і привабливий дизайн. Але даний вид манікюру стане, швидше, відмінним доповненням вечірнього образу чи виділяється деталлю пляжного лука.

Переваги і недоліки

Так як найчастіше створення форми нігтів «пайп» передбачає більшу довжину, важливим критерієм при виборі такого манікюру є ламкість нігтьової пластини.

На щастя для любительок цієї техніки, вона досить низька.

Досягається це завдяки гарному зміцненню нігтя по всій довжині під час нарощування і формі, яка відмінно відображає механічний вплив. Крім того, манікюр-пайп візуально витягує пальці, що актуально при їх значній товщині. Руки стають більш витонченими.

Унікальних недоліків даний варіант обробки нігтів не має. Із загальних можна виділити негативний вплив хімічних матеріалів (гелю, акрилу), які використовуються при нарощуванні. Вони роблять ніготь сухим і як наслідок – більш ламким. З цього випливає необхідність додаткового догляду у вигляді поживних кремів і ванночок.

Також не рекомендується постійно носити нарощені нігті. Пластин потрібно давати перепочинок протягом 2-4 тижнів.

Як зробити?

При створенні нігтів у формі трубочки рекомендується використовувати акрил або гель.

Єдиний матеріал, який неможливо застосувати, – це тіпси. Пояснюється цей факт тим, що на них неможливо сформувати вигин необхідної глибини (до 50 градусів).

Формування таких нігтів є складним завданням, з якою не кожен впорається в домашніх умовах, тому процедуру краще довірити фахівцеві.

Тонкощів в роботі з формою «пайп» відразу кілька:

  • правильне встановлення форми під ложе нігтя;
  • своєчасний загин арки;
  • підпил бічних сторін із застосуванням спеціальної техніки.

При фіксації форми, її кінчик повинен дивитися строго прямо, неприпустимі нахили вгору або вниз.

Крутий вигин арки сприяє поздовжнього стиску нігтьової пластини, і при неправильному виконанні можливі дискомфортні відчуття на кінчику пальця. У такому випадку потрібно зняти форму і почати все заново, так як тривале носіння може зашкодити не тільки нігтьової пластини, але і закінчення пальця.

Що стосується обробки торців пилою, то техніка передбачає акуратну роботу під постійним кутом в 45 градусів, що допоможе створити чітку форму половинки трубочки. При некоректній обробці підсумком буде тільки зіпсована форма. Правильність виконання манікюру-пайп відразу видно по великій глибині створеної арки. Якщо поглиблення невелика, то, швидше за все, форма невірна. До речі, за допомогою цієї техніки можна скорегувати трапецієподібну форму нігтя.

Існує ще кілька тонкощів, без знання яких неможливо отримати бажаний зовнішній вид манікюру.

Наприклад, при використанні паперового шаблону, його фіксація виконується з невеликим підйомом вгору. Так форма нігтя буде виглядати ідеально рівною після покриття.

Даний манікюр дає велике поле діяльності при оформленні кінчика. Класичних варіантів тут дотримуватися необов'язково.

«Пайп» дозволяє оформити кінчик в таких формах:

  • овальна;
  • мигдалеподібна;
  • прямокутна;
  • стилетообразная.

Кожен із обраних варіантів може стати основою для сучасного та креативного дизайну.

Про те, як зробити нігті у формі пайп ви дізнаєтеся, переглянувши наступне відео.

Варіанти декору

Найчастіше при створенні манікюру-пайп френч використовують як фонову основу для різноманітних візерунків або орнаменту. Звичайно, і звичайні білі смужки виглядають виграшно. Однак у сучасних дизайнерів є більш цікавий варіант цього стилю – кришталевий френч.

Для його створення кінчик нігтя робиться повністю прозорим, а блиск, заподіяну в невеликій кількості, допомагає імітувати кришталеву поверхню. Зрозуміло, такий дизайн можна розбавити невеликим малюнком, який розміщується трохи ближче до боку. Кришталевий манікюр виглядає святково, а рука виглядає ніжно і витончено.

Ще одним трендом, активно застосовуються для дизайну довгих нігтів-трубочок, є китайський розпис. Ніжні малюнки з ліліями і пелюстками, повністю займають нарощений кінчик, радують модниць різноманітністю колірних рішень, плавністю ліній і можливістю створення індивідуального дизайну.

Не можна не відзначити і менш строкате покриття, виконане в стилі омбре. Його розташовують на всіх нігтях або лише на кількох. Решта поверхні розмальовують сіточкою, орнаментом чи додають місячний декор. Такі поєднання виглядають ефектно і свіжо.

Крім того, відмінним рішенням для форми «пайп» може стати дзеркальний манікюр або покриття, оформлене за допомогою фольги на матовому тлі. Ці варіанти підкреслюють виняткову форму нігтя і відмінно доповнюють вечірній цибулю.

Манікюр-пайп допоможе будь-якій дівчині чудово виглядати і притягати захоплені погляди оточуючих.