Вибираємо дизайн для гострих нігтів

Манікюр на гострих нігтях відрізняється екстравагантністю і дихає креативом. Сьогодні він може прикрашати руки жінок різних вікових груп та стилістики в одязі. Однак дизайн такого манікюру досить вимогливий до вибору декору і має свої нюанси в кожній техніці виконання. Про те, як вибрати оформлення для нігтів гострої форми, розповість матеріал даної статті.

Особливості

Гостра форма нігтів або стилети не входять в число універсальних. Зовні вони представляють собою видовжені або зовсім довгі нігтьові пластини з гострим краєм. Коротка форма стилет відрізняється від мигдальної більшою гостротою. У побуті такі нігті незручні: чим вони гостріше і довше, тим менше їх міцність і вище ризик ймовірного травмування при випадковому механічному зачіпанні про що-небудь.

Рідко таку форму роблять на натуральних нігтики, оскільки надовго зберегти її у жінки не виходить. Гострі краї дуже швидко травмуються, а тому доводиться підправляти їх, знімаючи довжину, а то і зовсім змінюючи її на більш традиційну форму. Відмінною особливістю нігтів такої форми є той факт, що вони підходять далеко не кожним жіночих ручок.

До прикладу, якщо вони гарні для витончених і пальців, то на коротких і пухких будуть виглядати непривабливо.

В той же час незвичайна форма хороша для широких нігтьових пластин, так як вона сприяє подовженню нігтів. Виконують таку форму шляхом нарощування гелем або акрилатиком. Ця техніка має свої нюанси, а тому красиво оформити край можуть в основному професіонали у сфері нігтьового сервісу. Нарощування виконують за допомогою використання спеціальних шаблонів (паперових або пластикових типс).

Зробити стилети з якою-небудь вже готової форми не вийде, – це ще одна з особливостей даної форми. Її створюють з нуля, викладаючи матеріал на шаблон і формуючи необхідний вигин з допомогою пінцета. Методика передбачає затискання пластини по всій довжині, починаючи від заснування і закінчуючи краєм нігтьової пластини. При отриманні дуже гострого краю виконують його згладжування, оскільки зайва гострота є причиною швидкої поломки нігтя, а це невигідно ні одному майстру.

На сьогоднішній день стилети мають кілька різновидів, кожна з яких має свою назву:

  • готичний стилет;
  • гранований;
  • сворд;
  • піку.

Різновиди відрізняються довжиною і формою краю. Приміром, готичний стилет має загнутий всередину довжини форму і велику довжину. Гранований варіант відрізняється від класичного наявністю граней, причому форма в цьому випадку теж може бути варіативною. Робити її непросто, адже доводиться не тільки нарощувати, то і підточувати симетричні межі.

Сворд дихає креативом, ці загострені нігті мають скошені краї, як би з'єднуються внизу. Якщо дивитися на нігтьову пластину з боку її верхнього краю, форма сворда буде нагадувати гострий трикутник без підстави, але з довгими гранями. Піка є не що інше, як ультрадлинные і особливо гострі стилети. Незважаючи на те, що гострі і довгі нігті виглядають незвично, вони все ж незручні. Тому модниці, які не бажають відмовлятися від креативу в своєму образі, зупиняються на середній і невеликій довжині стилет.

Техніки

Стилети вимогливі до вибору техніки, хоча тут є свої нюанси. Наприклад, їх манікюр нерідко комбінований і дуже рідко простий. Виглядає він часто строкато, а тому для виразності техніки доводиться зменшувати кількість акцентів і робити ставку на унікальність і благородство фактури. Іноді на стилетах комбінують не тільки дві, а навіть три техніки (класику, місячний манікюр і френч).

Ідеальною технікою для форми стилет незалежно від її різновидів є французький манікюр. Вона відкриває масу можливостей для комбінування дизайну. Наприклад, саме так звану посмішку френча можна взяти за основу і виконати на ній градієнт в споріднених або контрастних кольорах. При цьому сьогодні він може бути не тільки вертикальним і горизонтальним.

Мода пропонує ще два рішення: ефект омбре у родинних тонах від пальця до пальця і градієнт у вигляді геометричної фігури. Виглядають обидва варіанти незвично і ефектно. Сьогодні таке оформлення вважається ультрамодним. Стосовно градієнта у формі геометрії, краще брати за основу трикутник, що особливо вдало впишеться в трикутні стилети. Однак такий градієнт небажано робити на всіх десяти нігтях манікюру, оскільки від цього акцент втратить виразність.

На широкій посмішці френча вистачає місця для виконання техніки «вуаль». При цьому ефект капронових колгот виконують на більшій частині нігтьової пластини, а місце, що залишилося нерідко прикрашають різноманітними мереживними завитками. Вуалевая посмішка френча може бути найрізноманітнішою, з контурною обведенням і без неї, з мереживним малюнком або градієнтом, розташованих у вертикальній смузі.

Іноді френч на гострих нігтях доповнюють дизайном з лунками. Виглядає подібна комбінація строкато, адже крім двох технік вона прикрашена численними декором. Якщо ж професіонал робить ставку не на достаток декору, а на виразність, у нього виходить стильний манікюр з двома-трьома акцентами і класичним дизайном на інших нігтях. Такий дизайн є більш привабливим з естетичної точки зору, до того ж він надає жіночому сету високий статус, ніж різнобарвна строкатість на кожному стилете.

Стилети є найкращою формою для акваріумного дизайну. В цьому плані вони необмежені польотом творчої думки. Запечатаний всередині декор може бути найрізноманітнішим (від сухоцвітів і слайдер-дизайну до просіяного піску, дрібних черепашок і камінчиків). Нерідко таку форму прикрашають перловим намистом, тканиною, об'ємної ліпниною. Іноді креатив і зовсім не знає меж, за рахунок чого в моді можна зустріти нігті-стилети з довгим волоссям, хутром і світлодіодами.

Говорячи про техніку для гострих нігтів, не можна не згадати про класичному манікюрі. Однотонне фарбування такій формі властиво рідко, але якщо його виконують, в дизайні роблять ставку на унікальність фактури, або доповнюють оформлення незвичайними і яскравими акцентами. Як правило, це властиво нігтям невеликої довжини. Також виконують на них і градієнт з плавною розтяжкою родинних і контрастних відтінків.

Популярні кольори і відтінки

На сьогоднішній день мода пропонує не обмежувати себе у виборі колірних рішень для нігтів гострої форми. Однак якщо для епатажних особистостей неважливо, що про них подумають оточуючі, то приверженки традиційних стилів в одязі впевнені в тому, що колір має значення. І тут є свої особливості, незважаючи на те, що сьогодні суперпопулярні темні і насичені тони, а також всі відтінки зеленого.

У моді кольору баклажан і марсала, дуже популярний яскравий винний, актуальний блакитний, фіолетовий, сливовий тони і всі відтінки рожевого. Їх можна комбінувати з молочним, білим, блакитним, фіолетовим, бронзовим, світло-сірим і фіолетовим. Популярними контрастами для гострих нігтів є поєднання мерехтливої тони з чорним, білим, срібним, зеленим кольором. Модно мікшувати холодний блакитний з сріблом, лавандою, нюдом. Актуальні та чорно-білі контрасти з додаванням срібла.

Фактури

Найкращими типами матеріалу для гострих нігтів є глянсові і матові гель-лаки. Що стосується типу поверхні, то в центрі уваги модних тенденцій гра двох фактур: матовий і глянцю. Вибираючи тип матового покриття, можна звернути увагу на її текстильні різновиди (оксамит, сатин, велюр і замшу). Виглядають такі покриття статусно, часом витягаючи найлаконічніше рішення краще помітною строкатості.

Крім того, в моді голографія і хром, який ніяк не хоче здавати модні позиції, незважаючи на те, що саме дзеркальна фактура поклала початок усім іншим різновидам втирки, за допомогою чого і створюють незвичайний ефект. Крім того, фактура покриття може бути флоковой (фетровому) і особистого, що пояснюється використанням дрібнофракційного акрилового порошку. Ця тенденція збережеться ще в наступному сезоні.

Мегапопулярно шиммерное покриття, яке створюють перлової вуаллю і гібридними лаками з перламутром. Такий манікюр на гострих і трикутних нігтях виглядає завжди ефектно. Він завжди в центрі уваги і дає масу можливостей, відкриваючи ряд ідей для втілення найсміливіших фантазій. Його нерідко прикрашають вітражними покриттями, надаючи дизайну глибину і об'ємність.

Чим прикрасити гострі нігті?

Декор для стилетів буде залежати від дизайнерської задумки. Іноді це лаконічна посмішка, іноді втирка, в інших випадках шімер. Однак коли хочеться чогось особливого, вдаються до різних прийомів. Наприклад, можна прикрасити манікюр пластівцями Юкі, які як ніколи затребувані в дизайні манікюру. Представляють вони собою декор у вигляді великих пластівців снігу, дуже крихкі і невагомі. Юкі можуть бути не тільки напівпрозорими, з них особливо популярні сьогодні кольорові різновиди з ефектом голографії. Крім того, в лінійці подібного декору можна підібрати і хамелеоновые пластівці слюдяного декору, який є різновидом втирки.

Крім того, стилети можна прикрасити стразами, інкрустувати кристалами Сваровські, а також опалами. Дуже гарним декором для такої форми є акварельний розпис, крім неї, можна декорувати гострі нігті слайдер-дизайном, бульонками, стемпингом і всілякими малюнками, виконуваними за допомогою трафаретів. Що стосується аквадизайну, то тут використовують навіть комах, а також парасольки кульбаб, ті ж Юкі, світлодіодні фарби.

Однак при цьому не можна забувати, що через використання певного кольору і декору стильна форма може вмить придбати вульгарність. Незважаючи на те, що довжина дозволяє прикрасити нігті об'ємним і ліпним дизайном, до його вибору слід підходити грунтовно, продумуючи доречність того чи іншого відтінку та декоративного елемента.

Мегакрасивыми виходять на такій формі різні абстрактні візерунки, що створюються за допомогою водного манікюру. Крім того, стилети можна прикрасити рідкими камінням, об'ємним ліпним малюнком і 3D наклейками. Іноді прикрасою стилет стає унікальність форми акцентних нігтів, манікюру. Наприклад, вони можуть бути роздвоєними, у вигляді пальців, кинджалів і навіть шпаг.

Актуальні ідеї дизайну

У новому сезоні моди змінився погляд на виразність дизайну. Це виражається, насамперед, у довжині, за рахунок якої один і той же дизайн манікюру може виглядати діаметрально протилежно.

Нігті великої довжини можна прикрасити відривний фольгою і малюнком. Сьогодні тенденція використання плівковою фольги переказного типу набирає велику популярність незалежно від техніки манікюру. Наприклад, нею можна декорувати велику посмішку френча. Щоб дизайн не виглядав занадто аляписто, фольгу використовують дозовано, а посмішку акцентних нігтів виділяють дрібними стразами.

Використовуючи красивий і яскравий відтінок, грають на контрасті фактур. Скажімо, можна виконати глянцевим гель-лаком звичайний френч на готичної форми стилет, а два нігтя покрити матовим лаком ідентичного кольору з бархатистою текстурою. Виглядати такий дизайн буде стильно, яскраво і елегантно.

У моді космічна тематика. Можна прикрасити посмішку френча саме космічним малюнком, використовуючи глянцеві і шиммерные покриття з блискітками. При цьому за бажанням можна додатково підкреслювати білої дужкою підстава посмішки. Як варіант, можна виконати і космічний дизайн в монохромних тонах, використовуючи замість промальовування гель-лак з блискітками у вигляді зірок.

Працюючи зі стразами, потрібно обмежувати себе у виборі іншого декору і сфокусуватися на виборі лаку з дорогою фактурою. Це може бути магнітний варіант або «котяче око». В такому дизайні, згідно новинок тенденцій, досить використовувати інкрустацію лише на двох з десяти нігтях. Можна надати особливий ефект покриттю за рахунок сатиновою втирки.

Короткі стилети можна прикрашати різними порошковими втирками і акриловим піском. Особливо модно сьогодні використання перламутровою вуалі, на загостреною формою вона виглядає красиво, наповнюючи жіночий сет витонченістю та елегантністю. Тут можна створювати різні яскраві малюнки, враховуючи сезонність манікюру. Наприклад, для літа це можуть бути квіткові мотиви, стебла рослин з бутонами, етнічні орнаменти.

Також в літньому дизайні популярна тематика соковитих фруктів, а тому нерідко короткі стилети прикрашають різноманітними фруктовими композиціями. До речі, іноді для цього використовують фімо, які, крім внесення особливого настрою в дизайн, роблять його об'ємним. Осінній дизайн можна прикрасити різнокольоровими листям, колоссям, краплями дощу, парасолями. Взимку варто помалювати на стилетах сніг (у вигляді порошки, сніжинок, морозних візерунків). Навесні вітаються свіжі фарби і малюнки птахів.

Однією з кращих тематик візерунка для коротких стилет є геометрія. Вона здатна створити візуальний ефект подовження наявної форми. Малюнок можна виконувати в техніці місячного манікюру. Крім лунок трикутної форми, це можуть бути всілякі смужки, прямокутники і стріли, а також зигзагоподібні лінії та діагоналі.

Модно декорувати акценти коротких стилет принтом в горошок, клітку, бантиками, сердечками, завитками, вензелями і мереживними мотивами. Відмінно виглядають на такій довжині орнаменти мехенді і принти, створені дотсами з насадками різних розмірів. Шанувальниці зефірного дизайну можуть дозволити собі на таких нігтики принти морозива, забавних котиків, цукерок.

Про те, як виконати яскравий дизайн на стилетах, дивіться у наступному відео.