Аркове моделювання нігтів

Завдяки арочному моделювання навіть самі довгі нарощені нігті набувають природний вигин і виглядають натурально і красиво. І навпаки, якщо майстри нехтують цією технологією, то в результаті нігтики виглядають дуже безглуздо і штучно.

Характеристика

Від звичайного нарощування нігтів гелем даний вид відрізняється лише використанням спеціальних затискачів для створення вигину. Справа в тому, що наші нігтики від природи мають невеликий Із-вигин в поперечному розрізі. Якщо ми нарощуємо нігті на тіпси, то він вже закладений у формі самої заготовки (але не так виражений).

Бувають і ситуації, коли свої нігтики позбавлені цього красивого вигину. Тоді саме арочне моделювання здатне врятувати ситуацію. Адже якщо залишити все як є, то нарощені нігтики будуть більше нагадувати маленькі лопатки. Крім цього, збільшиться і міцність самого нігтя, що буде запорукою тривалої і безпроблемною шкарпетки.

Переваги

Аркове моделювання нігтів має ряд переваг перед звичайним. Саме тому воно залишається на піку популярності, незважаючи на всі нові технології, що з'являються в останні час.

 • Дана технологія дозволяє приховати всі недоліки натурального нігтя. Крім того, якщо у вас неправильна форма нагідок від природи, то моделювання гелем виправить це і поставить правильний напрямок росту.
 • Красивий і природний вигин. Цього неможливо досягти ні з допомогою звичайного лаку, ні шелаком. Гель ж, форму якого надають за допомогою форми та затискачів, легко справляється з цим завданням.
 • Такий манікюр має підвищену ступінь міцності. Нігтики будуть захищені досить товстим шаром гелю, а завдяки вигину вони не будуть чіплятися і стануть більш стійкі до невеликих ударів.
 • Всі нігтики будуть мати однакову довжину і форму, що є запорукою будь-якого красивого і акуратного манікюру.
 • Готову форму ви зможете покрити як звичайним лаком, так і гель-лаком. При цьому покриття буде триматися набагато довше, ніж на натуральних нігтики, завдяки міцності і статичності конструкції.
 • Ви не обмежені у виборі форми нігтя. Це може бути як квадрат (або м'який квадрат), так і овальна або мигдалеподібна форма. Красивий вигин лише підкреслить красу обраного варіанту.
квадрат
овальні
мигдальні
 • Ви не обмежені у виборі дизайну нігтів. Нарощування можна робити відразу в кольорі або залишити поле для фантазії. При цьому ви зможете вибрати стиль і дизайн за власним бажанням. Також його можна буде змінити, не проводячи корекцію, а просто видаливши старе покриття.
 • При арковому моделюванні товщина нігтя буде значно менше, ніж при нарощування на тіпсах. Крім того, тільки при даному виді моделювання нігтів можна виправити напрямку росту (особливо якщо нігті схильні загинатися вниз).
 • Окремо варто відзначити і міцність вільного краю. Адже саме він найчастіше ламається в процесі експлуатації. Якщо ви не раз стикалися з цією проблемою, то спробуйте арочне моделювання.

Протипоказання

Незважаючи на всі позитивні моменти, існують ситуації, коли зробити нарощування з арочним моделюванням буде неможливо (втім, як і будь-яке інше). Справа в тому, що наш організм при певних станах буде гірше взаємодіяти з гелем і заперечувати його. Внаслідок чого неминучі відшарування.

 • Хіміотерапія. У цей період організм витрачає багато сил на відновлення, і додаткове навантаження та фізичний вплив будуть зайвими. Так і нігтики, швидше за все, будуть погано триматися.
 • Зміна гормонального фону. Це можуть бути вікові періоди або ж вагітність. Більшість клієнток зазначає, що при таких станах нігті починають відшаровуватися дуже швидко. До того ж у період вагітності краще захистити себе від подібних процедур. По-перше, вам неминуче доведеться дихати пилом, що утворюється в результаті опіла. По-друге, запах акрилу або гелю може спровокувати небажані наслідки.
 • Вживання антибіотиків та деяких інших препаратів.
 • Інфекційні та запальні процеси, що протікають в організмі.

Навіть невелика застуда може вплинути на міцність з'єднання гелю з нігтем.

Особливості

Аркове моделювання — досить складна процедура. Для ідеального її втілення в життя потрібен певний досвід. Крім того, майстрам знайомі деякі секрети, які є запорукою ідеального манікюру. Деякими з них ми поділимося з вами прямо зараз.

 • Приділіть особливу увагу підготовці нігтів. Вони обов'язково повинні бути знежирені перед нанесенням базового покриття. Крім того, має значення і тирса. Від цих факторів залежить і кінцевий результат, і термін експлуатації.
 • Використовуйте тільки професійні матеріали та інструменти. Вони коштують дорожче своїх аналогів. Але це не просто примха виробників.

Тільки якісними матеріалами можна зробити нарощування, яке протримається на нігтях не один тиждень. Крім того, неякісні матеріали здатні викликати алергічні реакції у клієнта.

 • Арочна технологія нарощування вимагає певного досвіду і знання структури нігтя (а також тих проблем, які можуть бути присутніми). Довіряйте свої нігтики тільки професіоналам своєї справи. Вони самі визначать який матеріал (гель або акрил) підходить у вашому випадку. А також порадять оптимальну для вас форму і навіть дизайн.
 • Важливо правильно підібрати шаблон для нарощування і правильно встановити його на пальці. Навіть невелика похибка або зазор між ним і нігтем призведе до погіршення кінцевого результату.
 • При нанесенні не можна допускати, щоб матеріал потрапляв на шкіру. В подальшому це призведе до швидкого відшарування. Навіть якщо матеріал був видалений на етапі опіла.
 • Красивий вигин досягається не тільки за рахунок спеціальних затискачів, але і завдяки правильному визначенню товщини. По краях вона повинна бути мінімальною, а в центрі — максимально допустимої.
 • Хороший майстер неодмінно врахує ваші побажання.

Кожен з нас індивідуальний і має власні уявлення про прекрасне. І навіть якщо майстер впевнений, що обраний вами дизайн буде виглядати досить вульгарно або недоречно, він лише може попередити вас про це, але ніяк не нав'язувати свою точку зору.

Покрокове виконання

 • 1 крок. Для початку необхідно позбутися від старого покриття нігтів. Якщо це простий лак, то видаляємо його рідиною. Нарощені нігті або шелак знімаємо спеціальними інструментами.
 • 2 крок. Вільний край обрізаємо до величини 1,5 мм і робимо його рівним. Всі нігтики повинні мати однакову довжину. Використовуємо пилочку для натуральних нігтів.
1 крок
2 крок
 • 3 крок. Наносимо ремувер на кутикулу і видаляємо її. По поверхні нігтьової пластини проходимся бафом.
 • 4 крок. Далі настає черга праймера. Наносимо його на ніготь і чекаємо, коли він повністю висохне.
 • 5 крок. Наносимо базове покриття. Стежте, щоб воно не стикалося з кутикулою. З боків воно також не повинна торкатися шкіри.
3 крок
4 крок
5 крок
 • 6 крок. Тепер настав час встановити шаблон (або форму). Приміряйте його до нігтя і обріжте до потрібного розміру. Форма повинна щільно прилягати до нігтя. Між нею та своїм нігтем не повинно бути навіть найменшого зазору. Закріплюємо липкі кінці на пальці і ще раз перевіряємо акуратність установки.
 • 7 крок. Беремо кисть і наносимо маленький шар гелю на вільний край і зону на формі, сушимо. Далі вбиваємо гель (це забезпечить надійну адгезію гелю і натурального нігтя) всієї поверхні. Знову сушимо.
Крок 6
Крок 7
 • 8 крок. Прибираємо липкий шар, трохи підпилюємо зону посмішки пилкою і знову викладаємо гель, моделюючи майбутню форму.
 • 9 крок. Знімаємо липкий шар, видаляємо форми і беремо спеціальні затискачі. Їх кріпимо на ніготь і підганяємо до потрібної міри вигину і щільність притиснення до нігтя. В УФ-лампі закріплюємо отриманий результат.
Крок 8
Крок 9
 • 10 крок. Знімаємо затискачі і виробляємо опил. На цій стадії обробки повинні піддатися всі частини нігтя: вільний край, арка, нижні стінки нігтя.
 • 11 крок. Залишилося тільки закріпити всі фінішем і просушити.
10 крок
11 крок

Аркове моделювання нігтів не втрачає своєї популярності. Воно дозволяє створювати красиву форму, яка буде радувати вас не один тиждень. Довжину, форму та дизайн ж ви вільні вибирати за власним бажанням.

Майстер-клас з арочного моделювання нігтів дивіться у наступному відео.